Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ubyegon2:] Siratóasszonyok topikja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#198) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Most siratom a facebook "csodálatos Balaton" csoport tagságomat. :O

Imádom, hogy mindig megtalálnak a hasznos idióták. Most éppen beküldtem ezt a fotót:

Aztán az admin egyből rárepült, hogy ezen kacsák vannak, és hát ebben a csoportban nem lehet a Balaton madárvilágáról fotózni, mert hát mittomén mér nem. Mondom neki, hogy nagyon jó, mert csurig van vele az oldal, úgyhogy gratulálok hozzá! :DDD Erre kickbant kaptam. :F

Pedig kaja közben már átgondoltam a válaszom a következő hozzászólására, hogy hülyébb, mint egy facebook algoritmus, mert abból, hogy "a képen az látható, ahogy a fény megcsillan a kacsák által keltett hullámokon a füredi Tagore sétányon háttérben a füredi mólóval és a tihanyi apátsággal", neki egyedül a "kacsa" szó ragadt meg, pedig egy csomó másik posztnál meg az van, hogy "a képen kacsák és hattyúk láthatóak a parton". Azért erre nem kunszt statisztikai alapon azt mondani, hogy ha a kacsa, hattyú, sirály aránya 10%-nál több az összes szóhoz képest, akkor auto decline. Körülbelül 10 perc alatt meg tudnám írni. :))

Ezt most nem tudom hova tenni amúgy. Gondolom kellett valaki, akin gyakorolhatja a hatalmát. Igazi kis Hitlerek vannak ott... Igazából sokszor érnek meglepetések ezen a téren, hogy mennyire hülye emberek léteznek. Lassan már blogolhatnék is róla. Biztos túl sok figyelmet fordítok a témának és bevonzom őket.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ubyegon2:] Siratóasszonyok topikja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.