Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Az elég durva, hogy a 12 ilyen gyengén szerepel. :(

(#2) Plug Life


Plug Life
senior tag

Én 6-ost használok 😂

(#3) Ricardo válasza Plug Life (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

Friss ropogós :D

(#4) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

Ennek a statisztikának pont annyi értelme van mint a magyar átlagkeresetnek.

(#5) kekedi válasza whatwhatwhat (#4) üzenetére


kekedi
senior tag

Nem, ennek több értelme van. ;]

(#6) Ricardo válasza whatwhatwhat (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

A fejlesztőknek azért nem árt ha tudják.

(#7) joey04


joey04
titán

Érdekes lenne a miértje. Valóban lassan jönnek a frissítések, de nem gondolnám, hogy az említett 0.5%-ra sem jött ki. