Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Most szurkolok a legbátrabb tétrakónak is, aki ennyit feltett, az megérdemli, hogy nyerjen is. Remélem Gusztiék is sikeresen veszik ezt az akadályt.

(#102) LamaCube


LamaCube
addikt

Juniorék kaszáltak :C
Jókat röhögtem a válaszokon :DDD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#103) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Odett nem elégedett a téttel. Norbi szerint ennyit beszéltek meg, szerinte meg egy százassal többet.

Lölö jól döntött a téttel, nagyot kaszáltak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#104) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Norbi el van ájulva magától, pedig akkora hasa van, mintha 7 hónapos terhes lenne. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#105) LamaCube válasza Vakegérke (#104) üzenetére


LamaCube
addikt

Norbitól ez szerintem önirónia. Ő egyszerűen ilyen :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#106) LamaCube


LamaCube
addikt

Na kezdődik :K Csutiék már osszák az észt :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#107) Vakegérke válasza LamaCube (#106) üzenetére


Vakegérke
veterán

Annak, aki vevő rá. Itt nem lesz sikerük. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#108) LamaCube válasza Vakegérke (#107) üzenetére


LamaCube
addikt

Abban biztos vagyok :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#109) rushty


rushty
senior tag

Nyerő Páros > BL [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#110) rushty


rushty
senior tag

A gyerek hozta ki Csutorból az állatot [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#111) antikomcsi válasza rushty (#110) üzenetére


antikomcsi
veterán

El tudod képzelni, ahogy egy 6 hónapos gyerek KÖZVESZÉLYESEN fekszik a kiságyban?

A gyerek ezzel jár! Vannak ilyen gyerekek is, nem mindegyik alszik egész éjjel! Én is irigykedve hallgattam azon ismerőseimet, akik azt mondták, hogy este 9-10-kor lerakják a gyereket, és reggel 6-7-ig alszik. Szinte hihetetlennek tűnt számomra. Én az első évben nem aludtam semmit. Állandóan úgy éreztem, hogy egy liter sósavat csepegtettek a szemembe. Én etettem a gyereket az asszony fejte magát, mert a kis drágánk nem akart szopni (arra ott voltunk mi), aztán rendszeresen hányt a gyerek utána, de úgy mindent, mire tisztába raktam, megmosdattam, el is telt az a 2-3 óra, és kezdődhetett az egész hercehurca elölről. És nem volt aki segítsen, egy kész rémálom szerű volt az egész, olyan fáradtak voltunk mindketten.

De az, hogy a gyereket hibáztassam bármiért is, na olyan akkor és azóta sem jutott az eszembe!

Hát hol élnek ezek? Kik azok, akik ezt a két embert követik a közösségi oldalakon, és adnak a véleményükre? Eddig csak néha Tibi atya oldalán hallottam felőlük az Ázsia óta, de most bizonyítják, hogy megvetésem nem alaptalan.

Kíváncsi vagyok mi lesz a konfliktus kiváltója Gusztival szemben, bár tippem szerint a felsőbbrendűségi hite Csutkáéknak közre játszik majd a dologban.

#109 rushty

Valószínű csak 1 db. TV-jük van. Mindjárt megsajnálom őket! :DDD :N

[ Szerkesztve ]

(#112) csababarca válasza antikomcsi (#111) üzenetére


csababarca
őstag

Összesen több mint 800ezren követik őket instagramon.
Nekik ez a teljesítményük.
Minden mozdulatuk mű, minden az instagram világuknak szól.
Kb olyan lehet az életük, mint mikor egy színész felmegy a színpadra megjátszani magát 2-3 órában.
Na nekik az év minden napja, 0-24ben ez.

Promóciók, reklámok, marketing.
“Nagyon sokat dolgozunk” #nincsmegállás.

Nekik elsőkörben orvos kellene.
Mert ezek elhitték, hogy amit csinálnak a mögött teljesítmény van, és értéket teremt.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#113) updog


updog
senior tag

RTL Moston nézzük vissza az adásokat, ahogy a gyerekektől tudjuk, de nem csalódtam, jó a műsor :) Második adást néztük tegnap, komoly volt tényleg amit az Edináék összehordtak ("válságban vaguynk, aki követ minket, az láthatta hogy kevesebb a közös, boldog poszt", WTF).

(#111) antikomcsi "Hát hol élnek ezek? Kik azok, akik ezt a két embert követik a közösségi oldalakon, és adnak a véleményükre?"

Százezrek, aktívan... :U És itt is látszik hogy nem csak a követőkre (és szerintem az is tévhit hogy csak a gyerekekre) veszélyes az instagram, tiktok stb. világa, de a felnőtteket ugyanúgy álomvilágba tudja kergetni, és nemcsak a befogadó hanem a tartalomgyártó oldalon is...

