Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yash


yash
senior tag

Hát ezen jót röhögtem :D Ez volt eddig a legjobb írásod!

(#2) Mcray válasza yash (#1) üzenetére


Mcray
senior tag

Ez jó volt Viszlát! Ezen jót mosolyogtam. Gratula! :))

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3) Bonyi96


Bonyi96
csendes tag

Az a necces, ha mondjuk 3 évvel később csinálják, amikor már mindentől beindul a fizikai férfiasság is :D

[ Szerkesztve ]

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#4) m0h0senator


m0h0senator
őstag

NAgyon jó írás főleg így hétfő délután süt a napocska és ez meg mosolyt csalt az arcomara.. :B

Gratulálok, a diétához is :C

An odyssey through the realm of consciousness.

(#5) Lortech


Lortech
addikt

Jó volt. :))

A címről azonnal eszembe jutott apám. Egyszer régen szokatlanul jól ment az öregnek, egymás után szedte ki a jobbnál jobb halakat, erre megkérdezték tőle a parton, hogy mi a csali. Válasz: vajasalma meg nagyszemű mák. A két roma ficsúrnak egy pillanatra tátva maradt a szája, aztán gyorsan elszeleltek. Lehet, hogy vajért. :D
Azóta is sokszor elsütötte.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#6) Bubu79


Bubu79
addikt

Köszi az írást - nagyon jól sikerült :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Naggyon jó!
Jót mulattam, közben sajnáltalak. Remélem elértél időben a WC-ig.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) celeron


celeron
senior tag

Tényleg jó írás.. színt hoz a komor ünnepi hangulatba :)

(#9) Jofi81


Jofi81
őstag

Nagyon jó írás! :) Kicsit kellemetlen lehetett az a helyzet...

(#10) pohár


pohár
félisten

Gratula!!! Nekem tetszett nagyon az írásod :C :C :K :K :)) :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11) Jenő


Jenő
aktív tag

Jó írás!

Annyit azért pontosítanék, hogy nem elvándorolt, hanem egyszerűen nem "szállt le". Ugyanis a ~vese mellett kezd el fejlődni, majd normál esetben a ~születés idején a herezacskóba kerül le a here.

(#12) biker


biker
nagyúr

és azóta se fogdosták ennyien a cuccot, mi? :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#13) ttower


ttower
aktív tag

gratula. rég olvastam ilyen jót. :R

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#14) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Ez jó volt:)

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#15) mcroberto


mcroberto
aktív tag

Jó írás. :) 90 nap nálam lejár 20 nap múlva. :) Here játszma is megvolt kiskoromban :) Remélem más közös nincs bennünk. :)

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#16) mocsanisi válasza mcroberto (#15) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Kiderül hogy az eltitkolt ikertesód :D Az írás nagyon jó volt, röhögtem nagyon rajta :R Még ilyet! :C

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#17) Viszlát


Viszlát
addikt

Köszi mindenkinek! :)

Vakegérke: el, bár elég necces volt a szitu, tényleg ott kellett abbahagynom, nem írói fogás ez a befejezés. :)

Jenő: köszi az infót, bár az aláírásoddal együtt olvasva nem is tudom, hogy higyjek-e. ;]

biker: khm, nem nyilatkozom. ;)

mcroberto: ez így eléggé kétértelmű. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#18) lsc


lsc
nagyúr

Gratulálok , tetszik .

Az élet kegyetlen .

(#19) #43960832


#43960832
törölt tag

Hú, ez nagyon jó lett, gratula. :R

Mai fejjel talán már te adtad volna a gumikesztyűt a csajoknak, csak hogy "megvizsgálhassanak". ;]

(#20) ladybug


ladybug
őstag

Nagyon jópofa.... :D

Érdekes módon, ha valamire én is nagyon vágyom időnként, az a puha, fehér kenyérből készült vajaskenyér. Esetleg lekvár vagy méz rá. Ez még gyerekkoromra emlékeztet.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#21) misirulez


misirulez
senior tag

Hát én abban a pillanatban, mikor doktor úr kinyitotta a combjaidat, az egész bagázst elküldtem volna melegebb éghajlatra, plafonnézés helyett... :U

Na mind1, a legvége nagyon jó lett :P

[ Szerkesztve ]

(#22) Gondar


Gondar
tag

Na megyek eszek egy vajaskenyeret bruahha

(#23) Csoky


Csoky
csendes tag

Szia!

