Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Uff, ez piszok jol néz ki. mATXre vevő leszek

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Csak idő kérdése volt mikor kapják le róla azokat az ormótlan műanyag lábakat.

⭐ Stella

(#3) zserbox válasza Graphics (#1) üzenetére


zserbox
őstag

én is elgondolkodtam egy mATX-es variáción, de a hűtésre kiváncsi leszek...elöl semmi befúvó hely :(

(#4) radi8tor válasza zserbox (#3) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De van elől hűtés, csak elfedi az előlapja. Alulról kap levegőt az előlap alatt. A középső képen látszik a jobb oldalon.

⭐ Stella

(#5) zserbox válasza radi8tor (#4) üzenetére


zserbox
őstag

a mATX-es verzióról beszélek

(#6) KaiotEch válasza zserbox (#5) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az mATX-es verzió alulról fogja szép nagy ventivel ahogy a Prodigy M :K

(#7) zserbox válasza KaiotEch (#6) üzenetére


zserbox
őstag

ezért mondtam hogy kiváncsi leszek mit tud majd

(#8) slashing


slashing
senior tag

hát ez így már lényegesen jobban néz ki...

(#9) shteer


shteer
titán

óóóigen :)) végre

ha élőben is adja ezt, akkor megfontolom a lianli q08 cseréjét

..szerintem jónak tűnik

(#10) KaiotEch válasza slashing (#8) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem rossz, de nem tetszik jobban, mint a Prodigy. Amúgy jó hogy otthagyták az 5.25-ös helyet, de elől nincs kivágva neki.. Fail vagy merevítés?! :U

(#11) gianni85: 1200W-os is elfér benne ;] ... toldóval :)

[ Szerkesztve ]

(#11) gianni85


gianni85
veterán

És a 2slotos VGA honnan szerzi a friss levegőt?
Gondolkoztam sokat a Prodigy-n, de sajnos nem fér el benne a 160centis moduláris tápom, így ez se lesz jó :(

[ Szerkesztve ]

(#12) zserbox válasza KaiotEch (#10) üzenetére


zserbox
őstag

valamint a mATX-esen van az alapla mögött wiring space?

(#13) KaiotEch válasza zserbox (#12) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Lustaság vagy? :)

(#14) F34R


F34R
nagyúr

Nah ez mar bejovos nekem is :K

(#15) Archttila válasza F34R (#14) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nagyon tetszik! Azt hiszem megtaláltam az új mATX házam :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#16) Pista0001 válasza KaiotEch (#10) üzenetére


Pista0001
addikt

Nem hagyták benne, az 3,5-es ami felül van. ;)

(#17) mmdms


mmdms
addikt

Ezen a képen csak nekem tűnik úgy, hogy ebbe a felépítésbe nem is fér már be egy darab vinyó se? Nem is szükséges sli/cf, ha valaki a tetejébe rak egy 240-es radit, mert hát ugye azt is ígérik, attól se fog odaférni vajon? Ezekkel tök jó lenne tisztába lenni.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#18) .mf


.mf
veterán

Határozottan tetszik a mITX verzió, szép letisztult :C

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#19) KaiotEch válasza mmdms (#17) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Így mennek bele a vinyók:

(#20) nihill válasza mmdms (#17) üzenetére


nihill
őstag

Ennél az alaplapnál ami a képen benne van, cf esetében kapásból bukik az ember 4 sata csatit, ezzel kb meg is van oldva a vinyók elhelyezésének problémája :)

(#21) KaiotEch válasza nihill (#20) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Miért is? A jobb alaplapoknál 90°-ban el vannak fordítva a sata csatik!

(#22) nihill válasza KaiotEch (#21) üzenetére


nihill
őstag

Azért is mert ami a demó képen van, abból 6-ból 2 van csak elforgatva.

(#23) mmdms válasza KaiotEch (#19) üzenetére


mmdms
addikt

A koncepció és a dizájn nagyon tetszik amúgy, tuti ezt fogom megvenni csak legyen már kapható.

