Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) davidsone válasza Ragnar_ (#548) üzenetére


davidsone
addikt

Én a HL2-vel vagyok így a source a mai napig a kedvenc enginem :)

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#552) Dilikutya válasza Ragnar_ (#547) üzenetére


Dilikutya
félisten

De ettől még a Quake 3 akkor is nagyobb előrelépés volt. Ott voltál, amikor megjelent?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#553) Ragnar_ válasza davidsone (#551) üzenetére


Ragnar_
addikt

Látványban is jó még a source, de hammer editor azért már nagyon idejétmúlt. L4D3-ra íváncsi leszek (Szerintem előbb lesz, mint HL3) azt már Source2 hajtja majd.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#554) Ragnar_ válasza Dilikutya (#552) üzenetére


Ragnar_
addikt

Persze. Woodoo 3-at akkor vettem , mikor megjelent kb. addig Tseng 6100+woodoo2-vel toltam a Quake2/Hexen2 - ket. Talán nagyobb előrelépés volt egy Q2/Q3, de azért elég nagy előrelépés volt a Q3/doom3 is, persze ez saját vélemény, lehet, hogy az azóta eltelt nem kis idő már torzítja a valóságot..

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#555) Ragnar_ válasza snecy20 (#550) üzenetére


Ragnar_
addikt

Azóta ott a BFG edition. Kicsit módosítottak rajta, és alapból támogatja a stereo3D-t is, simán játszható minőség még.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#556) Dilikutya válasza Ragnar_ (#554) üzenetére


Dilikutya
félisten

Quake 2->Quake 3 2 év, Quake 3->Doom 3 5 év a megjelenések között, gondolom, a fejlesztési idők is hasonlóan csúsztak, tehát nem nagy kunszt, de a Doom 3 a korabeli játékokhoz képest nem ugrott akkorát, mint a Quake 3. Talán nagyobb előrelépés a Q2->Q3? Irgalmatlan nagy előrelépés, de nem is hozzá hasonlítanám, inkább a Half-Life-hoz és Unreal/UT98.hoz. Nem véletlen, hogy olyan sokáig használták, és még ha a Black Ops III-ban már maga Carmack se ismerne rá, még valószínűleg ott lesz, mivel a legelső Call of Duty óta nem írta senki újra a játék motorját, csak mindenki beletette a magáét.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#557) davidsone válasza Dilikutya (#556) üzenetére


davidsone
addikt

star wars jedi knight... ;)

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#558) Dilikutya válasza davidsone (#557) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mit akarsz közölni ezzel?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#559) davidsone válasza Dilikutya (#558) üzenetére


davidsone
addikt

id Tech 3

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#560) KraX válasza #20844032 (#271) üzenetére


KraX
őstag

A cheat kerdes a konzolok oldalan jobban megoldott. Pc-n sokkal konnyebb mokolni. Termeszetesen az otthoni jatekrol beszelek elsosorban. Jelen pillanatban kevesse tartom eletszerunek a xplatform multi jatekokat. Illetve mi lesz azokkal a cimekkel amik mindharom platforma jonnek (ps, xo, pc)? Ps-nek kulon szerverek?

For the God Emperor!

(#561) KraX válasza lajthabalazs (#549) üzenetére


KraX
őstag

Valo igaz. Nem 100%-os megoldas az okos mobil, tablet a pc-vel szemben, viszont ultra mobil aminek oriasi elonyei vannak a desktopokkal de megkockaztatom, hogy egy lapossal szemben is.

For the God Emperor!

(#562) snecy20 válasza Dilikutya (#556) üzenetére


snecy20
veterán

2002-ben a Doom III Alpha azért ütött látvány terén. :))

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#563) Dilikutya válasza snecy20 (#562) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nyilván a Quake 3-at se 1999-ben kezdték fejleszteni. :)
Én 2 évvel később láttam az alpha verziót, egy 2,4 GHz-es P4-en 512Mb RAM-al, Radeon 8500-el nem volt sebességbajnok, pedig az 2002-ben erős gép volt, még 2004-ben sem volt gyenge. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#564) Shing


Shing
őstag

Újabb minőségi konzol port. :) [link]

