Hirdetés

2023. február 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Mit ér a (caf)rang? (téma lezárva)

(#201) Иван válasza Eastman (#199) üzenetére

Иван
őstag

Bocs, elírtam. Angliván vagyok.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#202) lsebestyen válasza Eastman (#199) üzenetére

lsebestyen
addikt

:DDD

(#203) Lauda válasza Eastman (#199) üzenetére

Lauda
félisten

Perver allat. ;]

(#204) Иван válasza Lauda (#203) üzenetére

Иван
őstag

Az. Fuj. Hova lett az erkölcs. :O

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#205) Lauda válasza Иван (#204) üzenetére

Lauda
félisten

Eltunt anglikaban. :DDD

(#206) Иван válasza Lauda (#205) üzenetére

Иван
őstag

-ban? Nem inkább -ba? Meg fog gyűlni a bajod a nyelvtan rendőrséggel! ;]

SZERK
Persze lehet feltételezni, hogy már elebve ott bvolt, és azon belül tűnt el. De akkor sem tudjuk még, ki az az ang!

[ Szerkesztve ]

(#207) aram01 válasza Иван (#206) üzenetére

aram01
nagyúr

parancsolj

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#208) deicide válasza Иван (#206) üzenetére

deicide
veterán

Nem, BANpls ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#209) Иван válasza aram01 (#207) üzenetére

Иван
őstag

Ang Lee kán. Vajon kiknek volt az uralkodója, melyik pusztai törzsnek? :F

(#210) aram01 válasza Иван (#209) üzenetére

aram01
nagyúr

te tudod,te voltál a likán ;]

(#211) Lauda válasza Иван (#206) üzenetére

Lauda
félisten

O az: [link] ;]

(#212) aram01 válasza Lauda (#211) üzenetére

aram01
nagyúr

miért linkelted az fb-s profilképed? :Y ;]

(#213) deicide válasza Lauda (#211) üzenetére

deicide
veterán

Pfejj, igazi alPH!ahím... :Y

[ Szerkesztve ]

(#214) Иван válasza aram01 (#210) üzenetére

Иван
őstag

Én az angén voltam, nem az ang lee-én.

Lauda: innentől a topik színvonala már csak emelkedni fog :DDD

(#215) Lauda válasza Иван (#214) üzenetére

Lauda
félisten

Epitjuk (le) a kozosseget. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#216) danih válasza Lauda (#211) üzenetére

danih
addikt

szexi

[ Szerkesztve ]

(#217) Иван válasza Lauda (#215) üzenetére

Иван
őstag

De legalább nincs rangunk, így ebből nem lesz balhé. ;]

(#218) rt06 válasza #56230144 (#175) üzenetére

rt06
veterán

nem is lesz, az iras celja egyertelmuen nem az, hogy leirja a konkret problemajat, inkabb csak hiszti, ahol anelkul mutogathat masokra, hogy barkire rakellene mutatnia konkretan, mert ahhoz gerinc is kellene

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#219) Lauda válasza Иван (#217) üzenetére

Lauda
félisten

Hat ha igy folytatod accod se lesz, nem rangod. ;]

(#220) Иван válasza rt06 (#218) üzenetére

Иван
őstag

És persze a burkolt mártírkodás, hiszen ő ide nem szól - tűri a gyalázását, pedig megmondta a frankót tutit,a mit más nem mert, pedig biztos mindnekinek probléma ez.

PH! Mártírja rangot neki. ;]

SZERK
Lauda: kib*sznak velem! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#221) deicide válasza Иван (#220) üzenetére

deicide
veterán

Esetleg PH!ürdősk***a rang, az jól hangzik ;]

(#222) Иван válasza deicide (#221) üzenetére

Иван
őstag

PH!roblémaforrás

(#223) Bozodi János

Bozodi János
aktív tag

Szerintem joparan nem kedvelitek Vakegerket, hogy finoman fogalmazzak. En nem ismerem sem ot, sem azokat, akik egyre bunkobb stilusban fikazzak, de azert feltunik par dolog. Eloszor is a temaindito talan szemelyes bejegyzes volt, nem? Masreszt, mint azt igen finom stilusban tobben kifejtettek, mindenki leszarja a rangokat, ez az egesz nem fontos, senkit sem erdekel. Annyira azert megis fontos, hogy ide jarjatok frocsogni? Megtehetitek, hiszen mehetnek a hozzaszolasok, de komolyan nem ertem, miert jo ez nektek.