Avval viszont nem értek egyet, miért került át a lap a nem megszokott oldalra? ha fejtetőre borítanánk az egészet, egy sokkal kényelmesebben kezelhető belsőt kapnánk, mittomén pölö így:


Az egyik kártya ugye kiesik, de marad hely egy csomó másnak.

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#24) nyunyu válasza nihill (#20) üzenetére


nyunyu
félisten

Ennél az alaplapnál ami a képen benne van, cf esetében kapásból bukik az ember 4 sata csatit

Kaphato kb. minden szamtechboltban.

Hazon meg hagyhattak volna legalabb egy slim ODD helyet, aztan be is ujitottam volna anyameknak karacsonyra.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25) KaiotEch válasza mmdms (#23) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mérget vennék rá, hogy lesz aki átszereli. Prodigy-nél is sokan forgatták át. Igaz az mITX. A legjobban Adamski07 csinálta meg.

[ Szerkesztve ]

(#26) Graphics válasza mmdms (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tökéletrs, pont Asetek vizhütésem van, csak a vékony radis, ha ez belefér jöhet. Megépitem télire

Mondjuk,a,táp elhelyezése,fura,kicsit, de szép konfigot akarok és kicsit

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) mmdms válasza Graphics (#26) üzenetére


mmdms
addikt

Építs +1-et! ;)

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#28) KaiotEch válasza Graphics (#26) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én is kicsit akarok. Már unom a 600T-t, főleg szállítani a 20kg-val :W

(#29) nihill válasza nyunyu (#24) üzenetére


nihill
őstag

Nekem is van otthon ilyen, meg a HD6790 rá is lóg 2 sata csatira ami kellene, de nekem nem oldotta meg.
Az én alaplapomon a "T" törés után úgy jön el a kábel, hogy nem fér el a többitől.

Ha megnézed a képen az alaplapot, ezen is mindkét "T" kábel egymással szemben menne.

[ Szerkesztve ]

(#30) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Pofás kis házikó, nekem tetszik :)

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#31) szacsee válasza KaiotEch (#25) üzenetére


szacsee
nagyúr

Kösz a linket!
Ötletes, kár hogy a funkcionalitást feláldozta a design oltárán... ;]
Kis faragással biztos megoldható lett volna, hogy a VGA kivezetés lemezét épen hagyja, mert így elég instabil lehet egy nehezebb VGA-val.

Jó ház, kár hogy 20K felett lesz a mATX verzió.

(#32) dkekesi


dkekesi
tag

Én is szemeztem a Prodigy-vel, de végül erre neveztem be: Ncase
Ez még kisebb. Kíváncsi vagyok, milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#33) Graphics válasza dkekesi (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó lenne, csak a táp formátuma nem jön be... /:

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) Pista0001 válasza nyunyu (#24) üzenetére


Pista0001
addikt

USB-s külső ODD nem jó? Amennyit manapság kell, 1 darab elég egy háztartás összes gépéhez.

(#35) hemaka


hemaka
nagyúr

Jol nez ki ez a haz, elfogadnek egyet. Bar lehet ezt-azt ki kellene cserelni, mert nem fernek bele.

(#36) gianni85 válasza KaiotEch (#10) üzenetére


gianni85
veterán

faragni kellene a házon, azt meg nem szeretnék :( Szerencsére még vannak alternatívák, inkább másik házat nézek, minthogy a Seasonic tápomat lecseréljem :)
Vagy toldón azt érted, hogy hátul kilógna a táp a házon túl? Az nem lenne valami esztétikus... a CM elite120 is rettenetesen néz ki úgy

[ Szerkesztve ]

(#37) Logen88


Logen88
aktív tag

Nagyon szép lett. :R Kár, hogy ATX-es lapom van, mert egy ilyen kuckóba szívesen beköltöztetném a konfigom. :)

The Last of Us is a masterpiece.

(#38) KaiotEch válasza gianni85 (#36) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

[link]

(#37) Logen88: Tessék ATX :D

[ Szerkesztve ]

(#39) Logen88 válasza KaiotEch (#38) üzenetére


Logen88
aktív tag

:Y :DDD király.

The Last of Us is a masterpiece.

