Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) BoC1ka válasza kakuk.tamas (#85) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Jah hívjál már fel egy olyan embert akinek véletlen nem Iphone ja van...vagy épp nem csatlakozik se wifi se 3g...hogy a fenébe tudnák ugyanúgy használni telefonként a touch-ot mint egy telefont...Sőt! Engem felhívnának ilyen viber/skype/facetime dolgon szerintem fel se venném...mindig megakad, állandóan hallasz?! á leves...

Amúgy meg csak nem gondolja senki, hogy az összes esztétikus Apple termék mellett kiadnak egy ilyen csillogós szart?!....

(#99) sz.balazs.95

Sőt ha állandóan hátitáskával jársz, még betudsz rakni egy kocsiakkut a tatyódba, hogy a hordozható routeredből legyen állandóan netkapcsolatod, hogy tudjál ingyen telefonálni.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#102) NGA válasza kakuk.tamas (#82) üzenetére


NGA
addikt

Ne röhögtess már :-)

Pécsett több ingyenes wifi hotspot van, mint az ezen a listán egy hasonló városban :-)
(Belenézegettem a listába)

Méghogy minden utcában :-)

[ Szerkesztve ]

(#103) Blyan válasza sing1ep1ayer (#97) üzenetére


Blyan
félisten

100 egy nyolcmilliós városra? Az aztán tényleg kánaán. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#104) Traianus


Traianus
tag

Én úgy hallottam, hogy nem csak olcsó iPhone lesz, hanem a drágábbiknál is komoly árcsökkenés várható. Emellett az is biztosra vehető, hogy kukázzák az iOS-t és Firefox OS-t raknak rá.

(#105) SentryGun válasza Blyan (#103) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Jólvan, akkor nem csak nekem volt ferde a wifi lista. Én Los Angelest néztem és ott is kb. 100-zat ír az egész városra majd 4 millió lakosra ([wiki]). Este már fáradt voltam ezen vitázni... :)

(#106) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Az ipad mini egy pofás kis készülék, még nekem is tetszik, ez viszont egy okádék giccs.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#107) Blyan válasza hallerlaller (#106) üzenetére


Blyan
félisten

:D jól ki lett elemezve az a vga-nal alig nagyobb kép. Mar kézbe is vette mindenki. :))

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#108) Kasya válasza Blyan (#107) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mai korban, mikor mar sok ember a mozifilmeket is camera minosegben nezi torrentrol, mit csodalkozol? :D

(#109) hallerlaller válasza Blyan (#107) üzenetére


hallerlaller
addikt

Hát pedig jobb ha kezdtek megbarátkozni ezzel szerintem, tavaly is az i5 csontra ugyanaz lett mint a képeken előtte. ;]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#110) SentryGun válasza hallerlaller (#109) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Persze, várható, hogy HA kihozzák, akkor nagy valószínűséggel ez lesz, mint ahogy más modelleket is jóval előre lehet tudni sokszor. Szeritnem ezzel semmi baj sincs. Akinek meg nem tetszik, az úgyis vesz mást. :)

(#111) Blyan válasza hallerlaller (#109) üzenetére


Blyan
félisten

Én nem fázom tőle, sikertermék lesz. Kifejezetten örülök, korábban kifejtettem.

Az Apple hatereknek csemege, a sznob azájfónapresztízsjúzereknek a haja kihullik majd, mert olcsó és műanyag, az Apple meg hülyére fogja keresni magát fele. :))
Legjobb hármas ez. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#112) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ezek azok amiket a józsefvárosi piacon árulnak? ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#113) #85636864


#85636864
törölt tag

Kamu kínai szar. :W :U

(#114) hallerlaller válasza Blyan (#111) üzenetére


hallerlaller
addikt

Miért vagy a harmadikban olyan biztos? Marketinggel mindent el lehet adni, de ahogy a csocsómesterem mondaná: "a lóf.sznak is van vége" :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#115) Blyan válasza hallerlaller (#114) üzenetére


Blyan
félisten

Miért? Mert drágábban is megveszik, azért. Sima ügy, fogyni fog, mintha kitüntetést adnának mellé.