(#224) Eastman válasza Bozodi János (#223) üzenetére

Eastman
őstag

Két és fél órája nem volt itt senki „fröcsögni”. Kíváncsian vártam már, hogy ki áppolja...

...olvastam azóta guga írásait. Nagyon nem véletlen, hogy miért nem engedte a hozzászólásokat. Egyértelmű. Megjegyzem; az adott témában én sem engedném.*

Ha bárki hozzá akarna szólni, ír egy saját bejegyzést esetleg „guga xyz írására reagálva” címmel, utal az eredetire és leírja amit akar, aztán engedi a kommenteket, ennyi. Kézenfekvő a megoldás. Bárki bármikor megteheti ezt, nincs senkinek se' megkötve a keze. Esetleg a modik majd zárják vagy törlik, ha elszabadul a pokol...

*(...mint ahogy' több bejegyzésemhez nem is lehet hozzászólni.)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#225) Lauda válasza Bozodi János (#223) üzenetére

Lauda
félisten

Te ugye nem Vakegerke szomszedja/rokona/haverja stb. vagy? :U Egesz erdekes a fellepesed ebben a topikban.

(#226) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
félisten

:U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B X | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#227) Bozodi János válasza Lauda (#225) üzenetére

Bozodi János
aktív tag

Nem, de komolyan csak akkor tunhet fel a dolog, ha a cimboraja lennek? Volt egy darabig vicces is, ami itt volt, pl tegnap ejjel, de azota eleg sokan elovettek a rosszabbik arcukat szvsz. Termeszetesen ez csak az en szemelyes velemenyem.
Vagy tagkent ne szoljak a nagyok dolgaba?

[ Szerkesztve ]

(#228) Lauda válasza Bozodi János (#227) üzenetére

Lauda
félisten

Nem.

(#229) Иван válasza Bozodi János (#227) üzenetére

Иван
őstag

"Vagy tagkent ne szoljak a nagyok dolgaba?"

Hát, nem mi voltunk akik a rangokon rugóztunk, úgyhogy szerintem teljesen oké, ha beelszólsz. :))

(#230) #04441088

törölt tag

szerintem menjetek jatszani. :L

(#231) rt06 válasza Bozodi János (#223) üzenetére

rt06
veterán

jol erzed, vakegerke kemenyen megdolgozott azert, hogy sokan ne kedveljuk, es sikerrel is jart
eleg jelen bejegyzest megnezni (mondjuk nem ertem, mi a jelentossege annak, hogy szemelyes(kedo) bejegyzes-e), aholis probal egyreszt egyeni avatar utan egyeni rangot is kihisztizni maganak, s mindezt teszi ugy, hogy kozben mas, sokak altal tisztelt forumtarsra dobalja a sarat
raadasul mindezt ugy, hogy annyi gerinc nincs benne, leirja egyenesen, kirol is van szo, s miert sajnalja el tole az egyeni rangot
ha ehhez meg hozzavesszuk, hogy jo elore megmondta (s tartja is ehhez magat), hogy o nem fog itt semmit irni, akkor eleg egyertelmu, hogy a ejegyzes celja kizarolag a hiszti es a hangulatkeltes
ezek utan szerintem egyaltalan nem meglepo, hogy paran leirjuk, mennyire alja viselkedes ez, s hogy mi a velemenyunk a szerzorol
megis mi egyebre szamitanal egy ilyen bejegyzes utan?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#232) Viszlát válasza Bozodi János (#223) üzenetére

Viszlát
addikt

Még véletlenül sem akarok igazolni semmiféle mocskolódást, de azt azért érdemes leszögezni, hogy az itt is tapasztalható antipátia nem csak úgy varázsütésre alakult ám ki. Vannak dolgok amiket sosem említenék meg, viszont az tagadhatatlan, hogy elég jól követhető volt a változás az elmúlt pár évben. Nem olyan bonyolult dolog ez, szimplán egy olyan emberről van szó, aki elhitte, hogy valaki lett itt és nagyon nehezen viseli ha nem az elképzelései szerint alakulnak a dolgok. Veszélyes dolog az ajnározás, ez az eredménye ha gyenge jellem a célpontja.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#233) Bozodi János válasza rt06 (#231) üzenetére

Bozodi János
aktív tag

Azt hiszem, en eleg egyszeru ember vagyok. Ha van valamilyen velemenyem valakirol vagy valamirol, akkor leirom, se tobbet, se kevesebbet. Az en izlesemhez kepest itt kicsit sok a szemelyeskedes, aminek plusz informacioja nincs, csak az latszik, hogy kulturaltan nem lehet ezt sem elintezni.
Vagyis: tegyuk fel, hogy Vakegerke tenyleg az a gerinctelen hisztigep, akinek tobben, talan jogosan velik, es csak alca az egesz hozzaszolasosdi, akkor mi az ertelme annak, hogy raszalltok akarhanyan, majd szetoffoljatok az egeszet? Ezzel is valamit uzenni akartok? Nem provokacio, kivancsisag.

