Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Mr X válasza Vakegérke (#8000) üzenetére


Mr X
veterán

Nem is Csaba kérte ezt, Bécinek volt az ötlete. :)

(#8002) Vakegérke válasza Mr X (#8001) üzenetére


Vakegérke
veterán

Béci meglehetősen provokatív volt.
Ez az ötlete hagyján, de ahogy Cristofelt oltogatta, Veronikát csesztette, meg ilyesmi, az már szerintem sok volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8003) David93Pecs válasza Vakegérke (#8000) üzenetére


David93Pecs
tag

Én a Kingát biztos nem hivnám meg.:) :D

De szerintem én Attila helyébe nem terveznék ilyesmit,ezek a villalakók ezt nem igazán érdemlik meg... mindegyik utálta szinte Attilát. Akkor meg minek?:D

Vakegérke: Olivér is feltüntően szókimondó volt.:) A "kapjál be egy rágót,mert üt a szád" megnyilvánulásaival. :D Hányan nézhették ezt,ahogy Shadit és Pétert beégette evvel. :D

[ Szerkesztve ]

(#8004) Mr X válasza Vakegérke (#8002) üzenetére


Mr X
veterán

Az az egész Belevaló arra ment ki, hogy minél több játékost ugrasszanak össze. Egyszerűen gyomorforgató volt.

(#8005) darál0w


darál0w
Jómunkásember

azért a végére kiderült, hogy Attilának is van egy sztár barátja...de ezen ki lepődik meg?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8006) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Az utolsó BeleValó linkje megvan valahol itt a topikban?

Megnézném végre kingeci égését.

(#8005) darál0w

Rosszul mondod.

Attila a sztár barátja, annak a kis, hogyishívjáknak, aki a "kutyára" vigyázott.

[ Szerkesztve ]

(#8007) darál0w válasza antikomcsi (#8006) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

azért régen sztár volt. :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8008) d-boy


d-boy
senior tag

Attila a lehető legjobb helyen kezdte a vásárlást :-)

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#8009) runner 125 válasza d-boy (#8008) üzenetére


runner 125
nagyúr

:)

Tegnap egyik adásban csíptem el, amikor telefonált. Nem vagyok Apple fan, sok készülékem volt már, de iPhone-nál eddig jobbat senki nem tudott. Nála is megpillantottam.

Egyébként a kisfilmjéből is rémlik egy otthoni Mac park. Bár, állítólag a' interneten dolgozott előtte, úgyhogy ez érthető.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8010) nicu71 válasza runner 125 (#8009) üzenetére


nicu71
addikt

én meg ma olvastam éppen hogy a szépséges Bódy Silvit egy lesifotós lekapta ,ahogy éppen az iphone-jával vakargatta az orrát,így tehát teljesen egyyetértek hogy mindenre a legjobb a szifon! :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8011) bok92 válasza d-boy (#8008) üzenetére


bok92
addikt

hát mostmár van píz :D Én inkább airt vettem volna, persze ha nem 13as mekbukkot vett,akkor nem szóltam... :)

(#8012) d-boy válasza bok92 (#8011) üzenetére


d-boy
senior tag

Gyanítom az egy 15-ös pro lett :-)
Mondjuk nekem is egy 13-as air kellene, de ha már 500 ezer körül dobálózunk, lehet én is rászánnám inkább egy pro-ra :D

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#8014) Vakegérke válasza antikomcsi (#8006) üzenetére


Vakegérke
veterán

BeleNyaló utolsó adás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8015) antikomcsi válasza Vakegérke (#8014) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

:R

Nézem is!

(#8016) bok92 válasza Vakegérke (#8014) üzenetére


bok92
addikt

Én is :R

(#8017) antikomcsi válasza antikomcsi (#8015) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Végig néztem, de kicsit több kingeci szivatást el bírtam volna viselni. ;]

A legjobb, ahogy a végén elrohan. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8018) nicu71 válasza Vakegérke (#8014) üzenetére


nicu71
addikt

na én is megnéztem még egyszer :DDD

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8019) bok92 válasza antikomcsi (#8017) üzenetére


bok92
addikt

csicskacsicskacsicska :DDD

bazd ez a verra, úgy nézett ki,mint egy rossz kurv@ ;]

(#8020) kukinyo válasza bok92 (#8019) üzenetére


kukinyo
addikt

És nem az?