Már persze, ha lesz, és nem egy nagy felesleges hírverés az egész.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#116) Blyan


Blyan
félisten

Rég volt már újabb kép. ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#117) daniel909 válasza Blyan (#116) üzenetére


daniel909
addikt

egyre csúnyábbnak látom az újabb és újabb képeken :C

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#118) Blyan válasza daniel909 (#117) üzenetére


Blyan
félisten

DE most őszintén, mi ronda rajta? A színe? :F Vagy mi?

A Lumiak ilyen csiricsári színekben pompáznak, 70%-ban csillogós műanyaggal. :D Itt meg van pár fóliás hátlap.:))

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#119) Ailton válasza Blyan (#118) üzenetére


Ailton
tag

Mindenki megszokta már, hogy az iPhoneok stílusosak, elegánsak, és "visszafogottak". Ezek a csilli-villi színek mindenkire a frász hozzák, pedig igazad van, egy lumniánál ez már elvárás... :D
Egyébként ezt is csak meg kell majd szokni, állítom az ios7 is fél év múlva már senkit nem fog zavarni, csak meg kell szokni...

(#120) #59070464 válasza Blyan (#118) üzenetére


#59070464
törölt tag

Teljesen mindegy. Viszont a Nokiánál valamit jól csinálhatnak, ha 70%-ban csillogós műanyaggal fröccsöntik őket és még így is minőségi érzeted van, ha megfogod, vagy csak élőben rápillantasz. Mutass még egy készüléket 50 ezer alatt, ami anyagminőségre vetekszik egy Lumia 620-al. Drágább készülék érzetét kelti benned, ami jó érzéssel tölt el. A képen lévő "olcsó iPhone"-ok a hányás kategóriával egyenlőek. Ilyen hátlapot rendelek Kínából eBay-en 500 Ft-ért, szállítással együtt.

(#121) daniel909 válasza Blyan (#118) üzenetére


daniel909
addikt

mert ez jut eszembe róla ;]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#122) Sir Ny válasza inferno88 (#30) üzenetére


Sir Ny
senior tag

bili

-

(#123) Blyan válasza #59070464 (#120) üzenetére


Blyan
félisten

Ha Te ezt láttad élőben is, akkor nem szóltam egy szót sem.:))

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#124) Blyan válasza daniel909 (#121) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem meg ezek - pl. :DDD

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#125) #59070464 válasza Blyan (#123) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ezt nem kell látni élőben, elég megnézni a képeket.

(#126) Blyan válasza #59070464 (#125) üzenetére


Blyan
félisten

Ja, hogy Te ilyen profi vagy. :R

Irigylem is tőled azt a minőségi és drága készülék benyomását tükröző Lumia 620-at. :))

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#127) Blyan válasza #59070464 (#125) üzenetére


Blyan
félisten

Már a hátlapján látszott, hogy a 620 egy bitang drága telefonnak tűnik - mégha nem is az! A minőségi érzet átüti a kijelzőmet is.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#128) BoC1ka válasza #59070464 (#120) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Annyira jó, hogy vannak köztünk látnokok, jósok, jövendőmondók...Szinte csilliárd százalék hogy nem lesz csillogós műanyagból...Ahogy a Nokia, úgy az Iphone is a polikarbonát kifejezést fogja használni és matt lesz. Miért kell 17-szer elmagyarázni, hogy a képeken a hátlapon fólia található, és az csillog. Mondjuk szerintem pont a lumia 620 a legrondább az összes közül. :)

Rendelj már kérlek ugyanilyen hátlapot :)

Van egy sanda gyanúm, ha lesz ilyen telefon csak ebből többet fognak eladni mint az összes Lumiából 1 év alatt ;] (Köv telóm valószínűleg nekem is Lumia lesz.)

