Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) UnA


UnA
Korrektor

Esetleg ez a leírás segít.

(#2) twollah1976 válasza UnA (#1) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem mukodik, a 0000 kod nem jo.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) Hieronymus válasza twollah1976 (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ne vedd el a játékukat.
Ha megcsörgetnek azonnal vedd fel a telefont és egy manipulált headset-ről nyomjad nekik a kicsörgés hangját. Aztán kiderül, ki nevet a végén.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4) twollah1976 válasza Hieronymus (#3) üzenetére


twollah1976
őstag

Azt nem ertem, hogy honnan van meg a telefonszamom nekik.
Nem lehetseges, hogy valami emeltdijat telefonszam amivel felhivnak, felveszem es addig fizetek amig le nem rakom?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Lauda válasza twollah1976 (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Valószínűleg sehonnan. Hasra beütnek számokat. Nem konkrétan téged hívogatnak, hanem számokat.

[ Szerkesztve ]

(#6) Hieronymus válasza twollah1976 (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem halottam még ilyen csalásról. A visszahívást lehet emelt díjas hívássá alakítani.

Érdemes rákérdezni a szolgáltatónál. Kérdezd meg az ügyfélszolgálatot mit tehetsz, mert erről a számról zaklatnak.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#7) twollah1976 válasza Hieronymus (#6) üzenetére


twollah1976
őstag

Valoszinuleg az lesz, hogy elcsattogok a Telenorhoz es valahogy letiltatom ezt a szamot vagy az osszes romaniabol erkezo hivast.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) gzbotii válasza Hieronymus (#3) üzenetére


gzbotii
veterán

Mivel romániában a szolgáltatók egy 6€ feltöltés mellé adnak 300 nemzetközi percet fixre és mobilra is, annyira nem fogják könnyesre sírni a párnájukat.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9) gzbotii válasza twollah1976 (#7) üzenetére


gzbotii
veterán

...vagy amikor felveszed, fújj bele síppal a mikrofonba. Legyen örömük.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10) Hieronymus válasza gzbotii (#8) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Akkor igazi kihívás annyit telefonáltatni velük, hogy ráfizessenek.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#11) Somatom


Somatom
veterán

Az előbb felhívtam. Felvették, úgyhogy lehet őket b@szogatni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) Zolás


Zolás
addikt

Anyámat hívják németből, nem lehet tiltani (Vodafone), telefonba tiltólistára tettem, hívták másikról, azt is. 8-10 számról hívták, azóta csend, gondolom elfogyott a telefon. Ja felvenni se lehet, csörög egyet, és leteszi. Hívogassa a tök@m, csak azt nem tudom, honnan szedték a számot.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13) twollah1976


twollah1976
őstag

Ma is hivtak, hivnak.

Lassan mar ott tartok, hogy #metoo vagy mi a tosz.
Perverz roman hegyikecske pasztorok zaklatnak.

Viccet felreteve mar kicsit kezd zavaro lenni a dolog, hogy ugyan arrol a szamrol hivnak, mint a zapor rakezdenek, aztan abbahagyja, majd ujra rakezdik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) gzbotii válasza twollah1976 (#13) üzenetére


gzbotii
veterán

Komolyan nincs opció, hogy letiltsd a számot?
Egy új telefonszámot beszerezni sem a világ vége..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15) gzbotii


gzbotii
veterán

Ezt próbáltad? [link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16) #92006144 válasza gzbotii (#14) üzenetére


#92006144
törölt tag

"Egy új telefonszámot beszerezni sem a világ vége.."

Pont a közelmúltban agyaltam azon, hogy gyakorlatilag minden a telefonszámomhoz van kötve:
összes mailcím, összes játék és egyéb fiók, bank, stb.

Szóval nem olyan egyszerű egy telefonszám csere, nálam még cifrázza a helyzetet, hogy "családi" flottában vagyok gyerekkorom óta, és nem is az én nevemen van. Simkártya csere miatt került elő a témakör, mert az új telefonba már csak nanosim megy bele.

[ Szerkesztve ]

(#17) mickemoto


mickemoto
őstag

Engem ma egy 54-es körzetszám hívott, pedig nem ismerek senkit Hajdú.Bihar megyéből. :Y

(#18) Lauda válasza #92006144 (#16) üzenetére


Lauda
félisten

Érdekes. Nekem semmi sincs a számomhoz kötve.

(#19) gzbotii válasza #92006144 (#16) üzenetére


gzbotii
veterán

Kb két perc cserélni..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20) UnA válasza gzbotii (#15) üzenetére


UnA
Korrektor

Ezt küldtem én is tegnap, de nem vált be neki.

De én nem a telefonszámot cserélném (az inkább személyes dolog), hanem a mobilt egy Androidra, mert ott ezt néhány mozdulattal meg lehet oldani...