(#40) Dedicted


Dedicted
tag

Aki villogni akar vegye meg,de ha megbanja akkor O mar elorebb tudna lepni ha innovacios dolgot kernenek tolle,....
MIVEL koztudott dolog hogy a cipesznek nincs jo cipoje ,igy itt is raferne a komoly nem erdekeken alapulo ujjitas .
-Atgondolt megindokolt ergonomian ,economian, .... alapulo termekpaletta amit racionalisabban ki lehetne hasznalni ,ertsd hogy hiaba van peldaul 5 pc kartyanak helyed ha a videokartyad lefoglal egyet mellette a merete miatt es nem kapna se levegot mondjuk ha ventilatoros lenne ha a masodik pc is foglalt lenne .
Szabvanyok vannak ,de a bevalt "DIVAT "diktal meg mindeg sajnos.

(#41) Dedicted válasza Snip3r_HUN (#30) üzenetére


Dedicted
tag

Fujjjjjjjjjjjjjjjj Ideje lenne ha a ventik is lennenek olyanok mint egyes komoly halktalan verziok ,vagy egyaltalan se ...
Olyan dolog meg nem merult fel senkinek se az eszebe mint a lakasnal hogy a vezetekeknel hasonlo elvezetest startbol kabelezes nelkul legyen a pc hazaban ,hat eleg sajnalatos dolog ,
At reformalni ezt a kimondottan "gagyi " hazat egy megfelelobb elvarasnak Uraim ez a rendes kihivas ...

[ Szerkesztve ]

(#42) Graphics válasza Dedicted (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi baj van vele?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) Dedicted válasza Graphics (#42) üzenetére


Dedicted
tag

Ha mar letezik hoelvezetes akkor a ventilatorokat hagyhatnak masnak .Vagy ha tenyleg egy utos markaju venti van benne akkor meg elmegy .Sajnos az ssd meg varat magara ,de se a zajos pc nem jo alternativa .Nem az en dolgom lenne hogy adjak elgondolast , de nem is akarnam hogy lehurrogjanak a soherek ...akik a ventilatorra eskusznek mint utolso lehetoseg.
Nekem is ssd-es gepem van de a tapom, videokartyam hiaba ujj ,a zajuk decemberi veteltol hasonlitva nem egy rendes ertek amit ha ujjnak nevezunk elfogadhato lenne ....

[ Szerkesztve ]

(#44) Graphics válasza Dedicted (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem csak a VGA termeli a hőt.... :)

Alaplapon is van melegedő eszköz, a vinyóknak is van hőtermelése...

Ha egy hőelvezetett rendszerben gondolkodsz ekkora méretben, akkor felteheted a levest is a tetejére, mert még a passzív tápoknál is ajánlott a szellőzés megoldása..

Ehhez pedig venti kell... Passzív gépet lehet, ott ahol kicsi a fogyasztás, paneltáppal...

De vázolhatod az elképzelésed , több kiló alu és réz, na meg a kéményhatás felhasználásával neki lehet ugrani a feladatnak, meg pár riser kábel segítségével ;)

Megjegyzés: ujj nem egyenlő új szóval

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) KaiotEch válasza Dedicted (#43) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem értem a problémádat, de biztos úgy van. Majd meglátjuk az első teszteket milyen eredményeket hoznak!

(#46) Dedicted válasza Graphics (#44) üzenetére


Dedicted
tag

Aki nem tud enekelni feszult helyzetekben ,arra azt mondjak egyesek hogy gyenge elmeju ....ideje lenne egy kis anyagismeretet es ahogy emlitve lett kovetelmenyt ..atvenni innen onnan es akar mar egy ujjabb utokepes kivitelt kene jogilag levedni hogy maasok ne nyereskedjenek ezen...

(#47) Graphics válasza Dedicted (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aha... Lehetőség adott , kezdj neki :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) Tsabi84


Tsabi84
csendes tag

Merlinhardver-nél már elő is rendelhetőek a házak.

| BF4: Tsabi1984 | BF3: Tsabi1984 | Origin: Tsabi1984 | Steam: Tsabi84

(#49) Graphics válasza Tsabi84 (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Korrekt :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) arn


arn
félisten

Ennyire azert nem szar a ft.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.