Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1600) üzenetére


Vakegérke
veterán

Péter lassacskán szánalmas figurává válik. Ezt csak betetőzné, ha hátast dobna a meccsen. Szerintem nincs is olyan, aki ne győzné le. Na jó, Kinga ellen van esélye. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1602) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1601) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Igen, de egy Eszter, Sehi, vagy Vera úgy lenyomná mint a sicc :)

(#1603) darál0w


darál0w
Jómunkásember

bezárt a VV topic :O :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1604) UFO1 válasza darál0w (#1603) üzenetére


UFO1
senior tag

Legalább felpezsdül itt az élet. :C

(#1605) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Számomra egyáltalán nem öröm, hogy bezárt a "főtopic". Az sem okozna örömet, ha azok, akik miatt zárták, itt folytatnák áldatlan tevékenységüket.

Jelenleg családiasnak mondható a légkör, személyeskedések nélkül taglaljuk az esélyeket, egymás bántása nélkül vesszük tudomásul mindenki véleményét.
Szívesen látok bárkit, de mindenkit kérek, hogy tartsa be a minimális követelményt.

Ésszel, érvekkel, barátságosan, tárgyhoz ragaszkodva, huzakodás nélkül.

Érthető módon nem szeretném, ha ez a topic is lakat alá kerülne. Ez az én játszóterem, és azoké, akik képesek indulatok nélkül kommunikálni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1606) vikvuk válasza darál0w (#1603) üzenetére


vikvuk
aktív tag

nem ok arra h itt rontsd a levegőt :P

[ Szerkesztve ]

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#1607) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1602) üzenetére


Vakegérke
veterán

A srácok, meg a csajok közül is kimarad egy-egy szereplő a bokszból. Páratlanul vannak, ezért szavaztatják a nézőket, hogy kiket szeretnének látni a meccseken.
Ha Vera kiesett volna, csak a srácoknál lett volna szavazás. De nem esett ki, így a csajok is drukkolhatnak.
Szóval mindkét nemnél a legkevesebb szavazatot kapott két játékos közül az edzőjük választja ki, hogy ki vesz részt a versenyen.
Na ja. Csakhogy a nézők döntenek, így tutira veszem, hogy Péter és Kinga ringbe száll. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1608) Weeman1 válasza Vakegérke (#1607) üzenetére


Weeman1
veterán

Köszi az infót. :R
Mit műveltek a VV topikban hogy bezárt? :F

Xiaomi 11T Pro

(#1609) Vakegérke válasza Weeman1 (#1608) üzenetére


Vakegérke
veterán

Link.
Nem figyeltem az eseményeket, ez az utolsó hozzászólás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1610) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1607) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Helló. Köszi az infót.
Azért kár, mert akárkik is esnek el a boksztól sajnálni fogom, mert szívesen megnéztem volna mindenkit.

darál0w: zárt bezony, mert mindig rossz voltál :DDD

Weeman1: yetike szavaiban minden benne van.
Egyébként egy kis visszaolvasással kicsit bővebb infót kapsz. Jó pár hsz.-t töröltek, de maradt ott még így is.

[ Szerkesztve ]

(#1611) Weeman1 válasza DJ WOKKY (#1610) üzenetére


Weeman1
veterán

Köszönöm. :R
Olvastam amik megmaradtak,
de a töröltekre gondoltam.
Csak nagy vonalakban. :)

Xiaomi 11T Pro

(#1612) DJ WOKKY válasza Weeman1 (#1611) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Egy két ember összeszólalkozott, köztük volt kukinyo is, aki szvsz. a vétlen volt jelen esetben, de ezt döntsék el a nagybetűsük.

(#1613) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Apa, kezdődik... :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1614) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Anno mondogattam, hogy Attila és Kinga összejönnek. Úgy tűnik, hogy a realitás talajára lépnek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1615) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1614) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

mi történik, mert sajnos nem vagyok tv közelben..

(#1616) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1615) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pillanatnyilag a ringben mutatták a tudásukat, az edzőjükkel "zsákoltak". A célpont kesztyűket ütötték, semmi több.
Attila és Vera színészkedett, nem akarták megmutatni, mit is tudnak.

