Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

Hát nem hétköznapi. :Y

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

De fura, hogy kell ezt betenni a fülembe? :D

(#3) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Ha nem agybadugós akkor már nem lehet jó számomra

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4) helixP válasza Oppenheimer (#3) üzenetére


helixP
nagyúr

Maximálisan egyetértek.

(#5) banhammer


banhammer
veterán

Nem tetszik ez a csillogó fényes műanyag.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) Beri78


Beri78
őstag

nem egy szép darab.... :(

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#7) tDr1v3r válasza Oppenheimer (#3) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem ez agybadugós lesz, vagyis nem egészen... olyasmi, csak gumiharang nélküli. A Sony-nak van ilyesmi fülhallgatója tudtommal.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Gyári füles idáig jó drága volt (ha esetleg garin kívül cserélni szeretted volna, bár régen ipodnál garin belül sem akarták cserélni itthon), de legalább kényelmetlen és szarul szólt.

Ez se néz ki kényelmesebbnek, remélhetőleg talán majd jobban szól.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) Integra


Integra
titán

aki eddig is a gyári almás fülessel hallgatta a készülékét, annak ez is jó lesz, ugyanolyan szutyok gané, igazi akusztikai rémálom.
a többi meg vegyen rendes fülest inkább, ne egye meg a unibody maszlagot.

(amúgy pedig globálisan kéne betiltani az összes fülest és tápot, kábelt szériatartozékként és mindenkinek külön kéne vennie.)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) nicu71


nicu71
addikt

ez az izé az első útelágzos... útelgázos,izé útelágazódáskor kiesne a fülembül :B

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#11) hemaka válasza Zirowe (#8) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jaja, elég ratyi volt, ráadásul a peremen lévő gumi elkezdett foszlani már pár hónap után, lol

(#12) Dante32 válasza Oppenheimer (#3) üzenetére


Dante32
tag

Egyetértek.Hasonlókép.........

(#13) Youri válasza Zirowe (#8) üzenetére


Youri
veterán

jaja, gyári apple füleseim mindig a a fiók mélyén kötöttek ki :)

RTX ON

(#14) Integra válasza Youri (#13) üzenetére


Integra
titán

konkrétan ezért is tiltanám be a széria csomagolásban az összes kiegészítőket :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) Youri válasza Integra (#14) üzenetére


Youri
veterán

Persze ebből sose volt akkora nyavajgás, mint mondjuk a HTC mellé csomagolt gyenge fülesből :)

RTX ON

(#16) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Ideje volt már az újításnak, mert a régi, ami ez esetben nem csak képletesen az, egy kalap szar volt.. Negyed óra után nyomta a fülem és nem is szólt túl szépen..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#17) Kashim


Kashim
őstag

Azért az agybadugósok sem jók minden szituációra. Tök jó hogy kb. a saját emésztésem hallom mikor bedugom a fülembe, de ha bringázni megy az ember várost, vagy autós közlekedést érintve, akkor nem egy életbiztosítás. Nem mondom, legtöbb esetben jó szarok ezek a készülékek mellé csomagolt fülesek, de néha beszélgetésre, olyan esetekre ahol külső zajt is hallani szeretnéd, vagy nem a 10-20 ezres jobb agybadugósod akarod elveszteni, jók ezek is. Mondjuk alapból sosem fogom megérteni minek lovagol az ember olyanon, amit úgyis kvázi ingyen kap.

Integra
Igen és akkor vennéd meg mindig a töltőt, kábelt a telefonokhoz ugye? Nincs is annál jobb érzés, mikor megveszel egy alapból is drága telefont, és akkor még legózod mellé a töltőt+kábelt 5x-ös áron. Kényelem felsőfokon. Ha mellé nem adhatnák, még inkább arra gyúrnának a gyártók, hogy csak tőlük vedd a kiegészítőket horror áron. Ezt te sem gondolhatod komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#18) Bici válasza Youri (#13) üzenetére


Bici
félisten

Sosem értettem, hogy a jelenleg második legjobbbb hangú telefonhoz hogy lehet egy kifejezetten alsó kategóriás fülest adni... Ennél jobb, ha nem adnak semmit, mert legalább kevesebb hulladék keletkezik - manapság ez sem elhanyagolható szempont.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#19) L4mie válasza Youri (#15) üzenetére


L4mie
veterán

Hát az fosszar is volt minden esetben ok Beats-et nem próbáltam, az nyilván nem volt olyan.

ez meg olyan mint valami mini hajszárító :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#20) Youri válasza Bici (#18) üzenetére


Youri
veterán

Mielőtt lett volna a telefon, és az iPod volt a csúcs, akkor is gagyi volt :)

Kashim: A töltő mióta kiegészítő? :U Vagy csak nagyot akartál beszólni?

