Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) core i7 válasza .DLL (#350) üzenetére


core i7
addikt

Istenem ez égő és ezt se vettem észre :D tényleg kivan emelve pirossal :DDD de ez a csillag sztem lehetne valami jobb is helyette :U a piros helyett inkább kék lenne mert ugye elég sok a piros szöveg fent az új/válasz/privát is piros nem annyira feltűnő

[ Szerkesztve ]

(#352) .DLL válasza core i7 (#351) üzenetére


.DLL
veterán

Nem kell, hogy annyira elüssön, jó a piros oda, a nevet váltottaknak viszont kéne pár hétig valami más szín pl. zöld; nekik is jobb, nem kell említeniük sem aki akarja megnézi az adatlapon a régi nevét, aztán idővel úgy is meg lesz szokva.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#353) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Név váltás jó ötlet, lehet élek vele :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#354) koxx válasza enginev3.0 (#353) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

4.0-ra? :DDD

(#355) enginev3.0 válasza koxx (#354) üzenetére


enginev3.0
félisten

4.0 alpha :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#356) #79621120


#79621120
törölt tag

Kár , hogy ezt nem lehet felhasználónévként választani :

Illudium Q-36 Explosive Space Modulator

:DDD

(#357) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Örülök a névváltoztatás lehetőségének.
A mostanit nagyon nem szeretem, mert nagyon semmilyen lett, csak jobb nem jutott eszembe a regisztrációkor. :B :DDD

btw. egy régi fiók törlését lehet kérni? :B
Össz vissz 1 kommentet írtam vele, és azóta se léptem be vele, illetve a login adatokra se emlékszem már. :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#358) Chaser válasza sz.balazs.95 (#357) üzenetére


Chaser
titán

törölni fogják autó üzemmódban

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#359) #65388800 válasza Chaser (#358) üzenetére


#65388800
törölt tag

miért törölnék auto üzemmódban? Hiszen 1 hszt írt :DDD

(#360) seniman válasza #65388800 (#359) üzenetére


seniman
addikt

Miután ezt a hsz-ét elolvasták,többes reg miatt :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#361) Chaser válasza #65388800 (#359) üzenetére


Chaser
titán

mert inaktív és amiatt duplareg ezt a másikat is törlik ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#362) #65388800


#65388800
törölt tag

Vagyis akkor most rosszul járt :DDD Mind a 2-t törlik nem? ;]

(#363) grabber válasza #65388800 (#362) üzenetére


grabber
addikt

De ezt ingyen teszik :DDD Utána már nem kell fizetnie majd a névváltoztatásért. Sporóltak neki még pénzt is ;]

(#365) elithun


elithun
őstag

Köszi az új funkciókat! :R

Esetleg megemlítek egy ötletet itt, amit az olyan hszolvasóknak jön jól, mint amilyen én vagyok. Én 200hsz/oldallal olvasom a topikokat és hasznos lenne, ha a "Témaindító írás:" négyzet esetleg fixed módon jönne a görgetésem után. Gyakran előfordul, hogy pl. a 156. hsz-nél valaki említ valamit az indító írásból és már közel a lap alja felé nincs visszaugrási hivatkozásom a cikkre. Ilyenkor vagy visszagörgetnek a hivatkozásért vagy visszalépnek egy oldalt, ami azért tud kényelmetlen lenni, mert ezután újra át kell görgetnem még a 1,5 száz hozzászólást is. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#366) Trailblazer válasza elithun (#365) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez bizony nem lenne hülyeség.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#367) nyisziati válasza elithun (#365) üzenetére


nyisziati
veterán

Én ezt úgy szoktam megoldani, hogy külön ablakban nyitom meg a cikket. Nem lenne jó egy fix doboz, mert 99%-ban úgyse kell, akkor meg csak fölöslegesen foglalja a helyet az amúgy se túl nagy képernyőn.

(#368) takacsbotond válasza elithun (#365) üzenetére


takacsbotond
őstag

Nekem ez nem tetszene. Ne foglalja a helyet a képernyőn feleslegesen a témaösszefoglaló egyfolytában. Max akkor lenne jó, ha a beállításoknál ki lehet kapcsolni.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#369) Halkow.


Halkow.
senior tag

Hol lehet elérni az átnevezést?

(#370) CoolMan válasza Halkow. (#369) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

[link] --> "Lesz, jövő időben, tehát még nincs. Ha lesz, szólunk külön." :U

(#371) bambano


bambano
titán

ezt a https-re állást összekötitek az inaktívok törlésével?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#372) #65388800 válasza bambano (#371) üzenetére


#65388800
törölt tag

Törlés úgy tudom megvolt

(#373) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Megjött a privát a HTTPS-ről.

(#374) Luck Dragon válasza SunyaMacs (#373) üzenetére

Bizony.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#378) csigabig


csigabig
tag

Én örülök ezeknek a változtatásoknak.Szerintem már előbb is meg lehetett volna lépni.

[ Szerkesztve ]

(#379) Tito30


Tito30
tag

Sziasztok.

Az érdekelne inkább,hogy miért nem lehet avatart vásárolni rangtől függetlenűl?
Ez az oldalnak is egy jó bevételi forrás lenne (persze volna mögötte munka bőven) és sok embert szerintem jobban érdekelne mint,hogy a nick nevét megváltoztassa amivel már évek óta jelen van és ismerik.