(#21) #92006144 válasza gzbotii (#19) üzenetére


#92006144
törölt tag

Apám a pécsi kórházban van csípőprotézis műtétből kifolyólag, csak 200 km választ el tőle. Bár tegnap meglátogattam, de nem akartam meghatalmazással zaklatni, van elég baja. Az ő nevén van a telefonszám, és minden szálat megmozgatva sem lehet máshogy megoldani. Jó esetben negyed év múlva már ő is intézhetné, de értelemszerűen a meghatalmazás lesz a megoldás. Szóval ez nem 2 perc.

[ Szerkesztve ]

(#22) Chaser válasza twollah1976 (#13) üzenetére


Chaser
titán

engem is hívott nemrég egy 40-es szám, pár "klikk" a telefonon és tiltottam, ha ennyi marharépa megtalál és a telefonod nem tud szám letiltást, sztem az a legegyszerűbb ha telefont cserélsz, legolcsóbb xiaomi is gyárilag tudja ezt a funkciót, hívószámkijelzés nélküli számokat is lehet tiltani, tökéletesen működik, max utólag látom ha valaki szám nélkül próbált hívni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#23) UnA válasza Chaser (#22) üzenetére


UnA
Korrektor

+1

(#24) twollah1976 válasza Chaser (#22) üzenetére


twollah1976
őstag

Van okostelefonom 2 es fel darab (OnePlus 3T, Xiaomi Redmi 6 es egy kijelzo torott LG LEON akarmi).
A Nokiat melos telefonnak hasznalom, nem kell felnem attol, hogy leejtem eltorik, hozza nyomok vmit eltorik stb.
Gondolom nem kell bemutatni, hogy mennyivel tobbet bir egy butatelefon, mint egy okos.
A Nokiaban van a publikus SIM-em es azon "zaklatnak" romaniabol.
Okostelefonon mar reg megoldottam volna a problemat.
Mar arra is gondoltam, hogy berakom a Redmi 6-ba a SIMet es letiltom a szamot, de aztan leesett, hogy a letiltast a telefon csinaljan nem a SIM.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25) zolee001


zolee001
őstag

2019 ben nem tudsz tiltani egy tel számot és erröl egy "blogot" irsz?
Android 2.2 töl default de a gugli boltban call blockerre rákeresve lehet találsz pár 1000 db app-ot

(#26) aero. válasza zolee001 (#25) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

2019-ben nem tudsz elolvasni egy 4 soros blogposztot, ahol le is írja, hogy milyen telefonról van szó? ;]

(#27) razorka777 válasza aero. (#26) üzenetére


razorka777
veterán

Nem csak, hogy az értő olvasás nem megy neki, de ezek szerint a kommenteket sem olvasta el.😃

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#28) Graphics válasza zolee001 (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na pasztmek.... Write-only... Előbb olvass :) Bejegyzést, vagy kommenteket.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Chaser válasza twollah1976 (#24) üzenetére


Chaser
titán

akkor marad az, h továbbra is hívogatnak ( :
sztem nem olyan nagy tétel melós telefonnak sem egy belépő xiaomi, nekem még egy telefont sem sikerült eltörnöm, pedig nem babusgatom őket, egyiknek ráültem kocsiban a kijelzőjére, az megmakkant, de én voltam a hülye ( : leeséstől még egyiknek se lett baja, a note4-em 1,5 évig lakásfelüjított' velem együtt, esett/kelt/bukott, nyelte a port, semmi baja

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30) zolee001 válasza aero. (#26) üzenetére


zolee001
őstag

A kritika jogos, MEA CULPA!
Mentségre csak annyit,hogy soha nem volt Nokia telefonom és arra gondoltam,hogy ezek a Nokia márkanév alatt futó androidos készülék
Az 1994-es Sony CMD 200 as telefonomban is volt call screening funkció ezért furcsáltam,hogy egy Nokia nem tud ilyet.

(#31) TechMagneTic válasza twollah1976 (#2) üzenetére


TechMagneTic
tag

A Gyári biztonsági kód 12345 esetleg ezzel próbáld meg.

(#32) TechMagneTic válasza TechMagneTic (#31) üzenetére


TechMagneTic
tag

Szia. Nos. itt van a kezemben egy Nokia 2700, kb. ugyan az a termék. Kettő dolog. Létezik a Beállítások-Biztonság-Híváskorlátozás-Nemzetközi hívások opció (Gyárilag:12345 a kód) illetve egy másik, hogy Biztonság-Zárt hívócsoport. Csinálsz egy "új" csoportot a névjegyzékben ahová berakod az összes nevet (Akár úgy is, hogy mentsd el a zaklató román számot is) ami nem a zaklató és a román számot hagyod ki a csoportból. Remélem tudtam segíteni.

(#33) Aprósólyom válasza aero. (#26) üzenetére


Aprósólyom
addikt

:DDD Mikor a tényszerű igazság porig aláz.... :C

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.