Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GIJoe


GIJoe
addikt

Várom az olcsó Kínai verziót, egyre jobbak amúgy...

(#2) Seep válasza GIJoe (#1) üzenetére


Seep
senior tag

de amit linkeltel az csak 640x480 ;)

(#4) MZperX75 válasza Seep (#2) üzenetére


MZperX75
addikt

30.000Ft -ért 640x480 de fényerőben ,ha felét tudja a kiírtnak akkor már jó!

(#5) Duree


Duree
veterán

Azért a 130 lumen az édeskevés.

duree54

(#6) Aspecter


Aspecter
csendes tag

Azt hittem ez valami elírás, de az LG honlapja szerint is annyi. A mobilom vakuja tud ennyit kb. Projektornál 1000 lumen alatt semmit nem érdemes...

(#7) Lacok


Lacok
őstag

"Az első digitális projektorok megjelenésekor a 3-400 ANSI lumen fényerő kiváló értéknek számított, ma már a kis hordozható vetítőktől is elvárjuk a 2000 ANSI lumen körüli fényerőt, a jobbaktól a 3000-3500 ANSI lument" [link]

Ez a 130-as érték elég karcsú.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#8) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én 70 euróért vettem az unic uc46-ot. Az hasonló ehhez, csak nincs benne aksi, és a felbontás is csak 800x480. De kb 1000 lument tud. Annyit nekem megért.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9) bencek


bencek
csendes tag

Nekem van régről egy LG PB60G, és az tudott 500 lument, ami ha nincs vak sötét (EB nézés teraszon) teljesen használhatatlnan :O

ez a 130 lumen kb annyit tudhat mint a régi diavetítők, a gyerek is belenézhet :F semmi nem történne...

szóval ezeknek nem sok értelme van így azt gondolom.

ha mozi/tv a cél akkor menj le a pincébe vele :))

"The road to success is always under construction"

(#10) micilacko válasza icemad (#8) üzenetére


micilacko
csendes tag

"Én 70 euróért vettem az unic uc46-ot. Az hasonló ehhez, csak nincs benne aksi, és a felbontás is csak 800x480. De kb 1000 lument tud. Annyit nekem megért."

Az UC 46 valós fényereje kb 50 lumen.. Tehát ez majdnem a 3 szorosa... HOgy 1200 van ráírva, az kb a kamu kategória.. Lehet annyi a led fényereje benne..

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.