Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, nincs többé védettség, lila kendő. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5402) freeknight válasza Vakegérke (#5399) üzenetére


freeknight
őstag

Szerintem Iza egyébként tényleg szereti Krisztiánt (legalábbis most, a bezártság által erősen torzított érzelmekkel), egyszerűen a csajnak egyáltalán nincsen önuralma, felment benne a pumpa, nagyon meg akarta bántani és ennyi jutott eszébe. Ilyen szavakat senki nem gondol komolyan. Krisztián bizalmát egyébként szerintem nagyon egyszerűen nyerhetné vissza: oda kéne állnia a nappaliban a tévé felett lévő forgó kamerához, és mindenki előtt, töredelmesen bocsánatot kéne kérnie a szüleitől. Nem is értem, ez eddig miért nem jutott eszébe.

(#5403) Vakegérke válasza freeknight (#5402) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az ötlet jó, talán megpuhulna Krisztián.

Azonban az egészről kicsit más a véleményem. Az egy dolog, hogy Izának nincs önuralma, de aki arra képes, hogy a másik arcába köpjön, és a családja halálát kívánva üvöltözzön pusztán azért, mert saját hibáját nem hajlandó elismerni, az nem szerelmes az illetőbe.
Tartom, amit korábban mondtam, Iza egyszerűen birtokolni akarja Krisztiánt, és nem bírja elviselni, hogy elvesztette a játékszerét. Ha visszakapná, csak pár napig lenne "boldog", utána meg lehet, hogy eldobná, mint egy megunt rongybabát.

Ez a nőstény a rohadt életben nem fog egy Krisztián fajsúlyú sráccal szóba állni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5404) freeknight válasza Vakegérke (#5403) üzenetére


freeknight
őstag

Így van, a kinti életben szerintem se lett volna köztük semmi (bár láttam én már ennél sokkal kevésbé összeillő párokat is a környezetemben :D ). De ez egy erősen befolyásolt helyzet, és ha valaki egyszer szerelmes lesz, azt nem olyan könnyű elfelejtenie, akárhogy is jöttek össze...
Benne van a birtoklásvágy is, természetesen, de én ezt Krisztiánon még inkább láttam. Ezt Iza egyszer fel is hozta neki. Miután Krisztián megkapta Izát, onnantól kezdve rengetegszer ő provokálta inkább ki a veszekedéseket.

Azt, hogy Iza miket vágott a fejéhez, az nyilván szörnyű, és mi elképzelni sem tudunk hasonló szituációt, ahol mi mondanánk ugyanezt, de ők össze vannak zárva állandóan, és ami még többet nyom a latban, az Iza előtörténete. Ő egy olyan belpesti, partyzós baráti körben él már kamaszkora óta, amit mi elítélhetünk, de én inkább ezeket a lányokat sajnálom. Az ő világában a legfontosabb a külső, a pénz, és az állandó buli, italozás, sőt, drogozás. Ilyen torz értékrend mellett nyilván eltorzult a személyisége is. Ahol ő szocializálódott, ordibálhatsz ilyeneket a másiknak egy hevesebb vita alatt, ha elég szép vagy, vagy van elég pénzed, nem számít.

A csíkos-pöttyös hét alatt, meg mikor összejött Krisztiánnal, be lehetett látni a party-ribi maszk mögé, ahol szerintem ő alapjáraton egy kedves, és jószívű lány. Én ezért is kedveltem meg őt. Ha a kinti életben normális társaságba, baráti körbe kerülne, szerintem egy csinos, aranyos nő lehetne belőle. Csak félek, hogy ugyanott fog mindent folytatni, ahol abbahagyta.

Bocsi, hogy ilyen hosszúra eresztettem, de talán így kicsit érthetőbb, miért kedvelem annyira Izát, és a játékbeli karakterét. :))

(#5405) Vakegérke válasza freeknight (#5404) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szeretem a hosszas eszmefuttatást, abban van lélek, és a kifejező eszköz. :K

Tudod, zsák a foltját, még ha más anyagból is vannak. Értem ezalatt mindkettejük birtoklási vágyát. Azt azonban egyikük se gondolhatja komolyan, hogy a szeretett személy a kizárólagos tulajdona.
Tény, hogy Krisztián buta módon féltékenykedett, hiszen a villában egyik kan sem volt riválisa. Arról nem is beszélve, hogy megmérgezi a szerelmet, ha magához láncolja Izát.

