Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) LamaCube válasza Vakegérke (#150) üzenetére


LamaCube
addikt

Nagyon semmi :N Veszteni tudni kell és úgy néz ki, hogy Junior nem tud :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#152) antikomcsi válasza LamaCube (#151) üzenetére


antikomcsi
veterán

Gondol bele, amikor a kaszinóban a 23-ra rakott mondjuk és a 17 jött ki a ruletten!
Biztos kiabált, hogy ez meg mi, ez, hogy? Ez csalás, pörgessenek újra! :DDD

(#153) LamaCube válasza antikomcsi (#152) üzenetére


LamaCube
addikt

:DDD
Azt észrevettem, hogy kis tét az nem tét nála. Gondolom jó pár millát el casinózott már. Bár az ő dolga. :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#154) csababarca válasza Vakegérke (#145) üzenetére


csababarca
őstag

nagyon gebe, mint egy bramac tetőléc szegény.
egybe derékcsipő, pálcika a csaj.
de helyes, kedves arca van legalább.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#155) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#156) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lölö szítja a feszültséget. Rebekáékat hívták meg villásreggelire, és ahelyett hogy dumcsiztak volna egy jót, elővette a "tisztázzuk" lapot. Én Fecó helyében felálltam volna, megköszöntem volna a meghívást, és elvittem volna onnan Rebekát.

Jön a tortazúzós, csajt lebegtetős játék. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#157) LamaCube válasza Vakegérke (#156) üzenetére


LamaCube
addikt

Fecón könnyesre röhögtem magam :D :DD :DD
Guszti meg fordítva gyújtotta meg a gyertyát :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#158) Vakegérke válasza LamaCube (#157) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hááát, most egy darabig nem fogok tortát enni. :D

Jó buli volt, csak Zita megkeserítette a többiek szája ízét. Olyan nehéz volt kimondani egy számot?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#159) LamaCube válasza Vakegérke (#158) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem is értettem. Amíg elmondja, hogy most nem mondja el az időt, addig elmondhatta volna ennyi erővel. :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#160) LamaCube


LamaCube
addikt

Juniorék repülnek, ha nem lesz lóvé...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#161) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lölöék csúnyán lecsúsztak a népszerűségi listán. Most nem azért, de Lölö megérdemelt volna két pofont Gusztitól. Egyet azért, mert számonkérte, hogy hangosan (és nem ordítva) beszélt vele, a másikat meg azért, mert mi köze hozzá, hogy Vivi is odament. No persze a származásánál fogva úgy gondolja, hogy egy nőnek coki van, húzza meg magát.

Végre van kit utálnom. :D
Örülök, hogy ők kapták a legkisebb szobát. Egyébként ha nem tetszik valami, haza lehet menni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#162) LamaCube válasza Vakegérke (#161) üzenetére


LamaCube
addikt

Egyetértek. Előjött az a tipikus roma családmodell, ahol a nőknek a neve kuss. Ez hagyomány náluk. Persze, ha úgy beszél az asszonyával egy idegen, akkor természetesen beleáll, hogy így nem beszélhet vele senki csak ő. Ezt nem rasszizmusból írom, mert vannak roma ismerőseim és ott is nagyjából ez a helyzet, persze biztosan vannak kivételek.
Nálam még mindig Csutiék az utolsók.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#163) antikomcsi válasza Vakegérke (#156) üzenetére


antikomcsi
veterán

Szerintem Junior jót akart a reggeli meghívással, és nem is igazán ő csinálta a balhét, ő inkább békülni szeretett volna. Nem a két fiún múlt a dolog, mint mindig itt is a lányok csinálták a fesztivált, egyik sem akart engedni a maga igazából, vérre mentek volna az utolsó szóért is.

Egyébként szerintem az sem jogos, hogy számon kéred a játékos társad, hogy mi az, hogy nem all-in-t tettetek?

