Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #80123904


#80123904
törölt tag

Az első Fallout lehet, amit megveszek. Már csak a pajtásokat kell rávenni erre.

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Az elsō Fallout amit nem veszek meg :)
Van pofája a Bethesda-nak egy Fallout Multiplayer módot kiadni €50-ért... Remélem a befolyt összeg a nextgen Fallout javára költik

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#3) ldave


ldave
félisten

Ezért jó az internet :) Az első két hozzászólás megveszem, nem veszem meg :)

A Slime draws near! Command?

(#4) Tombi


Tombi
senior tag

en az elso két hsz miatt nem veszem meg. thx :)

(#5) Tanisz


Tanisz
senior tag

Csak én érzem ezt gagyinak?
Nagyon fura volt ez a gameplay.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#6) batman91 válasza Tanisz (#5) üzenetére


batman91
őstag

Ne vagy egyedül vele, eléggé érdekes ez az elképzelés.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7) Busterftw


Busterftw
veterán

Csak nekem tunik a kornyezet low-res grafikanak?
Medig 4K-ban neztem a gameplayt. A Fallout 4 is igy le volt butitva?

[ Szerkesztve ]

(#8) batman91 válasza Busterftw (#7) üzenetére


batman91
őstag

Igen, a Fallout 4 is pontosan így néz ki. Legalábbis én nem sok különbséget veszek észre a kettő között. De low-res grafikának túlzás nevezni, azért jól néz ez ki.

Amúgy itt vagy egy 50 perces bemutató is, ami jóval többet megmutat: [link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#9) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Majd a GotY kiadás jó lesz akcióban, még ott a Fallout 4 is, amit végig kéne vinni. Na meg jön 2,5 hét múlva az RDR2, nem lesz, ami labdába rúgna mellette nálam :D De legalább elég lesz csak egy játékot megvenni :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) faragojof válasza batman91 (#8) üzenetére


faragojof
senior tag

Dehogy néz ki így. :( Sokkal közelebb voltak a színek a valósághoz.
Egész végig a video alatt olyan érzésem volt, rögtön előszalad egy csapat gumimaci a bokorból. Vagy csillámpóni. A ghoulokon meg zombikon is olyan színű a cafatokban lógó bőr meg hús, mint valami elcseszett hálóing.
Gyerekeknek jó lesz. A felvevőpiac úgy is a 12-15-ös korosztály. Majd sokat nevetünk a nehéz páncél helyett bulicsákóban meg tüll tü-tüben rohangáló szupermutáns vadászokon a rózsaszín naplementében a neonzöld fák között.
Ez egy izé, nem Fallout. :U

"Formicate Under Command of the King,,

(#11) batman91 válasza faragojof (#10) üzenetére


batman91
őstag

Na ja, nekem az örök kedvenc a New Vegas marad a maga kihalt, komor pusztaságával. Egyik sem fogott meg annyira mit az.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#12) wolfman válasza Tanisz (#5) üzenetére


wolfman
veterán

Már eleve hogy 1440p-s videót is ekkora szar minőségben tudnak feltölteni is kritikán aluli.

...na de ez a gameplay! Fujj de gagyi. Lelje benne örömét bárki, de nem érzem azt picikét sem, hogy megvegyem, de még nézni se akarom.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Jajj nekem ez a kontrolleres kinlodas, nem is birtam vegignezni, megfajdult tole a fejem. Miert kell FPS jatekot kontrollerrel demozni?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#14) Scholes9 válasza wolfman (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sajnos én is ezen a véleményen vagyok, pedig imádom a sorozatot.

batman91: Nekem is a New Vegas volt a csúcs.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15) Ryder62


Ryder62
őstag

Haverral tolni jó lesz.

Amúgy itt sokkal szebbek a textúrák, a Fallout 4-ben nagyon sok textúra mosott volt, alacsony felbontású.
Szóval az nem igaz, hogy "hát de ugyanúgy nézz ki mint a 4"!

A másik, ha RPG-t akarok akkor New Vegassal játszok. Ha dinamikusabb lövöldére és építgetésre vágyok akkor a 4-et veszem elő, ha meg komor hangulatot akkor F3-at.