(#565) Dilikutya válasza Shing (#564) üzenetére


Dilikutya
félisten

Soha sem játszottam a Prototype-al, nem tudom, PC-n milyen volt anno. Az XO verzió mindenesetre ekkora méretben nem győz meg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#566) haxiboy válasza Mister_X (#196) üzenetére


haxiboy
veterán

Még jó hogy konzollal sem tudsz megjelenítő nélkül játszani. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#567) mlinus válasza Shing (#564) üzenetére


mlinus
őstag

Neee :DDD Activision.. :D

(#568) Mister_X válasza haxiboy (#566) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De nem is kell egy, a konzol árát kitevő megjelenítőt használnom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#569) Shing válasza haxiboy (#566) üzenetére


Shing
őstag

A megjelenítőt is teljesen hülyeség beleszámolni. A mai átlagember úgyis vesz monitort, mert legalább 1 PC van a házban. Ugyan úgy lehet TV-je is, filmnézés miatt. Tudom, tudom itt mindenki 10"-os tabletről néz filmet, netezik, stb és nincs szüksége semmire. :DDD

(#570) interstate76 válasza Shing (#569) üzenetére


interstate76
addikt

Nálunk ezer éve csak laptop van. Mondjuk az enyém dokkolós és a dolgozószobában monitorra kötve használom, de most sem onnan pötyögök vele. Csak oda akartam kilyukadni, hogy a TV mindenhol alap, de a monitor korántsem. A családban kapásból tudok 2 olyan háztartást, ahol nincs.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#571) Shing válasza interstate76 (#570) üzenetére


Shing
őstag

Persze, családfüggő. De azért az átlagembernek még ott van a monitor a szobában, akár laptop mellé. TV-nél akkor van gond ha még régi 50-55centis van, modern csatlakozó nélkül. Azt nem árt lecserélni.

(#572) interstate76 válasza Shing (#571) üzenetére


interstate76
addikt

Nem tudom, szerintem a laptopok olcsóbbá válásával megfogyatkoztak a monitorok, de nem szignifikáns a mintavételem. :N

"TV-nél akkor van gond ha még régi 50-55centis van, modern csatlakozó nélkül. Azt nem árt lecserélni."

Így van, de ez azért már ritka. Kivéve ott, ahol a konzol úgysem jöhet szóba.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#573) #20844032 válasza Shing (#564) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha már remaster: a GoW3 remastered is a héten jött. 1080/60fps. Pécén mennyivel is fut? ;]

(#574) Shing válasza #20844032 (#573) üzenetére


Shing
őstag

Minden platformon vannak exkluzív címek, szánalmas fanboy vitákba nem megyek bele. ;]

(#575) #20844032 válasza Shing (#574) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Minden platformon vannak exkluzív címek
Minthogy minden platformon vannak gyenge címek. De azért a mostani két remasterből pont a szarabbikat sikerült megemlítened, ráadásul egy olyanból, aminek az eredetije is egy kaka volt. Kb annyira releváns, mint az aktuális humblebundle csomag egyik indifosából kiemelni egyet, és azzal érvelni pécé ellen.
Hogy is volt ez a fanbojkodással? :U

[ Szerkesztve ]

(#576) Ragnar_ válasza Dilikutya (#556) üzenetére


Ragnar_
addikt

Akkoriban még nem volt igazán nagy választék játékmotor ügyileg. Volt talán az Unreal, a Q3, meg talán a Lithtech. Most ha megnézed azért elég sokféle motor van amit használnak, nagyjából hasonló látványvilágot tudnak, vannak a licencre fejlesztett megoldások, mint a Unity, meg ugye az UE4. Mindenesetre azért nem fejlődik olyan tempóban már a technológia mint régen. Pl. új doom videó nem szólt akkorát, mint annó a doom3-é, legalábbis szerintem. Akkoriban olyan volt hogy render szintű grafikát láthatunk játékban. Na jó, UE4 infiltrator demója szólt kb. akkorát, mint anno a Doom3.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#577) Dilikutya válasza interstate76 (#570) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tökön döfném magam, ha a 14, 15, 17 colos laptop kijelzőt kéne lesnem a 24 colos monitor helyett. Előbb dobnám ki a tévét.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#578) Ant@


