Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AusWolf


AusWolf
őstag

Hát ez fantasztikus élmény lehetett. :C Kedves, szórakoztató történet. :D

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#2) Vakegérke válasza AusWolf (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kíváncsi lennék, hogy ezt a történetet hogy mesélné el a másik szereplő. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) AusWolf válasza Vakegérke (#2) üzenetére


AusWolf
őstag

Valószínűleg sehogy, mert talán már másnap nem emlékezett semmire. :)

Amúgy ha már itt tartunk, nálam is privát szférának számít minden olyan alkalom, amikor a ceruzámat előveszem. Akár szó szerint értelmezve a legújabb blogbejegyzésem megírásáról van szó, akár átvitt értelemben a WC-n (netán a hálószobában) kell alkotnom valami kreatívat. :U Mondjuk azt még elviselem, ha vizelés közben a szomszédos piszoár is foglalt, de ilyenkor, és egyéb olyan helyzetekben, amikor az altestem szabadon látszik, érdemes engem teljes mértékben ignorálni. Kivéve persze a hálószoba esetét, de az egy egyszerre maximum 1 hölgyeménynek fentartott megtisztelő lehetőség. :)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#4) moonlight115


moonlight115
tag

Micsoda pasik! Ceruza, meg piszoár....?! LOL! :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#5) Vakegérke válasza AusWolf (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg intim helyzet, nagyon, de nagyon nem illik mást a piszoárnál ismeretlenül molesztálni.

No, mese a mesében, ha már piszoár. ;)
Ültem a kórház WC-jében, nagydolgom volt. Na, nem beteg voltam, hanem ottani dolgozó, így a ruházatom alapján akár orvosnak is voltam vélhető. Dolgom végeztével kiléptem a fülkéből, a piszoárnál álló doki rám meredt, és egy gyors mozdulattal eredeti helyére tuszkolta nemes szervét.
Ehhez tudni kell, hogy a hajam állandóan a hátamra lóg, így szegény azt hihette, hogy nő vagyok.
Miután látta ronda ábrázatomon, hogy tévedett, elkezdett röhögni, miközben vadul káromkodott.
Teátrálisan meghajolva elnézését kértem az inzultusért. Nem haragudott, csak azt nehezményezte, hogy benne ragadt még pár deci folyadék, amit már tuti, hogy nem fog tudni kiüríteni. No meg nadrágot kell cserélnie.
Az alsógatyájáról nem esett szó. :)

moonlight115: Azért nem hálátlan téma, igaz? :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) AusWolf válasza Vakegérke (#5) üzenetére


AusWolf
őstag

Nem-nem, még ismerős személyek se molesztáljanak, hacsak nem roppantul fontos. Mondjuk ég a ház, vagy jön a rendőr, és megbüntet a lelocsolt bokor miatt, vagy ilyesmi.

Megijedni egy nőnek feltételezett személytől? Nade kérem! :DDD Ennyire puhány dokit se láttam még. :U

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#7) Crystalheart válasza AusWolf (#3) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én még piszoárhoz sem megyek, inkább bemegyek a klotyóra, azok körül van fülke. Nekem abszolút privát a dolog. Sosem értettem, férfiak hogyan tudnak egymás előtt pucérkodni.

(#8) moonlight115 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


moonlight115
tag

Naná, hogy nem. Kíváncsi vagyok, még hányan fogják elmesélni cerkás-molesztálós élményeiket! :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#9) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Én is rákoshegyi vagyok :D Nem rég láttam képeket az Elágról talán 70-es évekből, és ugye most alakították át, tegnap is kinnt voltam, este nagyon hangulatos lett az Elág :K Végre nem az a csúnya buszforduló van, hanem ki lehet oda ülni, szép, rendezett, le a kalappal a polgármester előtt!

