Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) vikvuk válasza kukinyo (#1797) üzenetére


vikvuk
aktív tag

most valamennyit ugorgatott a népszerűsége, de amúgy a kacsa leveri ebben, rá is el lehet mondani ezeket

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#1802) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1800) üzenetére


Vakegérke
veterán

Attilával szövöget, és ez a nem mindegy. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1803) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1802) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Ez helytállóbb indok, érv :)

(#1804) kukinyo válasza vikvuk (#1801) üzenetére


kukinyo
addikt

Ezzel egyet is értek nagyjából.Szerintem ebben kb 1 szinten vannak.

(#1805) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Lakodalom készülőben :)

(#1806) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1805) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja. És jól mondják, ha elérte Fecó, amit akart, menjen a francba.

Egyébként korántsem úgy mondta vissza Verának a hálóban történteket, ahogy az elhangzott. Fényezi magát, csak egy szembesítésen megbukna.

Verát állítólag kiköltöztetik a hálóból a többiek. Ezt megnézzük. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1807) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1806) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

erre én is kiv. vagyok :)
Egyébként mit szóltál Eszter mostani megnyilvánulásához ??

(#1808) DJ WOKKY válasza DJ WOKKY (#1807) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

mogyorót spájzolsz, ezért hízol pufika, azért ez odatett beszólás volt Verától :)
Csak úgy repkedtek a cuccai pufi Petinek :D

(#1809) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1808) üzenetére


Vakegérke
veterán

B*szottul tetszett ez a játék oda-vissza. :C

Mire gondolsz Eszter megnyilvánulása alatt?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1810) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1809) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Csak az, hogy elég fura, hogy most hogyan próbál bnylni Attilának és Péternek, akiket láthatóan nem érdekel Eszter.

(#1811) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1810) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sarkítasz, ennyire nem kemény a helyzet.
Egy ideje már falkatagnak számít Szexterke. Nem ma kezdte a barátkozást, és nem utasították el.
Megjegyzem nem járnak vele rosszul, mert firnyákos. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1812) wrox válasza Vakegérke (#1811) üzenetére


wrox
senior tag

Csak hát Eszternek így pont odalesz a legnagyobb erőssége. Azért szavazták vissza, mert utálták odabent. :D

(#1813) Vakegérke válasza wrox (#1812) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdekes gondolat. Viszont amit elvesztett a réven, megnyerte a vámon. Akkoriban még nem fogadták be, ma viszont már "otthon" van. Sikerült beilleszkednie, ráadásul elég erős szövetségesekkel bír.
A bátorságát se feledjük. Csabára tette a jelet, holott most nem védett. Megkockáztatott egy újabb párbajt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1814) wrox válasza Vakegérke (#1813) üzenetére


wrox
senior tag

Na ja, de azt se feledjük el, hogy "elméletileg"!! a nézők szavazzák vissza, illetve nyeretik meg valakivel a játékot. Tehát az hogy beilleszkedett odabent, nem garancia (sőt!) hogy megnyeri a játékot. Az Attila meg Péter fanok meg nem fognak azért rászavazni, mert Attila néha jófej vele. Tudják, hogy szivattyú van. Max azért, mert ha egymás ellen lesznek, akkor nem lesz aki nyomja Esztikére az sms-t. De az a probléma, hogy úgy gyanús ez az egész, hogy csak na. Mindegy, hogy ki hány sms-t kap. A retek dönt.

(#1815) Vakegérke válasza wrox (#1814) üzenetére


Vakegérke
veterán

Semmire sincs garancia, legfeljebb arra, hogy az emberek nyomatják az SMS-eket, ezzel gyarapítva a rötölö klubot. :)

"Azért szavazták vissza, mert utálták odabent."
Meglehet. Azonban ezen az alapon most Verának kéne, hogy legyen szurkoló tábora. Meglepődnék, ha lenne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1816) wrox válasza Vakegérke (#1815) üzenetére


wrox
senior tag

Ha hiszed ha nem, egyre szimpatikusabb, pedig a box előtt annak szurkoltam, hogy Eszti üsse ki.
De 2 dolog miatt is érzek rokonszenvet.
1. Utálom, ha falkába verődve szemétkednek valakivel.
2. Megmondja Attilának meg a hobbitnak, hogy szerinte merre hány méter.

