Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71) akosakosz válasza Kampó (#20) üzenetére


akosakosz
csendes tag

Ahoj!

Velemenyem szerint kimerito az irasod, de tenyleg a belepo kategoriabol emeltel ki egy emlitesre nehezen meltot.

Ha nem akar az ember raaldozni, a piac kimeletlen - en is erzekeltem, ugyanis abban sikerult meggyoznod, hogy jol tettem a figyelmedbe is ajanlott Genius 1250B-s hangfalpar vasarlasat (en is messze vagyok perpill. mindentol), en egy 2.1-es Canyon 2x pici, lapos(!) hanfgal+30*30-as erosito+melynyomo kombot csereltem le ra. Meg 3x korbefordulva, fellabon allva vagy akar viz alatt is szo nelkul az elobbit valasztanam.
Ahogy irva is vagyon a rovid mobilarenas horizont-tagitasban, ezen is hallhatoak voltak mas hangok is a melyen, nem tudom nalad ez jelentkezik-e. Mondjuk azt is illik megemlitenem, hogy ennel a Genius-nal biz. hangero alatt (keso este gep elott ulve van amikor erre van igeny ugye) meg a suket fulem ellenere is nagyon "mono"-nak, laposnak erzem a hangzasat.
Szerencsemre itt a kommentekben a vasarlas elott kitalalt tervemre nyertem igazolast, azaz ha lesz hozzaferesem, vadaszok egy erositot meg hozza egy hangfalparat, addig talan meg meg is oroklom fater regi Orion-jait, vicc, hogy mit tudnak meg mindig az uj+olcso szegmenshez kepest. :)

Tovabbi kellemes cikkezgetest!
Udv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.