Nagyon jó az írás,hatalmasat röhögtem a végén :DD
De még közben... ;] úú de gonosz vagyok :) hát mit ne mondjak tényleg nem lehetett kellemes...mármint akkor abban a helyzetben.
üdv és grat.

Legalábbis én így gondolom.

(#24) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Nagyon tetszett az írás :C :C

A vajaskenyéről így eljutni a vajascseresznyéig egy hereműtéten át... Mesteri :D :D:D:D

(#25) Biomokus


Biomokus
tag

Ez baromi jó volt! :D :D Gratula hozzá!

(#26) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Vajon a tepertő jól megsózva, kenyérrel, este fél 11 tájékon minek számít ezen fogyókúra szerint? Öngyilkosság szint? :D

(#27) joghurt válasza Cathfaern (#26) üzenetére


joghurt
addikt

Az egyik chipsgyártó bevásárolta magát Norbinál, így most az ő termékük 1-es kód (bármilyen napszakban, bármennyit). Aki hisz ezeknek, az meg is érdemli.

A tej élet, erő, egészség.

(#28) KoVee84


KoVee84
senior tag

:DD :C :R
Nagyon jó írás!

Én Bécsben dolgozom, ott nincs rendes kenyér, amikor meg hazaesek hétvégén akkor meg telezabálom magam ;]

[ Szerkesztve ]

(#29) Flow


Flow
senior tag

Ritkán olvasgatok errefele, de ez megtetszett. Azon gondolkodtam közben, hogy reagáltam volna le az instant anatómiaórát az altestem főszereplésével... Valószínűleg ugyan úgy, mint minden 12 éves. Vártam volna a végét összeszorított fogakkal...

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#30) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Jó nagyon, nekem is tetszik.
Én mondjuk megnéztem volna, ha itt a tapizós perceidben valamelyik a ,,gyengéd " tapizás helyett egy aránylag erőteljesett odamarkolt volna.
Lehet lecseszte volna a doki, de az rajtad miben segített volna? :D :D

Amúgy nekem is nagy kedvencem a vajas kenyér, de komolyan valamikor a sok finomság helyett egy jó kis vajaskenyeret kívánok meg.

Itt jegyezném meg halkan, hogy a vajaskenyér holnaptól nekem is tabu, holnap ugrom neki megint egy hosszabb fogyókúrás időszakomnak.
Eddig kisebb-nagyobb sikerekkel teljesítve is szóval együtt érzek veled ls kitartás, meg lehet azt csinálni.
Én anno 95kg voltam és kevesebb mint 1 hónap alatt 7essel kezdődött már a mérlegen a szám, és nem is 79 hanem 73as számmal.
Nem hittem a szememnek.

Sajnos azóta megint 85kg vagyok, szóval most a cél egy 6os szám :D :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#31) babacsillag


babacsillag
csendes tag

Nagyon jooooo!
Eszembe jutott hasonlo sztorim. 20-22 lehettem, mikor az aktualis nogyogyaszati vizsgalatomkor az orvos engedelyt kert az egeszseges petefeszkem mukodesenek bemutatasara. Nem magyarazom tul, nem szedtem fogalmazas gatlot, igy rendesen mukodott.

Mit tudtam en mire adom fejem, rabolintottam. 10-12 fos csapat alhatott korul es kezdodott a mericskeles. Mindez huvelyes ultrahanggal( kb. mint egy vekony vibrator). Hosszu percekig ki-be huzgalta az orvos, kozben egy monitoron mutogatott a kivancsi diakoknak.

Ellenkezo eset, mint ha ott sem lettem volna, ugy belemerultek. Untam es felbe is akartam mar szakitani a lecke adast. Hirtelen felemelkedtem es hatarozott hangon azt mondtam: draga doktor ur, ha meg ket percig mernek, akkor en elelvezek....

Hatalmas kacagas, elnezest kert az orvos es soha tobbe nem hozott tanulokat a nyakamra.

Bocsanat a szosszenetert, nem ragoztam tul, hogy egyben el tudd olvasni...Hi-hi-hi :) :DD

(#32) yash válasza babacsillag (#31) üzenetére


yash
senior tag

Ez sem röhögés nélkül megállható történet! :) Én valószínűleg nem engedtem volna meg (akkor sem ha nő lennék), hogy turkáljanak bennem... oké, hogy orvostudomány meg nemes cél, de akkor sem... persze, ha a lézeres szemműtétem kéne a kiváncsi diákoknak bemutatni, akkor azt is csak 1 méterről, gépet nem piszkálva, és végig aggódva, nehogy valaki közel jöjjön a lézerezés közben...