(#8021) bok92 válasza kukinyo (#8020) üzenetére


bok92
addikt

Nem, ő egy tengermélytorkú, akarom mondani érzésű nő.... :DDD

(#8022) kukinyo válasza bok92 (#8021) üzenetére


kukinyo
addikt

:DDD :C
Amúgy az én véleményem Veráról hogy nagyon szélsőséges.Ha undorító, akkor nagyon az tud lenni.A normális énje viszont szerethető.Már csak azt kellene kideríteni hogy melyik az igazi Vera.

[ Szerkesztve ]

(#8023) nicu71 válasza kukinyo (#8022) üzenetére


nicu71
addikt

Én hiszek benne hogy alapjában egy normális ,szerethető nő.Egyébként az érzékeny nála azt jelenti hogy az őt ért vélt vagy valós sérelmekre érzékenyen reagál ha tetszik, túlérzékenyen,Ezt egy jó párszor kifejtette.
A legvégén,pedig túlságosan eltaktikázta magát,átesve a ló túlfelére,már nemcsak átélte a konfliktusokat,hanem kreálta is/sajtreszelő/.Na mindegy nem védem már,vége.Lényeg hogy az egyik legmeghatározóbb karakter volt a vv5-ben.Még a nagy Attila is így vélekedett.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8024) mdraco


mdraco
őstag

A nagyokos: [link], mond érdekes dolgokat de ő elcseszte...
A műsorvezetők:[link], eddig is lehetett tudni hogy kinek drukkoltak.

[ Szerkesztve ]

(#8025) Vakegérke válasza mdraco (#8024) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pont Alkeszkoszosz ad tanácsokat Attilának?
Abban viszont igaza van, hogy Attila tényleg magára maradt az ünnepléssel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8026) nicu71


nicu71
addikt

Vera belevág a boxba:[link]
:C

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8027) Vakegérke válasza nicu71 (#8026) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egészségére. Már csak az a kérdés, hogy hány komoly maflás után szalad haza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8028) runner 125 válasza nicu71 (#8026) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szerintem nőknél nincs nehézsúly. :F

;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8029) deniro2 válasza nicu71 (#8026) üzenetére


deniro2
senior tag

Nagy ötlet... ;] Komoly amatőr és profi eredményeket elért férfi bokszolók, mint pl. a Bedák testvérek is kénytelenek voltak Ausztráliába szerződni, de neki azért biztos komoly karrierje lesz 28 évesen, nőként... :)

(#8030) kukinyo válasza runner 125 (#8028) üzenetére


kukinyo
addikt

+81kg
Felső határ nincs, így Vera is indulhat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8031) Vakegérke válasza deniro2 (#8029) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eggennn...

A felkészítés is pénzbe kerül. Bunyós Pityu biztos megkéri az oktatás árát. Ő tuti keres az üzleten.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8032) DJ WOKKY válasza deniro2 (#8029) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

10/10 K.O. természetesen nem az ő javára, ő csak a kiütött lenne. :DDD

(#8033) bok92 válasza nicu71 (#8026) üzenetére


bok92
addikt

nem semmi... :Y
habár más mesterséggel lehet többet keresne... :DDD

(#8034) mdraco válasza nicu71 (#8026) üzenetére


mdraco
őstag

Kiütöttelek mint a szart :))

(#8035) Vakegérke válasza mdraco (#8034) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na ja. Csak a hivatásosok közt nincs Szexterke. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8037) veze válasza UFO1 (#8036) üzenetére


veze
őstag

de lefogyott...egész emberi kinézete lett :D

(#8038) Eliot Anders válasza UFO1 (#8036) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

"A legnagyobb súlygyarapodás Kinga nevéhez fűződik, aki 14 kilót szedett fel a villában" ;]

(#8039) bok92


bok92
addikt

Bazd most jött be egy csaj a szobába, aki úgy nyerít, mint a Sehi.... :Y :Y :DDD

(#8040) runner 125 válasza bok92 (#8039) üzenetére


runner 125
nagyúr

Képet.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8041) bok92 válasza runner 125 (#8040) üzenetére


bok92
addikt

Csak egy nyerítés erejéig ugrott be... :D

síírok a röhögéstől.... :D

[ Szerkesztve ]