(#164) LamaCube válasza antikomcsi (#163) üzenetére


LamaCube
addikt

Én is úgy érzem, hogy nem az volt a célja, hogy még jobban elmérgesedjen a helyzet. Bár a felesége mondta, hogy ő most nincs abban a hangulatban, hogy ezt megbeszélje Rebekáékkal. Megint figyelmen kívül hagyta. Így várható is volt, hogy nem lesz jó vége.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#165) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#166) LamaCube


LamaCube
addikt

Basszus ezt én nem hiszem el, hogy Edina nem vette észre Kabátot :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#167) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Kíváncsi vagyok a többi párnak mennyit fog segíteni Balázs, mert Csutkáéknak a végén konkrétan elárult pár megoldást.

(#168) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lölöék beleálltak Vivibe. Teljesen fölösleges volt a purparlé.

Jó ez a lakberendezős játék. Mit mondjak, ha Kingával kéne kényszerházasságot kötnöm, egy héten belül özvegy lennék. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#169) Vakegérke válasza antikomcsi (#167) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem ez mindenkinek jár. Aztán majd meglátjuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#170) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gusztiék hamar berendezték a szobát, övék a legjobb idő.

Csóró kabát, amit Fecóék elkövettek vele, az gyalázat. :D

Veszélyzóna: Zitáék és Fecóék. Örülök, hogy nem kell szavaznom.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#171) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Kicsit magalázónak tartom, ahogy Zitáék elmentek szavazatért kuncsorogni.

(#172) LamaCube válasza antikomcsi (#171) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem ez ilyen rendezői utasítás. Vagy nem :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#173) LamaCube válasza Vakegérke (#170) üzenetére


LamaCube
addikt

Azon röhögtem nagyon. Szerencsétlen Kabát :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#174) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem volt kérdés, hogy Zitáék mennek haza. Ha döntetlen lett volna a szavazatok állása, akkor is így lett volna, mert nekik volt a legkevesebb pénzük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#175) rushty


rushty
senior tag

Fekete Vonat [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#176) Vakegérke válasza rushty (#175) üzenetére


Vakegérke
veterán

Öntörvényűeknél ezt is lehet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#177) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#178) Shadowfax válasza rushty (#175) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nem 16 évesnek néz ki...

(#179) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vivi tipikus nő. A benne lévő feszültség kiadásával képes a reggelizők hangulatát megmérgezni, aztán nekiesik Gusztinak, mert nem úgy kezdte a mondandóját, hogy igazad van, amikor logikusan beszélt volna.
Kedvelem őket, de Vivi most egy kicsit leírta magát nálam.
Egyébként abban igaza van, hogy Lölö magas lóról beszél, lenéz mindenkit, főleg a nőket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#180) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Ez az erőkar feladat jó nagy szemétség volt. Kinga minden csajnál nehezebb kb. 15-20 kilóval, persze, hogy lenyomott mindenkit.
A melegítőnadrágos vicces volt. :D

(#181) LamaCube


LamaCube
addikt

Kinga odatette magát. A fittneses csajok nem bírtak vele. Vivi engem egyre jobban idegesít.
Odettet megsajnáltam.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#182) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kinga az erőjátékban tarolt. Nem csoda, rá kell nézni.

A melegítő bugyis vetélkedő se volt piskóta. Valahol az erotikus vonaglás és a kínos fetrengés közé tehető a látvány. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#183) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha most lehetne egy kiesős szavazás, Lölöék mehetnének haza az övéik közé.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#184) LamaCube válasza Vakegérke (#183) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekik semmi esélyük, akkor sem, ha a legtöbb pénzük nekik lesz és döntőbe kerülnek, mert a szimpátia szavazáson tutira nem szavaznak rájuk.
A múlt évadban így járt Dér Heni, aki egyből döntőbe jutott. Egy szavazatot nem kaptak senkitől sem. Égtek, mint a rongy.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#185) mephi666 válasza LamaCube (#184) üzenetére


mephi666
nagyúr

jajj nem is gondoltam, hogy van ilyen topik is :)

érdekes lett ez a válogatás, asszonnyal pár nap késéssel nézzük a műsort: a zsebdakota abszolúte nem a kedvencünk... életemben egyszer láttam még 20éve valami városi majálisban ugrálni a színpadon, de 2perc elég is volt belőle... már akkor sütött róla, hogy egy öntelt, önelégült sznob majom :) ...azóta se változott normális irányba

...azt számolgattam, hogy a luxuslakosztályhoz kaptak 2 előnyt, amiből nagyon szépen összehoztak maguknak 2 hátrányt :DDD alapból úgy kalkuláltak, hogy a döntőt meg akarják nyerni és nem akarják a kieső szavazatát elbukni... ja, csak közben 2 ellenséget szereznek maguknak: aki ellen akcióznak és akitől elveszik a szavazati jogot... utána pedig a reggelivel közeledhettek volna valakihez, erre "konfliktuskezelés" címszóval választottak partnert :C ez se tett jót a kapcsolatuknak...

