Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Dizájnos. Jó alternatívája lehet egy nagy méretű, nem hordozott notinak.

Aki hülye, haljon meg!

(#2) gyiku


gyiku
nagyúr

ez igen, tenyleg all in one. arban sem annyira huzos. remelem hamar eljutunk a 42"-os verzioig, ami falra akaszthato :K

L3zl13 inkabb htpc.

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#3) Morden24


Morden24
nagyúr

Windows Vista Premium vagy Basic

Mármint Home Premium vagy Home Basic, nem igaz?

Amúgy a kinézete szerintem kifejezetten nagyon jó, a belseje is elfogadható (bár hogy minek a DDR3, azt nem tudom, csak feleslegesen drágít), és az 1K dodó sem túl veszélyes (persze "felextrázva" gondolom van vagy 1,5).

Sectumsempra - For Enemies

(#4) Dolby


Dolby
senior tag

Tényleg nagyon jól néz ki, és ugyan nem dúrva a tudásához képest az ára de azért ennyit nem biztos hogy kiadnék érte.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#5) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nagyon dizájnos gép. :C Csak Lenovo-s áron.

(#6) xedos


xedos
addikt

Ez tetszik!
Végre egy jó alternativa az iMac mellett!
Ez szép és olcsó is :-) Nem úgy mint a többi förmedvény...

(#7) shteer


shteer
titán

külső 10/10 :K de számomra zsiráf kategória :D

..szerintem jónak tűnik

(#8) Csoky


Csoky
csendes tag

:Y ez tetsziiiiik... nagyon :D
iMac alternatíva, csak nem árban... és ha jól tudom a HP is próbálkozott már ilyen téren, na az sem volt csúnya csak drága. Nekem. :O ha itt megjelenik lehet benevezek egyre ;)

Legalábbis én így gondolom.

(#9) .tnm


.tnm
addikt

így a képen szép, de a bill. nem tetszik -összenyomott gombok-, az ilyen képernyőbe épített mélynyomókkal szemben szkeptikus vagyok, meg azok a sztereó hangszórók sincsenek túl messze egymától. és ha elavul, akkor kuka az egész

szal, szép meg kompakt, de annak aki igazán értékelni tudja a tartalmát, annak minőségibb megoldás kell, sztem. azt el tudom képzelni, hogy jól menő cég cégvezetőjének íróasztalán ilyen csücsül, de sok más helyzetet nem

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#10) Kobe


Kobe
veterán

ezeket a gépeket én sokkal inkább tartom a jövő kézzelfogható megoldásainak, mint a batár tégla házakat és azok 8 millió kábelét. Szerintem királyul néz ki, általános multimédiás célokra nem is kell jobb :)

(#11) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Ugyan egy boldog iMac tulaj vagyok, de meg kell hagyni nagyon csinos ez a Lenovo cucc, nagy kár, hogy jó eséllyel soha nem kerül itthon forgalomba:( Az ára szerintem nem elrugaszkodott, persze jó eséllyel TN panelt kapunk a pénzünkért, pedig ha a Samsung 215TW-ből megmaradtakat építenék be...na mind1 bili meg a kéz esete:) A legolcsóbb iMac jelenleg 200 dollárral drágább, igaz abban elég erős proci van, viszont memóriát még venni kell bele (plusz 50 dolcsi, ha 4 GB-ot akar az ember és akkor még csak valami egyszerű modulról beszéltünk), szóval lesz ennek alapja, a távirányító miatt sokan fogják használni Media Centernek, hiszen a Diamond (Windows Vista-ban lévő Media Center neve) nem csúnya cucc, csak katalogizálásra vacak, de amellett el lehet menni (az Apple Front Row-ja meg iTunes-szal van összhangban, ami egy rakat fájltípust nem támogat, kezdve az mkv-val). Én GeForce 9400M köré építettem volna, de nyílván nem látok bele a Lenovo raktárkészletébe, jó eséllyel tömve vannak GM45-ös deszkákkal. Remélem lesz itthon és akkor el tudok kérni egyet tesztelésre, nagyon szeretem az ilyen dolgokat, én ezekben látom a jövőt:)

[ Szerkesztve ]

(#12) Major Major


Major Major
őstag

Ha már touchpadet tettek a billentyűzetre, a pöcökegeret miért hagyták le róla? :)

(#13) gliskard


gliskard
senior tag

WOW! már kezdtem beletörődni, hogy a brand (pc) gyártók közül csak az apple foglalkoztat profi formatervezőket... SZVSZ ez jobban sikerült (legalább is fotón) mint az alu iMac!