(#8042) Vakegérke válasza bok92 (#8041) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tud róla, hogy jól mulatsz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8043) bok92 válasza Vakegérke (#8042) üzenetére


bok92
addikt

:N :B

(#8044) Vakegérke válasza bok92 (#8043) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jobb is így, hadd örüljön kedvére. Majd máskor is szerez kellemes élményeket. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8045) Vakegérke válasza UFO1 (#8036) üzenetére


Vakegérke
veterán

"– El sem hiszem, hogy ide jöhettem haza! Nem is tudtam mit kezdeni a helyzettel, nagy zavaromban kopogtam a saját ajtómon, hogy Angéla beengedjen"

Még jó, hogy kopogott, hiszen Angéla kihajította.
A másik dolog az, hogy ennyire volt fontos párjának? Fű alatt, meglepetésszerűen kellett hazatérnie? Nem várta senki?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8046) Vakegérke


Vakegérke
veterán

VV Fecót még az ág is húzza.

Ó hogy meg ne sajnáljam...
Miféle adósságról beszél? Ő csinálta? Mi a francért azonosul Angéla nagyravágyó pazarlásával?

"...minél előbb szeretné pénzre váltani a villában szerzett ismertségét."
No persze. Az eszébe se jut, hogy melóért kuncsorogjon.

"- Igazából pár napja járok énektanárhoz, próbálgatok megtanulni néhány énekszámot normálisan. Két-három roma nótát gyakorlok, meg néhány lassú számot."
Az énektanár vajon mennyit kér alkalmanként? Biztos nem keveset. Erre telik? Ja, hogy ez is reklámingyenesség, mint Angéla felturbózott dudája...

"- Elég jól táncolok cigányul, tudom az összes lépést nőiben is, meg férfiben is. Ebben szeretnék találni valami menedzsmentet, akiknek a segítségével nyitnék egy kis termet és táncot oktatnék. Nem tudom, mi fog ebből megvalósulni"
Szerintem semmi.

No, Fecóka, tényleg szereted még adósságot halmozó feleséged?
Isten adjon neked mindent, amit megérdemelsz. Se többet, se kevesebbet.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8047) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#8046) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Az már meg se fordul a fejébe, hogy elmenjek olyan fizikai munkát végezni mint pl: én vagy sokunk...
Szánalmas, rögtön azzal jön, hogy a hírnevet akarja pénzre váltani, erre van esze, gondolkoztak volna hamarabb, a kicsi feleségével. Na ilyen ez a ...... vér.

(#8048) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#8047) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ilyen a butaság. :K

Most őszintén.
Cirka egy év után megy oda, ahonnan kirúgták, és még örül is, hogy bevállalhatja mindazt az adósságot, amelyet Angéla felhalmozott.
Egyszer élünk, tesó, januárban két milkó volt, ma már nem is tudjuk, hogy mennyi!

Hátaztánmostmá danásszunk, umca umca umca, meg jaaajjj, az énekestanár majd kiképez.
De mennyiért? Számít? Újabb kölcsön, egyszer élünk (a dolgozók pénzén).
Táncójjunk is, majd én megtanítalak rá. Bunyós Pityu meg elindít a karrier felé.

Na ja.
Először is nem hiszem, hogy Bunyós Pityu hülye. Ha be is száll a buliba, ő jól jön ki belőle. De hogy Fecóka nem, abban szinte biztos vagyok.
Ki a fene akar cigány táncot tanulni?
A nemzetiség tuti nem, pláne pénzt nem ad ki rá.
Magyarnak ilyen igénye nincs.

Fecóka olyan buta, amilyennek megismertük.
Ja, igen, a meló meg büdös. Ő már "valaki".

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8049) antikomcsi válasza DJ WOKKY (#8047) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Hogy fordulna meg?

(#8050) Vakegérke válasza antikomcsi (#8049) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a szótár hiányos.
A munka cigány szava buti, vagy butyi.
Az persze lehet, hogy lassan elveszti a jelentését, jelentőségét, és kikerül a szótárból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.