Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zenwalk


zenwalk
senior tag

deja vu :D

(#2) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

broáááfff :Y
Ezt a okádék kamut :C

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3) Remus389


Remus389
veterán

jó lesz ez

remélem Samoled kijelzővel jön :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4) AS válasza Remus389 (#3) üzenetére


AS
félisten

lol..... :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

ez egy vicc. hányadék.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) zenwalk válasza Remus389 (#3) üzenetére


zenwalk
senior tag

állítólag lesz androidos verzió is

morgyi: mintha ezt a kommentet olvastam volna az előző ugyan ilyen olcsó iphone-os cikk alatt is. Te voltál? ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) tomson67


tomson67
tag

Ez rettenet. Rusnyaságban versenyben van a Lumia 620-szal :D
Nem tartom elképzelhetőnek, hogy ilyen bazári giccset kidob az Apple.

I was trojan...

(#9) culas25


culas25
tag

Engem már az "olcsó iphone" kifejezés is irritál. Milyen olcsó? Az olcsó telefonok 30-40-50 ezer forintba kerülnek, fogadni mernék, hogy ez annyiba fog kerülni, mint egy felső kategóriás Huawei. Csak egy sok tízezret érő alma logó lesz rajta.

Én nem bírom a márkát, de ez az egy tetszett bennük, hogy minden évben egyetlen új csúcsmodellel jöttek ki, ami bár mindig is túlárazott, de tényleg jó volt. A többi készülék eddig is automatikusan "olcsó" iphone lett. Most, hogy kiadják az egyik régi gépüket műanyag burkolattal, az miért lesz jó?

(#10) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Szerintem a színekkel nincs probléma, de a fénylő műanyag a dizájnnal karöltve már erősen bazári hatást kelt (már ha valódiak a képek)

[ Szerkesztve ]

(#11) khron78


khron78
őstag

Kiszivárgott. Érdekes, hogy szépen lassan szivárognak a képek. Jó reklám.

(#13) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Hugh de gyenge lett ez a hír..

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#14) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Napi olcsóájfón rovatunk keddi kiadását hallhatták. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) blackydan


blackydan
senior tag

Gyönyörűek ;]

(#16) danikollar


danikollar
őstag

Elég gagyi hatást kelt! :K

(#17) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Az olcsó iPhone nem pletyka. Már nem az. Konkrétan városi legendává nőtte ki magát.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#18) blade zte


blade zte
őstag

Az olcsóbb!!ik!! iphone: Ahol a másolatok prociban, és ramban is jobbak lesznek. Meg memóriában a bövíthetöség miatt. :DDD

Oppo find 7 astro black

(#19) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ezek nem csak tokok?! :o
Az ifosokon rajta szokott lenni, hogy hány gigás... Nem?!

Amúgy nagyon szépen köszönjük a heti almás hírt, majd akkor kérünk legközelebb, ha Jobs mutatja be az occó ájfont.......

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#20) Ailton


Ailton
tag

Az ios 7 előtt nem hittem volna az ilyen hátlapoknak, de amióta megláttam az új design-t el tudom képzelni ezeknek a hátlapoknak is a létjogosultságát. De azt viszont nem tudom elképzelni, hogy annak az embernek az irányítása alatt, aki megcsinálta az iphone 4-et, 5-öt, egy ilyen undorító formaterv eszébe juthat...

Srácok, nem kell minden iPhone hírhez odaírni a szokásos baromságaitokat, miszerint megint minek kellet lehozni ezt a hírt, tényleg senki nem kötelez arra, hogy elolvasd, én is meg tudom állni, hogy napi 10 mobilaréna hírt ne olvassak el és baromságokat ne kommenteljek alá...

kakuk.tamas: Nem az iPhone alján csak annyi van, hogy iPhone

[ Szerkesztve ]

(#21) Alex91 válasza Ailton (#20) üzenetére


Alex91
félisten

Pontosan! Es ha eszuk van, akkor az os alap szine harmonizalni fog a hatlaphoz. Amilyen hatlapu a cucc, olyan szinu lesz az os is...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#22) András. válasza zenwalk (#6) üzenetére


András.
tag

Androidos lesz, de WP-s már van, csak Nokia és hathúsz. ;]
Szerintem egy az egyben 620,főleg a zöld

(#23) kakuk.tamas válasza Ailton (#20) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Bocs, régebben volt rajta...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#24) meszike91


meszike91
senior tag

miért van ennyi hülyeség :W
csak a márkát vágná tönkre

du, du hast, du hast mich

(#25) oceanrush


oceanrush
senior tag

Ezek szerintem csak olcso (draga) iPhone tokok.

