Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Huh amint elolvastam a bevezetőt miszerint: rezisztív érintőképernyőjével hódít, azonnal kivert a víz

All→M8

(#2) Cyberpunk válasza callmeakos (#1) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem csak téged.:D Ezt 2013 hajnalán. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3) Zsolto


Zsolto
őstag

Vérfagyasztó cucc lehet. Nem csoda, hogy Bog is megivott egy (két?) felest a Főszerkesztői Átolvasás előtt, és nem is fogta vissza magát a zárójeles kommentelés során :D

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#4) anatre1


anatre1
tag

Jó a cikk, a telefon már kevésbé. Ahogy látom Bog is jó formában van (a karácsonyi koccintások mi?) :D

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#5) qwertyqwerty


qwertyqwerty
tag

minden gyártó igy kezdi.
aztán 20év múlva lehet hogy ez lesz a BEST MÁRMINT A GYÁRTÓ.
HA csak nem kamu kínai néven fut.

(#6) HUNPablo


HUNPablo
tag

Úristen mi ez a borzalom ... :) Sajnálatos hogy igy 2012 vége felé még rezisztiv kijelzőről olvasni .

(#7) tomson67


tomson67
tag

Se nem szép, se nem okos, de legalább..de legalább...de legalább van!

I was trojan...

(#8) rolii21


rolii21
aktív tag

Bognak adnék valami munkát, látszik h unatkozik szegény:D

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#9) Rhino666


Rhino666
őstag

Facebook rajongóknak ott a bevezetőben is említett HTC ChaCha. de nem szabad elfeledkezni

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#10) saelin


saelin
veterán

Nem találok szavakat... (Bog mi lesz így veled szilveszterkor? :DDD)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11) moleculez


moleculez
veterán

QWERTY-fan vagyok, sajnos egyre kevesebb uj modell van, nagy kar erte. A telo olyan amilyen, de inkabb amilyen. Ja, valami kinai borzalom nem jon mostansag tesztre? Reg volt mar.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) HoaryFox


HoaryFox
őstag

A cikket legalább feldobta Bog szösszenetei :D így egy kicsit legalább fel lett dobva a teszt, de nem akarom bántani Legendd-et, ő is megpróbálta azért a lehetetlent :K

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#13) ESP23


ESP23
senior tag

Röviden és tömören a véleményem: köszönöm, nem kérem! :DDD

(#14) Aryes


Aryes
nagyúr

Tegye már fel a kezét az, akit érdekel, ha a telefonja HÁTLAPJA gyűjti az ujjlenyomatokat.
Én speciel az enyémnek a kijelzőjét szoktam nézni...

(#15) vimes


vimes
senior tag

Ha pár ezressel olcsóbban kínálnák, még meg is érné az arát (talán). Bár nem tudni, h a fejlődő országokban mennyibe kerülhetnek az ilyen Androidos ketyerék, lehet h ott ez 100 dollárért megéri... :F

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#16) atis123


atis123
tag

Bog nagyon elemében volt :))) Ennyi kiegészítést, még sohasem tett bele.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#17) mepet


mepet
addikt

"fényes plasztik": milyen gyönyörű megfogalmazás a gagyi műanyagra. ;]

(#18) akcsy válasza mepet (#17) üzenetére


akcsy
tag

Háát ilyenkor idebökni, mikor már elég sokan kezdenek lemondani az ilyen készülékekről... :Y

(#19) Swami


Swami
senior tag

inkább a fejlődő országokban szeretne nagyobb lelkesedést kicsikarni
Ja, egy szomáli faluban a sámán ilyennel próbálja megidézni az Égi Antutut, a Nagy és Rettenthetetlen Benchmarkot! :D

Eladom TCL65C805 tv-m. Prohardver hirdetés. - Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#20) -NOKIA- válasza ESP23 (#13) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Inkább maradnék egy e71-nél! :K

(#21) kozmo1


kozmo1
csendes tag

Mellesleg a cég honlapjàn a Qattro modell elégé morcos 4gb Ram-mal :D

[ Szerkesztve ]

(#22) alpihun válasza Swami (#19) üzenetére


alpihun
senior tag

Ez ott van, nagyon! :C :C
Amúgy Bog kolléga is adja rendesen, jó az ilyen teszteket olvasni. Rég nem érkezett készülék, ki volt éhezve. :D
Kérünk Szilveszterre is egy ilyent. :B

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#23) Franklin


Franklin
addikt

Bog For Prezident!

Minden cikkbe zárójeles kommentelést!

Én az egész cikkből csak azokat a mondatokat olvastam el, amire reflektált valamit a főszerk. úr :-)

(#24) alpihun válasza mepet (#17) üzenetére


alpihun
senior tag

Félnek a fejlődő országok visszamaradt agyszintű terroristáitól.

(#7) tomson67
Te kis Optimista Pista! :D

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#25) Nigér válasza vimes (#15) üzenetére


Nigér
őstag

Aszonta a tesztelő bácsi hogy ezen nem android dzsavel hanem egy, a symbianra hajazó maszek UI.

