Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vanir


Vanir
veterán

-

(#2) dobragab


dobragab
addikt

:R Frankó lett, köszi! :C

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#3) Vanir válasza dobragab (#2) üzenetére


Vanir
veterán

:R

(#4) ribizly


ribizly
veterán

:C
Szép munka!
Nem akarnál valamikor video review-t is csinálni?
Biztosan lenne keletje. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt időm megtapogatni, megfogdosni ezt az egeret. És számomra ahogy te is írtad, a gagyi hatású oldalgombok maradtak meg legjobban. Nagyon nem illenek az összképbe. A másik, hogy egy 3.0, Deathadder, EC1-A, G403 méretű egeréhez szokott kézbe már túl kicsi és lapos. Ezzel nem megcáfolni akarlak de nekem ez volt az érzésem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Vanir válasza ribizly (#4) üzenetére


Vanir
veterán

Köszi! Videó itt található róla. Lévén nincs felszerelésem, én nem állok neki ilyeneknek. Majd ha lesz egy normális kameraállványom, akkor lehet. :)

.LnB: Gondolom elfogyott a pénz normális mikrokapcsolókra, ezért mentek bele a tactile szarságok. :DDD
Nekem amúgy nagyon kényelmes lenne, ha egy centivel rövidebb lenne.

;]

(#7) strynox válasza Vanir (#6) üzenetére


strynox
tag

A rendelés infót javítsd ki, mert ahogy látom, arról az oldalról csak Amerikába és Kanadába lehet rendelni.

(#8) strynox válasza strynox (#7) üzenetére


strynox
tag

Bocs a dupla hsz-ért, de azt hiszem itt lehet rendelni Európába. Tatabányára szállítással együtt ~19500 Ft-nak megfelelő összeget ír (esetleg így könnyebb elhelyezni az ajánlóban, ha odakerül).

(#9) Vanir válasza strynox (#8) üzenetére


Vanir
veterán

Köszi, javítva!

(#10) strynox válasza Vanir (#9) üzenetére


strynox
tag

Hopp, az a sima DM1 Pro, itt az S

(#11) Vanir válasza strynox (#10) üzenetére


Vanir
veterán

A javítás is javítva. :DDD Közben sikeresen beproccolt a PH formázási bug és az egészet félkövérbe rakta meg a félkövér BBCodeból zárójelest csinált meg mittudomén. Wáh.

(#12) -FreaK- válasza strynox (#8) üzenetére


-FreaK-
veterán

Csak lengyelországból lehet ide rendelni. Ezt a konkrét példányt én vettem tőlük, és ~21e Ft-ot vontak a számlámról, még szeptemberben. Azért ez jóval több, mint amennyiért az usánkába' meg lehet kapni sajna..

Én csak egy kb. 3 órát játszottam vele miután megjött, de a 20cm/10cm-es kezemnek túl lapos volt, az oldal gombok alatt nem fért el rendesen a hüvelyk ujjam.
Amúgy néhány apróságot /amit Vanir is írt/ leszámítva, nagyon jó kis egér, az alacsony súlya külön öröm. Ha kisebb lenne a kezem, nem is vettem volna mást utána (EC1-A, majd G403 lett).

Köszi a tesztet Vanir, jó lett!

[ Szerkesztve ]

(#13) gtamate2


gtamate2
veterán

Köszönet a tesztért, jól sikerült !
Nagyon szimpatikus kis egér a hibái ellenére is. Mi lesz a sorsa? Marad vagy megy majd az apróra?

*Sn0w

(#14) Vanir válasza gtamate2 (#13) üzenetére


Vanir
veterán

Én köszi, hogy elolvassátok. :R Megy apróra valószínűleg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.