"Nem nyúkapiszka, mert megszúr a bicska!"

(#33) yash válasza Brian_GT (#30) üzenetére


yash
senior tag

én 65 vagyok, cserélünk?

(#34) Solten


Solten
addikt

Ennyi nő tapizott "egyszerre"? :Y Überkirály... :DD

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#35) tocsa válasza Bonyi96 (#3) üzenetére


tocsa
senior tag

Szerintem az lett volna az _igazi_ teszt, hogy akkor tenyleg milyen produktumot mutat fel a nevezett cucc. Lehetett volna mondani, hogy: Kedves medikak, johet a kezimunka!!! (termeszetesen a kopasz kapitanyon, nem a zacsin) :D

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#36) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

remek, remek:)

mondjuk én a hosszútávú fogyokúrában hiszek, kb 10 hónapja. annyi a lényege, hogy ha kezdesz éhezni, akkor elfoglalod magad, megvárod, amíg eléggé éhes vagy, aztán akkor neki lehet állni kaját csinálni. remekül be lehet állni napi egy főétkezésre+ mellé esetleg valami kis csoki/egyéb, ha este megéheznél. tavaly augusztus óta 16 kiló, és stabilan fogy. a vicc az, hogy mindeközben volt olyan, hogy duplasajtos mcrojál menün éltem (mert melegétel utalványom volt éppen csak, és napi egy kajálással az volt elég), tehát szó szerint mindent lehet enni. csak arra kell ügyelni, hogy vitaminokat közben masszívan kell pótolni/mozogni nem árt, mert az izomzat is keményen csökkeni fog (mint minden fogyókúránál). ja és magas gyomorsavval egyértelműen kerülendő ez a módszer.

másik szintén bevállt módszer a heti 5-7x 2-3km futás + 1óra folyamatos úszás. elején kínszenvedés lesz, aztán egy idő után már egyszerű. meg nem árt figyelni úgy kbre, hogy mennyi kalóriát viszel be.

és legvégül: tegyél félre pénzt ruhákra, szabóra, de minimum övre. jelenleg az 5éves gatyáim már jók, ellenben a fél éve passzentosra vett gatyám már le akar rólam esni (övvel határeset). a lógósabbakat pedig már csak az öv tartja. és kifogytam egy övem. ha az ingeid/pólóid vállban passzentosak, akkor annyira azokkal nem lesz baj. ja és barátnőt/élettársat/feleséget nem árt felkészíteni, hogy a pocakod már kevésbé/egyáltalán nem lesz alkalmas párnának:)

és hogy orvosi eseteket is szóbavegyük: nekem egy jól sikerült felfázás után férfiként is sikerült elérni a prosztata/herevizsgálatot 17évesen... hála égnek csak orvos volt, az is férfi. néztem a falat, az agyam lezártam, az altestem ellazítottam és úgy döntöttem, úgyis látott már többezer ilyet, szóval inkább pár percig bírom ezt, mint a 30percenként wcre szaladgálást (45perces tanórák mellett ez két hét után már katasztrofális volt). a mellkasi röntgenhez képest igazán semmiség:).

az írás pedig remek, gratula hozzá;>

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#37) Jim Tonic válasza Brian_GT (#30) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Én 95-ről mentem le 74-re, viszont azóta is tartom. 180cm vagyok, így most ideális súlyomon vagyok. Ami tilos, azóta sem eszem meg. Húst csak salátával. Na, meg heti 3 kemény edzés. Megéri.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#38) Viszlát


Viszlát
addikt

Ismételten kösz mindenkinek. :)

A perverzeknek és irigykedőknek írnám, hogy semmilyen szempontból nem volt szexuális töltete az eseménynek, sőt. Nem lehet mindent egyszerre. :)

Cathfaern: azért öngyilkosság nem, de ha komoly veszed a diétát, akkor egy ilyen egyszeri akcióval akár többnapi munkádat dobod sutba, az meg annyira nem mókás. :)

babacsillag: legalább Téged felkészítettek rá, az már komoly helyzeti előny! :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#39) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Poénos írás, de ez eszembe juttatja hasonló "élményeimet", ami viszont inkább volt fájdalmas, mint vicces, még így 20 év távlatából is :(

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#40) Konflikt


Konflikt
addikt

Jót derültem az írásodon ezen a napos délelőttön :D
Köszönöm!

