Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

Hi
Lehet mar tudni valamit a nevvaltasrol?kb mikor elesedik?
Koszi

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#552) Trailblazer válasza Dr_Senkihazi (#551) üzenetére


Trailblazer
addikt

Gondolom, amint időszerűek lesznek a változások, lesz róla külön cikk.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#553) FollowTheORI válasza Lauda (#550) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pedig szerintem aki 1 éve nem lépett be, azt nyugodtan lehetne törölni. Kötve hiszem 1 év után jut eszébe visszajönni hirtelen. Természetesen előtte töbször értesítve/figyelmeztetve levélben.
Ha meg belép egyszeris akkor újraindul az 1 év.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#555) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Egy picit visszakanyarodnék az "1 hsz több válasz" témára (Nem flame keltés céljából)

Számomra mindig is az volt benne a fejemben, hogy nem illik egymás után több hsz-t írni, mert ugye hsz-gyűjtés, és ezen azóta sem változtattam, mióta ez a szabály ~3 éve már nem él.
Max. úgy lehet segíteni ezeket, hogy az első hsz, amire válaszolsz, új lapon nyitod meg a választ, válaszolsz neki, majd amire még szeretnél válaszolni, azokat szépen belinkeled a hsz-be. Oké, kicsit macera, de így visszakövethető a többi válasz is.

A kecske is jóllakott és a káposzta is megmaradt :))

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#556) elfelejtette válasza HoaryFox (#555) üzenetére


elfelejtette
veterán

Az tuti, hogy a topicgazdákra úgysem fogják rámondani, hogy hsz-gyüjtögetés miatt írnak 5 percen belül 5 hsz-t, viszont mióta a részletes keresőben van "Szűrés megválaszolt felhasználó szerint" opció, azóta pont az lenne a lényeg, hogy külön hsz legyen mindenkinek...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#557) HoaryFox válasza elfelejtette (#556) üzenetére


HoaryFox
őstag

Na, erről viszont nem tudtam, hogy keresésben már van ilyen opció. Akkor lehet, hogy át kell térjek a több válasz több hsz módszerre? :))

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#558) koxx válasza HoaryFox (#557) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Amennyiben nem 1-2 szavas válaszaid vannak úgy igen, célszerűbb. De azért ne írj 8-at egymás után.

(#559) HoaryFox válasza koxx (#558) üzenetére


HoaryFox
őstag

Persze, ez egyértelmű, mondjuk így nem-hsz alapú ranggal már meg sem vádolhatnának a hsz-gyűjtéssel.

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#560) Winner_hun válasza lezso6 (#196) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tom_2

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#561) somogyib


somogyib
őstag

Aki elintézte magának, hogy ne töröljék: link :)

-----

Fiók törlésnél az egyéni arckép miért törlődik? Nem kerülhetne be a lecserélt vagy szabadon választható kategóriába?

(#562) Bjørgersson válasza somogyib (#561) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Logikusabb volna. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#563) somogyib válasza Bjørgersson (#562) üzenetére


somogyib
őstag

Ez így kevés, indokold válaszodat.

[ Szerkesztve ]

(#564) Bjørgersson válasza somogyib (#563) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fiók törlésnél az egyéni arckép miért törlődik? Nem kerülhetne be a lecserélt vagy szabadon választható kategóriába?

Ezt? Veled értettem egyet, indokold inkább te. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#565) somogyib válasza Bjørgersson (#564) üzenetére


somogyib
őstag

Akkor a válaszodat erősen benéztem. :DDD Azt hittem, hogy nem értesz vele egyet. :B :R

[ Szerkesztve ]

(#566) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

nem tudom, h volt-e már róla szó, de a kedvenceket lehet majd könnyebben sorba állítani? mert az, h egyenként kell a sor tetejére küldeni, az már szinte tervezést igénylő feladat. főleg, h ha lesz egy újabb topik, amit követnék.

(#567) Bjørgersson válasza Sanyi.mTs (#566) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valamikor ha elkészül a reszponzív felület, azon fogd és vidd módszerrel lehet majd rendezni őket, ha jól tudom. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#568) Halkow.


Halkow.
senior tag

Felhasználó név átnevezés lehetősége mikor készül el? Már várom egy ideje...

(#569) Bjørgersson válasza Halkow. (#568) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Október 23-án. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#570) Millerchris


Millerchris
tag

Utolso hsz-t köszönöm.

[ Szerkesztve ]

A holnap mèg messze van!

(#571) I8629


I8629
csendes tag

Üdv! A Hardveraprón egy törölt tagnak látszólag lehet privát üzenetet küldeni.

[kép1]
[kép2]
[kép3]
[kép4]

[ Szerkesztve ]

(#572) .DLL válasza I8629 (#571) üzenetére


.DLL
veterán

Van hibabejelentős topik. ;)

(P.H.)

(#573) Bjørgersson válasza .DLL (#572) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Amit ennyi erővel akár be is linkelhettél volna... :)

Hardverapró: CSAK konkrét bugreportok

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#574) .DLL válasza Bjørgersson (#573) üzenetére


.DLL
veterán

Bocsánat, a keresőt valszeg ő is tudja használni, de talán nem tudta, hogy van ilyen topik, s ha így van akkor lehet hogy elegendő volt egy ilyen kis gondolatébresztő. Egyébként PH-n mindennek van topikja. :D

(P.H.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.