Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Mit ér a (caf)rang? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) Dr. Oid válasza Иван (#97) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Komolyan ennyit jelent a temaindito iras?

Egyebkent nekem az eddigiek tanulsaga leginkabb az, hogy ezek a "rangok" itt kb semmit sem jelentenek, az offoloknak leginkabb, hiszen a poenkodason kivul semmilyen eszerv sem hangzott el a hozzaszolasok nagy reszeben.

[ Szerkesztve ]

(#102) Иван válasza baluka26 (#99) üzenetére


Иван
őstag

Hogy tudjam mit jelent az intervallumok szekvenciálisan kopaktsága (ami mellesleg ekvivalens a BW1-2 tétellel, a Cantor- és Archimédeszi axiómával?).

Nope, chuck testa.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#103) DeFranco válasza bullseye (#100) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Dobjuk az :L topicba be

de dulván!

(#104) bullseye válasza DeFranco (#103) üzenetére


bullseye
addikt

Előbb akkor hozzunk létre bizottságot a megvitatására!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105) Иван válasza Dr. Oid (#101) üzenetére


Иван
őstag

Azért ennél sokkal kevesebbet. Csak próbálunk illedelmesek lenni. ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#106) Dr. Oid válasza Иван (#105) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Akkor ez tulajdonkeppen ertekitelet az egesz logout forumra epitett rangos majomkodasra, ha meg akarom magyarazni.

(#107) Dr. Romano válasza Vakegérke (#88) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Juj de izgi, ezért egész este fent maradok.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#108) ferensz válasza Иван (#93) üzenetére


ferensz
senior tag

Nenene, ezt ne, múltkor ABE annyit hajtogatta, hogy ki akartam penderíteni a másodikról :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#109) djculture


djculture
félisten

Igazság szerint én először kicsit felháborodtam ezen rangosztásokon mert van pár báránynak kikiáltott farkas is. Nem attól lesz pl szakértő valaki hogy szétnyomott két másik fórumot meg privibe anyázik mert ellent mert valaki neki mondani. De szerencsére nem a mi dolgunk ezekről dönteni. Aki paraszt az az is marad lehet király meg herceg rangú is. Aki meg normális és valamiben jó akár közösség építésben akár más dologban az meg nem a rangoktól lesz valaki a mások szemében :)

[ Szerkesztve ]

(#110) Иван válasza Dr. Oid (#106) üzenetére


Иван
őstag

Igen, mert azért tisztelek itt pár embert, mert a nevük alatt PH! Nagyúr van, és azért nem szimpatikus néhány, mert csak kvázi tag.

:P

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#111) bullseye válasza Dr. Oid (#101) üzenetére


bullseye
addikt

Bocsáss meg kérlek, akkor érdemben hozzászólok.

Igazi szép hagyományokat felelevenítő rendszerépítő szemfülességgel állunk szemben, mely ugyan egyes konkrétumok hiánya miatt a suttogó propaganda szintjét eléri, de a nyilvános bejelentés miatt sajnos a III/III érdemérmet nem áll módomban megadni rá.
Összességében, azt hiszem egy 7/10-es pontszámot adhatok a békenagykövet úrnak.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#112) oriic válasza Иван (#50) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dzsedájok már vannak:

[link]

Live-Die-Respawn

(#113) Иван válasza oriic (#112) üzenetére


Иван
őstag

Anglikánnak vallom magam. Érzem is a mindennapokban a hátrányos megkülönböztetésem. :(

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#114) Dr. Oid válasza Иван (#110) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Bocsanat, nem fogalmaztam megfeleloen. En nem az idovel es a hozzaszolasok szamaval megszerzett rangokra gondoltam, hanem a hardveraprod, kozossegepito, messzelato es gozhajo titulusokra.

Bullseye: en meg csak egy egyszeru kis zoldfulu tag vagyok, ezert lehet, hogy nem latom at teljesen a helyzetet, de nem lehet, hogy itt mindenben a rossz keresese forog fenn?

[ Szerkesztve ]

(#115) Viszlát


Viszlát
addikt

Nem értek a lovakhoz, de azt lehet tudni, hogy kiről van szó a bejegyzésben? Jó lenne némi konkrétum, bár gerinc nélkül nehéz lesz.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#116) rt06 válasza Dr. Oid (#114) üzenetére


rt06
veterán

jol latod, nem csak az idovel es a billentyuzet koptatasaval, de az egyeb modon szerzett rangok (vagy epp az egyeni avatar-ok) sem jelentenek az eg egy adta vilagon semmit
persze vannak, akiknek eletcelja ezek megszerzese, de ok tipikusan azok, akik mast nem igazan tudnak felmutatni

Viszlat: szerintem guga-rol, legalabbis o az, aki mostanaban keveset ir, es ahhoz a keveshez sem lehet hozzaszolni
mondjuk o pont az, akitol elsajnalni az egyeni rangot rendkivul nagy aljasag...

