Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, csókolom tisztelettel, King*ci birtokolja a lila kendőt.

De mit is mondtak a többiek?

Gergő azt mondta, hogy Attila és Vera nem szerezheti meg a lila kendőt, mert az ő párbajuknak kell következnie, és ennek a célnak az érdekében munkálkodik.
Érthető, újabb körből ki akar maradni.

Eszter egyetlen célja az volt, hogy Attila, illetve Vera ne szerezze meg a védettséget. Tartok tőle, hogy ez Gergő hatása volt.
Nagyot csalódnék benne, ha Gergőhöz pártolna.

Attila csupán Verát nevezte meg, aki nem szerezhet védettséget.
Kinga védelme azon felül, hogy Vera legyen védtelen, és haza tudják paterolni.

Fecó szerint Attila, Péter és Eszter nem szerezhet védettséget, mert őket küldené ki a legszívesebben a villából.
Sukár csávó. Nemrég még csókolgatta Attilát, és elérzékenyülve lihegte, hogy soha nem ártana neki.

Szóval King*ci szorgalmasan álldogált fenyőfaként, és a két manó meghordta díszekkel.
Győztek.
Attila és Péter rögtön meg is egyeztek, hogy elintézik a csajnak a lila kendőt. Kinga boldogan nyerítette, hogy jó, és így is lőn.
Jött a táncverseny.
Hááát... Alig volt feltűnő, hogy Péter még véletlenül sem azt csinálja, amit kellene.
Attila hamar ráeszmélt, hogy Kinga is van olyan suta, mint ő, így visszafogta magát.
Kinga nyert. Megérdemelten? Ne feszegessük.

Kinéz egy jó kis Attila-Vera párbaj. Persze attól függ, ki kap több jelet.
Ha Attila, akkor stimmel.
Ha Vera, akkor nem biztos.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2052) Mr X


Mr X
veterán

Mindjárt jön a másik topic. :DDD

(#2053) Motion_Blur válasza Vakegérke (#2051) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Vera-Petike kéne, akkor talán lenne esély kivágni az egyik "manipulátort" :U

megint bezárták a main-topikot :(

yetike: most sem rajtam múlott, ezután se fog :)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2054) UFO1 válasza Mr X (#2052) üzenetére


UFO1
senior tag

+ a násznép mi történt? Tegnapi onlány.
(2055) Mi volt a gond?

[ Szerkesztve ]

(#2055) 7 válasza Motion_Blur (#2053) üzenetére


7
addikt

Be, és ha itt is ugyanaz lesz, mint a főtopicban, ez is bezárja kapuit.

Szerk.: Nem is elsősorban neked címeztem, csak te írtál olyat, amire válaszként lehetett adni. :P

[ Szerkesztve ]

(#2056) kukinyo válasza Vakegérke (#2051) üzenetére


kukinyo
addikt

Bezárták a vv topikot.
Mindenki idejön ismét.Készülj a legrosszabbra.
Remélem egy páran nem találnak ide. :DDD
Aha
Már látom is Yetikét.

[ Szerkesztve ]

(#2057) Vakegérke válasza 7 (#2055) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről üdvözlöm a moderációt, és megkérlek arra, hogy vigyázó szemeid erre a topicra vesd. Büntesd, akit csak kell, nyafogjon miatta az, aki sértve érzi magát.

Ez a topic továbbra is békés kell, hogy maradjon.
Bízom benne, hogy megmaradunk a normális kommunikáció szintjén.

Szerk: pro70 barátunkat megkértem priviben, hogy ne csábítson ide senkit. Már előző alkalommal sem tartottam egészséges dolognak.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2058) kenwood3 válasza Vakegérke (#2057) üzenetére


kenwood3
őstag

" Szerk: pro70 barátunkat megkértem priviben, hogy ne csábítson ide senkit. Már előző alkalommal sem tartottam egészséges dolognak."