(#14) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Zsírkarajul néz ki! :K

...

(#15) Ste


Ste
addikt

nappaliba kicsi, asztalra meg felesleges
ettől függetlenül kis lakásba lehet ideális

A bill előtte az vajon logitech?

(#16) waverider válasza gliskard (#13) üzenetére


waverider
senior tag

DELL XPS ONE
nekem ez is nagyon tetszik, ugyanolyan a távrángató van ehhez is.
de van még a [Sony] -nak is egy pár megoldása, meg a [HP] -nek is:
szvsz a DELL-re szavaznék, de Európában még sajni nem kapható a 24"-os :(
ha valaki be tudja szerezni az USA-ból, dobjon meg egy privivel :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#17) waverider válasza gyiku (#2) üzenetére


waverider
senior tag

+O: veszel egy 42"-es LCD-t majd megspékeled a hátát ilyesmivel:
MSI

:R

[ Szerkesztve ]

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#18) baliii


baliii
senior tag

hihetetlenül jól néz ki, nekem az összes ilyen megoldás közül ez tetszik eddig a legjobban, bár lehetne mondjuk 24"-os vagy 26 az már elég lenne :) remélem a jövőben ez is olyan lesz mint a laptop, hogy egyre olcsóbbá válik...
waverider: ez a kis MSI is jó cucc bár én monitor helyett LCD TV-re szerelném rá :D

[ Szerkesztve ]

(#19) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Mac user szemmel is igen ízléses. Komolyan mondom rég láttam már ilyet. :R Egy kicsit még mindig kacskaringós, de bőven belefér. A legfontosabb, hogy az anyagminőség is jónak látszik, de élőben meg kéne nézni.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#20) Ste válasza waverider (#17) üzenetére


Ste
addikt

csak tudásban nem lesznek köszönő viszonyban

(#21) #95561216 válasza Csoky (#8) üzenetére


#95561216
törölt tag

Komolyan érdekelne, hol nézegetsz te iMacet, hogy szerinted ez a cucc drága az iMachez képest..

(#22) iwu válasza baliii (#18) üzenetére


iwu
addikt

szerintem ő is az LCD Tv-re gondolt :)

nagyon szép ez a cucc!!!!!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#23) FefeeX válasza Ste (#20) üzenetére


FefeeX
veterán

Attól függ filmezni vagy játszani akarsz... Valóban nem egy kategória, de én erre mégis a 42"-t választanám

Ahogy megláttam a képet beleszerettem. Csak aztán elkezdtem olvasni, 21,5"... A képen nagyobbnak tűnik... Ekkorka pici nem kell sajna... :) Normál media center 37"-nál, de inkább 42"-nál kezdődik... Az hogy itt próbálnak ilyen hibrideket összeszórni, kicsit gáz. Biztos sok embernek bejön és szívesen használja, de amíg nincs 42" plazmában, laserben, vagy OLED-ben, addig nálam ez sajna nem rúg labdába. Nem olyan borsos az ára ugyan, de nem is egy csúcs a gép...

(#24) FefeeX válasza baliii (#18) üzenetére


FefeeX
veterán

Egy gond van a tévékkel, legalábbis a régebbiekkel, a folbontás. Mondjuk nem tom láttál-e már 42" monitort, de 42" az már csak tévé van. Inkább a fenntartás hogy ha akkora és gépnek is kell akkor FullHD legyen...

(#25) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nem kicsi ez a 21,5 hüvelyk? :F

(#26) cucka válasza WonderCSabo (#25) üzenetére


cucka
addikt

Szerintem nem. Ez egy számítógép, nem pedig televízió (bár itt a hozzászólások között sok embernek nem tűnt még fel ez az apró nüansz)

(#27) FefeeX válasza cucka (#26) üzenetére


FefeeX
veterán

Az apró nüansz hogy akkor minek rá távirányító, meg miért tévé alakja van?