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#117) baluka26 válasza Viszlát (#115) üzenetére


baluka26
veterán

Guga lesz a nyertes. Gondolom én.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#118) Dr. Oid válasza rt06 (#116) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Na akkor, ha nem jelent semmit, akkor nem lehet, hogy a rendszer es az altala sugalmazott dolgok a hibasak? Idezet 1: A krumplileves legyen krumplileves! :D Idezet 2: Ertem en, hogy gozgep, de mi hajtja?

fec555: ha ez szintiszta irigyseg, akkor nemcsak guga, hanem barki mas ellen is elitelendo lenne.

[ Szerkesztve ]

(#119) ferensz válasza rt06 (#116) üzenetére


ferensz
senior tag

Amennyiben az irigység tárgya tényleg guga, annyiban ez teljes egészében egy megsavanyodott öregember unalmából fakadó értelmetlen kapálózás.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#120) Viszlát válasza rt06 (#116) üzenetére


Viszlát
addikt

Köszi. Akkor már csak tényleg azt nem értem, hogy miért nem lehetett megnevezni... :F

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#121) Coccolino_O válasza Viszlát (#120) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Na ugyan miért nem... Vakegérke nem szereti nevén nevezni a dolgokat.

Vakegérke: Legalább majd elmondhatod megint, hogy téged mindenki bánt, pedig te csak jót akartál.

[ Szerkesztve ]

(#122) rt06 válasza Viszlát (#120) üzenetére


rt06
veterán

nem erted? te magad irtad le fentebb

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#123) bullseye válasza Dr. Oid (#114) üzenetére


bullseye
addikt

Nem annyira mindenben a rossz mint inkább a mindenben rossz keresése. Ezért is haragszanak néhányan Vakegérkére (Vagy legalábbis csalódtak benne. Újra.). De régebben – egyre halványabb – emlékeim szerint jó ember volt, így remélem ez csak átmeneti állapot nála. A prozac pl. csodákra képes állítólag.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#124) Lauda válasza Dr. Oid (#42) üzenetére


Lauda
félisten

De igen, az oldal adminjai szerint ez lenne a dolga:

adja a fórumon és a Logouton önmaga legjavát, szervezzen, építsen, segítsen, szórakoztasson, írjon a Logoutra és tartsa be a szabályzatot

[link]

Ez sehol nem zarja ki, hogy valaki "szabira menjen" es ha valaki megteszi, akkor a rangjat bukni fogja. :)

(#125) Viszlát válasza rt06 (#122) üzenetére


Viszlát
addikt

Csak filózok, hogy mi más állhat még a dolog mögött, de nem tudok rájönni.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#126) Иван válasza Dr. Oid (#114) üzenetére


Иван
őstag

Most komolyan, nem mindegy? Neki is ugyanúgy kihűl a lecsó, tök mindegy mi van a neve alá írva.

Gugával meg nem értem pontosan mi a gond. Egy ideig olvastam az írásait, mondván majd megtetszik és megértem mitől jó. Még ma sem esett le a tantusz, és ezzel annyi változott, hogy egy ideje nem kattintok rá a dolgaira.

Persze ellenálltam a kísértésnek, hogy ebből írjak bejegyzést és nézzem alatta a flémtengert, de sikerült, és még ma is élek!

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#127) Dr. Oid válasza Lauda (#124) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Szerintem a lenyeg pont ez: a kozossegepito nem rang kene, hogy legyen, hanem feladat, tisztseg, felig-meddig pedig jutalom. Ez nem olyan valami, amit ha egyszer elertel, akkor mar megvan, es hatradolhetsz. Meg egyszer, ez a felepitett rendszer hibaja velemenyem szerint, nem az egyeneke.

Иван: de ha mindegy, akkor tenyleg felesleges itt minden: Vakegerke sirasa, a mi polemizalasunk, minden egyeb velemeny. Finghamozas, ahogy valaki irta :) mondom ezt ugyhogy, hogy igyekszem a sajat velemenyemet kepviselni, nem pedig valaki partjara allni.

[ Szerkesztve ]

(#128) Dany007


Dany007
veterán

Csak, hogy nehogy lemaradjak valamiről!

