Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Mit ér a (caf)rang? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) Raucher válasza rt06 (#116) üzenetére


Raucher
tag

"..mondjuk o pont az, akitol elsajnalni az egyeni rangot rendkivul nagy aljasag...

Lehet, hogy igazad van, de.

A múlt erényeiből, a jelenben és jövőben, megélni nem lehet. (Ez közhelynek tűnik, de a mindennapi életben keményen működik.)
Ha tényleg róla szól a történet, akkor az is hozzá tartozik teljes képhez, nem csak építő, de megosztó is egyben. (Ez utóbbi mondat alátámasztására valakinek a könyvéből, valamelyik verset biztosan tudnám idézni, a lenne kedvem megkeresni.)

Azt gondolom, kétféle rang létezik a PH világában.
A mennyiség alapján szerzett. (Erre tudnék izzadság szagú példát mondani, de nem az offenzíva most a célom.)
A minőség alapján szerzett. Ez akkor működik korrekten, ha folyamatosan tevékenykednek a megtartásáért.

Viszont a múlt erényeit valamilyen szinten érdemes megtartani, aminek érdekében egy új rangszóba jöhetne.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#152) Dr. Oid válasza Lauda (#150) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

"The good thing about being bisexual is that it doubles your chance of a date on a Saturday night."

(#153) Lauda válasza Dr. Oid (#152) üzenetére


Lauda
félisten

:R

Huzas aludni. :W :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#154) Иван válasza Dr. Oid (#152) üzenetére


Иван
őstag

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#155) rt06 válasza Raucher (#151) üzenetére


rt06
veterán

nem ertek egyet (ennek ellenere elfogadom, hogy neked ez a velemenyed, csak gondoltam megosztom, en miert nem ugy latom)
legalabbis ha mar elismereskent rangokat (amik egy feliraton kivul semmilyen elonnyel nem jarnak) osztogatnak, igennagy ciganysag lenne azokat idovel inaktivitas (foleg ennyi munkassag es ennyi szunet utan) miatt visszavenni
raadasul pont azert, mert egy megkeseredett venember megirigyelte azt

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#156) ferensz válasza Raucher (#151) üzenetére


ferensz
senior tag

Szóval ezután jönnek majd a Közösségépítő Volt, Szakember Volt, Moderátor Volt rangok? :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#157) Dr. Oid válasza Иван (#154) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Sirok :)

Lauda: talan ramferne :)

[ Szerkesztve ]

(#158) djculture válasza ferensz (#156) üzenetére


djculture
félisten

240volt

(#159) Lauda válasza Dr. Oid (#157) üzenetére


Lauda
félisten

;)

(#160) tildy válasza ferensz (#156) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehetne veteran is, nem? Mondjuk akimar 5-10 eve itt van?:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#161) Dany007 válasza Dr. Oid (#134) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem az előzményeket ismerve is-is. Komolyság fajult vicc kategóriába már...
Szerintem a "közösségépítő" inkább egy elismerés. Az addig nyújtott "teljesítményért". Tehát a múltban történt dolgokat díjazzák így.

Ami akár komolyabb téma is lehetne az a "szakértő" rang. Ugyanis úgy gondolom hogy egy mezei júzer - vagy akárki - sokkal hangsúlyosabbnak tekinti egy szakértő ranggal rendelkező egyén hozzászólását. Nyilván, gondolom ennél (részben) ez volt a cél. Na itt már lehetne azt mondani, hogy a rang "kötelez" valamilyen szinten. Hiszen ha már szakértőnek neveznek akkor kell lennie valaminek mögötte is. Persze kár és hiba, hogy nincs megnevezve melyik szakértőnek melyik a szakterülete... De ez másik topik témája lenne...

Viszont egy közösségépítő esetében én sem értem a felháborodást. Itt nincs olyan, hogy a név kötelez, letett valamit az asztalra, kapott egy elismerést és kész. Nyilvánvaló, hogy a rang elfogadása sem járt semmiféle kötelezettségvállalással. Ezek után úgy ítélem, hogy V. egérke megnyilvánulása kissé irigységből fakadhat. Legyen szó akárkiről is. Habár egyetértenék Tildy korábbi hozzászólásával is - a lemondással kapcsolatban - amennyiben szakértőről vagy moderátorról lenne szó. (hiszen ott azért van egy kis felelősség, kötelezettség vállalás stb..., de közösségépítőnél biztos, hogy nincs ilyen)

[ Szerkesztve ]

