Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) wrox válasza kukinyo (#1949) üzenetére


wrox
senior tag

Mondjuk remélem, hogy Vera előtt megy ki. Vera legalább csinálja a feszkót. Osztja a jónépet, néha igaz vulgáris, de hát ez kell a népnek. :DD

(#1952) kukinyo válasza wrox (#1951) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez az útszéli stílus már a népnek is sok.Hidd el hogy rengeteg emberrel találkozom, beszélgetek de még senkitől nem hallottam hogy Veráról bármilyen pozitívumot mondtak volna.Átesett a ló túloldalára.

(#1953) Vakegérke válasza wrox (#1950) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne feledjük, Szexterke döntései racionálisak voltak. Érett, gondolkodni is tud, és úgy gondolom, hogy pontosan be tudja határolni szerepét, lehetőségeit. Nem fog elszállni magától, és egyáltalán nem biztos, hogy aláveti magát bármely domináns személy döntésének.

Magyarán szerintem tisztán lát, és meg tudja érezni a fondorkodások miértjét, hogyanját. Ennek értelmében úgy gondolom, hogy kellő pillanatban akár el is szakadhat a falkától, ha ezt az érdekei úgy kívánják.
Féltem őt, és mégsem féltem. Bízom benne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1954) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

18-82 :Y

(#1955) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nincs a szemem előtt a tévé, így csak az ovációt hallom.
Tényleg 82-18% a szavazás aránya?

Tényleg... De kinek a javára?

Hajrá Veronika!
(Ökölszorítós smiley)

darál0w: Javítottam, köszi.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1956) darál0w válasza Vakegérke (#1955) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

82 az a 81, de igen...viszont fingom nincs, hogy ki vezet...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1957) Wictor válasza darál0w (#1956) üzenetére


Wictor
senior tag

Ha jóérzésűek a nézők, Csabát küldik vissza. Ha taktikusak, a Psyduckot.
Ui: Bocsánat, fordítva. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1958) DJ WOKKY válasza Wictor (#1957) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

értjük mi:)

(#1959) wrox válasza Vakegérke (#1953) üzenetére


wrox
senior tag

Nálam ott leírta magát, mikor Edd a fikát otthon táblával masírozott. Óvodás viselkedés.

(#1960) Vakegérke válasza wrox (#1959) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tuti Attila írta, és ez akadt a kezébe.

De mondd, ha Csaba tényleg eszi saját fikáját, akkor mi ebben a sérelmes?
Én sem bírnám elviselni, mert undorító, tehát nagy valószínűséggel én is lobogtattam volna azt a táblát.

Nem a tábla mutogatása az óvodás viselkedés, hanem az, hogy Csaba nem volt képes arra, hogy óvodás szokását kinője.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1961) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1960) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Nem a tábla mutogatása az óvodás viselkedés, hanem az, hogy Csaba nem volt képes arra, hogy óvodás szokását kinője.

Egyetértek teljes mértékben !!! De úgy látni Kinga sem érti :W

(#1962) kukinyo válasza DJ WOKKY (#1961) üzenetére


kukinyo
addikt

"De úgy látni Kinga sem érti"
Akiben 3 mp-enként csaponganak az érzések,attól mit vársz?

(#1963) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1961) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kinga most éppen azon vajúdik, hogy neki kell kortesbeszédet mondania Csaba mellett.
Ha nem tetszik neki, miért vállalja?
Össze is kaptak Attilával ezen.

Mi a francért nem bújik Attila Szexterke karjaiba?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1964) DJ WOKKY válasza kukinyo (#1962) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

ez igaz, mindjárt törlöm is.
De azért reménykedek hátha egyszer egy valamit megért majd :D

Vakegérke: mert mégsem volt az a csók annyira szívbéli :)

[ Szerkesztve ]

(#1965) Vakegérke


Vakegérke
veterán

83-17%, de kinek?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1966) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1965) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

félő, hogy tényleg Csabinak, de hátha nem.

(#1967) wrox válasza Vakegérke (#1960) üzenetére


wrox
senior tag

Hagyad már. Láttál egyetlen egy olyan spotot is, amiben eszi a fikáját? Meg bent van már 90 napja, miért csak 5 napja kezdik el mondani??? Mert valamelyik kitalálta.

A másik, én óvodás koromban sem ettem a fikát. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1968) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#1966) üzenetére


Vakegérke
veterán

Neki tuti nem, meglepő lenne. Veronika sokkal ismertebb.

Kabalából nem ragozom tovább. :N

wrox: Ilyen vád ellen minden normális ember tiltakozna. Csaba nem teszi. Ezek szerint valós lehet a gusztustalanság.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1969) wrox válasza Vakegérke (#1968) üzenetére


wrox
senior tag

Ez az idióta semmi ellen nem tiltakozik.

(#1970) DJ WOKKY válasza wrox (#1969) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

nézted tegnap az attilával való beszélgetést, ott helyeselte is, szóval beismerte.

szerk.: nem így volt. Nézd vissza és megtudod.