Ant@
senior tag

Lehet nem én képviselem az átlagot, de engem példál már egyáltalán nem érdekelnek az "AAA" kategóriás címek. Régebben az tartott a PC mellett, hogy nem volt pénzem és inkább választottam a szoftveres buherát meg a hardver csere-berét ( ami valljuk be nem nagy kunst ) mert így olcsóbban kijöttem. Ma már simán lehetne több féle konzolom, de már nem érdekel. Egy kezemen meg tudom számolni, hány játékkal játszottam egy óránál többet évente az elmúlt öt évben. Igazából most már csak a szimulátorok érdekelnek komolyabban, ami rétegigény lévén olcsó és nem épp az a műfaj ahol hátradőlve lehet tekergeti a kormányt. :)

(#579) #52815360


#52815360
törölt tag

A világ már régen nem PC -sekre és konzolosakra oszlik, hanem szegényekre és gazdagokra. Az előbbiek foggal, körömmel ragaszkodnak a választásukhoz, hogy megnyugtassák lelküket, helyesen választottak. Utóbbiak pedig megvesznek mindent és csak röhögnek az ilyen ostoba vitákon :))

(#580) aram01 válasza #52815360 (#579) üzenetére


aram01
nagyúr

+1
Ennyi :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#581) interstate76 válasza Dilikutya (#577) üzenetére


interstate76
addikt

Nekem 17" bőven elég lenne, csak azért van monitorom, mert ergonomikusabban el lehet helyezni, és mert néha TV-zésre is használom, ill. azért, mert a laptopom képernyője mindössze 12". :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#582) gyuribácsi88 válasza #52815360 (#579) üzenetére

Aha, tehát csak szegények és gazdagok vannak. Én egyik sem vagyok, lehet nem is létezem akkor. Na mindegy, mindig jó ilyen hozzászólásokat olvasni, jobb kedvem lesz tőlük.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#583) haxiboy válasza Mister_X (#568) üzenetére


haxiboy
veterán

Oké, de egy PC-snek sem kötelező UHD monitort venni, de nekünk legalább megvan a lehetőség ezek natív használatára. Szvsz a konzol azoknak jó akik rendszeresen néznek TV-t is és nem szeretnének átülni egyik helyről a másikra, vagy nem veszik komolyan a játékot. Távolról amúgy sem látni a felbontás különbséget.

A másik véleményem pedíg hogy a jelenlegi konzolgeneráció játékra nagyrészt alkalmatlan és csak hátráltatja a PC komolyabb fejlődését. A jelenlegi generációs konzolok nem hozzák egy átlag belépő játékos PC szintjét, és nem képesek a kifejezetten rájuk írt programok normális teljesítmény mellett való futtatásra. És itt most nem arra gondolok hogy legyen már minden 1080p@60, de amikor a legtöbb játék nemhogy a 60FPS-t de még az 1080p-s kritériát sem üti meg na ott már komoly bajok vannak. Az exkluzív címeken kívül semmi húzóerejük nincs számomra. Ráadásul a hétköznapi élethez általában nem elég egy konzol mert az embernek szüksége van arra hogy el tudjon intézni bizonyos feladatokat az interneten, és itt most nem a youtube videók nézegetésre gondolok hanem pl. Adóbevallás, Meló.

És itt jegyezném meg hogy ez erős szubjektív véleményem, úgy hogy egy konzoloknál sokkal drágább PC-vel rendelkezem.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#584) gyuribácsi88 válasza haxiboy (#583) üzenetére

Sose értettem ezt a konzol hátráltatja a pc piac mániát, levezetni egyikőtök sem tudná hogy mi alapján hátráltatja, csak valahol valaki ezt mondta, azóta szállóige. Az új játékokhoz 6 gigás vga-t kell venni ha normálisan akarsz velük játszani,(jó legyen 4 gigás de kettő már semmire nem elég) akkor meg az jön hogy jaj hát nagyon drága egy olyan kártya, miért kell 6 (4) gigásat vennem? Hát azért mert a konzol szar.

