Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5596) bul07 válasza TA68 (#5595) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem arról van szó hogy rossz gép sőt kimondottam jó, csak magyarba a neve miatt nagy felárral árulják, ami a fészbuk hájp-na kis köszönhető
Haldokló nyugaton ugyan az a gép 25-40 sőt akcióba akár 45-50%-al is olcsóbban vehető
Persze ki hogy veszi ezt a szívére hogy lehúzzák, én nagyon amúgy, amíg ilyen árkülönbség van jó szível nem lehet ajánlani hogy másokat is lehúzzanak

Példa

saturn.de
COSORI CP158-AF-RXB
[link]
99€, legyünk nagyvonalúak 40.000Ft

Itthon ÁK
COSORI CP158-AF-RX , egy ugyan az csak szürkében
[link]
57.000Ft

És a német ár ennyi, nem is nevezném akciónak mert amikkor ránézek mindig ennyi, így egy tényleges akciós ár még kisebb lehet
Ezt most kiszámolva 42%-al olcsóbb német ár, ez az egy ajánlat esetén is

És nem is kerestem a német legalacsonyabb árat, Amazon vagy más hálózatnál simán lehet hogy most is olcsóbb
Nem lehet áfakülönbségre hivatkozni, mert olyan sok százalékba drágább itthon hogy az nem indokol ennyit.

Ha 100€ vehető lenne itthon is nem is lehetne mást ajánlani, mert miért is venne bárki ugyan annyiért rosszabb gépet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.