Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ubyegon2:] Siratóasszonyok topikja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) Hieronymus válasza twollah1976 (#50) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Miért?
Most az egyszer egészséget ettél. ettől nem került távolabb az agyvérzésed vagy infarktusod.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#52) UnA válasza twollah1976 (#50) üzenetére


UnA
Korrektor

Miért, valami rossz fajta volt? ;)

(#53) Kolondrum válasza #90088192 (#49) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kábeleket és vízelvezetőt feltettem, most a kerti csap a téma. Kb mindenki jövőre vállalta. :D Találtam pár érdekes dolgot a földben amúgy. :D

[ Szerkesztve ]

(#54) ncc1701 válasza Kolondrum (#53) üzenetére


ncc1701
veterán

Szerettem volna hívni szakit, kitakarítani a kazánunk. Mindegyik kamuzott, hvisszahív időponttal, majd valamikor. Két hétig hallgattam az igéreteket, majd múlt héten kitakarítottam sk. Elmehetnek a fenébe, megtartom a pénzt akkor.

[ Szerkesztve ]

(#55) Somatom


Somatom
veterán

Holnap mennem kell dolgozni. :O

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#56) Rimuru


Rimuru
veterán

Miért van flame war minden topicban? :O

;]

Vigyázat, csalok!

(#57) Szevam válasza twollah1976 (#50) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Addig jó...Ha már szorulásod van tőle, akkor ciki... :R

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#58) Hieronymus válasza Rimuru (#56) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A témához szólj hozzá, ne tereld másra a beszélgetést!!! :C

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#59) ubyegon2 válasza Rimuru (#56) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Te minden topikot olvasod? :P

Bocs, most esett le, hogy felesleges, elég ha látóasszony vagy...... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60) Tálydi


Tálydi
senior tag

Remek kezdeményezés, afféle dühöngőnek is megélheti az ember :)) .

Mióta behúzták az optikát a lakásba, olyan gyors és stabil a net, hogy inkább mobilról osztom a 3g-t, éppen rángatja a szememet az ideg, hogy megint 20 percig kellett szórakozni mire feladtam. :W :O .

Eeeeh, what’s up, doc?

(#61) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nem akartam szabadságot és egy napot elba... hogy Pestre megyek egy nyamvadt szerződést aláírni.
Közjegyzőhöz mentem aki 4 kis telekre 58300HUF ért adott is egy papírt amivel rokonom aláírhatja helyettem.

Másnap hívott hogy 5000 visszajár.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#62) kalanchoe válasza Tálydi (#60) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Milyen szolgáltató?

(#63) Frawly válasza Tálydi (#60) üzenetére


Frawly
veterán

Ez amúgy melyik cég optikája? Csak hogy más ne fusson bele.

(#64) Tálydi válasza Frawly (#63) üzenetére


Tálydi
senior tag

“Westel”

Eeeeh, what’s up, doc?

(#65) UnA válasza Tálydi (#64) üzenetére


UnA
Korrektor

Ilyen nevű céget nem találtam a nyilvántartásban...

De akármelyik is legyen, ha probléma van, akkor arra mindenki tart csapatot, hogy a hibákat javítsa neked :) És biztosan velem van a probléma, de még nem igazán tapasztaltam olyan helyzetet, ahol a 3G tényleg felvette volna a versenyt egy optikai hálózattal. De talán elmagyarázod.

(#66) #90088192 válasza UnA (#65) üzenetére


#90088192
törölt tag

Időben eltolt konverzió, a névörökös esete az eredetivel :)

Vagyis T-Systems vagy mi a szósz most ahogy éppen hívják ha jól sejtem :)

(#67) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Ma hajnalban a bicikli úton igazgattam a kabátom, egy rolleren állva, egy kézzel.
Természetesen elestem. Természetesen nem használtam védőfelszerelést, mert egy állat vagyok. :((( :W

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#68) #90088192 válasza Dr.Zoo (#67) üzenetére


#90088192
törölt tag

En ennek örülnék, mert bebizonyítottad, mégis van gravitáció és nem csak a fold szívat minket :C

(#69) Tálydi válasza UnA (#65) üzenetére


Tálydi
senior tag

Az utánad következő hsz.-ban a nevet illetően Agyturbina megválaszolta a kérdést.
A csapatot/csapatokat tekintve csak a sorozatban gyülekező lepattintós segítségnyújtás volt jellemző az elmúlt bő fél évben. A sebesség természetesen nem mindig ennyire gyatra, de ha folyamatosan 0,1-0,6 Mbps-ot mérek, akkor a fix és stabil 1 Mbps igenis versenyre kel, ami nem a mobilszolgáltató érdeme hanem az otthoni szolgáltatást nyújtó cég kudarca.
Azért próbáltam "virágnyelven" közölni a cég nevét, mert nem akarom én a hírét rontani, ismerek olyat ahol stabilan megy az 500-as net, de nem nálam és engem bosszant ha egy szolgáltatás amiért nem kevés pénzt kérnek, gyakorlatilag a szerződésben foglalt minimumot sem képes produkálni gyakran.