Pc-n, ultra felbontáson (vagy high-on) minden játék szebb mint konzolon. Akkor hol jön ki a hátráltatás? Pc-n tolhatod nyugodtan 4K-ban a játékot, azért mert a konzol csak 1080p-t tud, te még pc-n nem vagy erre leszabályozva.

Szóval valaki tényleg kifejhetné már hogy mi alapján van szegény pc hátráltatva, a csúnya gonosz konzolok által.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#585) haxiboy válasza gyuribácsi88 (#584) üzenetére


haxiboy
veterán

1. Attól hogy hulladék portok készülnek mert a kiadóknak a konzol jelenti a fő piacot, és a PC-be lusták még csak pénzt is ölni
2. Attól hogy az alacsony szintű apik elterjedéséhez az kellett hogy az AMD saját pénzből megoldotta (Mantle) és muszáj volt a Msnek is lépni valamit. Itt felesleges a konzolok fix hardverére hivatkozni pont ez ami egy előny a konzolok szempontjából a fejlesztők mégsem használják ki. DX12-vel pedíg a konzolok minden előnye eltűnni látszik.
3. A PC teljesítménye a jelen generáció megjelenésekor is sokkal nagyobb volt, most már nem is érdemes összehasonlítani őket, éppen ezért a konzol megintcsak hátráltató tényező akár grafikai szempontból, viszont új generációra (az előző genekből kiindulva) 4-5 évig még nem érdemes számítani.
4. Lehet hogy PC-re többet kell költeni, mert az X gb-s vga már nem elég (a textúrák meg sokkal nagyobb felbontásúak), és lehet hogy az adott program jobban néz ki mint konzolon, de ha nem a konzol lenne a fő szempont akkor még szebb grafikát lehetne sokkal olcsóbban.

Szerintem minimum így néznének ki a legrondább játékok ha nem a konzolba ölik a felesleges pénzt : [link]

Egyszer talán a Ray Tracing szerű technológiát már tudjuk valós időben futtatni megfelelő sebesség mellett.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#586) shiftac válasza gyuribácsi88 (#584) üzenetére


shiftac
aktív tag

Ilyenkor érzem úgy magam, mintha a múltban élnék :D
1280x1024 monitor, 2GB-s vga és mégis very high grafikán fut például a GTA5.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#587) Dilikutya válasza gyuribácsi88 (#584) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, játszhatsz PC-n 4K-ban, ha van hozzá hardvered, ez így rendben is van. Viszont nézd meg, hogy a jelen generációs konzolok nem képesek az 1080p felbontás normális sebességű futtatására már most sem. Ez azt hozta magával már az előző generáció végén is, hogy évekig foltoznak 1-1 szar motort, hogy az ezeréves vason is menjen, és még most is ezeket pofozgatják, pl. a Call of Duty is ilyen. Kihozzák belőle, amit ki lehet, de azért mégiscsak foltozgatás igazi fejlődés helyett. És még így is szarul mennek PC-n, pedig pl. az Arkham Knight alatt használt Unreal 3-ra mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy új fejlesztés lenne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#588) aram01 válasza shiftac (#586) üzenetére


aram01
nagyúr

mert ott is élsz ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#589) interstate76 válasza haxiboy (#583) üzenetére


interstate76
addikt

Nem értem, miért kell mindig ugyanazt a témát újrakezdeni. Most pl. csak ebben a topikban fogalmam sincs hányadikként elkezdted lökni "a PC sokoldalúbb, mint egy konzol, úgy is szükségem van PC-re, minek vegyek konzolt, ha az még játékra is szar, meg netbankolni és adóbevallást készíteni se lehet rajta"-mantrát. Minek?