...arra nem gondoltak, hogy először a benti dolgokat kellene úgy rendezni, hogy eljussanak a döntőig? mert nagyon úgy áll, hogy a bentiek közül 3 pár is rühelli őket... vagyis 4 pár, amikor velük együtt 5-en vannak :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#186) LamaCube válasza mephi666 (#185) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolkodni fáj neki. Bár a feleségét sajnálom, de magának kereste a bajt. Mit gondolt, amikor gyereket szült neki, hogy őt nem fogja elhagyni. Most azt hiszem párterápiára járnak, de szerintem őket is ott hagyja, mint az első feleségét.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#187) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#188) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Norbi befosott, de minek erőlködött annyira, hogy szellentsen. :D

Ha eddig nem lett volna világos Lölöéknek, most már az, hogy rühelli őket az egész bagázs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#189) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Fecó gyerek a szememben egyre inkább egy hisztis papucsnak tűnik! Szerintem semmi szabad akarata nincs, anya hordja otthon a nadrágot.

Odett még mindig aranyos viszont. A legnormálisabb csajnak tűnik a képernyőn keresztül.

(#190) Vakegérke válasza mephi666 (#185) üzenetére


Vakegérke
veterán

22-én indul a celebtanya sorozat. Gondolom, azt sem vetted észre. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#191) LamaCube


LamaCube
addikt

Norbi gyerek szó szerint beszarás :D 45000 helyett 4500-at rakott fel :))

antikomcsi
Fecó még papucsnak is papucs :D
Nekem is Odett a legszimpatikusabb és itt vége is a sornak :DDD Ha ők kiesnek, akkor nem tudnék mondani egy párt sem, akinek tudnék örülni.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#192) LamaCube válasza Vakegérke (#190) üzenetére


LamaCube
addikt

:Y
Erről én se tudtam, de nem is néztem eddig, de a társaság miatt lehet követem :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#193) antikomcsi válasza LamaCube (#192) üzenetére


antikomcsi
veterán

Pedig jó kis műsor, bár én kicsit jobban megsanyargatnám a farmereket! :DDD

(#194) LamaCube válasza antikomcsi (#193) üzenetére


LamaCube
addikt

Na, majd belekukkantok :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#195) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kinga mi az anyjáért ugatott Norbiéknak? Talán ők a megtestesült becsület lovagjai? Inkább az b*szta a csőrét, hogy ő kétszer annyi idő alatt ment végig a pályán, mint Odett.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#196) Vakegérke válasza LamaCube (#194) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem jössz kidumálni azt is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#197) LamaCube válasza Vakegérke (#196) üzenetére


LamaCube
addikt

:K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#198) mephi666 válasza Vakegérke (#190) üzenetére


mephi666
nagyúr

TV2 műsoraitól tartok, mert messze nem olyan profik szerkesztésben, mint az RTL-esek: amíg pl a nyerő páros (reklámmentesen) minden részét áttekerés nélkül néztük, addig egy totemből kb 1 óra alatt ledaráltunk egy egész hetet... csomó totál értelmetlen beszélgetéssel meg tökörészéssel duzzasztották 1óra fölé a részeket, így nekünk unalmassá váltak nagyon

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#199) antikomcsi válasza mephi666 (#198) üzenetére


antikomcsi
veterán

Egy totemnél szerintem generálni kellett a műsoridőt, ennél meg eleve adott, ezt inkább vágni kell bőséggel. Mondom ezeket laikusként.

(#200) Vakegérke válasza mephi666 (#198) üzenetére


Vakegérke
veterán

A Celebtanya előző sorozata is sokkal izgalmasabb volt, mint a Totem. Egy kicsit a Survivorra hajaz. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.