Kis kitérő.
Amikor még csak jártam elhunyt feleségemmel, dongtak körülötte a kanok. Nem csoda, szép lány volt. Jöttek a jóakarók, figyelmeztettek: te Józsi, X, meg Y ólálkodik Marika körül, csinálj valamit, verd le őket. Megvontam a vállam, és mosolyogva mondtam: ha tudják, akkor vigyék, ha szeret, akkor velem marad.
Velem maradt lánc nélkül is. :)

Ami Iza előéletét illeti, meglehetősen szomorú. Szerintem soha nem volt része önzetlen szeretetben. Talán pont ezt véli megtalálni Krisztián mellett, de tartok tőle, hogy melléfogott. Kettejük közt szakadék tátong, csak a vak nem látja.
Izának csak a külsőség, az előnyös profil a lényeg, 21 éves korára még az érettségit sem tudta megszerezni. A szépségiparban akar VALAKI lenni, ahol ugye háttérbe szorul a család, konyhaszag nuku, a terhesség pedig derékba töri a karriert.
Krisztián inkább gyakorlatias, mint ő. Meló után irány a tiszta lakás, főtt kaja, hétköznapi élet.

Ahogy kimennek a villából, vége lesz a nagy érzelmeknek. Vissza a régi társaságba, ahol napok alatt felveszik a régi ritmust.

Iza tényleg lehetne egy kedves, szeretni való lány. Mondom lehetne. Ám a beleivódott életforma ezt nem engedi meg neki. Kisiklott az élete, és nem tegnap. Ez az ő tragédiája.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5406) freeknight válasza Vakegérke (#5405) üzenetére


freeknight
őstag

Teljesen egyetértek veled mindenben :K . Csak néhány kiegészítésem lenne:
Krisztián féltékenységi jelenetei elsősorban az önbizalomhiánya miatt lehetnek, kisebbségi érzései miatt sokszor képzelt olyan dolgokat, amik nem léteztek. Az önbizalomhiány, és a benne megbúvó enyhe agresszív hajlam (emlékezzünk például a késes jelenetére!) nagyon-nagyon veszélyes elegy, főképp egy párkapcsolatban, remélem ezt le tudja majd vetkőzni.
Az általad leírt szakadék miatt egyébként szerintem egyértelműen Izának van nagyobb szüksége erre a kapcsolatra, egy ilyen "átlagos" körülmények közül jött fiú nagyon nagy jellemfejlődést érhetne el nála! Egyébként megnéztem a tegnapi összefoglalót, tetszettek Iza ötletei, békülési kísérletei, szerintem Krisztián vissza fogja fogadni anélkül is, hogy elnézést kérne a szüleitől (bár én ezt minimum elvárnám a helyében, de az is igaz, hogy nem mindent mutatnak meg nekünk az összefoglalókban).

A vicc az, hogy gyengébbnek tartom ezt a szériát az előző kettőnél, mégis mindegyik játékosról tudnék írni ennyi jellemzést :DDD . Ebből két dolog látszik: az egyik, hogy értenek az rtl-nél a dolgukhoz, a másik meg hogy nekem sok szabadidőm van így hétvégén :))

(#5407) Vakegérke válasza freeknight (#5406) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem már csakis szabadidőből áll az életem. :K

Ne szépítsük, Krisztián alapjában véve ösztönlény, és suvernyák. A villában kikupálódott kissé, de ez kevés ahhoz, hogy egyenrangúnak érezze magát a többiekkel, akik azért magasabb szinten vannak nála. Bizonyára meglepte, hogy hathatós sikere volt Izánál, és ha már megszerezte, akkor meg is akarta tartani. Az eszköz nem volt célszerű, de az ő közegében bizonyára hatásos. Tanult viselkedés.

Iza erőlködik, mondhatnám ragad, és ezzel pont az ellenkezőjét váltja ki annak, amit szeretne. Megjegyzem Viki nem beszélt butaságot. Iza eladja magát a szerelem oltárán, és ezzel Krisztiánt erősíti, bár nem erről szól a dolog. Ami pedig Krisztiánt illeti, talán rájött, hogy ebből a helyzetből tőkét kovácsolhat, és a nézők szimpátiáját élvezve begyalogolhat a döntőbe, netán meg is nyerheti a fődíjat.

Lehet, hogy ez a sorozat kiérdemli a kultúrmocsok kategóriát, de pont azért nézem, mert minden szusszanásnak, félmondatnak jelentősége van. Idézek a topicnyitó írásból:
"A jellemek változása, a szereplők tűrőképessége, emberi, vagy kevésbé emberi reakciók érdekelnek.
Nem a moslék, hanem az ember érdekel.
Miként lesz a szürke kisegérből "hős", miként omlik össze a hú, ki ha nem ő nagy harcos, mint legutóbb László.
Ki tud önmaga maradni."

