Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#171) kchris78 válasza franc0 (#167) üzenetére


kchris78
veterán

imádom amikor ezeket olvasom, minek vitázunk ha valaki le is írja hogy nem érdekel mit mond a másik :).
Vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de nem érdekel a másiké? :)

Amikor én unbody mellett voksolok akkor a 11"-os MBP-ra gondolok, a 13-as nekem nagy hurcibálni. Ha bővíteni kellene akkor ott van rajta a ThunderBolt port rajta, de nem izgat, dealextreme-ről nemsokára jön a DVI/VGA/HDMI trióadapter (elvetemültebbeknek Cinemadisplay amin aztán minden van FireWiretől elkezdve USB portig.. Billencs egér meg Bluetooth külső, nem szeretem a vezetékeket). Teljesen igaz hogy más igények mentén lettek megkreálva ez jó gondolat. Viszont ez a gép már 1kg-s és 5-6 órát ez is hoz, tényleg akkora (és olyan vékony) mint egy A4-es mappa/jegyzetfüzet, itt már érezhető a difi hogy 1.5 helyett 1kg.
SSD cserélhető benne (igaz nem szabványos, ez hátrány), akksi cserélhető benne. Nem kell úgy megijedni hogy le van zárva, ebayen van ócsóér alkatrész és csavarhúzó csak pár csavar és cserélhető. Igaz memória nem bővíthető ez is egy hátrány, de aki okosan dönt egy gépbeszerzésnél az nem utólag jön rá hogy ja, kellene bele még 4GB RAM. Akksinál kíváncsi vagyok hogy aktívan mennyien cserélik, szerintem a túlnyomó többségnek csak "szárazabb biztonságosabb érzés" ha le tudja róla csattintani (dettó telefon), én is így voltam vele és utáltam az almát. Ma már látom azokat a különbségeket megközelítésben ami miatt sokan szeretik. Barátnőmnek is ilyen kellene irodába, kevesebbet bosszankodna (OSX).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.