Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#536) Dilikutya válasza Ragnar_ (#528) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Quake 3 után se a Doom 3 és RAGE motorja, se maga a játék nem volt akkora mérföldkő. Mondjuk ma már nincs látványban annyi fejlődési lehetőség, 99-ben viszont a Quake 3 annyival szebb volt minden játéknál, mint korábban semmi. Igaz, a megjelenésekor Carmack-on kívül nem nagyon volt másnak olyan gépe, amin maximális grafikán futott valami nagyobb felbontáson. Egy évvel később gépcserekor első dolgom volt a '99 decemberi PC Guru CD-ről feltenni a Q3 demót, és játszani egy jót 800*600-ban, úgy rémlik, 1024*768-ban már szaggatott, és most így a high beállításokban sem vagyok még biztos, az talán csak akkor ment, amikor a 64 Mb SDRAM-ot 192-re bővítettem.
És még ma is szép a játék. A karaktereken nagyon meglátszik már az elmúlt 16 év, de a környezet, talán azért, mert nem is akart valóságos lenni, ma is szép. Kicsit felújításra szorul már, 1920*1080 felbontást már csak konfig fájlban lehet állítani, széles felbontást nem nagyon támogat, gondolom, konfigból az 1920*1200-at vágja meg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.