Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ubyegon2:] Siratóasszonyok topikja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) inf3rno válasza ubyegon2 (#150) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ohh attól még messze vagyok, ha a szakmai hozzászólásokat kell számolni. A veterán is úgy tűnik csak most kezdődött.

Buliban hasznos! =]

(#152) ubyegon2 válasza inf3rno (#151) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ja, szerencsére a szakmai hsz számít*, a többi az csak kicsit, sok vizet nem zavarnak ezek a rangok, max a pár napos újoncokra érdemes figyelni, mert azok mindenféle fondorlatos galádságra képesek! :D

*gyakorlatilag Frawly kománk novellisztikus hsz-e is egynek számít meg az is, amikor valaki csak pár szavas beböfiket ír.

(#153) inf3rno válasza ubyegon2 (#152) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja bírom Frawly egész oldalas monológjait. És még azt hittem, hogy én hosszúakat írok. :D

Buliban hasznos! =]

(#154) ubyegon2 válasza inf3rno (#153) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Frawlyhoz képest mindenki csak párszavasokat ír! :D Kár, hogy kiátkozták sokadik alkalommal is a topikokból.

(#155) KROK640 válasza ubyegon2 (#150) üzenetére


KROK640
veterán

Na, én a nagyúrtól még akkor is messze vagyok, ha a négy féle hozzászólás összesen számít ehhez a listához :Y
De sebaj.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#156) KROK640 válasza inf3rno (#153) üzenetére


KROK640
veterán

Régen (máshol is, nemcsak itt)hosszúakat írtam, erre sorozatban kaptam meg főleg egy bizonyosfórumon, hogy "nincs kedvem elolvasni" meg túl hosszú és társait, ezért igyekszem rövidebbeket írni azóta. Persze van akin ez sem segít

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#157) ubyegon2 válasza KROK640 (#155) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Én is inkább máshol lennék földesúr, mint itt akármilyen úr.....:DD

Mobilappon meg most nem is jelennek meg a rangok, fel se tűnt eddig!

[ Szerkesztve ]

(#158) KROK640 válasza ubyegon2 (#157) üzenetére


KROK640
veterán

Akkor cserélnél Lordságommal? :DD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#159) ubyegon2 válasza KROK640 (#158) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Simán, nekem amúgy az ezelőtti veterán rang tökéletes lett volna örökre! ;] Az legalább szakmába vágott....

(#160) KROK640 válasza ubyegon2 (#159) üzenetére


KROK640
veterán

Csak nem katona vagy?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#161) ubyegon2 válasza KROK640 (#160) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Már nem annyira, emiatt említem, hogy veterán vagyok! ;] De voltam bő két évtizedig.

(#162) KROK640 válasza ubyegon2 (#161) üzenetére


KROK640
veterán

Jah így már értem.
Azt hittem úgy veterán, mint a Merci a vaterán :D

Na, és most miért nyavalyogjunk, a VGA árakon és a ft mélyrepülésén kívül?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#163) ubyegon2 válasza KROK640 (#162) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

A forint helyzete meg úgy általában sok dolog lesz ez évben, amin bőven lehet majd nyekeregni! Most csak felkészülünk, jobb tartalékolni az energiánkat. :K

(#164) Chaser


Chaser
titán

milyen topikok vannak ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#165) KROK640 válasza Chaser (#164) üzenetére


KROK640
veterán

Bizony, bizony, ez olyan panaszkodós topic .Egy fajta dühöngő

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#166) inf3rno válasza ubyegon2 (#163) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Engem egyelőre nem érintett meg a forint árfolyama. Videokártyáknál is volt itthon 1-2 régi elfekvőben, játszani vagy bányászni meg nem akarok. Új gépeknél meg figyelek, hogy jó legyen az IGP, aztán akkor nem is kell bele.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#167) KROK640 válasza inf3rno (#166) üzenetére


KROK640
veterán

Helyes h nem bányászol... :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#168) ubyegon2 válasza inf3rno (#166) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Engem egyelőre nem érintett meg a forint árfolyama.

Akkor Te nem ittHUN élsz! :N

Új gépeknél meg figyelek, hogy jó legyen az IGP, aztán akkor nem is kell bele.

