Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) big-J


big-J
őstag

Semmi értelme egy ilyennek, amíg van 4s... vagy az 5s megjelenése után amíg van 5ös...

[ Szerkesztve ]

(#52) Blyan válasza big-J (#51) üzenetére


Blyan
félisten

Kivéve talán azt, hogy az i4S még a régi csatlakozót használja, míg a ma készülő kiegészítők mind az újra készülnek?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#53) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ezt már tudom hol láttam, "bucsuba" három pálcás... Vagy verekedés után jár annak, akinek több foga maradt...

Részemről epic fail :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#54) big-J válasza Blyan (#52) üzenetére


big-J
őstag

Kivéve azt, igen... :D

(#55) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem tudom...

Live-Die-Respawn

(#56) oceanrush válasza ZS3NI (#50) üzenetére


oceanrush
senior tag

Make love not war. <3

(#57) Blyan


Blyan
félisten

Az ócsóPhone-nal szerintem csak egy baj lenne. Nem éri meg évente újat kiadni belőle.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#58) oriic válasza Blyan (#57) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem hogy terveznék az évenkénti kiadást.

Live-Die-Respawn

(#59) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Vót má.:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#60) Cyberpunk válasza ZS3NI (#50) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Annyira jobb, hogy már most elegem van belőle és szifonom lesz, mert az még nem volt.:D 1 hónapja tértem vissza. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#61) Blyan válasza Cyberpunk (#60) üzenetére


Blyan
félisten

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#62) Cyberpunk válasza Blyan (#61) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem röhög együttérez! ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#63) Kisteker


Kisteker
tag

Már tényleg érdekel hogy mi az igazság, de ha az olcsó iPhone valóban ilyen gusztustalan, lakk-hatású műanyag cucc lesz, akkor én már most leírtam az epölt. Mondjuk így sem szeretem őket, aki egy kicsit utánaolvas az üzletpolitikájuknak rájön hogy miért van ennyi pénzük...

(#64) Johnny194


Johnny194
aktív tag

ha lesz is "olcsó" iPhone, nagyon remélem, hogy nem ilyen ótvar műanyagból csinálják... :(

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#65) Blyan válasza Johnny194 (#64) üzenetére


Blyan
félisten

Azt sem tudod milyen az ilyen. :D A képen látható egy befóliázott hátlap és már megy a pánik. :))

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#66) Ailton


Ailton
tag

Szerintem is az iPod touch-ot fogják vele megölni, és szerintem is már csak idő kérdése, hogy legyen, de még nem fogják bemutatni az 5s-el együtt. Csak ezekben a képekben nem hiszek, mert azért az Apple cuccokat sok mindennel lehet vádolni, de ízléstelenséggel biztos nem, márpedig ez ízléstelen...

Sok embert látok, aki szidja az Apple-t, de nem sok olyat, aki használta is volna. Ellenben az Androiddal, amit leginkább azok szidnak, akik már igazán használták...

(#67) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Szerintem semmi gond nincs ezzel. Olyan kinézete lesz (ha lesz), mint a lumia 620-nak, ami nekem szintén tetszik.

Már korábban írtam, csak nem találtam meg, így leírom megint:
Szerintem...
Kilövik a 4S-t a kínálatból, és annak a hardverét kapja meg, esetleg kisebb módosításokkal. Megy rá egy iOS7 korlátozásokkal, és megint halálra keresik magukat rajta, figyeljétek csak meg. Szerintem okosan csinálják.
Cserébe lehet, hogy kiveszik az iPod touch-ot, de az télen frissítették, így még nem biztos, hogy kinyírják. Meg az iPod vonal mindig külön termék volt az iPhone mellett, most sem jelent konkurrenciát az iPhonennak. Aki telefonálni akar, az úgyis iPhone-t vesz - ha alma vonalon gondolkodik. Erre lesz majd most ott nagy valószínűséggel a "kisebbik" iPhone.
Emellett árulni fogják az iP5-öt mint régi modellt max 16 GB-os tárhellyel, és jön az 5S erősebb processzorral és kamerával, azonos házban és kijelzővel. (Én személy szerint bízom benne, hogy nem szállnak be a collháborúba.)
Plusz a iPad megkapja az iPad mini design-t.

Én ennél többre nem számítok ősszel, de őszintén szólva szerintem az iOS7-tel most már szoftveresen sem fog szinte semmi hiányozni a telefonból. Meg felesleges "újításokat"/extrákat sem várok el.
Esetleg a kábel nélküli töltés majd belekerülhet, de az még más gyártóknál is macerás (Nokia: nehéz/plusz hátlap, Samu: plusz hátlap), szerintem kell neki még idő.