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#21) LW


LW
őstag

Hova lett az alma? :D
Érzem, hogy a másik oldalán egy szürke alma van.

(#22) Integra válasza Kashim (#17) üzenetére


Integra
titán

ez a gyártók sara és szégyene. te viszont csak ezt látod, azt nem -vagy nem érdekel-, hogy milyen irdatlan mennyiségű elektronikus szemetet termelünk.. tovább is kéne látni az orrodnál. ráadásul most már nagyon erősen megy a szabványosítás a töltőknél és a csatlakozóknál is. ja vágom, ez apple, itt nincsen szabvány, mert ők akarnak a szabvány lenni.. ennek ellenére de, betiltanám. fele ennyi szemét lenne töltőkből és tartozékokból.

youri példája teljesen ide vágó, de az enyém is.. 3 telefont töltök 1 usb kábellel, 3 füles landolt a fiókban azonnal, mert ipari hulladékok, ellenben vettem 1 sennheisert azonnal, ami azóta is kiszolgál. ki a francot érdekel, hogy ingyen van? szar az összes és totál felesleges. ellenben azért belém is szorult már némi környezet tudatosság.. tehát van 3 soha nem használt fülesem és 2 usb töltőm. és ez csak az én személyem. hány embernek van a földön okostelefonja és hányan cserélnek évente? ez hány teljesen felesleges töltőt és fülest jelent alaphangon? számolgass picit.... :U az meg vicc, hogy ingyen van, semmi sincsen ingyen ebben a világban..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23) Kashim válasza Youri (#20) üzenetére


Kashim
őstag

Mióta nem? Én ahányszor telefont vettem, töltőt+adatkábelt is adtak mellé. Ezt a stílust meg ne erőltessük légyszi.

Integra
Igazad van, nem értem hogy termelnénk kevesebb elektronikus szemetet, ha ugyanúgy meg kellene venni a kiegészítőket minden telefonvásárlásnál, mert folyton változtatnának rajta, hogy csak ahhoz legyen jó. Néhány esetben igazad lehet, ha pl. az ember sosem adja tovább a telefonját, csak gyűjti otthon őket, megtartva az előzőhöz kapott kiegészítőket is.

Én magam általában eladom az aktuális telefonom tokkal-vonóval és csak utána veszek újat, szóval semmivel sem szennyezném kevésbé a környezetet, ha ugyanúgy megvennék mindent, mert szükségem lenne rá. Oké, a fülhallgatós témában igazat adok, mert aki egyszer vesz egy jobbat, az meg is tartja és mellékelt változat a doboz alján lapul kihasználatlanul. Viszont érdekes lenne megnézni egy felmérést, vajon a sokmillió felhasználóból hányan használják az alapból készülékek mellé csomagolt fülest. Biztos vagyok benne, hogy nagyobb lenne az arányuk, mint azoknak akik 3rd party cuccot használnak, így meg pusztán üzleti érdek egy vállalatnak, hogy ne a hiánya miatt kerüljön hátrányba egy másik gyártóval szemben.

[ Szerkesztve ]

(#24) Xaels


Xaels
félisten

Ez nekem nem tűnik túl ergonomikusnak. Nem tudom ti, hogy vagytok vele de egyik oldalról sem hasonlít a hallójáratomhoz az alakja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) Youri válasza Kashim (#23) üzenetére


Youri
veterán

Tehát neked a töltő kiegészítő, mint pl a füles, vagy a tok, vagy a fólia, nem pedig tartozék, mint mondjuk az akksi, értem, bocsi

RTX ON

(#26) foxtrott


foxtrott
csendes tag

nekem is kizárólag csak az agybadugós füles jöhet szóba, szép a hang kellemes, nem akar tőle leolvadni a fülem stb, ahogy itt olvasgatom a kommenteket, nem tudom elképzelni hogy egy ilyen nagy vállalat ha az unibody kivitelezésre gyúr akkor miért nem tud olyat letenni az asztalra ami egyszerre biztosítja a kellemes hangzást és a formavilága is szép

Minden ember tud repülni, csak ki kell zárni a zuhanástól való félelmet.

