Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) Vakegérke válasza lacy86 (#4750) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ámen! ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4752) Vakegérke válasza Vakegérke (#4751) üzenetére


Vakegérke
veterán

68-32% az arány. Már csak az a kérdés, hogy ki javára.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4753) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Khm, Izának még sejhaja sincs...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4754) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hú, paradicsomlé, és nem isznak belőle. Legalább adnák nekem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4755) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Iza Vikit támadja. MOST nem jól teszi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4756) dragonfx válasza Vakegérke (#4752) üzenetére


dragonfx
veterán

remélem izának....elég volt a 2színű színjátékos kamu sárlottykából.

én sem nézem emrt osztom az elöző kolléga véleményét kiábraándito.nem lesz 7 ez szinte tuti.
remélem zslt nyeri.
néha belesasolok.ha unom magam de már nem folyamatosan.
áttekertem elmult 3 napot ugyanaz a nulla semmi.
viki undorito volt krisztiánnál.egy színjátékos taktikus.
aurelio gázzz...neki mindent lehet ő mindenki felett van emberileg...másik egy nulla semmit nem lehet..csak neki. de gáz.tiszta ovoda viselkedés.

ha sárlótt megy vissza senki nem fogja merni kihivni mert 2x győztes lesz..és nincs több ellensége ergo egyenes ut a döntőbe...és egy ilyne senki győzelméhez én nem asszisztálok.mert agyleépítő hogy ez kell a mai bamba népnek.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4757) Vakegérke válasza dragonfx (#4756) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mert Iza nem kétszínű? Most éppen "szerelmes", pedig nem is olyan régen sárba tiporta Krisztiánt...

Részemről hajrá Csárli! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4758) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Látszólag Csárli kevésbé aggódik, mint Iza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4759) C4mp3r


C4mp3r
addikt

az biztos, hogy iza "mas stilusban" van ott a konfliktusokban... az o stilusa az undorito, alpari, minden ervet nelkulozo, masokat tulovolto rikacsolas

(#4760) Vakegérke válasza C4mp3r (#4759) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyetértünk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4761) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy kuka vagyok, de nem jövök rá, hogy kit "futtat" a rötölö.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4762) dragonfx válasza Vakegérke (#4757) üzenetére


dragonfx
veterán

jo nem hibáztatlak de én tudom vannaka vbaloságban olyna csjaok pláne abbana korcsoportban amiben iza van akik olyanok mint ő....persze ezt te nem értheted.szerencsére.sajnos vannak ilyenek akik matt bunkok parasztok egy fiuval emrt fle kell törni őket mert sok bántást kapnak és irto nehezen szeretik emg az embert adják be a derekukat de akkor aztán mindent odaadnak.és iza ilyen szerintem.ami a mai pasikat nőket elnézve nem csodálatra méltó.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4763) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Iza búcsúja szimpatikus számomra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4764) Vakegérke válasza dragonfx (#4762) üzenetére


Vakegérke
veterán

Idáig rendben, de érdekes módon épp a párbaj előtt nyílt ki Iza virágja teljes szépségében?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4765) kukinyo válasza Vakegérke (#4763) üzenetére


kukinyo
addikt

Remélem a végleges búcsúja volt.

(#4766) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dorka örömmel tapsol. Remélhetőleg azért, mert a vetélytársa elvérzik a vágóhídon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4767) Vakegérke válasza kukinyo (#4765) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bízom benne, hogy reményed valósággá válik. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4768) lacy86 válasza Vakegérke (#4763) üzenetére


lacy86
addikt

Ezzel fogja megnyerni , hogy menjen haza!

(#4769) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csárli már szelektált a búcsúbeszédében, ez nem szimpatikus. Ettől függetlenül rendíthetetlenül neki drukkolok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4770) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csárli beszéde alatt Iza bárgyún vigyorog. Mintha a favágót látnám az előző párbajon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4771) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csárli nyugodt, Iza idegbajos.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4772) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Izát égeti a rötölö...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4773) nicu71 válasza Vakegérke (#4772) üzenetére


nicu71
addikt

hát...remélem Csárli megy vissza,de az RTL Izát nyomja,nekem egyértelműen látszik :(((

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4774) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csárli konfliktusaiban vajon hogy reagált volna Iza? Biztos, hogy halláskárosodást okozó hangnemben oktatta volna ki támadóit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4775) Vakegérke válasza nicu71 (#4773) üzenetére


Vakegérke
veterán

Iza most is üvöltve hisztizik. Ez ugyan kinek szimpatikus?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4776) nicu71 válasza Vakegérke (#4775) üzenetére


nicu71
addikt

nekem soha nem volt szimpatikus...jajj krisztián mondja a beszédet ...egy hete meg símán anyázták egymást.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4777) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Iza vidámságot tud hozni mások arcára? Krisztián miről beszél?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4778) Vakegérke válasza nicu71 (#4776) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érzelmek eladók, vagy feláldozhatók, esetleg megváltoztathatók, ha az érdekeink úgy diktálják. Ez fokozottan érvényes Izára.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4779) Vakegérke


Vakegérke
veterán

67-33%!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4780) nicu71


nicu71
addikt

jajj ne...bár tudtam.Iza.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4781) Def26


Def26
félisten

He he. Én mondtam. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4782) zolikaDB


zolikaDB
veterán

NO MORE KÖTÖTTPÁLYÁS KÖZLEKEDÉSI ESZKÖZ NYOMVONALÁN VALÓ SZÍNÉSZ!!!
aujajjfbxnhsndneo megeszi a nyilaszarokat szerintem.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#4783) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bassz@meg!