Ezt lehet figyelve tudni előre? Te tényleg alkalmas látóasszony vagy! ;]

[ Szerkesztve ]

(#169) inf3rno válasza ubyegon2 (#168) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Jaja, rákérdeztem videokártyás topikban, aztán mondták, hogy 4k-hoz 1 monitorral elég az i3-10100, ha nem akarsz játszani rajta. És tényleg! :K

Buliban hasznos! =]

(#170) KROK640 válasza ubyegon2 (#168) üzenetére


KROK640
veterán

Raeg jártál erre ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#171) KROK640 válasza inf3rno (#169) üzenetére


KROK640
veterán

Kell hozzá egy VGA ami 500Kiló mostanság ...
Emiatt a kripto csalás miatt...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#172) inf3rno válasza KROK640 (#171) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én IGP-s CPU-t veszek már csak szerintem. Még neurális hálókon agyaltam, hogy kéne szórakozni velük, talán a mostani videokártyám jó lenne hozzájuk. De most költeni nem költenék erre komolyabban. Inkább a belső hálózatot akarom fejleszteni.

Buliban hasznos! =]

(#173) ubyegon2 válasza KROK640 (#170) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ja, fenébe, ezeket a békés kis topikokat mindig elfelejtem megnézni! Soxor mobilon olvasom, ha van új hsz és ha notiközelbe kerülök, akkor szoktam irkálni, de ami nem pörög, az kikerül a látóteremből. :O

(#174) ubyegon2 válasza inf3rno (#169) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ezt anno én így jegyeztem meg szintén, ha nem kell game, akkor IGP/APU tökéletes. Elég nagy szerencse, épp tegnap paramétereztem két VGA-t, egyik 800+eft volt....atyaég..... :Y No de nem is fog lemenni az ára ezeknek, ha mint a cukrot, úgy elkapkodják a népek.

Még neurális hálókon agyaltam, hogy kéne szórakozni velük

Neurális háló a gépen? ;] Te már nagyon a jövőbe nézel.

(#171) KROK640

500K? Pár hete nézegettem itt az aprón, milliós VGA-kat nyomtak és vitték tőlük is, mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

(#175) inf3rno válasza ubyegon2 (#174) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ez már a jelen. Egyik barátom gépi látást csinál. Kell az okuláré, hogy még jobban lássunk. :P :B

Buliban hasznos! =]

(#176) ubyegon2 válasza inf3rno (#175) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Gépi látás.....ohó, hát ez nem járja, elveszik a munkánkat? Ne'má. :N Nekem is van szemügém, de ugye még így is én látok!

(#177) inf3rno válasza ubyegon2 (#176) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem vesznek el azok semmit, mert mi mondjuk meg továbbra is, hogy merre nézzenek. :-)

Buliban hasznos! =]

(#178) KROK640 válasza inf3rno (#172) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem sajna muszáj lesz VGA-t venni, mert a mostani már nagyon régi, játszani meg csak szeretek.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#179) KROK640 válasza ubyegon2 (#174) üzenetére


KROK640
veterán

Igen, sajnos az a rossz, hogy sokan ennyiért is megveszik, fent tartva az árakat :(
Elég lenne 1-2 hónapig nem venne senki VGA-t utána negyedáron lenne... ráadásul a skalperek is jól megszívnák. Ehelyett sokan még tápolják is ezt az állapotot, pl a bányászok.
Persze ők is megfogják szívni mikor a cripto megy a levesbe.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#180) KROK640 válasza ubyegon2 (#173) üzenetére


KROK640
veterán

Tessék betenni a kedvenc témák közé, ahogy én csináltam és akkor nem kerül ki a látótérből :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#181) ubyegon2 válasza KROK640 (#180) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Kedvenc témák is tele van, majd kigyomlálom már szépen, mivel azokat nem is olvasom igazából.
A másik listában meg hamar megy a lecsúszás sajna, épp az SSD-s blogban tettek fel egy kérdést tegnap és csak egy másik topikból tudtam meg! :B

Erre a criptora évek óta mondják, hogy megy a levesbe, de nem túlzottan igyekszik. Erre kár alapozni, de valahol olvastam, hogy nemsoká lejjebb megy majd a VGA-k ára. Max itthon nem vesszük majd észre.

