Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Zirowe válasza Youri (#50) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én utoljára egy ipod touchot csomagoltam ki, az ilyen volt.
Igaz, kárpótoltak egy apple matricával. ;] ;] ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#52) válasza PR0JECTNR56 (#48) üzenetére



őstag

GR6-osnak sok a mélye (GR07) Soudmagic vékonyan szó, szép közép, gyenge basszus, M4-et nem ismerem, de volt M1-em. Az kiegyenlítettem szólt, de unalmasan.
Viszont nem tudom kijött-e már a GR00?

[ Szerkesztve ]

(#53) PR0JECTNR56 válasza (#52) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Miről hajtottad a GR06-ot?
A GR00-nak már 2011 végén (november környékén pontosabban) meg kellett volna jelennie. A premierje a kínai piacon lett volna 210$-os árcédulával, de szerintem még mindig nem jött ki, valószínűleg csúsznak vele.

[ Szerkesztve ]

(#54) Youri válasza Zirowe (#51) üzenetére


Youri
veterán

nekem mini -> nano -> touch volt a sorrend, és igen, a touch nem lett túlzottan megspékelve exrtákkal :)

RTX ON

(#55) gerii


gerii
addikt

Nagyon remélem hogy sokkal jobb lesz mint az eddigi fülesek, márcsak azért is hogy ne dobják ki rögtön hanem használják ezt a Zemberek, ezzel is kevesebb szemetet termelve.

Integrának van igaza, annyi szemetet termelnek hogy az már szabályozást kell kapjon. Ki olvassa el a használatit, 20 nyelven, az összeszerelési útmutatót, anyámkínját, vagy használja a mellékelt fülest? Annyi kacatból egy másik telefont/akármit lehetne gyártani, ehelyett vagy kidobjátok, vagy ott van a fiókban bontatlanul.
A legleg fogyasztóknak, akik évente cserélik az i3-ast, adnék egy kötelezően választható kirándulást Indiába,Ghánába, vagy valami finomabb, számtech alkatrészekkel jól megtámogatott országba, hogy guberáljanak egy keveset a halmok között. Hátha rájönnek hogy mi mennyit ér, és hogy "kényelemből" kapjon-e máskor fülest+300 oldalas használatit az új kütyü mellé.

(#56) válasza PR0JECTNR56 (#53) üzenetére



őstag

Régebben olvastam róla, de keverem valamelyik GR-el itt másokat írnak róla. Mondjuk én a magasakra is kényes vagyok.
Nem tudsz ajánlani valakit az apróban, aki IE8 ház cserét bevállal?

(#57) válasza gerii (#55) üzenetére



őstag

Az engem is bosszant, hogy Kamadában v. K.Amerikában írtják az erdőt, csak azért, hogy szórólapokkal árasszanak el, de töltőt akkor is adjanak a készülékhez, és pont. :D Azt még el tudnám képzelni, hogy lenne egy közös nagyobb teljesítményű, ami több készüléket fogadna USB porton keresztűl, de ez is erősen korlátozná a mobilitást. Ráadásul senki nem húzza ki a fali aljzatból, ha nincs használatban, és sokan feltöltés után sem veszik le. De beszélgethetünk zöld energiáról, csak senki nem veszi komolyan a fejlődő országokban, mert drága.

(#58) rbence


rbence
senior tag

Szerintem nagyon idétlenül néz ki :Y
Hogy maradna meg a fülben? Be kell cuppantani? :D

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#59) fi:zi'k válasza (#45) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Milyen vetőcső? :F
Nekem earbudnak tűnik a füles. Ha mégis az nyílás egy vetőcső, akkor hogy teszed be a füledbe? :F
A BA-t meg el lehet felejteni...mer' drága. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#60) Bici


Bici
félisten

Ugyanúgy kell a fülbe tenni, mint a régit, csak most ott az a kis előre mutató nyilás, ami pont a hallójárat irányába néz.
Ha jól sejtem, akkor jobb lesz kicsit a szigetelése, és a mélyek terén is várható némi előrelépés.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#61) PR0JECTNR56 válasza (#56) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mi történt az IE-8-asoddal, szétrepedt/tört a ház?
Itt a PH!-n tudtommal senki sem foglalkozik ilyesmivel, de az audiopartner-t lehet, hogy érdemes lenne felkeresni, hátha tudnak vele valamit kezdeni.
Egyébként garis még a füles?