Neki nem kell már senkit csábítania, mert már mindenki tudja hova kell jönni, ha oda nem lehet írni :))
Egyébként kitartás, bár úgy se fogod sokáig bírni szerintem :R

ui: Megnyugtatlak, hogy én nem jövök, mert már régóta nem nézem ;)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#2059) kukinyo válasza Vakegérke (#2057) üzenetére


kukinyo
addikt

A baj ott van hogy akkor már mindenkinek felhívta a figyelmét erre a topikra.
Éppen ezért mindenki tudja hogy van.
Ha egy kis nyugalomra, békére,normális hangvitelű beszélgetésre vágytam mindig ide jöttem.
Múltkor is csináltak felfordulást, ez most sem lesz másképp.
Én a helyedben megköszönném neki. :W
Látom meg is előztek. :D

[ Szerkesztve ]

(#2060) Vakegérke válasza kenwood3 (#2058) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Egyébként kitartás, bár úgy se fogod sokáig bírni szerintem"

Majd meglátjuk.
Ez az én birodalmam, és örömmel osztom meg mindenkivel, aki tudomásul veszi a szabályokat.
Ésszel, érvekkel, barátságosan, tárgyhoz ragaszkodva, huzakodás nélkül.

Nem érdekel senki bársonyos lelke. Aki itt személyeskedni, kötözködni, ordenáréskodni szeretne, annak üzenem, hogy kívül tágasabb.

Ez az én birodalmam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2061) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kacsa a Fókuszban.

"Mi vagyok én, csillag születik?" by qubánó

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2062) kenwood3 válasza Vakegérke (#2060) üzenetére


kenwood3
őstag

Igazán örülnék, ha így lenne :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#2063) Vakegérke válasza Motion_Blur (#2061) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó volt a beszólás, én is jól mulattam. :K

Veronika fodrász is lehetne. Miért ne?
Vagy újságíró. Hááát...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2064) pro70


pro70
tag

Sziasztok, szép estét, jó szurkolást :)

Vakegérke

Sajnos mikor megláttam hogy bezárták a topikot, azonnal elküldtem vagy 100 embernek az új linket...honan tudhattam volna :U

;]

kenwood3

[link] :DDD

További szép estét, jó szurkolást :)

Hajrá Vera :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2065) Vakegérke válasza Motion_Blur (#2053) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pétert szerintem nem szavazzák ki. Nagyobb az esély, hogy Attila lesz a kiszavazott, ha már a falkáról beszélünk. Mindegy, mindketten Verát vinnék ki, gondolom én.

Ha viszont Verát szavazzák ki, széles a szórás. Kérdés, hogy az eszére, vagy a dühére hallgat.
Kinga védett.
Ha könnyebb ellenfelet választ, akkor Seherezádé lesz a kihívott, bár necces.
Marad három lehetőség.
Szexterke húzós, hatalmas fölénnyel győzött mindig.
Péter sem könnyű falat, sőt.
Attila ősellenség, de a torkán akad.

Fecó haver, szerintem nem viszi ki.
Csaba szintúgy, legalábbis örült, hogy visszatért. Kivinné? Szerintem nem.

Gergő külön tétel. Nincs miért kivinni. Érdekes döntés lenne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2066) Regirck


Regirck
senior tag

Mi történt a VV5 topikban? Ki nem bírt magával? Sajnos yetika zárolta ez végleges vagy időleges zárolás?

(#2067) Vakegérke: Rendben!

[ Szerkesztve ]

(#2067) Vakegérke válasza Regirck (#2066) üzenetére


Vakegérke
veterán

Másodszor zárta. Vehetjük véglegesnek is.

Remélem, hogy ez a topic nem kerül a sorsára. Tehát csak óvatosan, barátságosan.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2068) Motion_Blur válasza Vakegérke (#2065) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én a kezdetektől Eszternek drukkoltam, őt tartottam (Csabán kívül) az egyetlen normális, nem bazári majom embernek. Az elmúlt hetekben azonban annyit változott hogy most ő az (Attika és Petike után) akit a legszívesebben kívül tudnék...gusztustalan módon próbál helyezkedni, puncsol azoknak akik párbajra "küldték", nagy lett az arca is, káromkodik mint egy kocsis.. szerintem a vele szimpatizálók egy jelentős része már elpártolt mellőle.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2069) Vakegérke válasza Motion_Blur (#2068) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én kedvelem Szexterkét.
Ő is helyezkedik, ahogy mindegyik villalakó. Nem bűn, érthető. Már csak az a kérdés, hogy veszít, vagy nyer-e vele.
Nehezen fogadták be, és most, hogy már nem "idegen", igyekszik megkapaszkodni. Tudod, aki farkasok közé kerül...