[ Szerkesztve ]

(#182) KROK640 válasza ubyegon2 (#181) üzenetére


KROK640
veterán

Sajnos tényleg nem igyekszik :( pedig a legkárosabb scam szerintem eddig.
Nemsoká lejjebb menő VGA árak : tavaly ilyenkor is ezt hallgattam már ... :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#183) ubyegon2 válasza KROK640 (#182) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Sajnos tényleg nem igyekszik

Sőt, egyre több hasonló jön létre.... :N

Nemsoká lejjebb menő VGA árak : tavaly ilyenkor is ezt hallgattam már

Ha úgy nézzük, hogy kijön az újabb sorozat és az azt megelőző olcsóbb lesz....de sovány vigasz ez persze. Mennyi pénzt tudok spórolni, hogy már nem gamerkedem, mióta dobtam a Wint! :K

(#184) KROK640 válasza ubyegon2 (#183) üzenetére


KROK640
veterán

Igen emiatt az egyre több miatt kellene globálisan tiltani, legalább a bányászatot.

Én viszont nem óhajtom dobni a gamerkedést, pláne h jóformán más hobbim alig maradt :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#185) Nikaré válasza KROK640 (#184) üzenetére


Nikaré
őstag

Akkora pénz van henne, hogy kétlem a betiltást.
Pedig ki kéne lyukasztani ezt a ronda lufit!

(#186) inf3rno válasza KROK640 (#184) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Lassan ott tartunk, hogy a síelés olcsóbb hobbi lesz.

Buliban hasznos! =]

(#187) KROK640 válasza Nikaré (#185) üzenetére


KROK640
veterán

Bizony ki kéne. De sajnos én is kezdem kétleni... de egyszer úgyis összeomlik, mivel nicns mögötte valós érték

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#188) KROK640 válasza inf3rno (#186) üzenetére


KROK640
veterán

Hát amúgy jah :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#189) inf3rno válasza KROK640 (#188) üzenetére


inf3rno
nagyúr

És még egészségesebb is. Ajánlom figyelmedbe! :K ;)

Buliban hasznos! =]

(#190) KROK640 válasza inf3rno (#189) üzenetére


KROK640
veterán

majd magyar módiba csinálom : Kimegyek Ausztriába síelni dolgozni. Mint tavaly előtt. A pénztárcámnak az is egészséges volt.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#191) ubyegon2 válasza KROK640 (#184) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Igen emiatt az egyre több miatt kellene globálisan tiltani, legalább a bányászatot.

Ha tiltanák, talán még fokoznák is az érdeklődést. De a bányászást meg főleg nem fogják tiltani, kinek lenne az érdeke a gamerek kivételével? :N

(#192) Nikaré válasza ubyegon2 (#191) üzenetére


Nikaré
őstag

Talán a környezeti terhelés elég is lenne mint tényleges, valós következmény indoka!

(#193) ubyegon2 válasza Nikaré (#192) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Környezeti terhelés? Jogos lenne, de ez is csak egy a sok terhelés közül, komolyabban senkit nem érdekel. Főleg Ázsiában.

(#194) KROK640 válasza ubyegon2 (#191) üzenetére


KROK640
veterán

" kinek lenne az érdeke a gamerek kivételével? :N"
A föld minden lakójának. Beleértve magukat a bányászokat is.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#195) philoxenia válasza lezso6 (#8) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bocsi

;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#196) ubyegon2 válasza KROK640 (#194) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

A föld minden lakójának.