Remélem Fecó belebukik a hazugságokba. Egy szembesítés jó lenne. :D

(#1817) Vakegérke válasza wrox (#1816) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha csak sportból rászálltak volna Verára, én is szimpatizálnék vele. De nem, erőszakosan kiprovokálta, hogy ne szeressék.

Van rá esély, hogy Csaba Fecót viszi ki.
Ugye esküvő, utána már teljesült a "nemes cél", Fecó visszakapta családját. Rengetegen gondolkodnak úgy szerintem, hogy menjen békével, élje az életét. Ez Csaba malmára hajthatja a vizet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1818) wrox válasza Vakegérke (#1817) üzenetére


wrox
senior tag

Azért minden jóérzésű emberből elő tudja hozni az állatot Attila. Az van, hogy vagy nyalizol neki, vagy genyózik. Szerintem a Vera csak simán nem hagyta magát, ezek meg vérszemet kaptak, és kicsinálták. Mondjuk a félszerzettel való románca se jött jól neki.

(#1819) Vakegérke válasza wrox (#1818) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azért tegyük hozzá, Vera sokkal nagyobbakat "üt", mint Attila. A nyertes bokszmeccs óta meg nagyon el van szállva magától.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1820) wrox válasza Vakegérke (#1819) üzenetére


wrox
senior tag

Ebben igazad van. A box óta nagyképűbb lett.

Az is igaz, hogy nagyobbakat üt, de továbbra is tartom, hogy a kis apró szúrkálódásktól marha könnyű kiakadni, utána oda a kontroll.

(#1821) Vakegérke válasza wrox (#1820) üzenetére


Vakegérke
veterán

Emlékezz csak, azóta nem kedvelik, amikor ő lett a villamester. Azonnal elszállt magától, és parancsolgatni kezdett. Azóta csak halmozódnak a sérelmek. Vitatkozni nem tud, csak veszekedni, mindenkit le akar hengerelni. Mar, harap, csapkod.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1822) wrox válasza Vakegérke (#1821) üzenetére


wrox
senior tag

Van benne valami.
De most ez akkor is genyóság, amit csinálnak vele.

(#1823) Mr X válasza wrox (#1822) üzenetére


Mr X
veterán

Megszolgálta. Ellenszenves a kezdetektől, iszonyatosan bunkó egy csaj.

(#1824) wrox válasza Mr X (#1823) üzenetére


wrox
senior tag

Ilyen alapon Attila is megszolgálta, de félnek tőle, és a seggét nyalják. Vera egyedül van, könnyű kikezdeni.
Attilában is azt szeretik, mert csinálja a sót. :D Többek közt én is.

(#1825) Mr X válasza wrox (#1824) üzenetére


Mr X
veterán

Lehet, de Attila szórakoztatóan csinálja, Vera meg tenyérbemászóan.

(#1826) Vakegérke válasza Mr X (#1825) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy ezt miért nem én mondtam... ;)

De tényleg. Attila, de még Péter akcióin, beszólásain is jókat lehet nevetni, Veráén nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1827) wrox válasza Vakegérke (#1826) üzenetére


wrox
senior tag

N, ezekben igazat adok. Bár nem mindenen.

(#1828) kukinyo válasza Vakegérke (#1826) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez így van,Attilának van stílusa.Verának is csak az inkább az utca sarokra való.

(#1829) BITBOYS


BITBOYS
addikt

ilyenkor a legszebb:)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1830) Vakegérke válasza BITBOYS (#1829) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csórikám 12 kilót szedett fel beköltözése óta. Csoda, hogy sír? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1831) BITBOYS válasza Vakegérke (#1830) üzenetére


BITBOYS
addikt

Általában megsajnálom a nőket mikor sírnak, de ez a lány inkább felidegesít:)
Itt ráadásul még ijesztő is :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1832) Vakegérke válasza BITBOYS (#1831) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sírásai zöme vagy hiszti, vagy önsajnálat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1833) vikvuk válasza Vakegérke (#1832) üzenetére


vikvuk
aktív tag

már e legelején láccot h királylány

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#1834) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egy kis ízelítő a ma esti műsorból. :)
Itt meg is jegyezném, hogy Szexterke egyenrangú partner a brancsban, nem látok olyant, hogy a "kavaró" páros leszólná, vagy kizárná a humorizálásból.

