Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Nagyon-nagyon köszönöm a címlapos vitaindítót! Legalább két éve várok erre a rövid bejegyzésre, remélem kialakul némi parázs vita (nem veszekedés).

A kőbunkót most belengetem, ahogy előttem már írták és a cikk is részletezi: azért van az a sok használhatatlan 15.6-os notebook, mert az emberek többsége igénytelen önmagára. Írhatnám, hogy buta, de ez nem igaz és sértő is. Inkább igénytelen. Nincs tisztában a saját igényeivel és nem is érdekli. Viszont a birkák miatt mi, igényesek "szívunk", mert drágán veszem az igényeimnek megfelelő dolgokat és később eladhatatlanok...

Egyébként kérdem a 15.6"-os géppel rendelkezőket: Miért jobb a semmilyen igényhez nem szabható gépük, mint a mobilabb vagy az erősebb és nagyobb gépek?

Az általános szemlélet jól példázza az alábbi eset: Egy hölgy ismerősöm szeretett volna laptopot, én elkísértem a boltba. Közölte az eladóval, akit egyáltalán nem érdekeltek az igényei egyébként, hogy az igénye annyi, hogy könnyű legyen a gép, mert olvasni akar rajta és szöveget szerkeszteni, de hurcolnia kell. Erre eltette az eladó az addig általa kérés nélkül mutogatott 15.6"-os acer "gamer" konzumer rettenetet és elővett egy 15.6"-os full műanyag asus-t. OK: könnyű :U . Mivel ebben nincs videokártya elég lesz a böngészéshez. Böngészésről senki sem beszélt, egy 15.6"-os teljesen műanyag gépet pedig nem igazán lehet cipelni, mert egyszer teszik rosszul táskába, aztán megy a szervízbe, garancián kívül persze, mert nem a gyártó hibája, hogy olcsó műanyag gépeket kell gyártani a birkáknak, amik törnek a táskában...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.