[ Szerkesztve ]

(#26) beast27


beast27
senior tag

Nem unjátok még ezt az "olcsó" iPhone dolgot?

[ Szerkesztve ]

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#27) Remus389 válasza oceanrush (#25) üzenetére


Remus389
veterán

vagy simán i5 védőtokok, csak gerjesztik a hülyeséget

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#28) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Nem néz ki ez olyan rosszul, a Nokia Asha sorozatnak simán ellenfele lehet. ;] Vagy ez 5x annyiba fog kerülni? Hoppá! :DDD

Egyébként gyerekeknek biztos megveszik majd a tehetősebb családok, lesz ennek piaca. Csak hogy ne tök ugyanolyan szifonnal mászkáljon már a pici, mint apuci.

(#29) Kasya


Kasya
nagyúr

En csak azt nem ertem, hogy miert "olcso Iphone"-nak hivjak...

(#30) inferno88


inferno88
őstag

Jaj! Ez a biliműanyag. Viccen kívül,az első gondolatom az volt,hogy az öcsém régi bilijére szerválok egy almás matricát és beküldök egy fényképet. A MA-s srácok talán még arra is rákapnának.

A cím lehetne: Termékskálát bővít az Apple!

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#31) Blyan


Blyan
félisten

Bombasiker lesz, hiába kárrogtok. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32) kakuk.tamas válasza Blyan (#31) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

...ha tényleg lesz...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#33) stvnppp válasza Blyan (#31) üzenetére


stvnppp
senior tag

jajmár

;]

(#34) Blyan válasza kakuk.tamas (#32) üzenetére


Blyan
félisten

Van egy söröm valakivel már, hogy lesz. Bár nem tudom ki volt az. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35) Aucor


Aucor
senior tag

Én már azt is kinézem belőlük, hogy ez az iPhone 6.

(#36) Dany007 válasza #32839680 (#7) üzenetére


Dany007
veterán

Lehet, hogy dzsunka kínai szarságról van szó. De ne felejtsd el, hogy az elmúlt években, amiről ennyi pletyka ment iPhone téren az mind meg is valósult!

Lásd iPhone kijelzőméret növekedés, iPad mini, új design, nem lesz új design, kiszivárgott az új design (ugye amikor az i4-et otthagyták "véletlenül" egy bárban... stb stb stb...
Ez mind olyan pletyka volt, mint most ez. Elindult valamikor, aztán ahogy közeledett a megjelenés időpontja egyre több és több infó látott napvilágot... és be is váltak.
De mondom csak azok, amikről k...va sok pletyka terjengett a neten előtte.

Úgyhogy nem lehetetlen egy olcsó iPhone idén szeptemberben, októberben...

(#37) kakuk.tamas válasza Blyan (#34) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Egy sörrel beszállok! Szerintem nem lesz occsó ájfon! :D

(az angoloknál mindenre lehet fogadni. Erre nem?! :DD)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#38) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Azért szögezzünk le néhány dolgot:
Azért csinálnak kémfotókat ilyen rittyós színekben, hogy infókat adjanak a leendő színválasztékról. Tehát nyilvánvalóan fekete is lesz közte.
És ha az ember telefonvásárlás előtt áll (és van 50-70 rongya... nemtudom mennyiért árulják), akkor így vásárolhat magának egy ájfont hogy maga is rájöjjön miért istenítik ennyire ezt a sz@rt.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#39) Blyan válasza kakuk.tamas (#37) üzenetére


Blyan
félisten

Oké, akkor tisztázzuk.

Szerintem a most esedékes és az utána esedékes szifon (tehát az 5S és a 6 között) megjelenik majd egy ócsó szifon is.
Azért így mondom, mert üzletileg nem lenne megérős az 5S megjelenésekor megjelentetni egy ócsóbb változatot, mert rontana az eladásokon. De az iPad mini mintájára, fél éves eltolódással szerintem lesz ócószifon.