(#62) válasza fi:zi'k (#59) üzenetére



őstag

Ahogy ezt :DDD

Az Apple megoldása akkor lenne jó, ha fül mögött kéne elvezetni. Így egy pillantásra kicsúszik.

SHiZUOKA

Pedig nagyon egyszerű lenne szerelni, csavaros minden, a kábel csatis, még én is megcsinálnám ha lenne házam. Rajtam kívűlálló okból meg lett taposva, egy általam nagy szeretetnek örvendő családtag részéről. :D Mind a két csö kitört. :((

[ Szerkesztve ]

(#63) válasza PR0JECTNR56 (#61) üzenetére



őstag

Na már nem tudtam szerkeszteni.

Nem garis, de ez nem hiszem hogy bele férne. Az Audiopartnernél rákérdezek :R

(#64) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Én headsetként használom a fülest, így az agybadugós kialakítás felejtős. Nekem az Apple gyári fülese eddig bevált, bár én csak beszélgetésre használom, és vezetés közben sem zenét, hanem hangoskönyvet vagy podcastokat hallgatok. Zenét otthon hifin. Azért az ergonómia miatt remélem ez nem fog állandóan kiesni a bal fülemből, ha hirtelen jobbra nézek!! :D

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#65) rauschie válasza ZooLee (#36) üzenetére


rauschie
senior tag

Elvileg választhatsz. Az utolsó telómhoz valami EU-s irányelvvel harmonizálva két tartozékot kaptam: egy könyvet meg egy dobozt.

Új telefonról volt szó persze.

[ Szerkesztve ]

(#66) butyek


butyek
senior tag

Elég érdekesen néz ki. De a hangzás számít, arra meg nem hiszem, hogy lesz panasz.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#67) Youri válasza butyek (#66) üzenetére


Youri
veterán

eddig is volt :)

RTX ON

(#68) ZooLee válasza Youri (#67) üzenetére


ZooLee
őstag

Azért kicsit igazságtalan hi-fi fülesekhez mérni, mivel ez headset is, nem szólhat ugyanúgy. Tapasztalatom szerint a magas és középtartománya szépen szól, a mélyek hiányosak eléggé. Ez viszont megfelel annak, hogy az emberi hangra van kihegyezve. Mondjuk ez meg marhaság abból a szempontból, hogy az iPhone iPod is egyben, így lenne igény egy normáls fülesre.

Én mondjuk eddig is mást használtam, mert a fülhallgatók helyett jobban szeretem a fejhallgatókat.

Z.

(#69) butyek válasza Youri (#67) üzenetére


butyek
senior tag

Még sehol nem láttam, vagy hallottam. De mindenről nem értesülhetek én sem, nem mintha akkora hír lenne :)

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#70) Youri válasza ZooLee (#68) üzenetére


Youri
veterán

van egy elég régi 3000 forintos philipsem, mindig szebben szólt, mint az almás, és sokkal kényelmesebb is volt, nekem ennyi elég, nem vagyok vájt fülű, az agybadugóst elutasítom, és nem vagyok hajlandó 5 számjegyet fizetni egy fülesért, annyira nem vagyok audiofil, de az apple fülesei egyszerűen gagyik voltak mindig. Headset vagy sem, ezek a mai kütyük könnyen profilozhatóak.

butyek: az eddigi apple fülesekre gondoltam

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#71) butyek válasza Youri (#70) üzenetére


butyek
senior tag

Jahh, értem :)

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#72) r3dsnake válasza Bici (#18) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mert mi az első? Tényleg érdekel.

(#73) Bici válasza r3dsnake (#72) üzenetére


Bici
félisten

HTC One S.
Méresek alapján is egy hajszállal jobb, de a lényeg, hogy sokkal kisebb a kimeneti impedanciája (dinamikusabb hangzás + kevésbé érzékeny a rádugott füles impedancia-freki menetére).

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#74) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Azt hiszem tovabbra is a Beats fulest fogom hasznalni.

(#75) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Mint 2 hajszárító, úgy néz ki :D

(#76) válasza HaZsolt (#75) üzenetére



őstag

Vótmá :DDD

(#77) trufa12 válasza (#76) üzenetére


trufa12
addikt

Nah és engem nem értékeltetek :D :C( nevezzük fülszárítónak ) :D

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.