Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#220) #86973952 válasza Gadgetfan_ (#219) üzenetére


#86973952
törölt tag

Na az iWatch jó kérdés. Erre én is kíváncsi leszek.

Én két lehetőséget tudok elképzelni:

1.
- Kisebbik tesó kap egy közepes emelést az elődzőhöz képest.
- Nagyobbik meg az elődhöz képest "jóval" nagyobbat.

VAGY

2. (ami elég necces ügy)
A kisebbik méretet felemelik a nagy árához közelire, mert elsősorban alternatívát szeretnének kínálni. Ebben az esetben viszont a kisebbik méret relatíve magas áron fog indulni. Ez kevésbé valószínűbb.

Persze itt induló árakra gondolok. Szerintem mindegyikre meg van a reális esély. Viszont az iWatch nagyon jó kérdés, kíváncsi leszek, hogy teljesen önálló termék lesz -e. Esetleg előállnak egy olyan csomaggal, hogy pl. az 5,5 colossal is meg lehet venni, mondjuk az iWatch piaci árának a felével növelve. Vagy szolgáltatói vonalon ajándékba adják mellé bizonyos kunstrukcióhoz.

Tudomásom szerint a 4 colos retina kijelző anyagára 50 dollár, az 5,5 colos zafír kijelző esetében viszont 300 dollár. !!Ezek csak kerekített számok, de az arányításnál lényeges!! Meg ugye a piaci ára is mindig változik a zafírnak. Persze tartalék alapvetően így is van szerintem az eddigi készülékek árában, tehát nem feltétlen jelenti azt, hogy a 2 termék között minimum 250 dollár különbség lesz, de benne van a pakliban, akár 300 is, mert előzőleg anyagárakról beszéltünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.