[ Szerkesztve ]

(#68) Johnny194 válasza Blyan (#65) üzenetére


Johnny194
aktív tag

de már a színek is..
nem nagyon apple-hez illőek ezek a hátlapok

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#69) Blyan válasza Johnny194 (#68) üzenetére


Blyan
félisten

Látom mennyire nem... :))

iMac a 90-es évekből:

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#70) SentryGun válasza Johnny194 (#68) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Miért? Az iPod sorozat is ezekkel a színekkel operál: [link], a zöldet kivéve. Bár a nano-nál az is ott van.

Ja, Blyan közben meg is előzött. :)

Szerintem egyébként az antenna miatt lesz műanyagból a hátlap. Az iPod touch-on is a wifi miatt van fent fekete csík a hátlapon, nem?

[ Szerkesztve ]

(#71) Johnny194


Johnny194
aktív tag

igen, és a mutatott képeken jól is néznek ki az iPodok és a Mac-ek
de ezek az iPhone-ok inkább tűnnek nekem gyerektelefonnak. a szímek meg valahogy ott nem passzolnak nekem

SentryGun: szerintem meg ha lesz, akkor azért, hogy megkülönböztessék az i5s-től. ott meg tudták oldani a fémet

[ Szerkesztve ]

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#72) Blyan válasza Johnny194 (#71) üzenetére


Blyan
félisten

Mit látsz a képen, most őszintén? Semmit. Öt hátlap, remek képminőségben, lefóliázva.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#73) SentryGun válasza Johnny194 (#71) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Igen, ez valószínűbb, hogy a megkülönböztetés miatt lesz akkor. Az iP5-nél egyébként nem a keret még mindig az antenna?

Én egyébként nem féltem őket, hogy ne csinálnák meg. Eddig mindig, amit kiadtak a kezükből az minőségi termék volt.

[ Szerkesztve ]

(#74) Johnny194 válasza Blyan (#72) üzenetére


Johnny194
aktív tag

öt hátlapot látok :DDD

de majd melátjuk milyen lesz, bízom az Apple-ben, hogyha meg is csinálják az olcsó iPhone-t, jól fogják. az iPad minivel szerintem pl jól sikerült az "olcsósítás"

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#75) Ailton válasza Johnny194 (#74) üzenetére


Ailton
tag

Nem tudom az iPad mini kidobásába mennyi volt az olcsósítási szándék, szerintem a kisebb kijelzőjű tabletek kategóriába akartak belépni... És elég nagy sikerrel meg is tették...

(#76) Johnny194 válasza Ailton (#75) üzenetére


Johnny194
aktív tag

igaz, akkor a piaci trendek átvátele sikerült ott :)

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#77) Blyan válasza Ailton (#75) üzenetére


Blyan
félisten

Semmi, az iPad mini nem olcsó akart lenni, hanem kisebb (ami azért értelemszerűen az áron is meglátszott valamennyire).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#78) HuMarc


HuMarc
addikt

Miért van az, hogy az ilyen nagy cégeknél mindig szivárog valami? Jó, hogy nem a gáz szivárog Amúgy ez 110% fake, azért az Apple-nél sem ment el mindenki otthonról.

[ Szerkesztve ]

(#79) kakuk.tamas válasza SentryGun (#67) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Csak valamit elfelejtettél: az iPod Touch (5th gen) -al is lehet telefonálni. Igaz, wifi kell hozzá, meg másik iPod Touch (5th gen) , vagy iPhone 4/4S/5 vagy iPad 2(?)/3/Mini... Wifi (szinte) mindenhol van, szóval igen is, az olcsó iPhone, meg az iPod Touch együtt nem fér meg. (Legalább is a szemembe)
Egyiknek mennie kell... De vajon melyiknek?!

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#80) SentryGun válasza HuMarc (#78) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Én, ha ekkora óriáscég lennék, magától értetődő, hogy folyamatosan szivárogtatnék részben valós, részben fake információkat. Egyrészt megzavarja a konkurenseket, másrészt szondázza a piacot, harmadrészt mindig jelen van médiában.

kakuk.tamas: Nem felejtettem el. Klasszikus értelemben véve GSM hálózaton értelemszerűen nem megy az iPod. A wifivadász kategória szerintem töredéknek minősül, és nem hiszem, hogy érdemben bármit is befolyásolna.