(#27) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Nem tartom jó ötletnek ezt a konstrukciót, ehelyett maradhatott volna a régebbi IEM megoldás.

(#28) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

imho valszeg jobbat ad a veterán philips hp200-asom :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29) Integra válasza Kashim (#23) üzenetére


Integra
titán

na, csak kapisgálod, erre van a hatósági tiltás. nem kerül senki hátrányba, mert senki sem csomagolhat hozzá. majd a kiegészítők árát meg a piac lenyomja. max mást veszel ha nem tetszik, vagy annyira az adott készüléket akarod venni. apple esetén ezt absz megértem :D

a töltő is olyan, hogy egy töltő egy sok-sok éven át jó, tehát mndenki vesz magának egyet (vagy már van) és nem adja tovább mert tudja, hogy ő sem kap majd az újonnan vásárolt, vagy használtan vásárolt készülékhez, mert a telefonokat nem adják tovább vele. és senki sem fog ezért újat és újat venni. mindenkinek lesz egy, ami mindenhez jó, mert szabvány, industry standard, bár tudom, hogy ez a szó apple körökben eléggé ismeretlen fogalom.

de ha nem érted, nem érted, pedig pofon egyszerű, erről már nem tehetek :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30) Kashim válasza Youri (#25) üzenetére


Kashim
őstag

Úgy hívod ahogy akarod/értelmezed, preferencia kérdése. Ha sokat utazom, viszem a töltőt is, mint egy kiegészítőt, különben nem tudom feltölteni a telefonom a hotelben. Én annak tartom, nem tudom ez miért zavar téged és miért kell bunkózni ilyen pitiáner dolgon.

Integra:
Értem én és ez mind szép és jó, örülök, hogy ilyen környezettudatos vagy, csak van még rajtad kívül kb. 7 milliárd ember akik (sajnos) javarészt máshogy gondolkoznak. Őket is figyelembe kell venni és amíg többségben lesznek azok akik kiszórják, idő előtt elhasználják ezeket a vackokat, az emberek és a Mobilarénához hasonló bemutatós oldalak pozitívumként értékelik, ha egy gyártó elhalmozza a készüléket kiegészítőkkel, addig úgysem fognak ennek gátat szabni. Az elejétől kellett volna így indítani, most így már megkockáztatom, lehetetlen lenne átszoktatni a piacot.

[ Szerkesztve ]

(#31) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nekem tetszik, kíváncsi leszek hogyan fog szólni, hátha megközelíti az agybadugós szintet.:)

(#32) trufa12


trufa12
addikt

úgy néz ki mint 1 hajszárító (ez esetben 2 ) :)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#33) Integra válasza Kashim (#30) üzenetére


Integra
titán

az nem számít, hogy ők nemtörődömszarokbelementalitásúak, mert a hatósági tiltás megakadályozza az esztelen szemetelést, legalábbis egy jókora részét és ez már önmagában siker. még a nemtörödömszarokbeléjűeknél is. :)

sőt!
én még arra is kötelezném a gyártókat, különösen a töltők esetén, hogy kötelesek minden készüléknél az elektronikus(!!) dokumentációban jól láthatóan az első oldalon kiemelni (papírokat is betiltanám, csak a garilevél maradhatna papír alapú), hogy a szabvány usb töltők minden készüléket tudnak tölteni, márkafüggetlenül. mert nyakam rá, hogy a gyártók úgyis elkezdenék búgni a szerencsétlen ügyfél fülébe, hogy a másik gyártóéval tönkre fog menni, vagy idő előtt elöregszik etc etc etc csak, hogy vegye még azt is meg....
ez van, nevelni kell a társadalmat tudatosságra. magától nem megy.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#34) BDave válasza Kashim (#17) üzenetére


BDave
őstag

Mondjuk alapból sosem fogom megérteni minek hallgat valaki zenét bringázás, beszélgetés közben. Előbbi baromi balesetveszélyes, utóbbi pedig a világ egyik legbunkóbb dolga.

(#35) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem tűnik túl kényelmesnek....

All→M8

(#36) ZooLee válasza Youri (#25) üzenetére


ZooLee
őstag

Tehát neked a töltő kiegészítő, mint pl a füles, vagy a tok, vagy a fólia, nem pedig tartozék, mint mondjuk az akksi,

Integrának igaza van, mostanra már opcionális kiegészítőnek kellene lennie a töltőnek, mint egy fülesnek vagy bármi másnak. Hegyekben állnak otthon a különböző töltők, microUSB-sből van legalább 6 db. Ehhez képest vettem egy 4 USB portos falitöltőt, amibe csak különböző kábeleket kell dugni, és a család összes készülékét tudjuk vele tölteni.