(#28) cucka válasza FefeeX (#27) üzenetére


cucka
addikt

Távirányító azért kell rá, mert ez ilyen multimédiás home entertainment cucc, amit akár tévénézésre is használhatsz, de mondjuk a zenelejátszót is ezzel tudod vezérelni. Ettől még alapvetően számítógép marad, tehát nem konkurenciája semmilyen igazi lapostévének.
Egyébként volt már olyan, hogy notebook-hoz is járt távirányító, vagy gondoljunk a tökátlagos monitorokra beépített tv tunerrel.

Azért van tévé alakja, mert alapvetően minden, dizájnos talpú tft monitornak is tévé alakja van. (Mondjuk a monitor meg a tévé között formára annyi a különbség, hogy az egyik nagyobb méretű. Túl nagy variálási lehetőség nincs a dizájn terén egy tft monitornál.)

(#29) WonderCSabo válasza cucka (#26) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez nem számítógép ,ez egy all-in-one media center... És a számítógépeknél sem kuriózum már a 24 hüvelykes monitor. Én konkrétan ezt tartanám elegendőnek egy ilyen terméknél.

(#30) iwu válasza WonderCSabo (#29) üzenetére


iwu
addikt

.

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#31) luw2win


luw2win
őstag

Azta elég bejövős design :K

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#32) #72042496 válasza M@trixfan (#19) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem PC userként még mindig az iMac jön be jobban, éppen azért, mert ez valahogy túl kacskaringós. :B

Viszont a belseje és felszereltsége igen tetszik. Azért remélem digitális hangkimenet van rajta, mert a beépített hangszóróktól a "mélynyomóval" együtt sem várnék túl sokat. :D

(#33) twollah


twollah
nagyúr

"beépített mélynyomó"

Ez enyhen szolva is barokkos tulzas

(#35) baliii válasza cucka (#28) üzenetére


baliii
senior tag

azért tvnek sem rossz egy kissebb szobába, mondjuk az ágyaddal szemben beraksz egy ilyen a hálóba és tudsz netezni tvzni meg mindent ami kellhet úgy, hogy közben fekszel :)
amúgy majdnem 55cm, az már nem olyan rossz tvnek sztem, nekem is ekkora van az ágy mellett és este elalváshoz tökéletes... csak mondjuk nem került ennyibe :D
amúgy a billentyűzet sem lehet rossz darab, gondolom a jobb oldalán touchpad van, így méginkább könnyebb ágyból kezelni :K

[ Szerkesztve ]

(#36) FefeeX válasza baliii (#35) üzenetére


FefeeX
veterán

"majdnem 55cm"

majdnem, csupán 5 centivel kevesebb, az viszont 10%... :) Végülis majdnem 24"-os, csak 21,5"... :)

(#37) Ste válasza FefeeX (#23) üzenetére


Ste
addikt

jobban belegondolva nem is nagyon tudnám hová rakni a 42"-t
a 24" is dominál a szobámban, a 42"-t ki sem használnám

mozifanoknak tuti a nagyobb kell, átlagos embernek az 55-ös tévé helyett ez is jó lenne (pláne ha hallana róla :) )

(#38) WonderCSabo válasza iwu (#30) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez most jelent vmit? :F

(#39) #72042496 válasza waverider (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én is hasonlóan gondolkodom. Filmet nézni LCD TV-n jó, a FullHD felbontásúak pedig monitornak is kiválóak. Jelenleg egy 32" FullHD TV-t használok, de alighanem le fogom cserélni egy 40"-ra, mert csak az első héten tűnt nagynak, utána egyre inkább elkezdett "összemenni". A rohadék. :D

Viszont asztali gép párti vagyok, kell az erő. :)

(#40) waverider válasza #72042496 (#39) üzenetére


waverider
senior tag

na jól van, látom mi egyivásúak vagyunk. :R
az LG 32" nekem is összement, bár nálam csak fél év után.
m.o.-on ez is késik. a rohadék. :DDD

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#41) baliii válasza FefeeX (#36) üzenetére


baliii
senior tag

na várjunk csak:
1 col = 2.54cm, (ha nem hinnéd el, mivel kicsit kötözködős hangulatban vagy ahogy észrevettem [link] )
21.5 szorozva 2.54 = 54.61
ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#42) Alvin_ti4200 válasza #72042496 (#39) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

majd csak tönkre teszed a szemed, jó úton haladsz hozzá...