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5408) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na nézzük, mi történt időközben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5409) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Krisztiánnak csak játék Iza.

Viki véleményét semmibe veszi. Azt hiszem, ezt még sajnálni fogja.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5410) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zanzásítva.

Krisztián: Megyek recskázni.
Iza: Inkább q'rjunk.

Na, megvan a nagy összeborulás. Lehet a gyönyörtől sírni.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5411) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kell még zsepi?

Krisztián megúszta a recskázást. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5412) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Estek a lakók szemében. Érthető.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5413) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Catfight! :D

Teoban van annyi emberség, hogy megtapsolta Zsófit.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5414) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófi kókuszgolyót főzött a csapatának. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5415) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Elbizonytalanodtam. Lehet, hogy inkább Teora kéne szavazni? Van még egy napom, hogy eldöntsem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5416) Motion_Blur válasza Vakegérke (#5410) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Na, megvan a nagy összeborulás. Lehet a gyönyörtől sírni."

Papírforma: [link]

Remélem mindketten ott lesznek a hármas döntőben és egyikük se fog nyerni :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5417) freeknight válasza Vakegérke (#5415) üzenetére


freeknight
őstag

Neee szavazz Teora! :DDD Bár a mai részt még nem láttam, de tegnap is egy szót nem szólt a csapatok vitája alatt, Aurelio beszélt helyette... sőt nem helyette beszélt, hanem Zsófi meg Au veszekedett a családlátogatáson, amihez Teonak semmi köze. Ahogy a villában semmi máshoz se :D . Na ezért ne szavazz rá :))

(#5418) Vakegérke válasza Motion_Blur (#5416) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, előre jelezted a dolgot, alapjában egyet is értek veled, azonban maradjunk annyiban, hogy a top 4 legyen a végállomás a párocskának.
A döntőben Viki-Aurelio párbajt szeretnék látni. :K

freeknight: Aludtam rá egyet, és bár vannak kételyeim Zsófi érdemeit illetően, rajta hagyom a szavazatom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5419) zolikaDB válasza Vakegérke (#5418) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem tudok donteni... Cuki olyan buta, mint a föld... Medve meg... 100 nap kellett neki, h mozduljon...? Ahhh. Zs megy vissza.

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#5420) kaboska válasza Vakegérke (#5418) üzenetére


kaboska
aktív tag

Nem mondod hogy nálad aurélio többet ér mint krisztián?
Gondoljunk csak vissza zsófikáéknál való vendégségre és az utána történtekre!
A legaljasabb féreg aki először a családnál nyal és szó szerint a seggét kinyalják,mert nem is számított rá a köcsög hogy ilyen kedvesen fogadják aztán meg mit művelt!
Vikivel is mit szokott művelni?Hozzá teszem az se különb!
Tehát a következő párbaj aurélio-viki kéne hogy legyen!
Én Zsófitól és Krisztiántól nem sajnálnám a nyereményt :N
A többi süllyesztő :K

"Fej vagy gyomor"

(#5421) Vakegérke válasza kaboska (#5420) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hümm, nem semmi. :)

A szereplésüket összehasonlítva Aurelio szórakoztatóbb egyéniség, mint Krisztián. Azt egy szóval se mondtam, hogy ő nyerjen, én Vikit favorizálom. Szerintem érdekes lenne a végjáték, amelyben Aurelio lehet, hogy hisztizne, őrjöngene, Viki pedig még szítaná is a tüzet. :)
Zsófi nyerjen? Mire fel?

A következő párbaj egyik résztvevője szerintem jó eséllyel az, aki a mairól győztesen tér vissza.
Se Teoról, se Zsófiról nem mondható el, hogy erős játékos lenne. Már nem babra megy a játék, így tuti, hogy a gyengéket fogják kikészíteni. A top 4-ben szerintem nem lesz helye egyiknek sem.

Ha már Aurelio, és őrjöngés. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5422) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tetemrehívás.

Na, ki fog ma kiesni?
Ki nyer még időt a villában? A sötét oldal, vagy a cukiság?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5423) Vakegérke


Vakegérke
veterán

80-20%. Szerintem aránytalan.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5424) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Aurelio önként bocsájtja "áruba" a testét az ügy érdekében. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5425) L_YKing válasza Vakegérke (#5423) üzenetére


L_YKing
addikt

Remélem Zsófika nyeri! :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5426) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Mellesleg" elég erős csaj Teo. :)
Zsófi se piskóta. :)

barca0519951: Rá szavaztam. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5427) C4mp3r


C4mp3r
addikt

mi ez a sztriptizes marhasag? ennyire ketsegbeesettek, hogy poucerkodassal akarnak nezettseget szerezni?

