Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) V.Milán válasza e-newsee (#12) üzenetére


V.Milán
tag

Válaszképp annyit tudnék írni, hogy a retrózgatás nálam igazából szóba sem jön, mivel amikor ez a telefon igazán a köztudatban volt, én még csak pár éves voltam, max annyi régi emlékem fűződik hozzá, hogy egyszer-kétszer még láttam apám kezében mielőtt új céges telefont kapott... Nem is feltétlen mondanám, hogy a szüleim nyomására használom ezt, mivel nekik sem éppen ínyükre való ez a tevékenységem, mivel így ha lehet úgy fogalmazni "izolálódom" a környezetemtől, mivel nem sok embert ismerek, aki első sorban mailt, vagy SMS-t használna... Igazából engem itt speciál a kihívás vezérel, az, hogy valami olyat csináljak, amiről utána én is azt mondom, hogy mennyi szívás volt vele... Nekem az a része "hiányzott" amit fentebb is írogattak, ami leginkább számomra egy se vele-se nélküle viszonyt jelentene. Az meg azt gondolom alap, hogyha már veszem a fáradtságot, és írok logoutba valamit, akkor adok annyi tiszteletet az oldalnak, hogy legalább kicsit odafigyelek arra, hogy mi jön ki a billentyűzetemből :)

Szerintem amíg van kacifántosabb, több kerülőúttal, nehezebben megvalósítható megoldás, én azt fogom választani :DD .

K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̆˜”*°•.˜”*°• E-L-I-T-E •°*”˜.•°*”˜K̵̡̮̬̱̜͙͓̪̄̓͝N̷̪̄̾̈́Ų̵̢̦͕̟̰͇͉͂̓͜X̸͖̀͛͝Ǩ̸̻̲̯͂͌̓̎̂̔͛͘͝Ṋ̷̛̺̍U̵̢̦͔̼̺͉̦̲̖̙̽̈̌̋͒X̶͕͔̗́̓̉̈́̑̾̾͝͝K̴̨̹̯̞̂̏̎Ņ̷̰̻̙́́͐̂̏̄͛U̷̬̺̘̩̺͙̮̙͌̌̈X̴͇̠͓͉̭͉̆

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.