Ja hogy így....ez tény, mondjuk a priorítási listán nincs az első 600-ban, az tuti! :N

(#197) KROK640 válasza ubyegon2 (#196) üzenetére


KROK640
veterán

Nem árt óvatosan fogalmazni itt, mert nemegyszer megesett, hogy teljes erővel repült belém egy-egy bányász, hogy mégis hogy merek ilyet mondani???
Mert ha te nem látod, hogy ez milyen nagyszerű dolog, akkor te buta vagy...
Pedig nézzük csak az intő jeleket : Az első dolog, hogy a coinokat sok helyen már botokkal is reklámozzák, de egyes országokban óriásplakátokon is. Ha ez tényleg a mesés meggazdagodás kulcsa lenne hirdetnék??? Dehogyis! Pár ember csendben jól megszedné magát. Akkor mégis miért kell? Mert ez bizony egy piramis játék, ahol negatív értékek megteremtésével (erről lejjebb) gondolnak pénzt keresni.
(Itt jut eszembe az a kedves bányász, aki elmondta az egyik fórumon, hogy ha ennyi idős koromra nincs 3-400 ezrem, hogy befektessek egy bányász gépbe (ami már akkor is édeskevés volt), akkor kössem fel magam. Aztán rövid eszmecsere után kiderült, hogy (kb egy idősek voltunk), nekem egy saját tehermentes családiházam van, ő meg albérletben lakva várja a kriptótól a csodát. Nem is tudom miért is nem küldtem neki egy kötelet? :DD Elképzelem ahogy csórikám majd ha kipukkan ez az egész, egy VGA-kból eszkábált kunyhóban próbálja magát meghúzni, vagy megeszi a coinjait, hogy ne éhezzen :D )

A coin lassú ahhoz h valódi curreny legyen belőle, lényegesen lassabb mint a fiat pénzeké. (nem csoda, mindet ki kell bányászni és blokkot csinálni belőle) nem beszélve a hatalmas energiaigényéről. Mindaddig ameddig javarészt úgyis a fiat pénzre váltása a cél, a coin pont nem tudja teljesíteni az alapvető elvárást sem. Az NFT is azért jött, nehogy elkezdjenek az emberek ki cashelni a criptóbol, mert összeomlik.
Ami azt illeti alaposan utána olvastam az utóbbi időben (sőt, tavaly egy rövid ideig még BTC-t is birtokoltam), és már a biztonságossága (cripto lopások, láncelemek később nem javíthatóak, a blockchain lemásolhatósága, másik chainbe linkelése; tokenekbe való kód inyektálása, meg ugye a FORKing problem) és az egész értelme is kétséges számomra.
Amikor pedig a kételyeimmel jövök, akkor ...

... A végén mindig ugyanoda lyukadunk ki akárhány bányásszal folytatok komolyabb eszmecserét :
1. Épp megújuló energiát használ, persze, hogy van napelem, az amúgyis lett volna, a VGA-t pedig nem károsítja semennyire mert ő ért hozzá 
2. Nem kapzsi, csak megélhetési bányász, már rég hajléktalan lenne ha nem kezd bányászni, csak ezért vágott bele (azért volt pár száz ezre elindulni)
3. Amúgy dolgozik, ez csak fizu kiegészítés ami nélkül nem lenne meg (azért volt pár száz ezre elindulni)
4. pár száz ezres/milliós költség talán fáj, de hát minden üzlethez kell befektetés nemde? Ha neked nincs ennyid akkor lusta vagy, buta vagy, meg tuti, hogy eliszod a pénzt, ahelyett h felelőségteljesen gondolkodnál a jövődet illetően (épp azt teszem!)
5. Már mindegyik VGA, jujj de nagyon visszahozta az árát, már többszörösen is... csak hát nem Fiat pénzben, hanem coinban; aztán kiderül, hogy eddig csak költött a gépre meg a bányászatra, de elméletben csomó pénze van, még ha gyakorlatban nem is vett ki semmit, és hülye vagy ha te szerinted ez nem a jövő
6. Különben is, neki pont ingyen van a villanyáram és a légkondi, így azokat sem kell levonni a fenttartási költségből
7. Ő egy számtech zseni, hogy ilyet tud üzemeltetni, és amúgyis piszok mód expert a témában, kínos kérdéseknél pedig jön a kötelező személyeskedés
8. Ő ért hozzá, nem fog vele befürödni, mert ezen csak nyerni lehet, és a végén mikor milliókat keresett egy jó kiszállással és a HWk eladásával házat/Ferrarit/tengerparti nyaralót stb. vesz, te meg csak irigykedhetsz, buta vagy és nem érted, meg különben is savanyú a szőlő.
(+1. A jjaj én nem : Amúgy nem is vagyok bányász, csak van 0,00183 BTC-m, és ezért pártolom a rendszert, meg micsoda zseniális technológia ez... ) 