(#5428) L_YKing válasza Vakegérke (#5426) üzenetére


L_YKing
addikt

Én is! :D
Majd este jöhet a komment , hogy ki ment vissza... Én most mondom ha Teo visszamegy akkor én nem fogom nézni az egészet... Aki Ő rá szavaz az hülye...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5429) Vakegérke válasza L_YKing (#5428) üzenetére


Vakegérke
veterán

Naaa, ne fogalmaz már ilyen erősen. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5430) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem fér Zsófi szájába a citrom. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5431) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jön a Szaccsuréliós feladat. Mit mondjak, gusztustalannak tartom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5432) King Unique


King Unique
titán

Nekem tökmindegy melyik megy vissza, egyformán 0 mind2...

Egy korábbira reagálva:

"Ahogy kimennek a villából, vége lesz a nagy érzelmeknek. Vissza a régi társaságba, ahol napok alatt felveszik a régi ritmust."

Charlotte és Simon hetekkel ezelőtt szakított -elején megmondtam, h ez lesz :D

Vsz ez fog Izáékkal is történni, csak sokkal előbb és Zsolt-Dorka páros se lesz hosszú életű...papírforma :U

[ Szerkesztve ]

(#5433) Vakegérke válasza King Unique (#5432) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy mondod. Eddig még egyetlen villakapcsolat sem volt hosszú életű.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5434) lacy86


lacy86
addikt

Zsofika fog visszamenni! ( Gyozzon a jobbik melle :DDD )

(#5435) Vakegérke válasza lacy86 (#5434) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglepő a nagy különbség a %-okban. Talán a cukiság győz? Teonak hamarabb kellett volna produkálnia valamit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5436) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófinak mindenki cuki, ha rózsaszínbe öltözik. :)

Csóró Teoék hangulata gyászos.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5437) King Unique válasza Vakegérke (#5433) üzenetére


King Unique
titán

Egyértelmű volt...Csárli egy sötét, számító cafka, kettejük közül Simi gondolta komolyan ezt az egészet, örült, h lehet egy jobb nője, csak hát kevés volt ő egy ilyenhez, max ha megnyerte volna VV-t, akkor esetleg, csak hát a kedvenced idő előtt kicsinálta :D ...dettó ilyen Izuka is, sőt az még rosszabb...

[ Szerkesztve ]

(#5438) Vakegérke válasza King Unique (#5437) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha Simon megnyerte volna a fődíjat, Csárli csak addig tartott volna ki mellette, amíg tart a lóvé, aztán kalap. Egyértelműen olvasható, hogy neki olyan férfi kell, aki eltartja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5439) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jé, Csárli is ott visít a nézőtéren.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5440) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hááát, van tábora Teonak.

Itt van a csaja is. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5441) L_YKing válasza Vakegérke (#5440) üzenetére


L_YKing
addikt

XD

Annyira undorító...

A menése a beszéde, mindene!

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5442) Vakegérke válasza L_YKing (#5441) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fogalmazzunk úgy, hogy nem nekünk találták ki. Ez szebben hangzik. ;)

Úgy tűnik, hogy égeti a rötölö.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5443) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófit nem égették.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5444) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Teo otthont teremtett a villából? Ébredj már fel, Aurelio.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5445) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, és eljöve a pillanat, remegnek a térdek, tapintható a feszültség...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5446) Vakegérke


Vakegérke
veterán

75-25%

Zsófi győzött!
Magán kívül van. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5447) L_YKing válasza Vakegérke (#5446) üzenetére


L_YKing
addikt

Yesss!! :DD
Alap volt. :)
Jó , hogy nem Gorillányt küldenek vissza. :D
Na majd holnap meglesem... :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5448) lacy86 válasza Vakegérke (#5446) üzenetére


lacy86
addikt

Nah mondtam En hogy Zsofika fog gyozni! :D:D

(#5449) kukinyo válasza Vakegérke (#5446) üzenetére


kukinyo
addikt

Kár!
Teo legalább nem bosszantott fel, egyszer sem.

(#5450) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófi győzött. Sokáig nem örülhet neki, mert (majdnem) biztos vagyok benne, hogy a következő kiválasztáson megkapja a zöld kendőt.
Hacsak nem az lesz a meglepi, hogy Aurelio csuklójára kerül...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.