Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Mit is mondjak? Lassan eszembe jutnak a részletek! Majd beírok ha van valami olyan ami plusz ehhez. :B

(#2) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Óóóó dejóóó!! :C
Azonnal neki is látok! ;)

(#3) McKane


McKane
senior tag

hoppá!

most találtam rá az írásodra..

nagyon jó,tetszik.. :B
jó volt olvasni.

csak felhozta bennem a gondolatot és egyúttal rádöbbentett hogy senkim sincs , mármint akit ölelhetnék..

(#4) Tulipanti válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Tulipanti
tag

Nyugodtan írd ha bármi eszedben jut. :B

McKane: Köszönöm! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Aranyos történet :) Örülök nektek, hogy még 5 év után is kitartotok egymás mellett, ez manapság nagyon ritka!

Most eszembe jutottak a régi "bénázós" randevúim... :)

Na most egy kicsit elérzékenyültem, annyira át tudom érezni az egész folyamatot :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Apud majdnem megnyúzott, jó h ott volt anyud.

Aztán emlékszem amikor írtad h ennyi, akkor épp készültem hazafelé, zártam be a stúdiót, a buszon ültem épp kanyarodott be ****-re amikor elküldtem, hogy ha ezek ellenére valamire szükséged, segítségre bármire, szólj.

[ Szerkesztve ]

(#7) Tulipanti válasza Kolondrum (#6) üzenetére


Tulipanti
tag

Nos igen, ez így volt. De azóta már minden rendeződött. :K

Nagyon rossz volt amikor azt az üzit elküldtem neked, nem szabadott volna.

^Clown: Köszönjük! :)

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#8) Wictor válasza Tulipanti (#7) üzenetére


Wictor
senior tag

Ilyenkor arra kell gondolni, hogy mi (nem) lett volna, ha nem küldöd el... :K

Szép kis történet. De ilyenkor fáj kicsit, hogy nincs senkim, akit ölelhetnék, csókolhatnák, vígasztalhatnék. :(

[ Szerkesztve ]

(#9) Tulipanti válasza Wictor (#8) üzenetére


Tulipanti
tag

Igaz! :K

Biztosan neked is lesz, csak ki kell várni!

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#10) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Váó. Grat, elolvastam. Nem is tudtam h ti nem egy városban laktok. Ha nem vagyok vindizsgréc akkor mennyire laktok egymástól, és kb milyen időközönként tudtok találkozni?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) Tulipanti válasza gamerkiller (#10) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát olyan 110-120 km-re lakunk egymástól, a hétvégéket együtt töltjük, és az utóbbi időben hétközben is tudunk találkozni. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#12) Kolondrum válasza gamerkiller (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

100km<
Minden héten, ez mér nem gond, akár hétközben is.

(#13) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jó nektek hogy minden hétvégén tudtok találkozni. Amúgy kajakra azt hittem h egy városban laktok.

Sajnos én a barátnőmtől 180km-re lakom, és minden második, vagy harmadik hétvégét töltjük együtt..:(

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#14) vans?


vans?
őstag

aranyos történet.:)

mi 2 évesek vagyunk. a korosztályunkban már ez is soknak számít, nemhogy az 5 év.:)

hábm bábm

(#15) Tulipanti válasza gamerkiller (#13) üzenetére


Tulipanti
tag

Tudjuk milyen ez, mi is két hetente találkoztunk csak jóideig. Nagyon nehéz volt.

vans?: Gratulálok nektek is! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#16) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Emlékszel amikor hipp hopp teleportáltam 100km-ereket? :D

Igen arra! :K

[ Szerkesztve ]

(#17) vans? válasza Tulipanti (#15) üzenetére


vans?
őstag

Köszi:) bár utolérni sosem fogunk titeket:D

hábm bábm

(#18) gamerkiller válasza Kolondrum (#16) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Azt de szeretnénk mi is feltalálni.. :) Néha olyan jól esne.. :) Tudom milyen az amikor nagyon sokat megadnátok azért hogy találkozzatok.. :( Sajnos én már 3 hete nem találkoztam a drágámmal.. :(

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#19) Tulipanti válasza Kolondrum (#16) üzenetére


Tulipanti
tag

Arra gondolsz, amikor azt mondtad, hogy suliba vagy vagy otthon vagy, közben pedig megleptél a suliban vagy a suli előtt? :DDD
Még rózsát is kaptam.... :B

vans?: Ez igaz, de ti is lehettek még 5 évesek. :D

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#20) Kolondrum válasza gamerkiller (#18) üzenetére


Kolondrum
félisten

Azért beszéltek telón vagy valami?

(#21) madstunt válasza gamerkiller (#18) üzenetére


madstunt
addikt

csak pár rövid az út elején oszt mire észhez térsz már ott is vagy :D

SymbianOS,Tulipanti: nektek meg gratula még tízszer ennyit kívánok :)

(#22) Tulipanti válasza madstunt (#21) üzenetére


Tulipanti
tag

Köszönjük szépen! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#23) szablya


szablya
tag

Nagyon szép sztori! :C

Mikor lesznek kicsi TilipantOS-kák? :U :U :P

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#24) vans? válasza Tulipanti (#19) üzenetére


vans?
őstag

persze, te meg már addigra Symbianné :P

hábm bábm

(#25) gamerkiller válasza Kolondrum (#20) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hat persze. Korulbelul 1 orat beszelunk minden nap telefonon es 2 orat interneten.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#26) Lenry


Lenry
félisten

de aranyos történet :)
grat nektek, és még sokszor ennyit kívánok

Nagyon ismerjük már egymást, látom ha valamin nagyon gondolkodik, ha valamiben lapít és fordítva.
ezt az én párom is profin műveli, képtelenség elrejteni előle, ha nincs jó kedvem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) eastsider


eastsider
nagyúr

szép kis történet:)
gratula hozzá! igazán irigyelendő:)

mi a barátnőmmel két és fél évesek vagyunk:)
de kevésnek tűnik az 5 év mellett...