(#67) Dr.Zoo: Sikerült mindezt legalább elektromos rolleren, nagy sebességgel előadni?

[ Szerkesztve ]

Eeeeh, what’s up, doc?

(#70) Narxis


Narxis
nagyúr

Miért kell annyi embernek a tesco-ba menni amikor én megyek? Nincs jobb dolguk? :W

Thanos was right.

(#71) Dr.Zoo válasza Tálydi (#69) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

(#68) Agyturbina: örülök hogy örülsz... :DDD

Természetesen, legalább 20km/h sebesség mellett. :O
Mint mondtam, egy állat vagyok.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#72) Xpod


Xpod
addikt

Júliusban kellett a hátsó lökhárítót lefényeztetni, mert valami gyanta feloldotta a lakkot rajta.
Ma meg hátulról belém jöttek. :(

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#73) Somatom válasza Dr.Zoo (#67) üzenetére


Somatom
veterán

Legalább egy rövid videó készülhetett volna az eseményről. Úgy sokkal jobban tudnánk ... sajnálni. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#74) Dr.Zoo válasza Somatom (#73) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Te nem véletlenül valamelyik kollégám vagy? Kb. mind HD felvételt követelt. ;]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#75) Somatom válasza Dr.Zoo (#74) üzenetére


Somatom
veterán

Csodálod? Egy rollerről indított dupla leszúrt rittberger még akkor is szenzáció, ha a talajfogás nem tíz pontos. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#76) Tálydi válasza Dr.Zoo (#71) üzenetére


Tálydi
senior tag

Na az tisztességes meló, ha éppen én is rollerezem mindig görcsösen kell figyelnem, hogy azt a vackot bizony 2 kézzel kell fogni mert bazi lendülettel tud földhöz vágni :((( kolléga is éppen még szedegeti a 4hete szerzett sebeit, jobbulást ;)

Eeeeh, what’s up, doc?

(#77) twollah1976 válasza Somatom (#75) üzenetére


twollah1976
őstag

Harom Abraham nepenek vallasat koveto szemely fekszik a jegen a hatulbol egy, egy kes all ki, mi az?
Tripla leszurt Rittberger.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#78) salaud


salaud
aktív tag

Sírok kicsit még: Az új fórumskin ritka ronda, szemfájdító és szar. Értem én, hogy a készítőnek meg kellett indokolnia a létjogosultságát de ez vizuális környezetszennyezés. És ez a moderált, visszafogott véleményem...

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#79) Somatom válasza salaud (#78) üzenetére


Somatom
veterán

Átmenekültem a logout -ra. Az még a régi fórumfelületen van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#80) twollah1976 válasza salaud (#78) üzenetére


twollah1976
őstag

Hogy oszinte legyek alig latom a betuket olyan vekonyak.
A bal szememre -1es dioptria kell, de meg szemuvegben is alig tudom elolvasni a forumot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#81) Frawly válasza salaud (#78) üzenetére


Frawly
veterán

Szerintem nem lenne rossz, csak a betűtípus kaki hozzá, túl sovány, túl vékony betűk. A régi használhatóbb volt.

Pozitívuma az újnak: a hozzászólás írásánál jobbak a formázási funkciók.

(#82) Narxis


Narxis
nagyúr

Házhoz járó kéregetők és társaik: Minek jöttök? Mi értelme? Aki adakozni akar az fog nélkületek is, aki meg nem az akkor se fog.

Thanos was right.

(#83) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Beköszöntött az ősz, hideg volt reggeeel :O

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#84) #81556480 válasza twollah1976 (#13) üzenetére


#81556480
törölt tag

jobb má ?