Nem vagyunk egyformák, nem egyformák az igényeink sem. Mondok egy példát: a büdös életben nem győzöl meg róla, hogy egy Xbox One-Lenovo X201 kombónál bármivel is jobban járnék, mert az én igényeimet ez a párosítás elégíti ki a legjobban. Messze a legjobban. Van egy 1,5 kg-os mobil irodám, ami mindenre elég, amire egy PC-t használni szeretnék. Mindenre, vastagon. Ha hazaérek, rápattintom a dokkolóra, és máris minden csatlakoztatva van, ami egy asztali PC-hez csatlakoztatva lenne, ha tartanék még ilyen monstrumot. De nem tartok, mert a sokéves Xbox360-on még fut a Far Cry 4 (az ugyanennyi idős PC-men rég nem futna), és nem érdekel, hogy egy nagyon drága PC-n szebben mutatna, mert nekem nem a pluszpixelek okoznak örömet, hanem az, ha egy játék jó. Szerintem. Xbox One-t is csak azért veszek (ill. már vettem és a jövő hét elején kapom meg), mert iszonyat jó áron jutok hozzá egy barátomtól. Hogy ezen nem fog 4K-ban futni a majdani Fifa 17 és 18? Nem érdekel. Lehuppanok a fotelbe, bekapcsolom a konzolt és full hd-ban fogok játszani egy 48"-os TV-n, és k.rvára élvezni fogom. Most pedig a kertből pötyögök egy olyan kis laptopról, aminek a súlya annyi, mint 3 doboz söré, és amihez 5 ropiért rendeltem eBayről vagy Aliról egy 3-4 órás akksit, ill. amit dokkolóval és szállításal együtt 48e Ft-ért vásároltam itt, a Hardveraprón. Szóval nem, nem fogsz meggyőzni arról, hogy egy bivaly asztali PC jobb, mint egy kis hordozható de villámgyors laptop és egy konzol. És mindezt úgy mondom, hogy a legutolsó asztali PC-met 300k-ból raktam össze (monitor, bill és egér nélkül), pedig nagyon ki volt találva a konfig és nagyon olcsón vettem bele a hardvereket, azaz ár/érték arányban brutál jó gép volt, én pedig megszállott asztali PC-s játékos voltam. Elmúlt.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#590) #20844032 válasza haxiboy (#583) üzenetére


#20844032
törölt tag

>A jelenlegi generációs konzolok nem hozzák egy átlag belépő játékos PC szintjét
Szokásos bullshit. Definiáld az átlag belépőszintet.

>és nem képesek a kifejezetten rájuk írt programok normális teljesítmény mellett való futtatásra.
Bullshit vol.2. Mivel van rájuk nem is egy 1080p@60-as játék így kijelenthető, hogy az eszközök képesek erre. A szoftverek készítői döntenek úgy, hogy magasabb beállítások mellett kevesebb képkockára írják meg a szoftver. Egyetlen hardver sem predesztinálja a játékok sebességét.

>de amikor a legtöbb játék nemhogy a 60FPS-t de még az 1080p-s kritériát sem üti meg
Bullshit vol.3 Számszerűsítsd a "legtöbbet". Mennyiből a mennyi nem tudja?

>embernek szüksége van arra
Nem, nincs. Neked van ezekre szükséged. Másnak nincs. Másnak másra van szüksége.

>És itt jegyezném meg hogy ez erős szubjektív véleményem, úgy hogy egy konzoloknál sokkal drágább PC-vel rendelkezem.
Nem az a baj, hogy szubjektív, hanem nagyjából minden alapot nélkülöz.

Dilikutya: egy erősen módosított UE3, ami elég sok modernebbnek kikiáltott játékot a betonbapofoz prezentációban :)

[ Szerkesztve ]

(#591) Mister_X válasza haxiboy (#583) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A téma UHD-s monitor volt és arra próbáltam rávilágítani, hogy teljesen értelmetlen olyan összehasonlításokba belemenni, ahol egyetlen komponens kiteszi az összehasonlítás másik felét (magát a konzolt) - és még nem is beszéltünk magáról a konfigurációról, ami UHD-ban futtat kompromisszumok nélkül nagyjából mindent, hiszen ez a feladata. Tipikus Swift vs. CLA Coupe esete.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#592) haxiboy válasza #20844032 (#590) üzenetére


haxiboy
veterán

Átlag belépőszint? Mondjuk hogy ugyanannyi vagy keveesebb pénzért jobban vagy ugyanúgy futtatja a játékaid mint egy jelenlegi generációs konzol.
1080p native @ 60 számszerűsítve
Számszerűsítve.