(#28) talmida


talmida
Közösségépítő

Nagyon aranyos történet. A csokigolyós rész nagyon tetszett!! :DDD

Én is minden jót kivánok nektek! ;)

IN GOD WE TRUST!

(#29) Kolondrum válasza gamerkiller (#25) üzenetére


Kolondrum
félisten

A telefonnal az a baj, hogy nem lehet akármikor meg olyan furcsa szitukat tud kihozni, mi az SMS-re álltunk át a 900-as kártyák után. Non-stop sms csomag biztos ismered.

Nem hittem volna, hogy ennyi HSZ lesz.

(#30) szablya válasza Kolondrum (#29) üzenetére


szablya
tag

Örülünk nektek :C :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#31) Tulipanti válasza szablya (#23) üzenetére


Tulipanti
tag

Köszi! :)
Hát az még odébb van. :P

vans?: Legyen úgy! Bár nem engem kell még győzködni erről. ;)

Lenry, eastsider:: Köszönjük! :)

talmida: Köszi! :)
Nos igen.. a csokigolyók....Nem kis adag volt egyébként, 250g-os csomag. :DD

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#32) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Erre mit lehet mondani? Valami olyasmit, hogy kívánok még sok boldog pillanatot és riszpekt :R

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#33) Tulipanti válasza JuliusCaesar (#32) üzenetére


Tulipanti
tag

Köszönjük szépen! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#34) pussymano


pussymano
csendes tag

Ez aranyos.És nagyon magamra ismertem....ugyanis valahogy nálunk is így volt...talán egy kicsit bonyolultabb változatban.De a lényeg,hogy Chat.hu-val kezdődött aztán lejött 4,5 órára lakunk egymástól, de mégis lejött 1,5 órára hozzám aztán fél évig csak ő járt megismerte a család,majd elvitt hozzájuk is és beleszerettem abba a környezetbe.Most pedig felváltva járunk 1máshoz.Nagyon nehéz,de kitartunk, mert egyenlőre nem lehetett szó összeköltözésről mert 15 éves vagyok...azonban már nehezen bírjuk a 2hetente 1x-i találkozást és a sok utazást ezért a nyáron valószínűleg oda költözök és sulitváltok. :U
Picit félek de 15 hónap elég volt kiismerni és bízom ebben a kapcsolatban.Nem akarom elszalasztani hisz annyi tervünk van.Remélem minden rendben megy és a jövő tanévet már náluk kezdhetem.Szeretlek Andrisboy. :B :)

ρυѕѕу мαησ

(#35) Tulipanti válasza pussymano (#34) üzenetére


Tulipanti
tag

Mire nem képes chat.hu? :)
Gratulálok nektek! :) Szokták mondani: Együtt lakva lehet igazán megismerni egymást. Bár 15 évesen lehet, hogy ez picit korai. A szüleid mit szólnak ehhez?

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#36) művésznő4 válasza gamerkiller (#25) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Az semmi....:U
Volt olyan, mikor régi szerelmemmel majd' 14 órát beszélgettünk msn-en.....:D
Csak pisilne meg inni jártam ki...:))
Jóó, azért már ez is túlzás volt, de egyszerűen képtelenek voltunk megunni egymást...:N Szép időszak volt. Csak azért mesélem, hogy lásd, ilyen is van! :DDD

Azzal is tisztában vagyok, milyen nehéz, ha a szerelmed távol van tőled egy idegen városban...:( A lehető legrosszabb....:O
De ki kell bírni, nincs mese. A szerelemért áldozatokat kell hozni, én is ezt teszem. :B

(#37) pussymano válasza Tulipanti (#35) üzenetére


pussymano
csendes tag

hát mint minden szülő természetesen féltenek....
de az egyik hogy nem egyszer hallom mástol hogy nagyon érett vagyok...
2hetente teszek meg 6 órát busszal,pesten át....szerintem sok felnött nem tudná...
suliba is 1 ora 15 perc az utan + 15 perc gyaloglás és ezt napi 2x......
elegem van ebböl az életböl ...elfáradtam....szeretnék békét :)) :R

művésznő:milyen áldozat a tiéd?:)

[ Szerkesztve ]

ρυѕѕу мαησ

(#38) művésznő4 válasza pussymano (#37) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hasonló a szitu...Távkapcsolat... Az ország 2 szélső csücskén élünk...:(((:F Gondolom ehhez, nem kell sokat hozzáfűznöm...:( Nehéz, nagyon nehéz...

(#39) Tulipanti válasza pussymano (#37) üzenetére


Tulipanti
tag

Érthető, hogy féltenek.
Hát igen, az nem semmi, hogy annyit utazol. Nem egyszerű dolgok ezek. :N

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#40) pussymano


pussymano
csendes tag

művésznő:Akkor egy cipőben járunk :)

tulipanti:nem baj megoldódik ez is mint minden :))

ρυѕѕу мαησ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.