Ha legalább orvosi, meteorológiai stb. kutatásokban használnák ezt az egészet akkor azt mondanám, hogy right, mert az emberiség előrehaladását szolgálja. De az, hogy kapzsi emberek terhelik vele a környezetet és a gazdaságot, csakhogy elméletben nagyobb vagyonuk legyen, na annak semmi értelme. Állandóan bányászni kell... az arany értékállóságának mikor van szüksége arra, hogy folyamatosan bányásszák?

Persze értem én, azért kardoskodnak mellette mert beletették a sok pénzt, és most úgy vannak vele, hogy működnie kell, mert nem bukhatnak el. Aztán most majd jön a szokásos mert a ruhaipar, élelmiszer ipar stb is szennyez. Egyrészt enni és öltözködni muszáj, viszont piramisjátékot játszani játékpénzzel nem muszáj, másrészt hogy mások is pazarolnak nem jogosít fel mégtöbb pazarlásra.
Némelyik személyes sértésnek veszi, ha felhívom rá a figyelmét, hogy azért van baj rendesen ... de nemszabad elbukni, mert beállt mögé. Ezért elnézik, elbagatelizálják vagy kimagyarázzák minden káros hatását, csak legyen munka nélkül pénz, vagyis "ingyen ebéd". Pedig az nincs. Negatív értékteremtéssel akarnak pénzt csinálni (hardver lefoglalása, energia elhasználása)... az ilyen lehet azt várja mikor bemegy egy vendéglőbe, hogy a fogás mellé írt árat neki fizetik ki miután megette :D
A 8-as ponthoz annyit, hogy nem nekem savanyú a szőlő, hiszen én kívül álló vagyok (aki azért szintén szív emiatt, de nem a nem létező pénzre irigy), hanem annak aki beszállt, neki kell édes legyen a szőlő, elvégre bevásárolt, ha már bele szállt érdeke, hogy hirdesse mennyire jó, mert ha nem szállnak bele sokan, az ő pénze is elértéktelenítődik. Arról nem is beszélve, hogy ő lesz az a hülye, akit felültettek.
Mindeközben a rendszer önmagát is sanyargatja, hiszen akik benne vannak, és igazán pénzesek (jellemzően más területekről) azok folyamatosan fejlesztik a hardverparkot, vagyis egyre nehezebb lesz velük lépést tartani, miközben új versenyzőként beszállni is egyre kevésbé lesz érdemes. Gyönyörűen árnyalja a képet, hogy minél többen bányásznak (minél nagyobb kapacitással) annál nehezebb kitermelni egy újabb coin-t, és annál nagyobb lesz az előállítási költsége, valamint annál alacsonyabb lesz a várható haszon is.

Ez tulajdonképpen egy olyan MLM amin az is bukik aki nem száll be (környezetszennyezés és elborult VGA árak). Mivel nem nyomtatnak új fiat pénzt mikor egy coin gazdát cserél, vagy kibányászódik, ezért nyilvánvaló, hogy valaki aki nyer a végén a kiszállással, kitermel mindenképp szükségszerűen egy vagy több vesztest is. Persze mindegyik vakon hiszi, hogy okosabb mint a többi és majd ő lesz az aki szakít... Innen is tudom, hogy nagyon maximum is átlag esze lehet mindent egybevéve, hiszen az átlag emberekre jellemző, hogy az átlag 80%-ánál okosabbnak hiszi magát. Valamint, hogy egyszerűen nem érti a a criptot, csak magát látja gazdagon a végén. Pont az ideális átverés alapja az ilyen.

