Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csendes


csendes
őstag

Szép, de mikor lesz 5G Magyarországon elérhető áron?

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#2) Atocha válasza csendes (#1) üzenetére


Atocha
senior tag

Mit szamit mikor lesz ha:
1, megfizethetetlen csomagokban aruljak
2, megfizetheto lesz, de egy sor megkotessel, pl. forgalmi korlat.
3, ... Nos az en kepzeloerom sajnos meg sem kozeliti a nagy magyar cegek:" hogyan sz*passuk halalra a magyarokat" strategia kitalalasaban.

Meg amugy is az egesz mobilnet egy gyerekcipo meg...

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#3) hombre[EU] válasza csendes (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Közép-Európában lehet,hogy hamarabb,mint gondolnánk. Szerintem jövōre

Life, Uh, Finds A Way

(#4) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Ebbol (sem?) kap Apple?

OK

(#5) joey04 válasza Atocha (#2) üzenetére


joey04
titán

nálunk egész olcsón adják a mobilnetet, a megkötések sem vészesek, és egyáltalán nem is jár gyerekcipőben.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) csendes válasza joey04 (#5) üzenetére


csendes
őstag

Ez jó hír, viszont akkor te ugye nem Magyarországon élsz?

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#7) E.Kaufmann válasza csendes (#6) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Vagy céges mobilnete van...

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#8) Fecogame


Fecogame
veterán

Tetszik :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) sztanozs válasza csendes (#6) üzenetére


sztanozs
veterán

Ha nem vesszük figyelembe a vásárlóerőt (csak a bruttó árakat, országos lefedettséget és az esetleges korlátokat), akkor teljesen igaza van.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#10) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Pedig nálunk elég jó az internet úgy világ viszonylatban is jó helyen állunk nem?
Vagy ez csak a kábeles netre igaz?

(#11) csendes válasza sztanozs (#9) üzenetére


csendes
őstag

Ha azt veszem, hogy Romániában van 25 lej/hónap áron 20GB/hónap 4G adatforgalom 4G modemmel és 1 lej kb 67 Ft, sőt most akciósan 2019. év végéig mobil előfizetéssel havi 2 euróért (tényleg euróban van megadva valamiért) van 50GB adatforgalom és utána is csak lelassítják 128kbps/64kbps-re, akkor azért nem biztos, hogy annyira kedvező a kép :U. De ha valaki tud hasonlót Magyarországon, akkor szóljon...

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#12) sztanozs válasza csendes (#11) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem rémlik, hogy azt írta volna, hogy a legjobb, vagy legolcsóbb - hanem hogy egész olcsó, és hogy nem jár gyerekcipőben.
Növekvő sorrendben:
UPC - Korlátlan Adat opció - 2000 HUF/hó
Telenor - 25 GB - 4400 HUF/hó
Voda - 50 GB - 5330 HUF/hó (6 hónapig 50% kedvezmény)
Telekom - Korlátlan - 10000 HUF/hó

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#13) csendes válasza sztanozs (#12) üzenetére


csendes
őstag

A UPC korlátlan mobilinternet (vezetékes mellé) összesen minimum 5990 Ft/hó (3990+2000), ami nem rossz, ha van már UPC a lakásban, de a 2 euró/hónapnak a tízszerese.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#14) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Nekem havi 0.7 GB kerü 3,5 euróba (Szlovákia) (ORANGE). Itt brutális drága a mobilnet. :K

Szerk: Ja mondjuk ez nem modemes, hanem simán telefonon nyomom...

[ Szerkesztve ]

(#15) hombre[EU] válasza Tomassy00 (#14) üzenetére


hombre[EU]
veterán

4ka 2€/1gb ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#16) Tomassy00 válasza hombre[EU] (#15) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Te 4ka -s vagy ?

(#17) hombre[EU] válasza Tomassy00 (#16) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Is.Dual sim

Life, Uh, Finds A Way

(#18) Tomassy00 válasza hombre[EU] (#17) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Értem.

(#19) NorbixD válasza Tomassy00 (#14) üzenetére


NorbixD
tag

Szintén 4ka:
10 GB net + 100 perc + 100 sms
8 euró
Sajnos utóbbi kettő nelkül nem vehető.