Jó lenne, ha lassan vásárlásnál választhatnánk, hogy sima csomagot kérünk, vagy pedig "extrázottat".

Z.

[ Szerkesztve ]

(#37) Youri válasza ZooLee (#36) üzenetére


Youri
veterán

engem az ilyen lépések hátrányosan érintenének, mert hajlamos vagyok elhagyni őket egy-egy út alkalmával

RTX ON

(#38) Kashim válasza BDave (#34) üzenetére


Kashim
őstag

Nem úgy értettem a beszélgetést, :D
hanem hogy azon keresztül. Headsetet csomagolnak általában, nem sima fülest.
Bringázás közben én is szoktam zenét hallgatni. Nem hiszem, hogy sokkal balesetveszélyesebb lenne, viszont jóval kevésbé unalmas, ha napi 1 órát ingázol meló és az otthonod közt.

[ Szerkesztve ]

(#39) zooole


zooole
senior tag

Az előző egyenesen szar volt formailag. hangzásban pedig teljesen átlagos. Remélem most jól átgondolták az Apple módon és használhatóbbá teszik, mert a régit sablon alapján szépen összecsapták. A többire pedig szartak.

(#40) korpicschess válasza Oppenheimer (#3) üzenetére


korpicschess
veterán

+1000

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#41) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Mostantól akkor ez lesz az ipari standard a trendi fiúk és lányok körében a Bícc (és másolatai) mellett?! Ó, je!
Micsoda mini hajszárító! :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#42) válasza Integra (#22) üzenetére



őstag

Szerintem te nem látsz az orrodnál tovább, ha Sennheisent vettél a gyári fülesed helyet. A gyári fülesek azért olyanok amilyenek, mert költségkímélő. Ennek ellenére sokan azokat használják. Még PMP-khez sem adnak komoly fülhallgatót.
Nem csak, hogy töltőt kell adniuk, de a jövőben indukciós töltőt. Ipari hulladékokat, meg az olcsó jánosok termelik ki az utángyártot sz@rokkal.. Soha nem volt bajom töltőkkel, sőt amióta iPhone-t használok, nem cserélgetem félévente a telefonokat.

[ Szerkesztve ]

(#43) Youri válasza (#42) üzenetére


Youri
veterán

nem tudom vettél-e valaha iPodot. Nehéz elhinni azon az áron, hogy a költségkímélés szóba jönne...

RTX ON

(#44) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

pofára tetszik.
de vajon 3,5-ös? :)
ezekből mindent kinézek...

(#45) válasza zooole (#39) üzenetére



őstag

Így ránézésre dinamikus, és a membránra merőleges a vetőcső, ergo semmivel sem jobb a réginél. Viszont, ha ballansz armatúrás, akkor garantáltan szebben fog szólni.

Youri

Sajnos igen. Az Apple saját zsebre dolgozik. Az árban benne van a név, és az eladási ráta. Arra játszanak, hogy úgy is lecserélik. De gondolj bele, egy valamire való füles 20k-nál kezdődik.

[ Szerkesztve ]

(#46) Integra válasza (#42) üzenetére


Integra
titán

kurva jó vagy, de tényleg. gratulálhatok? :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#47) Peterson_ válasza Xaels (#24) üzenetére


Peterson_
addikt

Majd leírják hogy az, aztán mindjárt ergonomikus lesz.;]
Aztán fülgyulladásos apple userekkel lesznek tele a fül-orr vége osztályok.
Még a gumiharangos megoldások sem túl egészségesek, nemhogy a kemény műanyag megoldás.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#48) PR0JECTNR56 válasza (#45) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

No offense, de 20k alatt is vannak már egészen jól sikerült darabok, lásd Vsonic GR06, Brainwavz M4, Soundmagic egyes típusai és még ez csak a jéghegy csúcsa.

(#49) Zirowe válasza Youri (#43) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Pedig minden arra megy, csak ők jól "kommunikálják".
Kompakt csomag, nincs használati utasítás, kínai gyártás, stb. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#50) Youri válasza Zirowe (#49) üzenetére


Youri
veterán

iPod mini-re ezek pont nem voltak jellemzőek, de még a nanohoz is volt egy s más :) Kivéve persze a kínai gyártást

[ Szerkesztve ]

RTX ON

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.