[ Szerkesztve ]

(#1971) wrox válasza DJ WOKKY (#1970) üzenetére


wrox
senior tag

Azt nem láttam. Miért, mi volt? Attila kérdezte, hogy te Csaba, ugye eszed a fikát? Erre azt mondta, hogy igen, nagyon finom szeretem. Vagy hogy volt? :DD

(#1972) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Veronika kisfilmjének fele csak a kacsacsőrről szólt :D

(#1973) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Veronika "legjobbjaiban" tényleg benne volt a bokszkörte visszacsapása. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1974) David93Pecs


David93Pecs
tag

Hát bizony félő h Csaba a 83%... pedig olyan szürke.,,,

(#1975) Vakegérke válasza David93Pecs (#1974) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még viccből se mondj ilyent, kérlek. :N

Szerk: Nem láttam, mennyi most a % arány?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1976) veze válasza Vakegérke (#1975) üzenetére


veze
őstag

84 - 16

(#1977) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

azért Fecó elnyomta :D

17-83. Kő keményen lemos valaki valakit :)

[ Szerkesztve ]

(#1978) Vakegérke válasza veze (#1976) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Már ismét 83-17%. Szinte alig változik. Valaki elsöprő fölénnyel győzött. Igen, múltidő. Nem merem kimondani, hogy ki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1979) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#1978) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

hápi hazament. Majd eszik az ideget Attikáék :D

(#1980) DJ WOKKY válasza DJ WOKKY (#1979) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

bent nagyot néztek :)

(#1981) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Még mindig nem tértem magamhoz. Kisebb arányban elhittem volna Csaba győzelmét, de ez lehengerlő volt.

Mindegy, már mindegy. El kell fogadni a többség döntését. Elfogadom, nem tehetek mást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1982) mdraco válasza Vakegérke (#1981) üzenetére


mdraco
őstag

Buta a pórnép :D

(#1983) David93Pecs


David93Pecs
tag

Hát,gyerekek én nemtudom mit gondoljak...
Azért érdekes,hogy mindig ekkora %-okkal jön vissza a tuja,valamint akármilyen szavazásban felmerül a tuja neve,akkor attila v a tuja kapja a legnagyobb százalékot.
Biztos nem lehet ebben benne az RTL keze- Csaba mint potenciális nyertes jelölt- ?
Nekem kicsit furcsa.... azt küldik vissza aki bent nem csinál semmit,nem csinál se jót se rosszat,még beszélni sem mer.
Fura ez...

(#1984) Wictor válasza David93Pecs (#1983) üzenetére


Wictor
senior tag

Alekosz szürketuja edisön a gyerek. Lehet, hogy a rötölö műve.

(#1985) David93Pecs válasza Wictor (#1984) üzenetére


David93Pecs
tag

Alekosz vs. Csaba? :)
Áhh teljesen más a kettő ég és föld. Ha már előző szériából kellene hasonlóságot keresni akkor Jerzy - Csaba...

(#1986) DJ WOKKY válasza David93Pecs (#1985) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

A Jerzy találó, de ott volt még Laci is. Ő sem volt nagy egyéniség, ahhoz képest, hogy meddig bent volt.

(#1987) David93Pecs válasza DJ WOKKY (#1986) üzenetére


David93Pecs
tag

Hát igen,ha előző szériával hasonlítjuk,akkor igen.:)
De szerintem akkor is van árnyalatbeli különbség,a 4esben ennyire nem volt azért egyk sem szürke...valami történt velük mindig,evvel meg semmi.
Gondoljunk csak jerzy+gigi villantásaira és amikor laci felborult a székben XD
Csabával hol történik ilyesmi? - tényleg nem értem,mi a fenét keres ott bent,és mire fel ez nagy százalék.

(#1988) kukinyo válasza David93Pecs (#1987) üzenetére


kukinyo
addikt

Úgy kezdem hogy nem bántásképen akarom írni,amit...
Már elég régóta motoszkál a fejembe
Szerintem meleg.És mint tudjuk az ilyenek nagyon is össze fognak.
Érdekes módon egy 22 éves srác 3 hónapig semmi jelét nem adja annak hogy érdekelnék a nők? Ha ott bent a villában nem is tetszik neki igazán egyik sem,akkor is egy fiatal ember akinek kellene hogy legyen legalább néha evvel kapcsolatban 1-2 megjegyzése mozdulata,bármi jele.De még soha egy flörtölése, egy elejtett mondata, egy pillantása sem volt ami arra utalna hogy őt érdekelné a női nem.Amikor Annamari próbálkozott hogy milyen lehet a csókja íze, szabályosan megijedt,ezt látni lehetett az arcán hogy ne feszegessük ezt a témát.Jó, tudom Annamariról beszélünk aki ugye nem nevezhető egy szépség ideállnak, de akkor is.Ott van ez a rettentő vágy a magamutogatásra, a kitűnni vágyás ami nála már szinte beteges.Szerintem minden embernek van(nak) hasonló beállítottságú ismerősei.Legfeljebb nem tudja róluk.Nekem is van ilyen és nyíltan ők sem vállalják hogy mások sőt azt sem tudják hogy én tudom róluk.És teljesen ugyan azt látom a Csabában is mint bennük Igaz az ellenkezőjét sem bizonyította,de gyanús.