Így legalább minden rész kicsit más.

Én végülis örülök neki, hogy bepróbálkoznak egy ilyennel, mert kíváncsi vagyok milyen egy Falloutos co-op játékmenete. Hozzáteszem, remélem minél előbb behozzák a privát szervereket, mert ezt a részt a co-op miatt várom nem a multi miatt. Nem akarom hogy más beletrollkodjon a játékomba. Single player vagyok, nem is igazán játszottam multikkal.

(#16) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

A játékosok egy fallout mmo-ért sírtak kB a f3 óta. Most itt van erre megy a sírás hogy miért nem sima fallout - ot csináltak. Esküszöm a net népe mintha csak nőkből álna.

Btw nekem bejön. Más mint a többi fallout de én teszek vele egy próbát ha már kisírtuk. Ha nem lesz olyan vontatott mint a videókon akkor élvezhető lesz ez a szabad világos gyűjtögetos bohóckodás a kövi falloutig

(#17) faragojof válasza pelgrim_v1 (#16) üzenetére


faragojof
senior tag

Ha sírsz egy lóért, de egy csillámpónit kapsz gumiból, akkor elégedett leszel? :F Tök elégedett lennék, ha egy atomháború utáni, posztapokaliptikus világban (mert ugye a Fallout erről szólna), mászkálhatnék a haverokkal, időről időre megküzdve akár más túlélő csoportokkal. De könyörgöm! Ezeket a színeket egy mariskás cigi meg Walt Disney csinálta, nem a Fat Boy. :W
Majd ha lesz hozzá text.pack, akkor befizetek rá. Addig meg nézem a "Duck Tales"-t.

"Formicate Under Command of the King,,

(#18) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Látom a 30fps sem lesz meg konzolokon a kétezer éves GameBryo motorral. :)
Amúgy meg ez valami borzalmas, kb. valami olyan förmedvény így első blikkre, mint a Metal Gear Survive.
Meg is kapja majd szépen a 4-5-6 pontos értékeléseket.

[ Szerkesztve ]

(#19) pelgrim_v1 válasza faragojof (#17) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Még meg se jelent ki se próbáltuk végeredményt nem láttunk. Ha megjelenéskor is ilyen stílus idegen lesz és a game play is vacak akkor jogos a fikázás.

Btw a Betgesda meg működő képesen játékot nem adott ki, nem is ezért szeretjük őket :D ennek is kelleni fog 1-2 hónap mire technikai részről is hozza amit kell

[ Szerkesztve ]

(#20) Ryder62 válasza faragojof (#17) üzenetére


Ryder62
őstag

Ez mondjuk jogos: szépen süt a nap, csiripelnek a madarak és minden zöld.

Sajnos ez várható volt. Mivel a multi közösséget akarják megfogni elsősorban.
Ahhoz meg sablonítani kell, hogy akinek a post apok nem jön be az is játszon vele.

(#21) Ghoosty válasza pelgrim_v1 (#16) üzenetére


Ghoosty
őstag

Két dolog:
1. Nem ilyet akartak (Ezt már írták)
2. Az 'internet népe' nem egy személy, hanem erősen heterogén csoport. Ha mondjuk a rajongók 70% akart MMO-t, a 30% meg nem. Akkor pont azt fogod látni, hogy lesz egy csomó hsz, hogy miért nem csinálnak MMO-t, de amikor meg lesz, akkor a 30% fog sivalkodni, hogy miért nem single Fallout lesz.

(#22) ldave válasza Ryder62 (#20) üzenetére


ldave
félisten

Lehet hülyén hangzik, de ha megnézek egy Csernobil környéke videót, akkor szintén zöld területeket látok.

A Slime draws near! Command?

(#23) Cathulhu válasza ldave (#22) üzenetére


Cathulhu
addikt

Az jó, csak Csernobilban nem volt nukleáris tél

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#24) saelin válasza Busterftw (#7) üzenetére


saelin
veterán

A textúrák annyira nem gázak, de az animációk és a növényzet nagyon az. Régen szerettem a Bethesda játékokat, de mára már elment mellettük a technika és nem tartották vele a lépést, lemaradtak. Már a hagyományosnak mondható formulájuk sem csábító számomra... Sok dolgot újra kellene gondolniuk.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25) pelgrim_v1 válasza Ghoosty (#21) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Jogos csak nem értem a miértjét. Sokan akartàk megkapták ha valakinek nem tetszik az skippeli.