Blyan: Én is úgy vagyok vele viszont, hogy ha ki is nyírnak esetleg egy terméket, akkor a touch lehet az, de ki tudja... Szerintem amúgy nem konkurrenciája egymásnak a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#81) Blyan válasza kakuk.tamas (#79) üzenetére


Blyan
félisten

Egyértelműen a Touchnak kell(ene) mennie. A nem helyhez kötött mobilkommunikáció a jövő, mit jövő, a jelen. Már pedig ezt nem a Touch tudja teljesíteni.
Szerintem nem is kell neki, ha lesz ócószifon, a Touch megy a levesbe, újabb változat nem hiszem, hogy lesz onnantól.
Aztán ki tudja? Lehet maradna a Touch is - a várható ár úgyis a Touch és a jelenlegi olcsóbb iPhone közé van pletykálva.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#82) kakuk.tamas válasza SentryGun (#80) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Off....

Ne keverd kis hazánkat egy USA-val, vagy másik országgal... Az USA-ban sokkal több i-cucc talál gazdára, (főleg az iPod-ok közül), mint bárhol máshol.
És ott kint, az USA-ban minden utcában van ingyenes wifi...
Ha nem hiszed el... Wi-fi Free Spot
Jó csemegézést!

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#83) Blyan válasza kakuk.tamas (#82) üzenetére


Blyan
félisten

És ezzel már ki is váltották a iPhone-t. Csak tudnám, hogy akkor miért veszik mégis az USA-ban annyian... :N

A 3G-s iPad létjogosultságát meg már végképp nem is értem. :))

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#84) SentryGun válasza kakuk.tamas (#82) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Külföldi, de európai viszonylatban írtam az előző hsz-t.
De biztos van igazság abban is részben, amit írsz, mert az orosz lakótársam is mondja, hogy Moszkvában és Szentpéterváron szinte mindenhol talál wifit. Nyugat európában egy csomó helyen viszont ha van is hotspot, kiderült, hogy fizetős. :(
Ettől függetlenül jó Blyan kérdése: Akkor miért is vesz mindenki iPhone-t touch helyett mégis? Belenéztem a listába amúgy, de továbbra is tartom, hogy szerintem elhanyagolható konkurrenciát jelent e téren a touch. Én legalábbis nem sétálnék háztömböket, mert arrébb van olcsó wifi. Bár múltkor egy kaliforniai sráccal vonatoztam együtt, és elég magas mobilinternet árakat mesélt pl. a német/osztrákhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#85) kakuk.tamas válasza Blyan (#83) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem azt mondom, hogy az iPhone-nak nincs létjogosultsága.
Hanem azt, hogy az olcsó IPhone-nak nincs az iPod Touch mellett. Az a GSM modul szerintem sokaknak nem ér meg plusz ezreket, ha egyébként ugyanúgy tudják használni a Touch-ukat. (nem beszélve, hogy ugye a Touch sokkal szebben szól az iPhone-nál, ergó az olcsó iPhone-nál ezerszer jobb lesz a hangzása. Az esetleges béna kijelzőről nem is beszélve)

De lehet, hogy nekem van hülye logikám, és én már rég csődbe vittem volna az Applet...... :DD (sokak örömére... Kkhhrrr.... :$)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#86) Blyan válasza kakuk.tamas (#85) üzenetére


Blyan
félisten

Súlyos ezreket? Hol, az Államokban?

iPod Touch $229, iPhone 5 $199 (szolgáltalói áron, hiszen 99%-ban úgy értékesítik odakint).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#87) Cyberpunk válasza kakuk.tamas (#85) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az iPod Touch-nak nincs létjogosultsága. Egy GSM modul nélküli iPhone gyakorlatilag. Semmivel sem tud többet. Csak ugye butább, mert only WiFi. :D Mi értelme? Ja persze ár. iPod-nak még megértem, hiszen az egy céleszköz zenére.

Mellesleg én nem mondanám, hogy jobban szól. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#88) Ailton


Ailton
tag

Nehogy azt mondjuk, hogy azért mert amerikában már majdnem mindenhol fogható ingyenes wifi ezért ki lehetne váltani egy iPhone-t egy touchal. :C Egyébként tanácsot osztogatni az Apple-nek azt hiszem felesleges, okosabb emberek ülnek ott nálunk..(persze ötletelni lehet)

(#89) azopi74 válasza HuMarc (#78) üzenetére


azopi74
addikt

"Miért van az, hogy az ilyen nagy cégeknél mindig szivárog valami? Jó, hogy nem a gáz szivárog Amúgy ez 110% fake, azért az Apple-nél sem ment el mindenki otthonról."