Teljesen normális vagyok! Fejemben a hangok is megmondták :-)

(#380) SunyaMacs válasza Tito30 (#379) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

UP

(#381) Tikakukac válasza Tito30 (#379) üzenetére


Tikakukac
titán

Pár száz/ezer betolt óra után legalább ennyi járjon már az egyszerinek és ne Veér István CS:GO szinten skinezzünk már itt is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#382) #90933760 válasza Tito30 (#379) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nincs rá elég ember, hogy az arcképeket megrajzolják, épp ezért lett a csere is átrakva 2 évről 3-ra.

(#383) Tikakukac válasza #90933760 (#382) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez meg a másik. Igen.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#384) Tito30 válasza Tikakukac (#383) üzenetére


Tito30
tag

Ne akadj ki ennyire, nem erre gondoltam. Hanem arra, ahogy nemeggy közösségi oldalon működik az avatar feltöltés beszabályzott pixel mérettel.

Teljesen normális vagyok! Fejemben a hangok is megmondták :-)

(#385) Tikakukac válasza Tito30 (#384) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát meg nem egy helyen nem. Marad ez, akinek nagyon avatarozhatnékja van, irány valamelyik topik, hidd el, x ezer hsz. után mindegy mid van, megunod ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#386) elithun válasza Tito30 (#379) üzenetére


elithun
őstag

Azt ki kell érdemelni, mint a rangot.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#387) #90933760 válasza Tito30 (#384) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az arculat miatt nem engedik a saját feltöltésű avatarokat, védjegyei lettek az oldalnak az elmúlt 10 évben a kis rajzfigurák, hülyeség is lenne megváltoztatni. Ezen felül meg nem illik bele a fórum felépítésébe, szerkezetébe se.

[ Szerkesztve ]

(#388) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

Lehet volt már 300 hsz-t most nem olvasnék át:B:
ez a felhasználócserés dolog nem fog nagy keveredést okozni ott ahol egy hsz-ben válaszolok több embernek?
Mert folyamatos használatnál nem akkora gond, de pl. régebbi tartalomnál keveredés lehet belőle...

üdv, adika4444

(#389) sztanozs válasza CoolMan (#370) üzenetére


sztanozs
veterán

Régi és jelenlegi account összevonására lesz-e lehetőség?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#390) nyisziati válasza sztanozs (#389) üzenetére


nyisziati
veterán

Persze. Ha kiderül, hogy kettős reged van, törlik mindkettőt és tiszta lappal kezdheted a fórumozást.
;]

[ Szerkesztve ]

(#391) #90933760 válasza adika4444 (#388) üzenetére


#90933760
törölt tag

Szerintem írd le még egyszer mi is a gondod.

(#392) Воланд válasza #90933760 (#391) üzenetére


Воланд
titán

Az a gondja, hogy egyesek képtelenek megérteni, hogy egy hsz-ben egy embernek válaszolunk, nem hat különbözőnek és nem másolgatjuk a másik nevét, jobb esetben a hsz számát. Na most kérdéses, hogy az ilyen hsz-ekben le lesz-e cserélve a user neve. Szvsz nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#393) #90933760 válasza Воланд (#392) üzenetére


#90933760
törölt tag

Akkor jól sejtettem, hogy valami ilyesmi. Biztos hogy nem lesz több ezer hozzászólás kijavítgatva. Akinek van egy kis szövegértelmező képessége rá fog jönni úgy is mi van.

(#394) lezso6 válasza Воланд (#392) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ki lett véve amúgy a szabályzatból, hogy rövid válaszok esetén egy hsz-ba kell sűríteni a szöveget.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#395) Воланд válasza lezso6 (#394) üzenetére


Воланд
titán

Én tudom, hogy ki lett véve, egyesek viszont ezt még mindig nem értik meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#396) adika4444 válasza Воланд (#392) üzenetére


adika4444
addikt

Sziasztok!

Nem egy hsz-t tudnék beidézni több topikból ahol többször kérték hogy 1 hsz-ben válaszolgassunk és ne floodoljunk... De akkor köszönet lezso6-nak a figyelemfelhívásért, mert akkor a jövőben lehet külön hsz-ekben intézni a válaszokat...

üdv, adika4444

(#397) dredbiro


dredbiro
senior tag

Az cikket elolvastam, tudomásul vettem. Azt árulja el valaki hová lettek a piros pontos értékeléseim, 126ról összement 112re. A törölt felhasználók miatt lehet akik értékeltek?

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#398) #90933760 válasza Воланд (#395) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem is fogják és ezen kár vergődni, mert én se fogok 6 embernek, külön 6 hozzászólásban válaszolni egymás után és sokan mások se. És ez így is van rendjén, minden fórumon így van. Legyen már ennyi alapvető szövegértelmezési képessége azoknak akik fórumoznak, hogy visszaolvasnak.

(#399) lezso6 válasza dredbiro (#397) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ennek nincs köze a törléshez, kérdezd meg a moderátort keresek topikban.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#400) Воланд válasza #90933760 (#398) üzenetére


Воланд
titán

lol

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.