(#162) ferensz válasza tildy (#160) üzenetére


ferensz
senior tag

Nagyjából egy hete söröztem ABE-el, és feljött a szó a rangosdiról, és pont ez jutott eszünkbe nekünk is, hogy a nagyon régóta itt tartózkodó tagoknak járhatna valami ilyesféle rang :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#163) bambano válasza sutszi (#8) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

spec rang csak pár hónapja van, nem 5 éve...

a poszthoz: semmit.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#164) rt06 válasza bambano (#163) üzenetére


rt06
veterán

rios4 mikor indult? mert nem sokkal azutan mar volt spec rang
sot, igazsag szerint mar rios2-ben is volt

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#165) Tim82 válasza Dr. Oid (#138) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tekintve, hogy ő az egyetlen, akinek az utóbbi kb. három hónapban született írásaihoz nem lehet hozzászólni és egyben Közösségépítő ranggal rendelkezik, több, mint "csak találgatás".

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#166) bambano válasza rt06 (#164) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Szerintem ez volt az első osztogatott speciális rang, ha jól kattogtattam végig a cikktárat.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#167) bullseye


bullseye
addikt

Kicsit off, de ha közösségépítőt csak aktív ember tarthatja meg, akkor a különféle életműdíjasoknak azonnal vissza kell vonulniuk és nem szabad többet alkotniuk abban a kategóriában?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#168) rt06 válasza bambano (#166) üzenetére


rt06
veterán

nem
anno a rios4 megjelenese utan nem sokkal panther es en is kaptunk ph! technikus rangot (neki azota is megvan, tolem az egyik permban alkalmaval elvettek), az volt a masodik
az elso a prohardver vendeg volt, mar a rios2 elejetol (lehet elotte is, akkor meg nem voltam olvaso)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#169) Dr. Oid válasza bullseye (#167) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Nem off, de szerintem felrevezeto. Az itteni kozossegepito rang definicio szerint nem a multban elert eredmenyek honoralasa kizarolag, emellett velemenyem szerint a fentebb bemasolt meghatarozas alapjan aktiv tagja a kozossegnek, szervez es epit.
Az eletmudij kizarolag azert jar altalaban, mert az egyen az adott muveszeti, tudomanyos vagy eppen kozeleti kategoriaban maradandot alkotott, kis tulzassal meg nem ismetelhetot.
En ugy velem, a gond nem azzal van, hogy valakitol el kell valamit venni, hanem a rangrendszer ezen formaja felrevezeto es nem is latom a hasznat. Ha gugarol van szo a temainditoban, nekem eszembe sem jutna elvenni tole egy spec rangot, csak epp nem hivnam kozossegepitonek. Azt is irtam mar, hogy ezeket a spec rangokat en nem is rangnak, hanem kierdemelt kituntetesnek es feladatnak latom, amit meg is kell tartani, de akkor fedje is a valosagot az, amit adnak, es az is, ahogy azt hasznalni es megbecsulni kell kesobb. Kulonben tenyleg annyi az erteke, amilyen viccet csinaltunk itt belole.
Remelem, senkit nem sertettem meg.

[ Szerkesztve ]

(#170) proci985 válasza tildy (#160) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hm, ilyen rangtáblára gondolsz?

veterán ph!újonc
veterán ph!újoncabb
veterán féltaph!
veterán taph!
veterán taph!++
veterán taph!#
veterán taph!##
veterán addiktph!
veterán kedph!enc
veterán nagyúrph!
veterán ph!élisten
és végül: ti-ph! ta-ph! dínó, az őskövületeknek, dolly rolly egyéni arcképpel.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#171) Armahun válasza bambano (#166) üzenetére


Armahun
addikt

Nekem rémlik régről egy harcművész rang.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#172) rt06 válasza Armahun (#171) üzenetére


rt06
veterán

jo, hogy mondod, azt pedig (ha jol remlik) t|-|om kapta taekwan-do teljesitmenyeert

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#173) tildy válasza proci985 (#170) üzenetére


tildy
nagyúr

A nagyurt nyugodtan ki lehet venni, nem unisex:D
vladi: jaja, T|-|om -e volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#174) proci985 válasza tildy (#173) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja igen, emlékszem mennyire imádod a rangod;D

lehetne helyette pl veterán nagygéph!elő. vagy veterán nagyunisexPH!4!!. sok felkiáltójellel, mert ez fontos;>

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#175) #56230144


#56230144
törölt tag

Látom még nincs eredmény :DDD

(#176) Иван válasza #56230144 (#175) üzenetére


Иван
őstag

Csak várjuk Vakegérke revelációját.