A hype fenntartása/felspirázása miatt szivárognak a dolgok. Te nem emlékszel még az első iPhone-t megelőző hype-áradatra? 2007 Januárban mutatta be Jobs bácsi, de előtte két éven át más se folyt a csapból, mint az Apple telefon. SOkan - többek közt én is - arra tippeltek, hogy az majd alaposan átrendezi az erőviszonyokat telefonfronton, mások meg a rövid Apple-korszak végét látták a termékben. Logikusan gondolkodva a fanyalgóknak állt volna a zászló, mert egy teljesen versenyképtelen, túlárazott, a maga idejében ráadásul okostelefonként használhatatlan terméket mutatott be az Apple, mégis bejárta a termék a maga jól ismert termékgörbéjét....

Hát javaslom, hasonlóan állj hozzá az "óccsó" ájfónhoz is, átrendezheti az is az erőviszonyokat, ezúttal más piaci szegmenst célozva. A kicsi-óccsó droidos csodákat akár le is söpörheti a piacról. A WP teljes ellehetetlenítéséről nem is szólva. (bár a megcélzott fő ellenfél most a droid)

(#90) Johnny194 válasza azopi74 (#89) üzenetére


Johnny194
aktív tag

az tény, hogy nagy eladási számokat fog produkálni, de kérdés, hogy a profitjuk nőni fog-e
a kicsi-olcsü droidokat meg nem fogja elsöpörni, mert közép-felsőkategóriás termék lesz

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#91) azopi74 válasza Johnny194 (#90) üzenetére


azopi74
addikt

A profitjk biztosan nőni fog. A telefononként mért átlagos profit valszleg csökkenni fog valamennyivel, de a befektetőt nem az érdekli, hanem a részvényenként elért profit, viszonyítva az iparágban általánosan realizált - hasonló kockázatú - profithányadhoz.

(#92) joey04 válasza Cyberpunk (#60) üzenetére


joey04
titán

Mi idegesít annyira benne, hogy iphone-ra váltasz, és még a nagyon nagy kijelzőt is beáldozod?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#93) Samott válasza azopi74 (#91) üzenetére


Samott
addikt

Tevedsz, a profit csokkenni fog, kannibalizalni fogja a sajat piacat. Pont ahogy a mini tette az ipad kategoriaban. De majd meglatjuk, Steve nem veletlenul ellenezte ezeket.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#94) Alex91 válasza Samott (#93) üzenetére


Alex91
félisten

Pedig az a "hitvallasuk", hogy meg mindig jobb, ha ok kanibalizaljak fel a sajat termekuket, minthogy azt mas csinalja. Igen, Steve idejeben is...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#95) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

CsípFón :DDD

(#96) Cyberpunk válasza joey04 (#92) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Például a spontán merülések. Múltkor belefutottam megint, pedig lefekvés előtt kilövöldöztem minden olyat. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#97) sing1ep1ayer válasza kakuk.tamas (#82) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

"És ott kint, az USA-ban minden utcában van ingyenes wifi..."

Aha, persze. Meg kolbászból van a kerítés. :W Megnéztem a linkedet, azon tisztán látszik hogy kismillió város van, ahol az egész településen mindössze egyetlen hotspot van. New Yorkban is nagyjából csak 100 ingyenes wifi állomást listáz az oldal és hát nem vagyok benne biztos, de szerintem azért kicsivel több utcából állhat az a falu. ;)

(#98) #59070464


#59070464
törölt tag

Hánytam. :) Hírtől is. Két naponta van egy belőle. Érdektelen.

(#99) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

és ha valaki vesz magának egy horfdozható Wi-Fi routert (ha jól tudom van ilyen, még teszt is volt róla Mobilarénán, ha jól emlékszem) és mellé egy valamilyen mobilnetet? Akkor máris tud telefonálni az iPoddal Viber, Skype, WhatsApp, FaceTime vagy akármilyen másik VoIP app segítségével.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#100) sti


sti
tag

Amirol ennyit platykalnak az van. Tuti hogy lesz olcsobb ifon es tuti hogy apple minosegu es fasza, es tularazott cucc lesz. Es az is tuti, hogy 3 ifon es 2 droid utan teljesen hidegen hagy az apple mit csinal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.