Végtére is csak gratulálni tudok a győztesnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4784) zolikaDB


zolikaDB
veterán

CSÁRLI KISIKLOTT!!!! Ez mekkora :DDD :C ;)

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#4785) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsófi izgalmában zabál.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4786) C4mp3r válasza nicu71 (#4780) üzenetére


C4mp3r
addikt

ki szavaz erre az undorito formedveny nore?

(#4787) McCartman válasza McCartman (#4576) üzenetére


McCartman
senior tag

Há' én már 1 hete megmondtam, rögtön a kiválasztás után, hogy Charlotte kiesett. :D :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#4788) Def26 válasza C4mp3r (#4786) üzenetére


Def26
félisten

Pl. én. Viki ellen nagyon jó lesz, mert a szerelem mindent legyőz. :DDD Simán be fogják támadni vikit.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4789) dragonfx válasza zolikaDB (#4784) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe faja volt. :C végre 1x a jobb ment vissza.
ideje már az auka befejezze ezt a xar dumát hogy sínen avgyok meg arturoooo mert olyna unalmas és nevetséges szánalom már.....semmi mást nem nyög ki magából.
nem is tudom egy ilyne gyökérre hogy mehetett 79%.

csárli.t nagyon fényezte az rtl.meg mennyire más ott kinn...hát a színjáték megbukott hála istennek.
remélem bexarnak izától...

csak teo menjen már kifelé!!!

tuti lesz kefeélés napok kérdése...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4790) lacy86


lacy86
addikt

Nah az affektalo k..va visszament!
Akkor Krisztian fenyezheti a brokit :C

(#4791) Vakegérke válasza McCartman (#4787) üzenetére


Vakegérke
veterán

Így igaz, megmondtad. És ez kinek jó? Iza szerintem tuti nem bújik Krisztián alá, de ha meg is teszi, számít valamit?

Marad az a hisztis vipera, aki volt. Legfeljebb Krisztián lesz csalódott, hiszen Iza immáron megerősödve egyáltalán nem biztos, hogy betartja ígéretét. Talán csak ugródeszkaként használta a srácot, és most, hogy párbajgyőztes, tudomására hozza, hogy bár örült az ujjas kényeztetésnek, nem "elegyedik" egy méltóságán, rangján aluli személlyel.
No persze ne legyen igazam, de nem hiszek ebben a szerelemben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4792) nicu71 válasza dragonfx (#4789) üzenetére


nicu71
addikt

dehogy fényezte...mi ugyanazt a /szar/ műsort néztük? :U
Símán,és egyértelműen Izát promottálta a retekklub,meg is lett az eredmény,ennyi.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4793) kukinyo válasza Vakegérke (#4767) üzenetére


kukinyo
addikt

Sajnos nem jött be. :(

(#4794) zolikaDB válasza dragonfx (#4789) üzenetére


zolikaDB
veterán

Na ebben egyetertunk.

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#4795) McCartman válasza Vakegérke (#4791) üzenetére


McCartman
senior tag

Aurelio showból átment Iza-Krisztián showba, rengeteget voltak képernyőn. A kihívás után belenéztem valamelyik összefoglalóba, az első fél óra csak a csaj ügyes-bajos dolgairól szólt, Charlotte egy pillanatig nem jelent meg. Borítékolható volt, hogy őt hívja ki és hogy kint is hagyja.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#4796) nicu71 válasza McCartman (#4795) üzenetére


nicu71
addikt

pontosan.ezt taglalták állandóan /a traki-izé smárolós-ujjazós stb jeleneteket én áttekertem,igy alig maradt pár perc adásidő/ kis táncverseny,poharas feladat,kis művi konfliktus a párbajozók között/ ezenkívül Iza a riportszobában éteri zene mellett sirdogál. Ennyit az ügyes szerkesztőkről . ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4797) King Unique


King Unique
titán

Na, látom IZZZZZZZZA..... :Y ......
Sejthető volt, túl jó nézettségi alap kettejük ál lamourja :D Chárli meg mehet családot alapítani, bár van egy olyan sejtésem abból se lesz semmi.... :U

[ Szerkesztve ]

(#4798) dragonfx


dragonfx
veterán

Szanalmas már az egész.egyedül zsolt érdemli meg nyerjen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4799) McCartman válasza dragonfx (#4798) üzenetére


McCartman
senior tag

Hogyne, Zsolt az egyik legnagyobb tirpák mind közül. :D
Mondjuk kb. egyik sem érdemli meg, valóban.
Én odaadnám Zsófikának, hadd vigye. :DDD

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#4800) Def26 válasza McCartman (#4799) üzenetére


Def26
félisten

Én aureliónak. Szerintem ő nyeri. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.