Megjegyzendő kutakodnom kellett, hogy megtaláljak valamit. Érdekesnek találom, hogy a hivatalos honlap nem mutogatja, pedig érdekes, mulatságos és tanulságos.
Tegnap láthattuk az érdekes, mulatságos részt, a tanulságost viszont nem.

Tessék, itt van.
1 óra 56 perctől jön a lényeg. Humor, kontra düh. Valamint Fecó mellébeszélése, amikor Attila sarokba szorítja, és határozottan kéri a véleményét. 2:31:17-nél kezdődik.

Megjegyzendő 2 óra 20-nál van egy apró részlet, amely Verára jellemző. Lazán hazudik. Letagadja, hogy elrakta a zöld öngyújtót. Az elsőnek linkelt videóban pedig csodálkozik, hogy nála van, de azt már tudja, hogy melyik zsebében.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1835) vikvuk válasza Vakegérke (#1834) üzenetére


vikvuk
aktív tag

annamária kiesése után eszter a favorit nálad?

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#1836) Vakegérke válasza vikvuk (#1835) üzenetére


Vakegérke
veterán

A csajok közül igen. Egyszerűek az okok. Ellenségesen fogadták, megállta a helyét. Van esze, logikusan gondolkodik, normálisan beszél. Nem kötözködik, jól kezeli a konfliktusokat. Ráadásul duci, ez pedig a gyengém. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1837) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

úgy megindultak itt a hsz.-ek, már azt hittem a másik topikot megint zárták :)

Üdv. nektek

(#1838) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1837) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ó, csak tracsiztunk. Nem kell hozzá létszám, csak jó partnerek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1839) Vakegérke válasza vikvuk (#1835) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tartozom még valamivel.

Ha figyelted az eseményeket, érdemtelenül nyert Annamária a táncversenyen. Mitagadás, suta volt, Csaba nem tudta leplezni a csonka teljesítményt.
A nagyérdemű mégis megszavazta nekik a díjat. Megérdemelték? Nem.

Talán láttad, Annamari boldogan üdvözölte családját, akik saját lehetőségeikhez képest igyekeztek Csabát is kiszolgálni.
Ha láttad, láttad azt is, hogy milyen állapotban van a gyerek, akit Annamari testvére a karján hordott?
Sérült szerencsétlen, ahogy (szerintem) sérült az egész család.

Nem is tudom, talán ráéreztem.
Tény, hogy Annamari nem volt a világ közepe, nem volt szexbomba, még csak átlagosnak sem volt mondható. De amennyi kiéletlen szeretet belé szorult, annak a töredéke is sok mindazoknak, akik képtelenek utat nyitni érzelmeiknek.

Sajnálom a csajt, és remélem, hogy valami elfuserált ízlésű fazon mellett megtalálja boldogságát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1840) vikvuk válasza Vakegérke (#1839) üzenetére


vikvuk
aktív tag

pár percet kihagytam már az összefoglalókból

hirtelen az eddig kiesőket se tudnám felsorolni, annyira érdekes szereplők voltak bent

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#1841) Vakegérke válasza vikvuk (#1840) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még egy kicsi, és Csaba ellenfelet választ. Kérdés, hogy az eszére, vagy a szívére hallgat.
Szerintem Fecó is jelölt, ha mérlegel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1842) vikvuk válasza Vakegérke (#1841) üzenetére


vikvuk
aktív tag

crostofelnél mire hallgatott?

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#1843) Vakegérke válasza vikvuk (#1842) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem mérlegelt. Kivitt egy nagyszájú senkit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1844) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1838) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Igen, olvastam.
Ma kihívás ugye ? :)

[ Szerkesztve ]

(#1845) vikvuk válasza DJ WOKKY (#1844) üzenetére


vikvuk
aktív tag

biztos, hogy olvastad? :P

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#1846) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1844) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csaba dönthet. Drukkolok, hogy jól tegye. Na nem mintha neki drukkolnék... :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1847) DJ WOKKY válasza vikvuk (#1845) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

egen. Te voltál a kedvenc hozzászólóm :)
Na meg aki betette Kingát te jó isten :)

(#1848) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Figyelem, a párbaj hétfőn lesz!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1849) vikvuk válasza Vakegérke (#1848) üzenetére


vikvuk
aktív tag

felszabadult a vasárnap, jeee :-D

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#1850) wrox válasza Vakegérke (#1848) üzenetére


wrox
senior tag

Na mi lesz vasárnap? Csak nem valami X-faktoros őrület?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.