Nehéz lehet odabent. Ha a valós arcod mutatod, az talán nem túl szép. Muszáj színészkedni. Ráadásul ott van még tizenakárhány más figura, akikhez idomulni kell, vagyis kellene. Egy részük olyan, akivel a valós életben talán szóba sem állnál, de muszáj őket elviselni.
Egyedül esélyed sincs, hogy megállj a lábadon.
Valahova csapódni kell. Fél évet kell kihúzni, ötven milla a tét.

Attilának jó esélye van rá, hogy párbajra menjen. Bízom benne, hogy visszajön. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2070) kukinyo válasza Vakegérke (#2069) üzenetére


kukinyo
addikt

Unalmasabb is lenne nélküle a műsor.Szinte minden eseményben történésben benne van vagy így vagy úgy.

(#2071) Vakegérke válasza kukinyo (#2070) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vannak, akik az unalomra szavaznak. Csaba is visszajött.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2072) kukinyo válasza Vakegérke (#2071) üzenetére


kukinyo
addikt

Tényleg nem egy aktív játékos mit ne mondjak.
De mintha talán egy kicsit oldottabb lenne a párbaj óta.Azóta már mutatták az összefoglalóban is hogy hol ezzel hol azzal beszélget.Ez eddig nem volt rá jellemző.

(#2073) Vakegérke válasza kukinyo (#2072) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az egyik beszélgetést Péter kezdeményezte, nem ő. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2074) Stafni


Stafni
aktív tag

Már megint mi volt? Elég szigorú itt a moderátor. Én soha nem éreztem, hogy valaki nagyon durva lenne. Bár mire olvasom, kiszedik a szöveget.

(#2075) Vakegérke válasza Stafni (#2074) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt semmi nem volt. Ne is legyen. Remélem, kielégítő a válasz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2076) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

látom elég sokan át-át jönnek ide is, ami már itt is moderálást von maga után.

(#2077) nicu71


nicu71
addikt

na ma Kinguci show lesz...a legbénább hupikék törpikék feldolgozást volt képes kiválasztani :U

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#2078) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kíváncsi vagyok mi marad a kiválasztásig abból hogy az Attikára dobálják. Illetve megmondom, semmi...

mod: na fing*ci megint kezdi :W

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2079) vikvuk válasza nicu71 (#2077) üzenetére


vikvuk
aktív tag

szárnya nőtt King*cinak :Y

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#2080) RI/OS


RI/OS
őstag

Remélem megrakják az Attilát.

Látni akarom, ahogy ő is átgázol valakin, mint a csaba.

Mert ő is erős, ez biztos.

Mai szavazást is vezeti 75%-al

(#2081) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#2076) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne lássunk sötéten. Aki jön, az bizonyára elolvassa a bevezető írást, és alkalmazkodik. :)

nicu71: Attila türelme végtelen. :K

Motion_Blur: Van benne ráció, hogy Attila legyen a kiszavazott. Kiviheti Verát, aztán győzzön a jobb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2082) donjohnson válasza Motion_Blur (#2078) üzenetére


donjohnson
addikt

ez már tényleg hisztérikusz gigantikusz :W

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#2083) DJ WOKKY válasza Motion_Blur (#2078) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

nem lesz abból semmi sem.