A pszichológiája amúgy nagyon egyszerű, az emberek szeretnek olyanokat látni, akikhez hasonlókká akarnak válni. Én is élek ezzel, csak ugye én nem az ilyen sehonnai celebeket követem, hanem olyanokat, akik mögött kemény munkával töltött idő van, és motiváló a történetük. Csak persze a legtöbb embernek jobb az elérhetetlen csillogó álom, mint ha azt mondják hogy dolgozz keményen sokáig, és akkor idővel elérhetsz egy átlagos de biztos életszínvonalat.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#114) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#115) LamaCube


LamaCube
addikt

Csuti hátra fele csúszása mindent visz :D Nem is értem ennyi ésszel, hogyan él még :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#116) Vakegérke válasza Vakegérke (#114) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csutiék kikerültek a hostelből Lölöéknek köszönhetően.

Ami a Gusztiék-Csutiék balhét illeti, valószínűleg abból adódik, hogy Vivi nagyon finoman azt mondta Edinának, hogy nem őszinték, zárkózottak.

Csuti huszárosan rohangált, 17 perc fölött végzett. Kíváncsi leszek a többiek teljesítményére, és hogy ki győz.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#117) Vakegérke válasza LamaCube (#115) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amennyi esze van, a szemétcsúszdát is majdnem eltömte több zsákkal. Szerencséjére Balázs szólt neki, hogy egyesével dobálja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#118) Vakegérke válasza Vakegérke (#117) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyébként jó vicc, hogy itt Kőbányán van Bánya utca. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#119) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kabát jól játszotta a nagymuttert. :K

Jön az anonim kérdezz-felelek. Feltételezhetően lesz sértődés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#120) LamaCube válasza Vakegérke (#117) üzenetére


LamaCube
addikt

Csutit nem az eszéért szeretik, de akkor már tényleg nincs semmi amiért kedvelni lehetne. ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#121) LamaCube


LamaCube
addikt

Kicsit megsajnáltam Edinát. De ez kellett nekik, mert lehet elgondolkodnak a kirakat életükön és talán változtatnak főleg a gyerekekkel való reklámozáson. Bár ebből van nekik bevételük és mint mondta az egész kirakat életben ő megy tönkre. Mondjuk szar ügy, amikor máshoz nem ért egyik sem, így a pénzért mindent feláldoznak. Így nézve nem is sajnálom ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#122) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csutiék nem hajlandók még önmaguknak sem beismerni, hogy szerepet játszanak, hazug világban élnek. Az egyik kérdésre Edina rögtön a social médiát emlegette, (gondolom) mint lételemét. A kritikát nem képesek elfogadni.

Egy régi mentorom szavai jutottak eszembe.
"Öcsikém, ha valaki azt mondja, hogy hülye vagy, meg se halld. Ha ketten mondják, gondolkodj el, hogy mi okuk lehet rá. Ha sokan mondják, akkor hülye vagy, és kész."

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#123) csababarca válasza LamaCube (#121) üzenetére


csababarca
őstag

Az ilyenek sose változnak.
Táltosasszony tóthgabi is egyszer nagy bejelentést tett, hogy nem mutogatja többet a gyerekét.
Megfogadta.
2 hétig bírta.
Gondolom nem jöttek a likeok.
Ezek is pont ilyenek, bár egy fokkal jobbak mert ők 5-6 éve így élnek, totovagabi meg havonta változik meg radikálisan.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#124) LamaCube válasza csababarca (#123) üzenetére


LamaCube
addikt

Ne is mondd... totova még jobban irritál, mint Csutiék :O

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#125) csababarca


csababarca
őstag

Jézus most néztem vissza a tegnapi adást.
Annyira nem megy át Edina-Csuti párosnak az üzenet, hogy fáj.
Kicsit valahol reménykedtem, hogy megjátszák magukat, de tényleg felületesek, és szerintük ők normális életet élnek.
"szósöl média"

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#126) LamaCube válasza csababarca (#125) üzenetére


LamaCube
addikt

Betegek nagyon és azt kell, hogy mondjam buták is. Amikor reggeliztek és beszélték, hogy Zitáék növényi alapú kajákat esznek. Erre Edina tök komolyan megkérdezi, hogy "Húst attól még esztek?" Normális??? :Y

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#127) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#128) Vakegérke válasza Vakegérke (#127) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csutiék kapják az ívet rendesen.

A társaság zöme szerint Zitáék öltöznek a legpocsékabbul.

Lölöék szépen haladnak a mentőcsónak felé. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#129) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Amúgy ezekre a játékokra lehet készülni. Kb. minden évadban hasonlóak a kérdések, simán meg lehet előre beszélni, hogy kire szavazzanak az aktuális kérdésnél, sőt akár vakon is, mert pl. az első kérdésre X-et írjuk, a másodikra Y-t, mindegy, mi a kérdés.