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#41) Konflikt válasza babacsillag (#31) üzenetére


Konflikt
addikt

Ez de kemény :D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#42) Sorcerer


Sorcerer
csendes tag

Háááááá, eszméletlen, a munkahelyemen olvastam és akkorát felröhögtem hogy egyből kiderült a magánügyben való interentezés, amit ugye nem tolerálnak sokhelyen...
De miután beleolvasott mindenki, a kávézóban is ez volt a téma...
Eszméletlen jó.
Velem hasonló esett meg csak éppen a műtőasztalon ahol ugye tök pucéran kellett felfeküdni és letakartak valami papírvékony eldobható lepedővel, amin volt egy lyuk. Tudjátok azon a ponton ahol műtenek. Namármost nekem vakbélműtétem volt. És történt, hogy a légkondi miatt lejjebb csúszott. Mivel ez a debreceni egyetem orvosi kara mellett lévő klinikán történt meg velem, ezért voltak gyakornokok is. 15 lány volt, és éppen akkor jöttek be, amikor a légkondi lejjebb fújta a "lepedőt". Még magamnál voltam, elvörösödni már nem volt vér a fejemben. És az érzéstelenítő miatt nem is éreztem az alhasamon semmit. A műtős doki csak annyit mondott; "a mai napon nem tananyag a genitiliák felépítése..."
Lányoktól apró kuncogás, kimeredt szemek, nem tudom hogy elismerő vagy megvető pillantások mert már kicsit kába voltam ezt konstatálni, mindenesetre még egy hétig amíg benn voltam, mindennap elsütötte a viziten a doki a kollégáinak illetve a medikusainak is ezt a történetet... :))

[ Szerkesztve ]

(#43) John Fowler


John Fowler
tag

Én inkább a kaja-vonalon maradnék ;)

Nem mondanám hogy igazi ínyenc vagyok, de szeretek változatosan, és mindenfélét kipróbálva főzni/enni; de ennek ellenére sokszor ami a legjobban esik azok a legegyszerűbb kaják: vajas-mézes kenyér; vajas pirítós 1 szelet trappista sajttal; zsíroskenyér lilahagymával (esetleg retekkel, vagy simán sóval+pirospaprikával meghintve); házikóbász tejföllel+ fehérkenyérrel; töpörtyű főtt tojással újhagymával és hajában főtt krumplival (a krumpli kicsit megvajazva).... pofonegyszerű dolgok ezek, de szinte az összes flancos kajánál jobbak!

Sőt melegszendvicset is szoktam úgy csinálni, hogy sima vajaskenyér párizsival+kevés reszelt sajttal, és be a grillsütőbe. Kár hogy mostanában alig van már normális párizsi, aminek még íze is van, és nem csak egy vizes massza...

Már kicsordult a nyál a számból, még jó hogy pont a jegyzetfüzetem van előttem és nem egy szerződés vagy számla :D

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#44) John Fowler válasza John Fowler (#43) üzenetére


John Fowler
tag

Ehemm, aki most fogyózik, attól elnézést kérek :DDD

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#45) szepsuti


szepsuti
aktív tag

hát iylen jót már rég röhögtem:D nagyon jó kis sztori:D gratula:D

(#46) szab.tam válasza Solten (#34) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szerintem nemcsak medikák voltak ott. lajos, géza, vazul, meg az összes medikus az évfolymról...

yash: :D

Viszlát: :DD :C :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#47) celeron válasza John Fowler (#43) üzenetére


celeron
senior tag

Basszus :D
Ezt kár volt elolvasnom... még csak egy hete diétázok, de annyira megkívántam egy jó szalonnát, hagymával, meg tojással, hogy az felfoghatatlan :)
Ma is tesóm gyűri befelé ezerrel a pizzát, nekem meg marad a saláta, meg iylen szarok :( :DDD
Na mind1 minden diétázónak további sok sikert, és ne egyetek félre. Én is megpróbálom még tartani magam ;)

(#48) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nah....

én most fejeztem be az ebédet. bableves, unána a benne főtt kolbász mustárral kenyérrel, majd túrógombóc vaniliáscukros + édsítőszeres (diéta miatt ugye!) tejföllel.... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#49) dani0907


dani0907
csendes tag

Ez jó volt grat!! :D Főleg a vége tetszett nagyon :))

(#50) Viszlát válasza szab.tam (#48) üzenetére


Viszlát
addikt

Mindjárt bezáratom a topikot... :((( :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.