@Bozodi János:

Alapesetben egyet is értenék veled. De jelen helyzetben szerintem az egyén és az egyének túl komolyan veszik ezt a rangosdit. Legalábbis szerintem jóval komolyabban, mint amilyennek azt a szerkesztők szánták.

[ Szerkesztve ]

(#129) #56230144


#56230144
törölt tag

Holnap kiderül minden...Chips+cola kombó bekészitve, hajnaltól itt vagyok.

(#130) bullseye válasza Viszlát (#125) üzenetére


bullseye
addikt

If I were Fortune — which I'm not —
B should enjoy A's happy lot,
And A should die in miserie —
That is, assuming I am B.

(teljes szöveg)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#131) Coccolino_O válasza Dany007 (#128) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ne aggódj, holnap indul a buli. :D

(#132) Lauda válasza Dr. Oid (#127) üzenetére


Lauda
félisten

Nem gondolkodunk egyforman. :)

(#133) Dr. Romano válasza #56230144 (#129) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na ja, mint valami rossz csillaghullás, holnap a maximum idején óránként 30-40 hsz lesz látható a felhős idő ellenére is.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#134) Dr. Oid válasza Lauda (#132) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Lehet, de az nem baj, sot! Korantsem biztos, hogy nekem van igazam, mindenestre kosz, hogy "meghallgattal" :)

Dany007: nekem is ez a gyanum, de ehhez kepest elegge raugrottak a szerzore. Ami nekem vegul is nem faj, csak nem ertem, hogy akkor ez most "vicc, vagy komoly?"

[ Szerkesztve ]

(#135) #56230144 válasza Dr. Romano (#133) üzenetére


#56230144
törölt tag

Igen, valszeg nagy port fog kavarni.

(#136) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Ezek után, hogy hallom guga-ról van szó, már csak azt várom, hogy írjon a modiknak, hogy nevezzék vissza.
Mert szerintem ezt fogja tenni.

Utána pedig remélem minden becsmérlőnek szebben fog sütni a nap. :R

- http://pazsitz.hu -

(#137) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Továbbra is tartom a véleményem.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#138) Dr. Oid válasza PazsitZ (#136) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Kivancsian varom, hogy kideruljon, kirol van szo. Egyelore ugyanis guga szemelye csak talalgatas.

(#139) Lauda válasza Dr. Oid (#134) üzenetére


Lauda
félisten

En is azt vallom, hogy a forum azert van, hogy a felmerult kerdeseket kulturaltan megbeszeljuk. ;) Az pedig, hogy minden ember maskeppen gondolkodik, termeszetes dolog. Ettol is szep az elet. ;)

(#140) Dr. Oid válasza Lauda (#139) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Egesz elerzekenyultem! Vagy a sor lehet? :))))

(#141) Lauda válasza Dr. Oid (#140) üzenetére


Lauda
félisten

Nalad vagy nalam?

;] :DDD :DDD

(#142) Dr. Romano válasza Lauda (#141) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A forró hangulattól kíméljük meg a topic hidegvérű olvasóit plz ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#143) Dr. Oid válasza Lauda (#141) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Attol fugg, merre vagy!

(#144) Lauda válasza Dr. Romano (#142) üzenetére


Lauda
félisten

Gondoltam, egy kis melegseg mindenkinek jot tesz. ;] :DDD

Bozodi János Te meg komolyan vetted? :W :Y :DDD

szerk: tudom en. ;)

[ Szerkesztve ]

(#145) Dr. Oid válasza Lauda (#144) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Szerinted? Omg :)

[ Szerkesztve ]

(#146) djculture


djculture
félisten

Mondjuk Guga az pont egy olyan emberke aki megérdemli a rangot, azért mondom jobb hogy nem rajtunk múlik. De mondjuk szerintem nem is ő róla szól a bejegyzés:)

[ Szerkesztve ]

(#147) Dr. Romano válasza Lauda (#144) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Valóban, de én inkább a vegyes-tüzelés mellett maradnék :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#148) Dr. Oid válasza Dr. Romano (#147) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

A nap kommentje! :)

(#149) Eastman válasza Coccolino_O (#131) üzenetére


Eastman
őstag

Te nem sitten vagy? ...ja nem. :DDD

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#150) Lauda válasza Dr. Romano (#147) üzenetére


Lauda
félisten

Az mar elavult. Ne legy zarkozott az uj dolgok irant. :DDD ;]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Mit ér a (caf)rang? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.