Viszlat: akkor ez egyfajta kikozosites?

[ Szerkesztve ]

(#234) Viszlát válasza Bozodi János (#233) üzenetére

Viszlát
addikt

Nyilván nem beszélhetek más nevében, de úgy van ez mint minden mással. Az első jeleknél még biztosan nem olvastál ennyire indulatos megjegyzéseket, az idő haladtával viszont, érthető módon egyre jobban böki a csőrét a népeknek, így ha nem is tartom korrektnek sokak megnyilvánulását, pontosan megértem mennyire idegesítő már némelyeknek. Főleg ezzel az óvodás hozzáállással, amit a szerző produkál. Ilyen szempontból teljesen mindegy, hogy most épp a rangokról esett szó.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#235) Bozodi János válasza Viszlát (#234) üzenetére

Bozodi János
aktív tag

Utolso kerdesem es aztan nem jatszom a fogadatlan prokatort: es ha nem kattint ra, olvassa el, szol hozza? Akkor pusztan a tudat idegesiti az illetot, hogy ott van a jobb oldali hasabban, hogy most frissult az oldala, es biztos megint kavarja, mint Piszkos Fred a malnaszorpot?

(#236) D1Rect válasza Bozodi János (#235) üzenetére

D1Rect
félisten

Honnan tudod, hogy a következő írás nem "rólad szól névtelenül" szenteskedve?

Egyébként meg az utóbbi időben nem nagyon van téma errefelé.

[ Szerkesztve ]

01110011 01101000 01101111 01110010 01110100 01110101 01110010 01101100 00101110 01100001 01110100 00101111 01100010 01101110 01110100 01001111 01010101

(#237) Viszlát válasza Bozodi János (#235) üzenetére

Viszlát
addikt

Nekem nincsenek álmatlan éjszakáim emiatt, ennyit elárulhatok. :) De nem újdonság, hogy az emberek szeretik a balhét, a legtöbb hozzászólást elérő bejegyzések és írások mindig valamilyen egyet nem értésből, vitából táplálkozva érnek meg hosszú kort.

Egyébként pedig a kérdéseddel csak az a gond, hogy ugyanezt a kérdést miért nem teszed fel a bejegyzés szerzőjének is? Hiszen pontosan ugyanilyen alaphelyzetből indult ki az egész mostani história, Vakegérke sem volt képes arra amit te a hozzászólóktól elvárnál (akik legalább nyíltan vállalják, hogy kivel és mivel van bajuk).

(#238) Archer

Archer
őstag

Át kéne nevezni "Payback time"-ra a bejegyzést meg a topicot, ahol mindenki revansot vehet a múltbéli sérelmeiért :DDD
Vakegérke meg jól megkapja a magáét, nem gondoltam, hogy ennyire ellenszenves tag lett itt a fórumon.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#239) Bozodi János válasza D1Rect (#236) üzenetére

Bozodi János
aktív tag

Nem tudom, mint ahogy azt sem, hogy az itteni hozzaszolasaim kinel verik ki a biztositekot. De mivel leirtam oket, hat vallalnom kell kesobb is, a kivaltott reakciokkal egyutt. Ugy vagyok vele, hogy nem vagyok befolyassal masokra, maximum elvarasaim lehetnek. Nezopont kerdese, hogy sajnos vagy szerencsere, de mindenki azt ir, amit akar. Rolam is.

Viszlat: azt kell mondjam, az elozmenyeket akkor megsem ismerem annyira. Hogy ki, mikor, kinek, mit artott vagy kavart, az ugye szubjektiv, masok mashogy gondoljak. Bevallom oszinten, lehet, hogy naiv vagyok, de nekem Vakegerke esetleges gerinctelensege nem volt ismert vagy lathato, az viszont igen, hogy mekkora negativ indulat milyen stilusban alakult ki. Masik meg az, hogy szemelyesen engem se Vakegerke nem erdekel, se guga, egyik se rokonom, se baratom, inkabb az zavar kicsit, hogy mar itt is ez a kommunikacios stilus megy. Mimoza vagyok vagy idealista?

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Mit ér a (caf)rang? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.