Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v.tom


v.tom
őstag

Egész kis csinoskák. :)

(#2) Füge007


Füge007
senior tag

Bármelyiket szívesen látnám az asztalomon :D . Szép masinák, és kérem a Dell minőség magért beszél!

Füge

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Az első design by: iWiW.hu? :D
Az utolsó tükjó, nekem az tetszik. :)

(#4) eziskamu válasza hemaka (#3) üzenetére


eziskamu
addikt

Szerintem a DNS-t is alkotó molekulák (asszem valamilyen cukor) de majd hátha jön egy vegyész ;]

(#5) Depression


Depression
veterán

A támogatási ötlet jó, de a képek eszméletlenül idétlenek. Miért kell művészi alkotást és a támogatást egybekötni? Ezt sosem értettem.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#6) luw2win


luw2win
őstag

~140k ért elég pofás laptopok,és még a desing se mondható unalmasnak

Az utolsó képen lévő laptopnak olyan Far Cry 2 feelingje van :)

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#7) #06658560 válasza eziskamu (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Biosz-kémia szakos osztályfőnök hatása alatt mondom, ez nem DNS alkotóelem, hanem valami molekulaláncokból randomra kirakott minta. Ilyen molekula nincs a világban.

(#8) hemaka válasza #06658560 (#7) üzenetére


hemaka
nagyúr

dehogynem, iwiw :D

(#9) #06658560 válasza hemaka (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

mér? Az van a világban?

(#10) Cs_Laci válasza hemaka (#8) üzenetére


Cs_Laci
senior tag

Mér? Az molekula?

(#11) DeSanto válasza hemaka (#8) üzenetére


DeSanto
őstag

iwiw molekula! :DDD

(#12) zeg


zeg
senior tag

Tehát az eredeti árhoz képest 20 dollárral drágábban adják. Azé milyen rendes már ez a Dell! :DDD

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#13) mephi666


mephi666
nagyúr

ezért a 20dolcsis felárért adhatnának szolid laptopot is meg mellé egy matricát: "én támogatom az afrikai AIDS-es gyerekek gyógyszerellátását segítő programot" felirattal és akkor az is segíthetne, aki egy 1525-höz hasonló elegáns dell-t szeretne... a matricát meg kiragaszthatná a kocsija ablakába, hátha más is felbuzdul...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) as_Rock


as_Rock
őstag

A másodikat kérem, de 20$-t alkudnék :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#15) X@b3e válasza hemaka (#3) üzenetére


X@b3e
addikt

Nekem is ez jutott az eszembe az elsőről

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#16) origamihl


origamihl
csendes tag

Ha valaki mutat nekem egy studiot Magyarországon ennyiért !!! Hihetetlen milyen túlárazás megy itthon. Egy sima 1525-s Inspiron t2390-es dual core-ral meg 2 giga rammal, x3100 -al ül itt az ölemben és 167k volt. Most 210 re felment az ára a laptop.hu-nál kiszállítással együtt [link]

Szánalmas ez az egész.

(#17) mephi666 válasza origamihl (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, azért említettem én is előbb a 1525-öt, mert 150-160körül vette sógorjelöltnek a cége 1hónapja kb és nagyon jó kis laptop... itt egy link... ez nőcis verzió, az övé szolidabb... és 166.680,-

(ez kisebb procival és kevesebb rammal, de a ram nem drága nagyon... csak olcsóbb majd kb 35tel)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) hemaka válasza #06658560 (#9) üzenetére


hemaka
nagyúr

cyber világban van :D
Egyébként maga a minta nem rossz, csak kisértetiesen hasonlít az iwiw logóra.

(#19) eziskamu válasza #06658560 (#7) üzenetére


eziskamu
addikt

Kár! Azt hittem valami értelmes. :))

(#20) dabadab válasza Cs_Laci (#10) üzenetére


dabadab
titán

Az iwiw logo igazabol egy THC molekula nemileg atdizajnolva :)
Ezen a laptopon meg valami szerves vegyuletnek (a THC, az alkohol es a DNS is az :) ) kinezo ize van, hogy konkretan mi (ha egyaltalan valami), azt meg nem mondom.

DRM is theft

(#21) bazsade


bazsade
tag

a kisebb modell 3650-es vga-val elég jónak tűnik ebben az árban

(#22) kariad


kariad
senior tag

Egy kis festékszoró és pont ilyen lesz.... :))

(#23) fsc válasza origamihl (#16) üzenetére


fsc
tag

ennyi pénzért ez egy kicsit (nagyon) jobb választás
http://www.laptop.hu/index.php?main=main&page=bolt&subpage=kirakat&itemid=9971&op=details&mode=laptop_uj

[link]

[ Szerkesztve ]

(#24) Stehe válasza fsc (#23) üzenetére


Stehe
aktív tag

Nem tudom, nekem egy Fujitsu Siemens semennyi pénzért nem lenne jó választás... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.