Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) talmida


talmida
Közösségépítő

joey20, Atom_Anti, köszönöm! ;) én is élvezem :B , pedig a 1960-as és azelőtti évekhez képest tényleg van hanyatlás, ..de bocsássatok meg azért, amit most írok, ... véleményem szerint sok ország még mindig nem tart ott (nem érte el azt az életszinvonalt), ahova az USA mára lezuhant..és a jövőben zuhanni fog...szóval még mindig nem olyan vészes, mint otthon..

Vakegérke #19 képeihez : Az USA-ra nem ezek a képek a legjellemzőbbek. :( Ezek szélsőségek, mint, ahogy a memphy által belinkelt video is az.. Nme azt mondom, hogy nem igaz, de pl a videoban említett szegénység itt nem ugyanazt jelenti, mint pl otthon. Mindenütt van szélsőség. És vannak szélsőséges korszakok, időszakok is. Pl 1929-ben a munkanélküliség és a depresszió volt jellemző az USA-ra. Igaz, hogy most is affelé tendál a társadalom és a gazdaság, de mivel a múltbeli nagy gazadasági válságot óriási fellendülés, felvirágzás és fejlődés követte, ezért a mostani hanyatlás nem eredményezi ugyanazt a szintet.

Én igyekeztem az egész USA-t képbe hozni nektek. Nem szélsőségeket mutattam, hanem a mindennapokat. A FleaMarket is elég élethű illusztráció a "mucsai" világról. :DDD Vakegérke képei viszont nagyon erős túlzások. Pl NewYork és a többi város egyes negyedei valóban szegények, koszosak, lebujosak és némelyik olyan hirhedt gengszter paradicsom, hogy oda még a rendőrök is félve mennek be..., DE New York példájánál maradva, New York óriási és nem a gengekről és a prostikról szól elsősorban. Nem szabad a lényegről sem elfelejtkezni...

Az IQ-ról és az uSA -beli oktatásról is írtam már egyszer valahol részletesen. (de nem találtam meg azt a hsz-t) Talán kevesen olvasták? :F Sajnálatos, hogy ennyire bedőltök a reklámoknak. Sajnos sikk lett Magyarországon is az USA lejáratása. :((( Senkinek eszébe nem jutna egy-két buta magyar miatt butának minősíteni a magyarokat, de egyeseknek élvezetet okoz és sportként űzik az USA mocskolását. Némelyek még külön stábot is létrehoznak, hogy fölkutassanak egy tucat kómás amerikait és úgy állítsák be az USA-t, mint a 3százmillió hülyék országa. :(

Jim Tonic Annak ellenére, hogy én itt élek, és talán lenne 1 kis jogom véleményt nyilvánítani az itteni politikáról, mégis tudatosan elkerülöm ezt a témát, és nem hangoztatom a saját véleményemet. :D Mindenkit arra kérek, hogy ha 1 mód van rá, ne politizáljon itt.., bár megértem, hogy magas a labda...Majd lehet, hogy nyitok egy személyes bejegyzést, ahol kidühönghetitek magatokat, mert csak politika lesz. ;] ..de ez nem biztos, csak 1 5let volt..

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.