(#1989) David93Pecs válasza kukinyo (#1988) üzenetére


David93Pecs
tag

Hm,hát ez nekem még nem jutott eszembe.:)
De nem elképzelhetetlen,mert valóban nem alakult ki semmilyen kapcsolata ott bent,lányokra rá se néz... Amikor Csaba és Attila végignézte a Sehere és Veronika fotózását akkor is fura volt... mintha szarna az egészre és várná már a végén,persze volt pár erőltetett ohhhhóóó meg ajjaj ...
Aztán lehet,hogy nem langyi,csak egyszerűen fosik kimutatni az érzéseit ennyi kamera előtt,és ugy van vele,hogy kibírom még ezt a pár hónapot,majd utána annyit csajozok amennyit akarok.

Annamaris történethez annyit,hogy ha én a helyében lettem volna,lehet h én is megijedtem volna annamaritól,mert valljuk be tényleg durván néz ki :D (ettől függetlenül egy jólelkű csajnak tűnt).

Az online kérdéseknél is állandó a nagy különbség... Aki még ilyen kis százalékokat szokott kapni az Fecó,szerintem Fecó kimenne párbajozni valakivel ő is hasonló %-al kintmaradna...
Eléggé kinyílt a csípája mióta megvolt az "roma-lagzi" :DDDD

(#1990) kukinyo válasza David93Pecs (#1989) üzenetére


kukinyo
addikt

Az RTL ezt nagyon elszúrta.Mi mindent tudhatott meg Fecó a feleségétől annyi idő alatt, a kinti véleményekről, történésekről,bármiről aminek köze van a villához?
Mert a nászéjszaka ugye kamera mentes volt.
Az sem véletlen amit Veronikának mondott hogy a szülei elfordultak tőle,mert tényleg volt egy ilyen cikk.Ha kamu ha igaz de volt egy ilyen írás.Ami keményen rögződött is Fecóba mert még a mentegetőzésénél is ezt hajtogatta.Nem kijavította magát hanem csak ezt szajkózta.
Érdekes, elgondolkodtató dolgok ezek.
Amiért a Csabát csúnyán megbüntették ugye az előző párbaján odaszaladt a haverokhoz,és azok nehogy súgjanak neki valamit a kinti dolgokról azt a Fecónak most az rtl biztosította.

[ Szerkesztve ]

(#1991) David93Pecs válasza kukinyo (#1990) üzenetére


David93Pecs
tag

Hát,igen...
Ezt csúnyán eltolta az RTL...

(#1992) Motion_Blur válasza kukinyo (#1988) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Vonatkozó cikk: [link]

Szerintem nem meleg... ha mégis, és kiderül akkor akárki ellen 5-10%-al fog repülni. Mert ugye tudjuk hogy a magyar mennyire liberális és toleráló fajta :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1993) kukinyo válasza Motion_Blur (#1992) üzenetére


kukinyo
addikt

Én ezt nem állítottam.Csak feltételezés amit szerintem kellőképpen alá is támasztottam.
"ha mégis, és kiderül akkor akárki ellen 5-10%-al fog repülni."
Pont ez az amit taglaltam,hogy ez nem így lenne.
Nagyon összefognak, segítik egymást.
És van belőlük annyi mint csillag az égen.
Vannak közöttük igen tehetős emberek is akiknek nem számít 100-200 ezer ha arról van szó hogy támogassák egymást,akár ismeretlenül is.Képzeld el ha csak 10-20 ilyen ember összefog,az már magába hány sms?
Az meg hogy Máté cáfolja szerintem semmit nem jelent.
Mennyi mindent olvastunk már.

[ Szerkesztve ]

(#1994) David93Pecs válasza kukinyo (#1993) üzenetére


David93Pecs
tag

Hát,ja lehet h a legjobb barátja Máté is búza,tegyük fel. Mért is fednék fel,vagy mért buktatná le barátját/élettársát? :DDD :DD

(#1995) kukinyo válasza David93Pecs (#1994) üzenetére


kukinyo
addikt

:DDD :DDD

(#1996) DJ WOKKY válasza David93Pecs (#1994) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

jogos :)

(#1997) David93Pecs


David93Pecs
tag

Őszinte Fecó barátsága? - 93% NEM - Hát szerintem sem...
Fecó elég sunyi tud lenni ha akar,de egyébként van benne jó érzés is.

(#1998) kukinyo válasza David93Pecs (#1997) üzenetére


kukinyo
addikt

"egyébként van benne jó érzés is"
De ezt nagyon jól titkolja. :D

(#1999) vikvuk válasza kukinyo (#1998) üzenetére


vikvuk
aktív tag

még jó, hogy van, csak a pszichopatafélékben nincs :D

[ Szerkesztve ]

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#2000) DJ WOKKY válasza vikvuk (#1999) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

kvázi Attila ? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.