Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát én egy nyolcadik résznek jobban örülnék.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Shepard


Shepard
tag

Kíváncsi leszek, ha egyszer eljön az ideje, milyen irányba viszik majd tovább a sorozatot. Már a hatodik vegyes fogadtatása és a hetedik sikere után..

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Rémálmomban még előjön a Resident Evil: Operation Raccoon City...
Pont a co-op-al, meg a multival ölik meg a Resident Evil hangulatot.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Sirandrish válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem az 5, ami ugye igen erősen COOP, nagyon jól sikerült.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Resi 3 Remake jöhetne, hasonló minőségben, mint év elején a 2. rész :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) Rigormortiis válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az 5-ben valahogy mégis eltalálták, de a 6-ban meg keservesen elcseszték, pedig amúgy az sem volt rossz játék.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7) Sirandrish válasza Scholes9 (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudtommal már készül :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) melega válasza Sirandrish (#7) üzenetére


melega
őstag

Én is úgy tudom.

Olyan Resident Evilt várok ami a 7. rész irányvonalát követi, vagy 3 remakot sokkal jobbak mint a 4.,5.,6. rész szerintem.

A képek alapján nekem gagyinak tűnik.

(#9) Sirandrish válasza melega (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a 4. részt is szívesen látnám full felujított verzióban :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ingyenes a Dirt Rally:
[link]

Az epic store-on meg a Celeste és az Inside:
[link]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#11) Sirandrish válasza GodGamer5 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem pötylit eltévedtél :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Blitz23 válasza GodGamer5 (#10) üzenetére


Blitz23
tag

Köszönöm szépen! Behúztam mind a hármat! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.