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#129) joey04 válasza Blyan (#118) üzenetére


joey04
titán

Azok is gusztustalanok.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#130) #59070464 válasza Blyan (#127) üzenetére


#59070464
törölt tag

Azért mert a külső számos fiatalos elemet vonultat fel, még nem jelenti azt, hogy nem lehet annak minőségi érzete. Nem értem azt sem, hogy a minőségérzet, hogy jön a kijelzőmérethez (de nem is akarom tudni). A kijelző minősége már más lenne, de megint csak ferdítesz. Sajnálom, ha nem érzed a kontrasztot az "olcsó iPhone" és a Lumiás kép között. Meg lehet nézni a szolgáltatóm kínálatát, mit ad L620 árban. De még közel dupla áron sem hinném, hogy egy S3 Mini minőségibb érzést nyújtana, ha megfognám. Ellenpéldák is vannak természetesen, nem azt mondtam, hogy ez egy mindent verő készülék. Kezdünk elkanyarodni és kezd a történetünk kissé értelmetlenbe torkollni, tehát én logout.

[ Szerkesztve ]

(#131) Blyan válasza #59070464 (#130) üzenetére


Blyan
félisten

, ha 70%-ban csillogós műanyaggal fröccsöntik őket és még így is minőségi érzeted van, ha megfogod, vagy csak élőben rápillantasz.

Ezt írtad, és próbálod körömszakadtáig védeni. Pedig nincs rajta mit. Ott vannak a L620 hátlapjai, a pont annyira tűnnek gagyinak, mint azok amit Te éppen a szarba lehúzol. :)

A Lumia 620 egy nagyon jó telefon, de röhögnöm kell, ha a minőségét próbálod az egekbe emelni, miközben egy másik, még sosem látott terméket pedig leszarozol.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#133) SentryGun válasza #32839680 (#132) üzenetére


SentryGun
aktív tag

De az a legviccesebb az egész felháborodásban, hogy egy olyan termékről mond már most a legtöbb idelátogató véleményt, ami
1. még meg sem jelent
2. lehet, hogy nem is fog soha megjelenni.
Ezen felül egy lefóliázott hátlap, az rögtön a nagy többségnek egyenlő a fényessel, és ami a Nokia Lumia vonalon elfogadott az itt gagyi.

Szerintem az égvilágon semmi gond nincs vele, és mint írtam HA lesz, akkor vinni fogják mint a cukrot, és az Apple megint baromi jól fog keresni rajta. Én sem hagynám ki ezt a lehetőséget a helyükben, ha meglépik, akkor ügyesen csinálják nagyon.

(#135) SentryGun válasza #32839680 (#134) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Az Apple termékekbe eddig sem kellett atommeghajtás a smooth futáshoz. Az iPad mini előállítási költségeiről én eddig csak angol nyelvű cikkek becsléseit olvastam, ezt pontosan az Apple tudja, neki mennyibe kerül legyártatni. Gondolom benne van az értékesítési modellben, hogy hoznak vissza az esetleges mínuszokon az AppStore eladásokkal, ahogy az Amazon csinálja.
Az átpártolás szerintem fenntartásokkal borítékolható. Ki lesz ez találva nagyon okosan, hogy milyen korlátozások lesznek egy esetleges polikarbonát iPhone-ban, hogy megmaradjon a nagy iPhone előnye.
Az anyagválasztás szerintem meg azért így lett, mert jobban elkülönülnek a termékkategóriák: iPod touch a csúcs iPod » fém. A fém iPhone marad a csúcs » fém, a gyengébbik kivitel a polikarbonát.

[ Szerkesztve ]

(#136) BoC1ka válasza SentryGun (#135) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Ó hidd el egy 350 dolláros terméken nem kell az Appstore-nak semmilyen mínuszt visszatermelnie. Bőven van azon is 100% haszon. Amúgy a műanyaggal semmi gond, ne gondolja senki ha műanyag lesz pont az Apple fog szart használni..

YNWA

(#137) HuMarc válasza Blyan (#118) üzenetére


HuMarc
addikt

Lumiákon hol a tökömben van színes csillogós műanyag? Sehol! A színes része mindig matt. És azoknak sokkal élénkebb színeik vannak, amitől jól (szubjektív) néznek ki. A kép, amit linkeltél valószínűleg nagyon fakó, és valójában azok a hátlapok olyan színűek, mint az új iPod Touch-ok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.