Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#369) antikomcsi válasza mephi666 (#364) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Mivel, nem lehetett előre tudni, hogy kinél mi van a ládában, szerintem akkor is csak az az egy döntés lett volna helyes, ha attól veszik el, akinél a legtöbb medál van. Utólag látjuk, hogy másképpen alakult volna, de ezt előre nem tudni. De ők nem ész alapján döntöttek,hanem nyáladzásból. Le lehet vezetni mindent, a mi lett volna ha vonalon, de felesleges, mert itt a szerencse is fontos tényező volt.
Ha már szerencse. Milyen érdekes, hogy valakik jókora előnyre tesznek szert, és nem tudnak élni vele, mert egy másik párost egy már előkészített, forrásban lévő vízzel teli edény vár, amibe egyszerre belefér az összes tojás. Ez is csak szerencse lehet, nem más.
Viszont az szégyenletes, hogy meg sem próbálták a feladatot teljesíteni, és nem adták át a tojásokat a királynak. Ezért kár volt egy másik párostól elvenni a lehetőséget. Ennek így semmi értelme nem volt. Még ha végig küzdenek, és úgy esnek ki, akkor elfogadható lett volna, de így nem. A műsorban én is azt szeretem, hogy ismeretlen tájakra és kultúrákhoz kalauzol el, és bemutatja a versenyzők viszontagságos útját. Ez az első évadban jobban sikerült, az sokkal jobban élvezhető volt ebből a szempontból. Ez a második évad, inkább 1-2 "kiemelt" párt futtatott és kevesebbet adott az expressz érzésből. Ha lesz harmadik évad, remélem az jobb lesz ennél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.