Ja, meg örültek a Mikulás csomagnak.
Csóró Szexterke elsírta magát, mert XL-es bugyi(ka)t kapott. Attila felajánlotta neki a saját ajándékát, mondván ő L-es "bugyi(ka)t" kapott, csak ne sírjon már. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1617) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1616) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

:DDD :DDD na ez jó lehetett, holnap megnézem majd :)

(#1618) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1615) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csaba büntiben van, mert a párbajon odarohant rokonaihoz, barátaihoz. Rajta kívül mindenki kapott üzenetet szeretteitől, amelyet hangosan olvastak fel.
Sírás-rívás. Érthető.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1619) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1618) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Ez az igazi büntetés szerintem ott bent a villában, amikor ilyen ajándékokat nem kapsz meg.
Még ha erős vagy/ nak mutatod magad, ez akkor is rossz lehet...

(#1620) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1619) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fogalmazzunk úgy, hogy kegyetlenség.
Az viszont tény, hogy Csaba pont azt a szabályt sértette meg, amely tiltja, hogy testközelben találkozhasson szeretteivel, megölelhesse őket.
Most issza a levét. Végülis jogos.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1621) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1620) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Igen, így 1:1 :)

(#1622) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1621) üzenetére


Vakegérke
veterán

Attila és Kinga békülgetnek. Egész jól haladnak.
A jakuzziban dagonyázott Eszter, Veronika és Péter. Attila "pufajkában" állt a parton, és Veronika valami olyasmit mondott, hogy nem becsüli, mert lenyeli mindazt, amit Kinga vele csinált, amiket mondott. A többiek helyeseltek neki.
Fecó vagy nem hallott mindent, vagy nem akart, csak a vegzálásról beszélt Kingának.

Mindjárt kiderül, hogy kik maradnak ki a bokszmeccsről.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1623) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Veronika és Fecó nem bokszol.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1624) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1623) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

pont most kapcsoltam be a tv-t mire elmondta Balázs, de köszi hogy leírtad :R
Ezt a nézők szavazták meg egyébként ?

(#1625) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1624) üzenetére


Vakegérke
veterán

Veronika ügyében az edzők döntöttek.
Balázs elmondta, de nem láttuk a szavazás állását, hogy Fecóra érkezett a legkevesebb szavazat, ezért került pihenő pályára.

Megjegyzendő téged szerettelek volna végig tájékoztatni, nehogy kimaradj az össznépi örömből. ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1626) darál0w válasza DJ WOKKY (#1610) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:P

Kinga - Attila béküléshez mit szoltok?

én Attila helyében elhajtottam volna...most megint az ujja köré csavarja majd szerencsétlen szerelmes marhát...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1627) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1625) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Sejtettem, és tényleg köszönöm még egyszer.

darál0w: nem láttam csak Vakegérke barátom tudósított :)
De érdekesnek tűnik, hogy sokadjára ismét belement Attila ebbe a játékba, szerintem tényleg szereti Kingát csak ezért nem lát: a szerelemtől

(#1628) Vakegérke válasza darál0w (#1626) üzenetére


Vakegérke
veterán

A szeretet és a gyűlölet közös tőről fakad. Mindkettő nagyon erős érzelem.

Személyes ismerőseim között is van olyan házaspár, amelynek tagjai enyhén szólva is utálták egymást, aztán szeretetre váltott érzelmük.

Jó párost alkothatnak Attila és Kinga, legalábbis szerintem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1629) darál0w válasza Vakegérke (#1628) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szokták mondani, hogy gyűlölni csak azt lehet, akit szeretünk ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1630) vikvuk


vikvuk
aktív tag

szexterke

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#1631) pro70 válasza darál0w (#1629) üzenetére


pro70
tag

...Akkor már értem miért szeretlek annyira :W :DDD

Jó reggelt mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

(#1632) vikvuk válasza pro70 (#1631) üzenetére


vikvuk
aktív tag

drága tezsvíreim, hello world :DDD

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#1633) pro70 válasza vikvuk (#1632) üzenetére


pro70
tag

Ide kéne csábítani a többieket is...kukinyo kilőve :W

;]

(#1634) runner 125


runner 125
nagyúr

Vagyok. ;]

Kösz pro. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1635) b4zsi-


b4zsi-
őstag

lemaradtam valamiről? :D

A neked valós srác itt van vagy már Dyát cuccolja? :)

(#1636) pro70 válasza b4zsi- (#1635) üzenetére


pro70
tag

Írtam neki is ;]