VGA Árak : Értem én, hogy chiphiány, meg koronavírus, meg kevés gyártási kapacitás, ezzel szeretjük magyarázni a VGA hiányt, és a bányászokat lehetőség szerint meg sem említeni, de onnan tudom, hogy a bányászat a hunyó a VGAknál, hogyha nem így lenne, hanem a fentebb megnevezett okok lennének kizárólag, akkor csak akkora hiány és drágulás lenne mint most jelenleg, alaplapból/processzorból. Esetleg mobiltelefonból.
A másik oka amiért nyilvánvaló, hogy a bányászat tehet a magas VGA árakról, az, hogy amikor felröppent, hogy HDDvel is lehet bányászni, akkor a 25 ezerért vett 4TB-os HDDm ára kb 2 hét alatt lépte át az 50 ezres álomhatárt újonnan. Aztán amikor kiderült, hogy ez az egész dolog nem egészen úgy megy, meg felhőbe költözik stb, akkor megint 2 héten belül 25-30 ezer ft volt a 4TB-os HDD.

A másik nagy kedvencem néhány bányász youtuber (lehet olyan elvakult híveket fogni a komment szekciójukban, hogy hajjajj) akik kedvesen mosolyogva avatnak be a munka nélküli gyors meggazdagodás titkába (ha olyan nagy buli lenne, megtartaná magának), miközben az egyikük pl kéri, hogy küldj neki Patreonon pénzt, vagy bányásszál neki egy darabig. Biztos jól megy akkor a sora ... (JA NEM!)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#198) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Most siratom a facebook "csodálatos Balaton" csoport tagságomat. :O

Imádom, hogy mindig megtalálnak a hasznos idióták. Most éppen beküldtem ezt a fotót:

Aztán az admin egyből rárepült, hogy ezen kacsák vannak, és hát ebben a csoportban nem lehet a Balaton madárvilágáról fotózni, mert hát mittomén mér nem. Mondom neki, hogy nagyon jó, mert csurig van vele az oldal, úgyhogy gratulálok hozzá! :DDD Erre kickbant kaptam. :F

Pedig kaja közben már átgondoltam a válaszom a következő hozzászólására, hogy hülyébb, mint egy facebook algoritmus, mert abból, hogy "a képen az látható, ahogy a fény megcsillan a kacsák által keltett hullámokon a füredi Tagore sétányon háttérben a füredi mólóval és a tihanyi apátsággal", neki egyedül a "kacsa" szó ragadt meg, pedig egy csomó másik posztnál meg az van, hogy "a képen kacsák és hattyúk láthatóak a parton". Azért erre nem kunszt statisztikai alapon azt mondani, hogy ha a kacsa, hattyú, sirály aránya 10%-nál több az összes szóhoz képest, akkor auto decline. Körülbelül 10 perc alatt meg tudnám írni. :))

Ezt most nem tudom hova tenni amúgy. Gondolom kellett valaki, akin gyakorolhatja a hatalmát. Igazi kis Hitlerek vannak ott... Igazából sokszor érnek meglepetések ezen a téren, hogy mennyire hülye emberek léteznek. Lassan már blogolhatnék is róla. Biztos túl sok figyelmet fordítok a témának és bevonzom őket.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#199) inf3rno válasza inf3rno (#198) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Időközben rájöttem, hogy remekül szórakozom ezeken. :C

Buliban hasznos! =]

(#200) inf3rno


inf3rno
nagyúr

A legjobb eddig az volt, amikor Esztergomban bementem a Csülök csárdába, majd szomjan haltam, úgyhogy kivettem a szokásos kólás hűtőből egy vizet, és odavittem a pulthoz, hogy kifizetem. Erre belém köt a főpincér meg másik kettő valami ordenáré stílusban, hogy ez egy elit hely, ezt mégis hogy képzelem, hogy csak úgy benyúlok a hűtőbe az engedélye nélkül, stb. Ez már ilyen Maunika show, hogy a legtaplóbb pincér gettó stílusban előadja a haverjaival, hogy ez mennyire elit hely. Mondom a végén még megkéselnek apróért vagy mi lesz. :F :F :F :DDD

Az a baj, hogy ezekre már tényleg nem lehet felkészülni. Általában csak nézek, hogy mi a fasz. Sokáig azt hittem, hogy velem van a baj, és más ezeket zsigerből lereagálja, de ilyen nincs, ez annyira abszurd, hogy ezeket tényleg ki kell találni. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ubyegon2:] Siratóasszonyok topikja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.