(#83)Szevam: ahogy a forint, ez se lesz már jobb az éven ;]

[ Szerkesztve ]

(#85) Somatom válasza #81556480 (#84) üzenetére


Somatom
veterán

Nézőpont kérdése, hogy ez mennyire siralmas. Pl. én annyira nem sírok emiatt, mivel Euróban utalják a fizumat. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#86) #81556480 válasza Somatom (#85) üzenetére


#81556480
törölt tag

nyilván én is, ha emlékszel még kollégabácsi, kamionos vagyok én is az általad lenézett fajtából. A topicodat hiába kerülöm, úgy látom téged nehéz ;]

(#87) Somatom válasza #81556480 (#86) üzenetére


Somatom
veterán

Milyen az általam lenézett fajta? :F
Egyébként, ha a kamionos topikra gondolsz, az nem az "enyém", még csak nem is én nyitottam.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#88) Narxis válasza Somatom (#87) üzenetére


Narxis
nagyúr

Te valakivel mindig összeakasztod a bajuszt. :D

Thanos was right.

(#89) #81556480 válasza Narxis (#88) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ó , már 2 éve nem írok az urakhoz, vannak ott más szakemberek is , akik fél év alatt a szakma csúcsára értek :D

(#90) Somatom válasza #81556480 (#89) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy kikre gondolsz. PH -s viszonylatban egész normális brigád jött ott össze. Volt egy Dexar nevű troll, de ő kapott fél év pihit, azóta nem tért vissza a topikba.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#91) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nézegettem a médiában a 13-as Macbook Prot, és mikor becsukás után ki akartam nyitni kényelmes pozícióba majdnem eltörtem. :W
Megszoktam munkában a 8560P-t. 180fok

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#92) cigam válasza Klaus Duran (#91) üzenetére


cigam
félisten

Egyből beugrott az a videó ahol egy ilyen flippes noti használót utánzó csóka letöri a macbook kijelzőt. Persze most nem találom hogy belinkeljem.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#93) Frawly válasza Frawly (#81) üzenetére


Frawly
veterán

Egy dologban még azért siratóasszonykodnék az új fórumdizájnt illetően: ha már egyszer megreformálták a hozzászólás szerkesztését, akkor megoldhatták volna végre a hozzászólás előnézete funkciót. Hihetetlen, hogy pont ezt a funkciót hagyták ki 2019-ben is.

(#94) Frawly válasza Frawly (#93) üzenetére


Frawly
veterán

Még mindig új fórum: sajnos a hozzászólás szerkesztése nagyon kaka lett. Ha pl. hosszabb hozzászólást írok, akkor kis felbontáson duplán kell görgetni az oldalt, egyszer a szövegdobozon belül, aztán kívül, ha több bekezdést kijelölve akarok formázni. Ezen túlmenően ha a netről illesztek be valamit a hozzászólásban, akkor formázással együtt lehet csak betenni (eltérő fonttal, linkként teszi be, stb.), formázás nélkül nem. A szöveg formázását is nehézkesebb utólag átszerkeszteni az új rendszerben, a régi TAG-es rendszer jobb volt.

A legfontosabb, ami kimaradt az új fórummotorból, az a hozzászólás előnézete!!!

Összességében hatalmas visszalépés a régihez képest használhatóságban. Eleinte coolabbnak tűnt, de igazából sokkal használhatatlanabb lett :(

(#95) Rimuru válasza Frawly (#94) üzenetére


Rimuru
veterán

Eddig nem volt elonezet ez nem hup. :P

Most mar van (legalabbis felig meddig, elmeletileg) azt latod amit elkuldesz amikor nem forras nezetben szerkeszted.

Vigyázat, csalok!

(#96) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Kihajtottam az árokba motorral. -1 kuplungkar és kicsit meghorpadt a tank.
És a végén még rá is dőlt a lábamra. :W
Ez van ha balfx vagy. [link]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#97) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Faternek az ügyfélkapuja új jelszót küld elvileg az email címére.
Csak az ügyintéző citromail-t csináltatott neki, amit újra kellet csinálnom mert régen létek be.
És nem érkezik meg erre a címre az elfelejtet jelszó kérelem.
Sem az én címemre a citromail-es társító üzenet.

