Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Ugyan egy boldog iMac tulaj vagyok, de meg kell hagyni nagyon csinos ez a Lenovo cucc, nagy kár, hogy jó eséllyel soha nem kerül itthon forgalomba:( Az ára szerintem nem elrugaszkodott, persze jó eséllyel TN panelt kapunk a pénzünkért, pedig ha a Samsung 215TW-ből megmaradtakat építenék be...na mind1 bili meg a kéz esete:) A legolcsóbb iMac jelenleg 200 dollárral drágább, igaz abban elég erős proci van, viszont memóriát még venni kell bele (plusz 50 dolcsi, ha 4 GB-ot akar az ember és akkor még csak valami egyszerű modulról beszéltünk), szóval lesz ennek alapja, a távirányító miatt sokan fogják használni Media Centernek, hiszen a Diamond (Windows Vista-ban lévő Media Center neve) nem csúnya cucc, csak katalogizálásra vacak, de amellett el lehet menni (az Apple Front Row-ja meg iTunes-szal van összhangban, ami egy rakat fájltípust nem támogat, kezdve az mkv-val). Én GeForce 9400M köré építettem volna, de nyílván nem látok bele a Lenovo raktárkészletébe, jó eséllyel tömve vannak GM45-ös deszkákkal. Remélem lesz itthon és akkor el tudok kérni egyet tesztelésre, nagyon szeretem az ilyen dolgokat, én ezekben látom a jövőt:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.