(#130) Vakegérke válasza Shadowfax (#129) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem minden új, mert még egy évadot se láttam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#131) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Én nem ismertem eddig ezt a műsort, de úgy látom, az alapja, hogy szítsák a feszültséget a párok közt, és ha lehet egymásnak ugrasszák őket. Engem ez egyébként nem annyira szórakoztat, mert nem szeretem a civakodást, a békés nyugalmat díjazom.

Odettről mi a véleményetek? Őt sem "ismertem" eddig, de egy elég aranyos, jó humorú lánynak tűnik. Szerintem nem lesz sokáig együtt Norbival, mert két külön világ, egy sokkal komolyabb, éretteb férfit érdemelne, egy olyat, mint mi itt a topicban! :DDD

(#132) LamaCube válasza antikomcsi (#131) üzenetére


LamaCube
addikt

Persze, hogy ez az alapja, mint minden "realitynek". A Survivor is erről szól már rég óta. A békés nyugalom pl. Friderikusz műsora, amikor megöregítik a párokat. Mondjuk én azt is bírom :)
Odett kellemes meglepetés teljesen egyetértek veled. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#133) LamaCube válasza Shadowfax (#129) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez Odett és Norbi párosnál Norbi részéről halott ötlet. Előtte beletrafáltak egy kérdésbe és megbeszélték, hogy kik a legrosszabban öltözötték és nem azt jelölte Norbi :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#134) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kinga rendesen felkavarta az indulatokat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#135) antikomcsi válasza Vakegérke (#134) üzenetére


antikomcsi
veterán

Igen, de szerintem teljesen feleslegesen. Nem sokra ment most ezzel, csak szerzett egy potenciális ellenfelet magának pluszba.

(#136) Vakegérke válasza antikomcsi (#135) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rebekába nem kellett volna beleállnia, a többi szerintem rendben volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#137) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Krisztiék mentek haza. Szerintem ők voltak a legszürkébbek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#138) LamaCube válasza Vakegérke (#137) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen igazad van. Műsor szempontjából nem sok vizet zavartak. Viszont szimpatikusak voltak számomra. Pétert ahányszor mutatták mindig mosolygott vagy a szeme mosolygós. Odettékat is sajnáltam volna, mert jófejek. Norbiról még mindig nem tudom eldönteni, hogy folyamatosan ironikus vagy tényleg komolyan gondolja amiket mond :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#139) csababarca válasza LamaCube (#138) üzenetére


csababarca
őstag

Norbiról az jut eszembe, amikor Kirk Lazarus mondta a Trópusi viharban: ""Én a szerepben maradok a DVD audio-kommentárig". :DDD

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#140) LamaCube válasza csababarca (#139) üzenetére


LamaCube
addikt

:C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#141) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#142) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Norbiék és Rebekáék Lölöék ellen szervezkednek. No igen, az a szavazat elvevős lehetőség inkább átok volt, mint áldás.

Zitáékat bezsúfolták a legkisebb szobába, mert ugye kell a nagyobb hely a fiataloknak.

A csajok kornyikálós versenye jön. Gondolom ezt összekötik a hideg vizes zuhannyal, amit akkor kapnak, ha a párjuk a vetített csajokra néz. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#143) LamaCube válasza Vakegérke (#142) üzenetére


LamaCube
addikt

Én is úgy látom, hogy Juniorék nem jól jöttek ki ebből. És szerintem most túlzás volt a 300000-es tét. Könnyen bukhatnak és az biztos, hogy ha kieső zónába kerülnek, akkor ki is teszik őket.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#144) LamaCube


LamaCube
addikt

Ezen a feladaton könnyesre röhögtem magam :N
Odett volt a legjobb :C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#145) Vakegérke válasza LamaCube (#144) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem meg Vivi volt a tuti. :K

Odett meglepett. Sokkal jobb testet képzeltem neki. No persze ízléseken nem lehet vitatkozni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#146) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ez egy elég aljas feladat volt! Valljuk be, ha minket kötnek le, mi sem tudtunk volna máshová nézni még ha akartunk volna se, csak a csajokra, hisz mindenhol ott voltak a képernyőn! :DDD

(#147) Vakegérke válasza antikomcsi (#146) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azért volt köztük, körülöttük egy kis hézag, ahova semlegesen lehetett nézni. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#148) LamaCube válasza Vakegérke (#145) üzenetére


LamaCube
addikt

Én az előadásra gondoltam 🙂
Alakra nekem Rebeka jön be utána Vivi, Odett.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#149) LamaCube válasza antikomcsi (#146) üzenetére


LamaCube
addikt

Én nem akartam volna máshova nézni :Y

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#150) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Utólag rágódni a szavazáson mi értelme? Fölösleges ellenségeket szerezni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.