(#10) Vakegérke válasza Crystalheart (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az egy dolog, hogy a sliccből kikukucskál a "főnök", ez nem pucérkodás. Brunzolni viszont szükséglet, és ha minden klotyó foglalt, biztos megelégednél a piszoár nyújtotta lehetőséggel.

Játsszunk.
Adott két zuhanyozó. Az egyikben férfiak vannak, a másikban nők. Szabadon választhatsz.
Melyikben zuhanyoznál?

moonlight115: Van még itt potenciál. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) moonlight115 válasza Vakegérke (#10) üzenetére


moonlight115
tag

Tőlem meg se kérdezed? ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#12) Vakegérke válasza lsebestyen (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az Eötvös utca 53-ban voltam albérlő. Később ez a cím megváltozott, 21 lett a házszám.
Csáki család, az öregek már biztos nem élnek, Isten áldja meg őket haló porukban is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Vakegérke válasza moonlight115 (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Khm..., meg izé... jössz velem zuhanyozni? ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) Crystalheart válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Vissza tudom tartani, ameddig kell. Én aztán nem fogom senkinek sem... mutogatni, vagy esélyt adni rá, hogy meglássa. o.O A saját családtagjaim előtt sem.

Zuhanyzás? Életemben nem zuhanyoztam még, miért gondolkodnék el ilyeneken? :DDD

(#15) moonlight115 válasza Vakegérke (#13) üzenetére


moonlight115
tag

Nem ezt, te! Hanem hogy melyiket választanám!
Amúgy, az egerektől félek. :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#16) Vakegérke válasza Crystalheart (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez valami gátlás nálad?
Ha be kéne vonulnod sorállományú katonaként, és egy hadgyakorlaton nem lenne más lehetőséged, minthogy a latrinán fitogtasd büszkeséged, nem tennéd meg?
Megjegyzendő az ilyen irányú tevékenység is időhöz kötött, tehát vagy megosztod másokkal "titkodat", vagy kiizzadod a fáradt nedveket.
Mit tennél?

moonlight115: Engedek a gyengéd erőszaknak, bár elegánsan kikerülted a választ. :D
Nos, a női, vagy a férfi zuhanyozót választanád? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) Crystalheart válasza Vakegérke (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát de banyek, a laktanyában is van vécé. Ebből eddig sosem volt gond. :D (Úgyis lemaradtam én a katonaságról.)

Biztosan gátlás. De én szeretem a gátlásaimat. :) Például sohasem hordok rövidnadrágot, és hiába van árnyékban 50 fok, én akkor is hosszú nadrágban, meg csizmában flangálok. A zoknit sem veszem le mások előtt, nemhogy az alsónadrágot... De ne gondolja senki, hogy szorongással tölt el a dolog, ez egyszerűen szokás kérdése.

(#18) moonlight115 válasza Vakegérke (#16) üzenetére


moonlight115
tag

Azt nem mondtam, hogy válaszolok is! :))
De azt hiszem, a férfit. Tartanék egy kis terepszemlét. ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#19) Vakegérke válasza Crystalheart (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy túlzottan magányos, vagy magadnak való vagy?

Adódik a kérdés.
Ha egyszer az Isten társat rendel melléd, előtte is szemérmes leszel?

moonlight115: Terepszemle közben érhetne meglepetés. Nem is egy. Nem is kettő. Attól függ, hogy mennyire dúl a nemi vágy a zuhanyozó férfiakban. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) Crystalheart válasza Vakegérke (#19) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem klasszikus szemérmesség ez, mert nem zavarna, ha látnák, csak ne lássák. Kész. Olyan ez, mint hogy ki nem teszem a lábam itthonról zsebóra nélkül, vagy sorolhatnék még egyéb rigolyákat. Az ilyen hülyeségeim, na meg a remete életmód miatt elég parányi az esélye egy társnak, jelenleg kishúgommal alszom egy ágyban, szóval ilyeneken sem kell gondolkodnom. :D