(#43) #72042496 válasza Alvin_ti4200 (#42) üzenetére


#72042496
törölt tag

Miért tenném tönkre? Nyilván nem tök sötét szobában maximum fényerő mellett nézem...

(#44) rebugra


rebugra
aktív tag

Szép. Tetszik. Pont.

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#45) FefeeX válasza baliii (#41) üzenetére


FefeeX
veterán

Én ezt egy táblázatból néztem, és véletlen félrementem egy sorral... Szóval elnézést, nem kötözködni akartam, csak furán hatott, hogy a táblában egészen más van mint amit írsz :) Mint kiderült, nem a táblában volt más... :)

(#46) FefeeX válasza Alvin_ti4200 (#42) üzenetére


FefeeX
veterán

Ne haragudj, de smiley nélkül ez elég hülyeség amit írsz...

(#47) FefeeX válasza #72042496 (#39) üzenetére


FefeeX
veterán

Mondjuk filmet nézni inkább plazmán jó, de nem akarok nagyon belemenni, aki eleget olvas utána az ezt mind tudja... :)
Nálam a 37"-lal vagyok úgy, hogy óriásinak tűnt eleinte, főleg az 55cm tévé után, de azóta már kicsinek tűnik a 28m2-es szobában... Vagy nekem van túl nagy látószögem :)

Minden esetre az ilyen megoldások hogy egybe tv+gép azoknak jók, akik nem engedhetik meg a komplett rendszert vagy nincs hová tenni mindent, mert filmre csakis plazma, Wide, jó nagyot, monitornak meg - stratégiát, WoW-ot, stb játszani, böngészni, Office-ra meg sokkal jobb a 4:3 hagyományos, vagyis most már inkább 5:4 felbontásarányú monitor, és elég rá bőven a 19"... :) Ha meg NFS, UT3 stb, amin nem nagyon kell olvasni a kicsi feliratokat --> mehet ki a tévére... :)

Szóval belegondoltam, "kompakt" megoldásnak nagyon is jó ez a cucc, csak nem én vagyok a célközönség, pedig milyen szép... :)

(#48) #72042496 válasza FefeeX (#47) üzenetére


#72042496
törölt tag

Talán nem voltam egyértelmű, de monitorként történő használatra gondoltam, így viszont a plazma még mindig felejtős.
Ha csak filmre kell, akkor persze más a helyzet! :K

Stratégiánál is jól jön a szélesvásznú kijelző, az Office-t pedig különösen szeretem így használni, mert 1920 soron 100%-os méretben is kifér egymás mellé két oldal a Word-ben, az oszlopok AC-ig láthatóak Excelben... Azt elfogadom, hogy ilyen célokra nem létfontosságú a szélesvászon, de abban, hogy jobb lenne az 5:4, nem értek egyet. :)

Az utólsó bekezdést illetően viszont igen. :R

[ Szerkesztve ]

(#49) iwu válasza WonderCSabo (#38) üzenetére


iwu
addikt

akartam válaszolni a "kuriózumra", hogy azért még nem gyakori a 24" - de meggondoltam, és azért lett az a tartalmas hsz:)
rájöttem, hogy valóban manapság már tényleg elérhető bárhol, csak ugye pénz nincs rá...

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#50) Csoky válasza #95561216 (#21) üzenetére


Csoky
csendes tag

Attól tartok félreértettél, bár lehet én írtam hülyén, szóval: nem találtam egyelőre árban hasonló iMac-et, ez tény :D viszont úgy értettem, hogy EZ az iMachez hasonló, viszont árban jóval kedvezőbb. Ezért lehet sokkal jobb üzlet mint az Alma. Nekem.

Legalábbis én így gondolom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.