A másik. Legyen szó animaciorol játékmechanikàrol vagy grafikarol. Ami single player játékban megvalositható/ működik az nem feltétlen fog egy online multinál is életképes módon menni

(#26) Ghoosty válasza pelgrim_v1 (#25) üzenetére


Ghoosty
őstag

"Sokan akartàk megkapták ha valakinek nem tetszik az skippeli."

Na ezt én sem értem, de már elfogadtam, hogy szeretnek az emberek nyafogni valamin. Jelen esetben még van is minimális alapja, mert ugye ameddig ezt csinálják, addig nem csinálnak olyat, ami neki tetszik, tehát ő később kap olyat ami neki kell. De ugyanez megy más témákban is, például évente 1-2 játék jön ki izometrikus nézetben, de mindig látom, hogy sírnak, hogy miért nem rendes 3d-s. Ilyen esetben semmilyen mentő körülményt nem találok, mert nem tömeges jelenség se nem akadályoz semmit, de aki szereti az végre kap ilyet is.

A másik: Én nem csak a grafikára gondoltam. Nekem személy szerint egy MMO-hoz hozzátartoznak az NPC-k is, de ez inkább tűnik egy ma divatos túlélő játéknak Fallout köntösben. Ami a szó szoros értelmében MMO, de nem az én világom.

Fél szemmel azért követem a játék sorsát, de szinte biztos, hogy nem leszek vásárló.

(#27) pelgrim_v1 válasza Ghoosty (#26) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Én nagy rajongója vagyok a rust nevű "világ legtoxicabb túlélő játéka" alkotásnak és ha ugyanezt megkapom egy fallout köntösbe én happy leszek. Én se azt mondom hogy jó lesz mert nem tudom de várom és kiprobálom. Ha a pvp is jó lesz benne, lehet vonulni mások bázisa ellen kirabolni meg ilyenek akkor én nagyon sok órát belefogok ölni. Meglatjuk. Béta után okosabbak leszünk szerintem hogy a dzsetubít elárasztja a teszterek tartalma

(#28) Piszkos-Fred válasza pelgrim_v1 (#19) üzenetére


Piszkos-Fred
aktív tag

1-2 honap? Optimista vagy :) En jovo tavaszt lottem be...

(#29) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nekem sem tűnik annyira gáznak, nincs mese, fel kell zárkózni a sok battle royal szarhoz.
Az én aggályom inkább az, hogy a F4 egy komolyabb gépen beakad 30fps alá, akkor ez is be fog :((( Megjelenéskor nem tudtam egy Geforce 970-el mediumnál feljebb tornászni a beállításokat, mert a sok szir-szar post process effekt szétrágta a hardvert... Közben meg a textúrák elég hányadékok voltak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#30) pelgrim_v1 válasza Plazmacucci (#29) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Most már tok jó állapotba van amúgy és szépen fut. Mennyi idő és peccs telt el?

(#31) Plazmacucci válasza pelgrim_v1 (#30) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Megjelenése napján álltam sorba érte, szerintem tavaly játszottam vele utoljára. Godrays meg a Far Harbor erdők kinyírták a gépet.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32) hunluki


hunluki
senior tag

Hááát... vegyes érzelmek. Jelenleg ha single player hangulat van akkor egy magamnak agyonmoddolt fallout 4 survivor játékkal tolom, ha meg multi és hasonló vonal akkor 7D2D (gyühetne már az A17).

Eddig úgy voltam vele hogy instant buy lesz, gyakorlatilag most már inkább a szokásos "jövőre GOTY kiadásban privát szerver móddal összes DLC-vel haverokkal sale-en jó lesz ez".

(#33) Ryder62 válasza hunluki (#32) üzenetére


Ryder62
őstag

Lehet én is visszavonom az előrendelést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.