Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

1000 hála a gyors és remek tesztért! :R
Viszont ezek alapján úgy néz ki marad a Logitech G403, Zowie ZA12 páros. Majd talán legközelebb...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) Vanir válasza ribizly (#1) üzenetére


Vanir
veterán

;)
Nálam egyelőre ez van használatban, így megjavítgatva egész jó, bár a görgő lehetne puhább. Esélyes, hogy visszarakom a ZA13-t a közeljövőben, még kiderül.

(#3) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Köszi a tesztet! Kár érte (egyelőre). :( Ahhoz képest amennyibe kerül, ez már nekem túl sok biszbasz amivel foglalkozni kellene hogy patent legyen.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#4) Vanir válasza [Prolixus] (#3) üzenetére


Vanir
veterán

Same, örülök, hogy ingyen volt, ennyiért én sem venném meg. Még kéne bele japán Omron mindenhova, meg egy Alps encoder, de nincs most affinitásom meg időm ennyit szarakodni vele. :D

(#5) ribizly válasza Vanir (#4) üzenetére


ribizly
veterán

Azért az elég szomorú, hogy még ennyit kell(ene) küzdeni vele, hogy tényleg normális egér kerekedjen belőle. :(
Ennyi energiabefektetéssel már igazából bármelyik egérből lehet "tökéletes" darabot faragni.
Marad a Zowie ZA12, okosított Logitech G403 páros.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Vanir válasza ribizly (#5) üzenetére


Vanir
veterán

Elvileg a kövi batch már megkapja az előfeszítést a gombokra meg a görgő sem lesz lötyi, de ez még hónapok kérdése.

(#7) Vanir


Vanir
veterán

Kiegészítettem a cikket Jaffa beszámolójával is. :)

(#8) Vanir


Vanir
veterán

Kiegészítettem az irományt ribizly és dobragab tapasztalataival, valamint az utóbb említett úriember által kimért input lag adatokkal.

A hamarosan elérhető fekete verzió ezeket a változtatásokat fogja hozni:

The Venator black edition is nearly ready. I received a sample today and there are a number of improvements made.
- The cable is *significantly* more flexible.
- The shell squeaks are completely gone.
- The front buttons have vastly improved travel and feel.
- The scroll wheel is improved a lot (say, roughly 80% improved), however I feel that it can be a bit better, so I'll be talking to the factory about it tonight.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.