(#26) mepet válasza -NOKIA- (#20) üzenetére


mepet
addikt

Hát ezt gondoltam, ahogy megláttam a neved... :))

(#27) zdanee


zdanee
őstag

Bognak megártott a sok tojáslikőr? :) A felület viszont nem egyedi, ez egy áttémázott érintős MTK, az első képnél a betűtípusból már láttam. Igazán kimúlhatna végre. A 256MB RAM-ot meg szerintem csak a dobozra írták rá, az ilyen cuccokban pár megánál több nincs (most nem a háttértárról, hanem az operatív memóriáról beszélek).

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#28) Knight666


Knight666
aktív tag

Sajnálom a tesztelőt. Én így nem lennék hajlandó publikálni.

(#29) pufferzóna válasza Knight666 (#28) üzenetére


pufferzóna
tag

Bog bejegyzései jók voltak, a tesztelőre pedig ráfér némi tanulás. És ezt rosszindulat nélkül mondom. Talán nem olvasott elég klasszikust, nem tudom... Érezhetően gyengébben ír, mint a többiek, kissé félművelt módon. Mutatok egy példát:

"Az Unnecto egy olyan vállalat, mely kimondottan két kártyás telefonokkal foglalkozik, csak ilyen típusú készülékeket gyárt. Legfőképpen saját Unnecto felületet használnak, ám van Android rendszerrel felvértezett ajánlatuk is, méghozzá a Quattro személyében."

Na most egy telefon nem személy. :N Általában. :D Megjelenhetett volna az androidos ajánlat valaminek a képében, vagy formájában, de személyként viszonylag kevés esélye van erre. :)

(#30) shishadealer


shishadealer
csendes tag

Rezisztív 2012 végén? ;]

A pénz csak papír és annyit ér mint a levegő. A világot forgató erő.

(#31) #83009024 válasza Swami (#19) üzenetére


#83009024
törölt tag

ezen a kommentem kiégtem XDXD mindjárt bepisilek :DD :C

(#32) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Ez a telefon bruttó vicc. A rezisztív kijelző (a GPS-ekben elmegy, ott nem is hátrány) még hagyján, de a képminőség? A középső krómkeretes gomb viszont cserébe nagyon nokiás lett.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#33) Knight666 válasza pufferzóna (#29) üzenetére


Knight666
aktív tag

Igazad van, és természetesen nem a helyesbítésekkel van a gondom, hanem azzal, hogy az olvasók előtt történik. Tessék a kommentált cikket visszadobni az írónak javításra, nem pedig "alázni" az olvasók előtt.
Egyébként pont egy olyan hibát emeltél ki, ami nagyon gyakori és többek között Bog is gyakran elköveti. Csak az első két találatot néztem meg, de azokban ugyanez a hiba.

(#34) Aryes válasza Knight666 (#33) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csatlakozom. Ezt négyszemközt kellett volna elintézni, jóérzésű főszerkesztő egy üveg tojáslikőr után sem tesz ilyet.

pufferzóna: a "személyében" kifejezés ilyen értelmű használatával semmi probléma sincs.

[ Szerkesztve ]

(#35) pufferzóna válasza Knight666 (#33) üzenetére


pufferzóna
tag

Neki sem kéne ilyeneket írnia, de ő legalább remekül tud írni (a szerzők közül a legjobban). Csak el kell olvasni az évértékelőjét és látható, hogy mind az ismeretanyaga, mind az íráskészsége magas szinten áll. A mobilarénával nem csak szórakoztatott, hanem rengeteget tett is a magyar infokommunikáció fejlődéséért.

(#36) juuzer


juuzer
addikt

Hiányoltam már a kedves Főszerkesztő Úr megjegyzéseit :DD Bár valljuk be, picit túllőtt a célon.
A telefon meg érdekes :)
Legenddel kezdetben az volt a bajom, hogy sok mondata túlságosan marketing-szerű volt. De most már ezek kezdenek eltűnni, és az általa írt tesztek is javulnak :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#37) simonzé


simonzé
addikt

Már biztos hogy Legendd nem letezik. Ilyen esetlen, magyartalan, önmaguknak harakirit elkövető mondatokat csak a google translate tud prezentálni. A "szívmelengettető"-nél hangosan felröhögtem, de az" üdvözítő" billentyűzetes résznél mar inkabb a sírás kerülgetett.

I don't fit in. I fit out.

(#38) anatre1 válasza simonzé (#37) üzenetére


anatre1
tag

Itt van Legendd :)

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#39) izécske


izécske
csendes tag

Ezt a telefont jobb lett volna nem piacra dobni... csak van hogy legyen és kész, nem fognak sok pénzt keresni vele.
Bog zárójelei azért olvashatóbbá tették, fiúk, tudtok valamit ! :C

Aw, yeah.

(#40) McSpy


McSpy
őstag

Lehet még kapni rezisztív képernyős telefont :Y ,azt hittem már ilyen nincs

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#41) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm a cikk jó,az hogy ki-mit-mire-hogyan használ,szabadon élvezhetö,Vannak szokások,felhasználoi s egyébb,ezért mindenki maga választ/pénztárca-tudás/ alapján! ;] :C

föolvaso

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.