Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) brumi1024 válasza amdathlonxp (#147) üzenetére


brumi1024
veterán

Ez egyszerű fizika. Míg egy Snapdragon 800 elvan 2-3 W-ból terhelés alatt, addig egy Haswell i7 notebookban simán megeszik 45-47W-ot is. Ezt pedig valahogy le kell hűteni. x86-ot nem érdemes összehasonlítani az ARM-el.

[ Szerkesztve ]

(#152) mr.robi válasza kekegsm (#22) üzenetére


mr.robi
tag

az első és a harmadik valóban figyelemre méltó.
köszi a felvilágosítást :)

(#153) Dhampir válasza premete (#122) üzenetére


Dhampir
félisten

:DDD

(#154) Wlac válasza Dhampir (#153) üzenetére


Wlac
Ármester

Oké, úgy érzem, hogy mára elég volt az internetből. :D

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#155) stratova válasza Dhampir (#153) üzenetére


stratova
veterán

:DD :))
Szintén noti párti vagyok, de azért egy kis trollolo.

Duty Calls

[ Szerkesztve ]

(#156) Dhampir válasza stratova (#155) üzenetére


Dhampir
félisten

Jópofa, egyszer már raktam össze hasonló minit, de az asztalon még így is sok helyet foglal, amelyhez a perifériák is társulnak.

Asztali gépnek egy kényelmesen szerelhető és jól szellőző tágasabb házat érdemes választani, amely leginkább csak magasságban foglal helyet, ha a monitort, hangfalat, klaviatúrát nem vesszük hozzá. Sajnos amennyiből össze lehetne rakni egy korszerű és igényes PC-t, a perifériákkal együtt árban ugyanott lenne az ember, illetve akár még bőven meg is haladná egy hordozható munkaállomás árát.

Asztali gép esetében a hordozhatóságról és gyors beüzemelésről már eleve le kell mondani és az energiafogyasztás is nagyobb. Nagy játékosoknak egy családi házba biztosan jó választás egy PC, de munkára és egyszerűbb játékokhoz bőven elegendő egy noti is, amit a perifériák helyett alaposan körbe lehet bástyázni vaskos irat- és könyvhalmokkal. :)

(#157) Dhampir válasza stratova (#155) üzenetére


Dhampir
félisten

(#158) solaris17


solaris17
aktív tag

A boltok polcain is a 15,6 ból van a legtöbb demo, sok laikus pedig így válogat.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#159) solaris17


solaris17
aktív tag

A számmisztikára még nem gondolt senki? :B

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#160) vellerd válasza uki (#104) üzenetére


vellerd
tag

:C Ez elég átfogó volt! :C

Eladó Pioneer TS-E2099,Q9550 Proci,160GB Sata HDD, 2,5" 250Gb Noti HDD 3napot használt 100/100

(#161) Tom1939


Tom1939
őstag

Én 2006-ban vettem az első notebookom. Az 15,4-es asus volt. Utána jött egy 14-es asus melyen kicsinek éreztem a kijelzőt hosszú távon. Aztán jött a hp 8510p, és mint üzleti kimagaslóan jól is bírta a strapát. A mostani majd 3 éve szolgál és azt hiszem a következő is 17-es lesz. Jó dolog a nagy képernyő. És én mindennap hozom-viszem. Bár igazából munkahelyi és otthoni asztalon van. Vonaton vagy kávézóban pl. nem használnám... Arra ott van a 7.7-es tabom.

Bár az ideális szerintem nekem egy 16,4-es üzleti noti lenne. De olyan sajna nincs....

[ Szerkesztve ]

(#162) flash-


flash-
veterán

mert az emerek szeretik a középutat.
és mivel ezt veszik a legtöbben valószinű, hogy ez a méret a középút.

15.6 már akkora hogy lehet filmezésnél élvezni a "nagyképernyő" előnyeit, de mégsem olyan nehéz cipelni, hordani.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.