Így áll? :D

ui

Másokkal már nem fogadok, mert ha veszítek, nincs az az isten, hogy ennyi sört vegyek. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40) Dany007 válasza Blyan (#39) üzenetére


Dany007
veterán

Ugyanmár. :)
Szerintem egy olcsó iPhone nem rontana az eladásokon. Miért? Mert aki eddig is iPhone-t vett (i3-4-4s-5) az ezután se fogja lejjebb adni. Aki meg a megjelenésig már eldöntötte hogy a következő telefonja iPhone lesz, na ő se fogja az olcsóbbikat megvenni, hiszen már felkészült - gondolom anyagilag is - a rendes iPhone-ra.

Az olcsó iPhone-t azok fogják venni, akik iPhone-t akartak ugyan, de nem volt rá pénzük. Vagy épp csalódtak az olcsó gagyi androidos csodákban... vagy épp vagizni akarnak az alma logóval.

Az iPad mini esete szerintem más volt. Ott talán az iPad 2 közvetlen konkurencia volt. Ezért kellett később bemutatni valamivel... Bár most meg azt mondják az iPhone mini az iPod touch-t vágná földhöz ha megjelenne... Úgyhogy kétséges, valóban de nem lennék meglepve ha megjelenne.

(#41) kakuk.tamas válasza Blyan (#39) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Megegyeztünk! :DD

Ui.: a következő óccsó epöl cucc mi lesz?mac air, 10" 800x600-as kijelzővel, és egy egymagos 1GHz-es procival??? Extrának pedig egy 80gigás vinyó! (Y)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#42) Touch-ko válasza Dany007 (#36) üzenetére


Touch-ko
őstag

` De ne felejtsd el, hogy az elmúlt években, amiről ennyi pletyka ment iPhone téren az mind meg is valósult!`

Mint pl az anno kisebb meretu iPhone aminek 2,5 colos kijelzoje lesz, mert az eredeti 3,5 tul nagy volt.. Aztan par eve volt az Apple TV (kijelzos TV nem az Apple TV) Aztan volt pletyka az iPod Classic-rol is..

(#43) Dany007 válasza Touch-ko (#42) üzenetére


Dany007
veterán

Na mondjuk a 2,5 colos iPhone-ról én még soha nem hallottam egyszer sem. Annyira nem lehetett elterjed pletyka. :)
Az Apple Tv a tv tv pedig még mindig nincs leírva...

(#44) Blyan válasza Touch-ko (#42) üzenetére


Blyan
félisten

Márpedig esélyes, hogy a kettőt egy időben nem érdemes bejelenteni és piacra dobni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#45) Dany007 válasza Blyan (#44) üzenetére


Dany007
veterán

ööö furán nézne ki az biztos. De szvsz teljesen más a célközönség.
Én legalábbis úgy gondolom ha rendes iPhone-t akarnék venni, akkor se vennék olcsó iPhone-t ha 15k-ért adnák függetlenül.
Én amúgy már 2 éve eldöntöttem hogy következő iPhone amit megveszek az a 7-es lesz! :D Kedvenc szám...

(#46) Blyan válasza Dany007 (#45) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor az eddigi logika alapján még várhatsz négy évet :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47) Braddock


Braddock
őstag

Lesz itt még pofára esés :K

(#48) Dany007 válasza Blyan (#46) üzenetére


Dany007
veterán

Jó, akkor még nem gondoltuk volna, hogy minden fősorozat után lesz egy "S"-es típus is! :((( :D
Btw rég nem durrantottak elég nagyot ahhoz, hogy annyi pénzt kiadjak érte. Szal megéri várni.

(#49) stvnppp válasza Dany007 (#48) üzenetére


stvnppp
senior tag

Mire kijönne a hetes, addigra kigyógyul a világ ebből az okostelefon-őrületből.... :)

(#50) ZS3NI válasza stvnppp (#49) üzenetére


ZS3NI
őstag

úgy érted, iOS őrületből. :D Mert az android jobb.

Let the flame begin. ;]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.