(#21) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Nem rossz, sőt jó! Csak egy hibát vétettél! Akkor amikor felé fordultál és a szabad kezeddel a szádra és füledre mutattál, jelezvén neki, hogy süket-néma vagy, nem volt jó a forgásod.
A forgást, nem derékból kellett volna indítani, hanem csípőtől lejjebb kezdeni, aztán nagyobb lett volna a meglepetése, amint bambit kap a lábaszárára, mint amikor kiderült, hogy a néma megtanult beszélni, süketen!!! :DDD :K

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#22) ijjájom válasza Vakegérke (#5) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Tudod hogy hívják a nehezen pisilőket? - Prosz tata!!:D::D:D

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#23) Vakegérke válasza ijjájom (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Végtére is megtehettem volna, és ugye, mint süketnéma, egyszerűen megijedtem a vállam meglökésétől, így meg sem haragudhatott volna.
Akkor viszont nem szólalhattam volna meg, így viszont ült a verbális poén. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) GrandeP


GrandeP
őstag

Ez egy káming áut volt? :U

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#25) Vakegérke válasza GrandeP (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne haragudj, nem értem a kérdést. Kijövetel, más fordítást nem tudok, ez így számomra értelmezhetetlen. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) GrandeP válasza Vakegérke (#25) üzenetére


GrandeP
őstag

MIvel, azon kivül h a budiban egymással "játszottatok", nekem más nem jött le, csak az h ez egy "kinyiltakoztatás" volt ,a sexuális hovatartozáshoz...

Tehát, se vicces, se szomorú, se érdekes... se semmi, pisiltél, fogdostak a budiban... ennyi.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#27) Vakegérke válasza GrandeP (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Á, dehogy. :N

A manus feltétlen el akart mesélni valamit, én pedig nem voltam rá kíváncsi. Ennyi az egész. Egyébként sem fogdosott, hanem meglökte a vállam. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) GrandeP válasza Vakegérke (#27) üzenetére


GrandeP
őstag

:DDD ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#29) sztanozs válasza Crystalheart (#17) üzenetére


sztanozs
veterán

WC az volt, de kád - no az nem, csak zuhanyzók.
Sőt, mikor alapkikézésen voltunk még zuhanyzó sem, csak egy sátor FürdőMosdóGéppel :DDD
~30 személyes sátor, fent méterenként kilukasztott vascsövek 3 vagy négy sorban, alul műanyag fólia és jön fentről a 20-60 fok között változó hőmérsékletű víz.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#30) AusWolf válasza Vakegérke (#10) üzenetére


AusWolf
őstag

Ez bizony érdekes játék. :) Szerintem a helyes válasz: attól függ...
Mármint hogy velem egykorúak-e azok a nők, szépek-e, barátságosak-e, és nem utolsó sorban (amit minden férfi elfelejt, de én úriember lévén nem), hogy szívesen látnak-e. Ha a válasz igen, akkor feltétlenül a női zuhanyzót választom. :D

Viccet félretéve, az én intimszférámba csak a kiválasztott kevesek nyerhetnek bepillantást, viszont hajlandó vagyok kivételt tenni olyan elkerülhetetlen helyzetekben, amiket írtál. Úgysem azért mennek az emberek zuhanyozni, vagy WC-re hogy mások készleteit csekkolják, legalább is jobb esetben. :) Ha a rosszabb eset állna fent (amibe még szerencsére nem kerültem), akkor egy jobbegyenes könnyedén elsimítja a nézeteltéréseket. ;)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#31) Vakegérke válasza AusWolf (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bárhogy csábítanának, bármilyen kedvesek, szépek lennének, nem mennék nők közé zuhanyozni. Hamar meglátszana, hogy mire gondolok, hol jár az eszem. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) AusWolf válasza Vakegérke (#31) üzenetére


AusWolf
őstag

Jogos. :D Bár ez nem feltétlenül probléma. ;]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.