Hirdetés

2024. július 5., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2578) mephi666 válasza Vakegérke (#2576) üzenetére


mephi666
nagyúr

régen sokkal komolyabban fel volt építve az egész és rámentek arra, hogy sms-ekből legyen bőséggel bevétel :K kicsit el is volt nyújtva, mert a beszavazgatás tartott vagy 1 hétig: minden kategóriából mentek be sorban a népek, közben ment a szimpátiaszavazás, ketyegett a lóvé az sms-ekből... akire beszavazáskor legtöbbet fizettek, arra valószínűleg később is fizettek minden egyes párbaj alkalmával... pl tegnap közülünk ki küldött volna sms-t a döntő párbajon? aztán a párbajok is el voltak húzva ehhez képest, nem zavarták le 20 perc alatt, miután már kiment a 2 játékos párbajozni... a nagyobb keretből sorban nyomták a kinti programokat is, amihez azért mozgatni kell a stábot, fizetni... drágább/komplikáltabb...

ez egy gazdaságos való világ volt... a big brothernek meg annyi szerepe volt, hogy a levelek aláírásánál ott volt, hogy "üdv: a nagytezsvír" ...meg pár feladatnál a beszélő hangot lehetett nagytestvér-nek venni... én azt gondoltam, hogy egy "arc nélküli" híres ember fog ülni a riportszobában és az kérdezgeti majd a játékosokat... pl sötét szoba, benne 1 lámpa, ami a játékos székére világít, nagytestvér meg a lámpa mögött ül, hogy a játékos és a néző se láthassa az arcát, max csak a mozdulatait, körvonalait :) így legalább kicsit sejtelmes is lehetett volna

ui: következő farm/való világ/xfaktor-ra szerintem megoldják, hogy vehetsz majd 500/1500/5000 ft-ért 10/40/150 szavazat leadására jogosító "csomagokat" az alkalmazáson keresztül és ezeket lőheted a kedvenceidre :K így is jött biztos sok pénz nekik a reklámokból, de ha egy ilyennel megspékelik, akkor ömleni fog

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.