(#20) joey04 válasza csendes (#6) üzenetére


joey04
titán

de

7: nem

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) KAMI911


KAMI911
aktív tag

De ha a netet se tudjátok megoldani, olcsón beszerezni, miért sajnáljátok hogy van 5G. Én szerintem idén 5Gs készüléket veszek, aztán fel leszek rá készülve :)
Szerintem menő hogy a QC ennyire le akarja tárolni a piacot.

(#22) KAMI911 válasza joey04 (#20) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Fogjátok össze, dumáltok, biztos van megoldás, hogy legyen céges megoldás.

(#23) KAMI911


KAMI911
aktív tag

Nekem asszem néhány tíz giga a full limit, 5k huf alatt. Nekem elegendő nem annyira drága a csomagom.

[ Szerkesztve ]

(#24) iMaverick


iMaverick
addikt

A T kötött a MÁV-val egy szerződést, miszerint a MÁV csoport dolgozói (és azok "rokonai") köthetnek ilyen kondíciókkal szerződést:
- havi 3500Ft
- korlátlan telefon és sms belföldre
- 5GB net

(Mindezt 5 előfizetésig/munkavállaló)

Én faterommal fogok átnyergelni (jelenleg is T-s vagyok.)

Gondolom más multiknál is van ilyen hasonló céges csomag...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#25) kicsako


kicsako
őstag

6ezret fizetek korlátlan netért, és 60perc lebeszélhetőségért Telenornál előfizetés nélkül.. nem olyan drága az.

(#26) E.Kaufmann válasza csendes (#13) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

A régi lakóhelyem felé juhPíSzí a közelében sem járt, az új helyen is csak invitel és helyi szolgáltató van, hajamra kenhetem, pedig ha lehetne megkötés nélkül biztos előfizetnék mobilnetre, annak ellenére, hogy a vezetékes szolgáltatásairól rosszakat hallottam.
Egyszerűen az adatkorlát megöli a használatot és nem értem, hogy miért nem veszik észre ezt a telekom cégek. Állandóan számolgassam/nézegessem, mennyit forgalmaztam el az adott hónapban.
Akkor inkább a UPC féle megoldás ezerszer jobb, legyen lassú, de ne kelljen félnem, hogy elfogy. Szerintem sokan vannak ezzel így.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#27) Tomassy00 válasza E.Kaufmann (#26) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Pontosan. Legyen csak stabil 1-2 Mbit/s gyors, de korlátlan. Nem akarok én torrentezni telón...

" Egyszerűen az adatkorlát megöli a használatot és nem értem, hogy miért nem veszik észre ezt a telekom cégek. Állandóan számolgassam/nézegessem, mennyit forgalmaztam el az adott hónapban.
Akkor inkább a UPC féle megoldás ezerszer jobb, legyen lassú, de ne kelljen félnem, hogy elfogy. Szerintem sokan vannak ezzel így.
"

(#28) isakamay


isakamay
tag

Hamarosan színre lép a DIGI, mint új mobilszolgáltató. Meg merném kockáztatni, hogy kacérkodnak a gondolattal, hogy náluk is legyen 5G elérhető áron.

[ Szerkesztve ]

(#29) E.Kaufmann válasza isakamay (#28) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Szerintem meg pont hogy nem, inkább a régi technikákra szállnak rá, ahogy eddig.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#30) Fecogame válasza E.Kaufmann (#29) üzenetére


Fecogame
veterán

Régi technika alatt az optikai hálózatukra gondolsz? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#31) csendes válasza Fecogame (#30) üzenetére


csendes
őstag

Valószínűleg inkább a 4G-re, amit tavaly építettek ki Magyarországon.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#32) isakamay válasza E.Kaufmann (#29) üzenetére


isakamay
tag

Engedélyük egyelőre csak egy vérszegény (5Mhz/1800Mhz) 4G frekvenciasávra van, de később képes lehet beleölni ebbe is nem kis lóvét.

(#33) E.Kaufmann válasza Fecogame (#30) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Arra, hogy úgy olvastam, bérekni a régebbi technikákat pl 2G/3G szokta, nem tudom, hogy a 4G frekivel mit kezdett vagy kezd.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.