Este nem akartam elhinni hogy rezesbandit is deportálták a boxból :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1637) runner 125 válasza pro70 (#1636) üzenetére


runner 125
nagyúr

"Túl jó volt" :))

A lényeg, h Attila ott lesz. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1638) pro70 válasza runner 125 (#1637) üzenetére


pro70
tag

Ott az a roh@dék :W ..Ringbe való beesése???? :W :DDD ..Végül azér Pityu megadta neki ami jár ;]

(#1639) ERPY válasza pro70 (#1638) üzenetére


ERPY
őstag

Thx a privátot. :DD Vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1640) runner 125 válasza pro70 (#1638) üzenetére


runner 125
nagyúr

Tök egyértelmű volt, h összefogták neki a két kötelet, és beakadt a lába. :D
..de, azért jót lehetett rajta röhögni.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1641) pro70 válasza runner 125 (#1640) üzenetére


pro70
tag

Seherezádé egy @'llat...képzelem, hazaérek hulla fáradtan, ő meg; na gyere öreg gyere gyere gyreeee :DDD
...Ettől viszont majnem kidobtam a taccsot pfejjj [link] ..Először 1:06-tól..utána 3:00-tól ;] Nem bírom a horrort :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1642) HummeRC válasza pro70 (#1633) üzenetére


HummeRC
senior tag

Köszönöm. :R

(#1643) mdraco


mdraco
őstag

Már elvonási tüneteim voltak ;]

De pro70 elküldte a gyógyszert :R

1 napra :D

[ Szerkesztve ]

(#1644) ERPY


ERPY
őstag

Remélem nem lesz hosszú életű Attila és Kinga csöpögése. Attól tartok Attit nagyon visszafogná. Mivel nagyon punnyadt a társaság, remélem legalább Attila hozza a szintet, függetlenül attól ki szereti és ki nem, de legalább esténként lehet valamin szórakozni a VV adásaiban.
Azt azért sajnáltam hogy Fecó nem boxolhat, bíztam benne hátha tujának jár majd a pihi, és mehetett volna haza a következő kiszavazáson.
Tényleg. Néztétek a tegnap esti belevalót vagy mit a cool-on? TrOli vezette, és volt egy nagy beszólása. Azt mondta, miközben a kezében volt és nézte Csaba fényképét, hogy ismerős neki a Rise of the Planet of the Apes-ből, mert ő is játszott benne. :))

(#1645) pro70 válasza mdraco (#1643) üzenetére


pro70
tag

Mivel se Dyrtyho se Weeman nem képesek jönni, kénytelen vagyok titeket szórakoztatni...parancsoljatok :)

Swingerklubban orgiázott VV Eszter

Családi drámájáról vallott az RTL Klub műsorvezetője :W

Hatalmas meglepetésben lesz része VV Fecónak!

Asszem valahogy így szokták ;]

[ Szerkesztve ]

(#1646) b4zsi- válasza pro70 (#1645) üzenetére


b4zsi-
őstag

Azt hittem Fecó valami lomtalanítási naptárt fog kapni...

(#1647) mdraco válasza pro70 (#1645) üzenetére


mdraco
őstag

4d mozi? ;]
Gagyi, és már volt, igaz nem itt :D
Gagyi. Valahol azt írták hogy Angéla szülei nem bírták hogy nem fehér. Most már mi igaz?

Tipp: Attila Petivel fog boxolni, és a másik kettő...ti mit gondoltok? :D
(1648) vikvuk Ezen átsiklottam :W , retekben milyen műsort vezet? Nem cool-ban van?

[ Szerkesztve ]

(#1648) vikvuk válasza pro70 (#1645) üzenetére


vikvuk
aktív tag

az RTL Klub műsorvezetője :U

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#1649) runner 125 válasza vikvuk (#1648) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, én is azon akadtam fent. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1650) pro70 válasza runner 125 (#1649) üzenetére


pro70
tag

Azt meg se néztem mit másolok ki csak mikor már belinkeltem..azér is toltam a végére a szeretemszmájlit :DDD

Én az esküvőn akadtam igazán ki...még most se tértem magamhoz...retek akkora gci hogy az valami félelmetes..gondolom vágjátok hogy nem Fecó boldogságáról szól az a lagzi ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.