Sokan ezért a mai napra szabit is kivettek. Bezony. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#177) #56230144


#56230144
törölt tag

Hát igen vakegérke, ne várasd a népet! ;]

[ Szerkesztve ]

(#178) Lauda válasza bambano (#166) üzenetére


Lauda
félisten

En ugy emlekszem Gradilaci Vilagjaro rangja volt az elso.

(#179) Dany007 válasza Иван (#176) üzenetére


Dany007
veterán

+1 Mostmár én is kíváncsi vagyok! És bizony, szabin vagyok ma is! Igaz nem pont ezért... de ha már itt vagyok...

Bár engem leginkább az érdekelne miért zavar bárkit is, hogy egy közösségépítő éppen mit csinál vagy mit nem... Nem teljesen totálmindegy?...

(#180) tildy válasza Lauda (#178) üzenetére


tildy
nagyúr

nem vagy akkor itt eleg regen. Thom-e joval korabban volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#181) Lauda válasza tildy (#180) üzenetére


Lauda
félisten

Vagy nem a forumon logok egesz eletemben. :U/nem mozgok abban a temaban, ahol o, van par variacio. De legalabb kijavithattal.

[ Szerkesztve ]

(#182) Eastman válasza Dany007 (#179) üzenetére


Eastman
őstag

Mondom én, hogy közösségépítő maga a bejegyzés. :)

Kifejezetten közösségépítő-egér-kép avatar vajon van-e az interweben? :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#183) sutszi válasza bambano (#163) üzenetére


sutszi
veterán

Csak utaltam a jövőre....Nyilván ilyen kis intervallumot tekintve még kevesebb értelme van a bejegyzésnek...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#184) danih


danih
addikt

Megint kezdődik.

(#185) baluka26 válasza danih (#184) üzenetére


baluka26
veterán

Pont arra gondoltam, hogy ehhez a topikhoz már csak egy jó danih kellene, és lám ki ír be egy perccel később?:DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#186) tildy válasza Lauda (#181) üzenetére


tildy
nagyúr

elnezesed kerem, megkovetlek, 2004es aregisztraciod, o meg kb 2006-2007 korul kapta a rangot. Amugy nem bantasbol. irtam, szemelyeskedesre, beszolasra abszolut nincs szukseg.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#187) danih válasza baluka26 (#185) üzenetére


danih
addikt

Már nekem sincs kedvem belemenni :DDD
Annyiszor ki lett tárgyalva, annyit pörögtünk rajta, nem gondoltam volna hogy ismét előjön.
Majdnem 200 hsz, de úgyis tuti a nagy része arról szól hogy
- miközödhozzá
- énmérnemkaptammeg
- XYbezzegmegkapta
- jajnebántsdmá
- zárható
- megintkezdődik

[ Szerkesztve ]

(#188) baluka26 válasza danih (#187) üzenetére


baluka26
veterán

Megöregedtél-komolyodtál, ecsém ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#189) Lauda válasza tildy (#186) üzenetére


Lauda
félisten

Oke, elmondtad, igazad van. Most jobb?

Azt irtam, ugy emlekszem, hogy ez meg ez. Nem tenykent kozoltem. Te sem vagy tokeletes, ha meg nem szoltak volna.

aram01 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#190) aram01


aram01
nagyúr

elolvastam az egészet,már megint odalett kb 15 perc az életemből,balek vagyok úgy érzem :(((

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#191) Mr.Csizmás válasza aram01 (#190) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fogadjunk, még józan is vagy :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#192) Eastman válasza Lauda (#189) üzenetére


Eastman
őstag

- jajnebántsdmá

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#193) aram01 válasza Mr.Csizmás (#191) üzenetére


aram01
nagyúr

pfff,ez meg a másik :O ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#194) proci985 válasza danih (#187) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez ilyen max 20% volt. a többi meg kb átment a korai újonctopik trollkodásába.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#195) Coccolino_O válasza aram01 (#190) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Követeld, hogy adják vissza.

(#196) Иван válasza proci985 (#194) üzenetére


Иван
őstag

Ki is akartam már magamnak kérni, hogy az offok smafuk? :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#197) Eastman válasza Иван (#196) üzenetére


Eastman
őstag

Kicsit kirekesztő a srác, mit gondolsz? :U ;]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#198) Иван válasza Eastman (#197) üzenetére


Иван
őstag

De csak mert anglikán vagyok. :(

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#199) Eastman válasza Иван (#198) üzenetére


Eastman
őstag

Ki az az ang??? :F

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#200) aram01 válasza Coccolino_O (#195) üzenetére


aram01
nagyúr

monnyonle!
neveddel meg vigyázzál,amcsiba lecsuknának érte ;]

#199) Eastman : :DDD marha

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Mit ér a (caf)rang? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.