Miért nem lehet felszámolni ezt a foshalmazt?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#98) KROK640 válasza Narxis (#70) üzenetére


KROK640
veterán

Tesco pénztár :
Általában megfogja az ember azokat akik megveszi a fél tescot, púpos az a bevásárló kocsi. Miután oylan ráérősen kipakol, és szép lassan halad, mint ki munkaidőben órabéren van, eljön a fizetés pillanata : ekkor nagy csodálkozás (pl minap 58ezer ft) : Jajj mennyi??? miután a pénztáros megismétli, haélravált arcát muattaja 10mp-ig, elvégre nem gondotla mkor összeszedte a sok szarját h azt valaha ki kell fizetni... Aztán elkezdi keresni a tárcáját (eddig nem sejtette h fizetni is kell amjd a végén), majd előkotorja a táska aljáról. Előveszi és kinyitja, elkezdi keresgetni a pénzt. Eszébe jut h 100ft-os kedvezmény kuponjaiból van vagy 15db, és a cigánykodás ideje pont itt van ... majd mikor a pénzre kerül a sor : "Jájjj így adok két tizesben..." "jajj mégse inkább a huszas..." "jajj nem jó itt a sok ötös inkább attól szabadulnék, jajj nem a 20-ast inkább" variálgat nagyban. Adott esetben számlát is kér a saját vállalkozására, mert az h tömi a majmot meg a lánya új topot kap, neki fontos válalkozási ktg...
Látszik, hogy kocsival van, mert méltóságteljesen tolja ki a bevásárló kocsit a parkolóba, nem siet sehová, ám elismerő tekineteteket keresi, hogy mekkora zsákmányt visz haza...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#99) KROK640 válasza KROK640 (#98) üzenetére


KROK640
veterán

Azonban a múltkori példa ennél rosszabb. beálltam a legrövidebb sorba (ez is csalóka, mert ami rövid sor nagyon annak oka van). Előttem négy czigány. Egy 30 körüli 70nek kinéző nyanyuka, bruttó 30kg lehetett, de a kalács képéről láttam, hogy az egyik czigó csaj a lánya velük. Nos az ő kalács képe úgy nézett ki mint Bagdad belvárosa, vagy mint aki megfejelt egy felrobbanó kézigrátot, több kráter volt az arcán, mint a hold a felszínén! Ez eléggé rosszat tett amúgy sem szép arcának, testre lehet h tűrhető volt, de jól titkolta... valami barátnője, ő sem volt sokkal szebb, a hajáról látszott h idén mág nem mosta meg. Meg egy maki majom, szintén barna srác. Egy rakat energiaitalt meg hasonló szarságokat vásároltak. (chipsek, energiaital, legolcsóbb parizer, kuki, lófax).
Na ehhez, durván hányás szaguk volt...
Szóval kiderült, a vinnyogásukból hogy megjött a "segíly!".
Megkezdődött a "párbeszéd" :
Az "anyuka"kérdi hold arcú lányát : Na oszt iszol még?
mire lány büszkén : persze, tegnap is bebasztam, meg ma is befogunk, iszunk hányunk, jó az élet! (érződött is a szagukon)
Mire az "anya" : há' én is iszok, pedig a gyógyszer miatt nem lehetne!
mire a lánya bíztatja, hogy igyon csak az orvosok hülyék, meg olcsóbban lehet "bebaszni".
A srác nem bírta cérnával, és a hülye koszos cigó baseball sapkájával és az olyan koszos nyakával mint aki most jött a szánbányából, kinyitja a chipset és elkezd zabálni mielőtt lehúznák azt...
Majd mikor fizetnek, akkor kijön a 2900ft... elővesz az anyuka egy 2000-est és azt hiszi ez elég lesz. Mikor kiderült h nem akkor elővette az aprókat, amiről ránézésre látszott h 300ft ha lesz, majd kétszeri átszámolás után, talált végre egy 1000-est, nagy károgás közepette odaadja. Majdnem áll arrébb mikor jövök lassan nekilát számolgatni az aprót, és visszazárni a tárcát. Közben az egész banda elpakolt de a kezem alatt állnak. Az volt az érzésem h a lehúzott termékeimből fognak kikapni 1-2 tételt és elszaladni az "anyuka" taktikusan a könyököm alá állt. Jól pofán kellett volna vágjam ami véletlenül ment is volna, majd sűrű elnézések közepette pakolni, ehylett kerülgettem őket. Gyorsan el is pakoltam, majd kifzettem amit kellett. Látszott rajtuk h minimum a visszajárómra fáj a foguk, de én lexartam őket. Ezután elindultak, majd én is barátnőmmel. Megálltak a kv automatánál összeaprózva a dolgokat, mert az előbb még az aprómra fájt a foguk, mostmeg van "píz" kv-ra is.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#100) KROK640 válasza Frawly (#94) üzenetére


KROK640
veterán

+1

Ráadásul az sem tetszik, hogy a műveletek azonnal már a boxban végrehajtódnak (vastagítás, kép stb.) bb code-ok jók voltak

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ubyegon2:] Siratóasszonyok topikja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.