Vakegérke: remélhetőleg :U

ui: ide is bedobom, hátha érdekel valakit az új logout-os írásom :R

(#2084) Regirck válasza vikvuk (#2079) üzenetére


Regirck
senior tag

Az hagyján, de ahogy énekelt majd bőgőt! Nagyon önző egy lány, ha valami nem úgy van ahogy ő elképzelte sír. Csodálom ha éhes vagy WC-re kell menni akkor nem bőg és várja a csodát hanem azt MÉG megtudja oldani! :))

(#2085) DJ WOKKY válasza Regirck (#2084) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

A végére még lehet ehhez társítani fogja :D

(#2086) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#2085) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, ezen jót mulattam. Elképzeltem, hogy Kinga bőgve pisil. Vagy azért, mert csorog, vagy azért, mert nem sikerül. :DD

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2087) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kinga: "Mindenen meghatódok"

LOL! Egy hatalmas verés kéne neki..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2088) vikvuk válasza Motion_Blur (#2087) üzenetére


vikvuk
aktív tag

kíváncsi vagyok most már arra a nagyira :D

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#2089) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#2086) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

na ezt most én is elképzeltem, de majdnem ledőltem a székről, ha úgy igazán belegondol az ember :DDD

Egyébként Attila még a végére egy 180 fokot fordul, elég sokat vigasztal mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#2090) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ki ez a finguci hogy mindenkinek őt kell abajgatni és mindenki őt támogatja? Nevetséges és szánalmas az egész...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2091) koshmar


koshmar
őstag

Kinga most lesüllyedt Éva szintjére...szánalmas az egész ember.

Esküszöm, még Veronikát is alulmúlja.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2092) kukinyo válasza koshmar (#2091) üzenetére


kukinyo
addikt

Szia Tibii
Szerintem Éva egy angyal ehhez a hisztérikához képest.

(#2093) koshmar válasza kukinyo (#2092) üzenetére


koshmar
őstag

Lassan én is ezt gondolom...

Eddig azt hittem, hogy Veronikát utáltam...de ez semmi ahhoz képest, amit Finga vált ki belőlem.

Nem tudom már, mi a franc van velem. Minél jobban sír/vergődik Kinga, annál jobban mosolygok.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#2094) nicu71 válasza kukinyo (#2092) üzenetére


nicu71
addikt

Tovább megyek,Éva egy FŐNYEREMÉNY ehhez a hisztérika gigantikuszhoz képest! :D
neki még inni se kell ahhoz hogy bármikor szánalmas állapotba kerüljön...nagyon gáz! :W

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#2095) Motion_Blur válasza nicu71 (#2094) üzenetére


Motion_Blur
félisten

És figyeljétek meg, hozzá mehet majd be a fater... :o

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2096) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ámbörök!

Köszönöm, hogy az itteni nívónak megfelelően nyilatkoztok. :)

Tartsuk a szintet, ezt a topicot nem szabad bezáratni. Egyrészt azért, mert jókat dumcsizhatunk, másrészt azért, mert ha ez sem lesz, akkor nincs hol. No meg b*szott mérges leszek. :D

Ami azt illeti, Kinga kicsit elszállt magától.
Attila pedig rózsaszín ködben leledzik.

Holnap kiszavazás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2097) darál0w válasza Vakegérke (#2096) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jo lesz ez...van egy réteg, akik nem bírtak magukkal...remélem nem találnak ide.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2098) kukinyo válasza Motion_Blur (#2095) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem érzem magam rosszindulatú embernek de ez a nő olyan érzelmeket vált ki belőlem hogy remélem nem lesz igazad.

(#2097) darál0w : Már a múltkor ide találtak.Tudja mindenki hogy létezik ez a topik.

[ Szerkesztve ]

(#2099) HummeRC


HummeRC
senior tag

Nézem jobbról a könyvjelzőimet és meglepődve tapasztaltam, hogy a vv topikban nincs új hsz, pedig adás van. Mondom ez kizárt. Biztos voltam benne, hogy megint történt valami. ;]
Hogy lehet az, hogy az előző topik megélte az 50k hsz-t, ezt pedig 10k-nál másodjára zárták?? Mi történt megint? Most mit fogok olvasni? :W
Amúgy csak nekem jutott eszembe a tegnapi arénás Balázs-Peti oltásnál, hogy ezzel közölték Petivel, hogy megy haza? :F

(#2100) Vakegérke válasza HummeRC (#2099) üzenetére


Vakegérke
veterán

Balázs csak arra hívta fel a figyelmet, hogy kevésbé feltűnően is lehet veszteni.
Péter táncimitációja egyáltalán nem volt komolyan vehető.

Szóval nem, emiatt nem megy haza, nem vétett a szabályok ellen. Annál firnyákosabb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.