(#591) Mister_X : Konzolnál már ott kompromisszumot kötsz hogy az átlagosan elterjedt megjelenítőkre nem kapsz natív tartalmat, így egy UHD monitort és a konzolokat egy mondatban leírni kapásból nonszensz. Illetve a kompatibilis perifériák (pl másik gyártó kontrollere stb) kiegészítő (méregdrága) hardverek nélkül nem megoldott.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#593) #20844032 válasza haxiboy (#592) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Mondjuk hogy ugyanannyi vagy keveesebb pénzért jobban vagy ugyanúgy futtatja a játékaid mint egy jelenlegi generációs konzol.

Ilyen sajnos nincs. Kicsit többért van.

>1080p native @ 60 számszerűsítve
Ez korábban még így hangzzott el: "de amikor a legtöbb játék nemhogy a 60FPS-t de még az 1080p-s kritériát sem üti meg"
Natehát akkor ez a lista alapján a _legtöbb_ valóban nem üti meg az 1008p kritériát sem?

[ Szerkesztve ]

(#594) Mister_X válasza #20844032 (#593) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hagyd, nehéz lehetett a matek, hiszen 6 az 53 ellenében biztosan több :DDD Ennyit erről.

Természetesen a PS4-es sort néztem, mert azt szokás erősebb konzol lévén összevetni a PC-vel.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#595) Syz válasza interstate76 (#589) üzenetére


Syz
senior tag

Far Cry 4 az Xbox 360-on?Kb. itt jön elő az emberi igénytelenség. Azt megértem hogy nem mindenkinek a grafika az első de azért legyen már annyi szeme valakinek hogy beismerje hogy ez bizony gusztustalan.. Annyi erénye van hogy még elindul rajta kb. de hogy ezt valaki élvezni tudja.. Boáááá..

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#596) gyuribácsi88 válasza haxiboy (#585) üzenetére

Ha elgondolkozol azon hogy miért a konzol a fő piac nekik, hamar rájössz.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#597) interstate76 válasza Syz (#595) üzenetére


interstate76
addikt

Nem, az igénytelenség ott jön elő, barátom, amikor a pixelek száma dönti el, hogy jó-e egy játék. Nem huszadrangú kérdés, hogy egy játékban mennyire látványosan mutat a víz és hogy mennyire szépek a robbanások, vagy hogy szépen lebegteti-e a szél a függönyt, de nem is elsődleges, és bizony a Far Cry 4 Xbox360-on sem csúnya. Annyira meg pláne nem az, hogy ettől rossz játék legyen (ha egyébként jónak tartanád). A különbség észrevételéhez nem kell olyan éles szem, mint a tiéd, ellenben a normális vitához kell egyfajta intelligencia, ami benned nem biztos, hogy megvan. Legalább OFF-ba rakhattad volna a kis kitörésed.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#598) haxiboy válasza gyuribácsi88 (#596) üzenetére


haxiboy
veterán

Gondolom itt most a warezra gondolsz, de ez uganúgy jelen van konzolon is, bár tudomásom szerint a jelenlegi gent még nem sikerült felnyomniuk. De xbox360 esetében elég hamar jött a törés, ps3-nál meg a level0 kulcs került ki, itt sem lesz másként.

(#597) interstate76 : Lehet hogy nem a grafika dönti el hogy egy játék jó-e vagy sem (nekem pl örök kedvencem az FTL és további hasonló játékok), de szerintem mindenki beláthatja azt hogy már nincsenek akkora ugrások grafika terén mint 5-6 éve voltak. Az meg hogy 360-on is hasonlóan fest egy program mint egy XONE-n szerintem nem a 360 érdeme hanem a jelen generáció szégyene.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#599) interstate76 válasza haxiboy (#598) üzenetére


interstate76
addikt

Azért az, hogy hasonlóan fest, az erős túlzás, komoly különbségek vannak. Én csak azt mondtam, hogy szép dolog a korábbi konzolgenerációtól, hogy ilyen címeket játszható minőségben futtat.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#600) gduck válasza Syz (#595) üzenetére


gduck
addikt

Már ne is haragudj, de ha minden tiszteletemet és jóindulatomat összeszedem, akkor se lehet magasabb minősítést adni erre a hozzászólásra, mint: ZÖLDSÉG! :U :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.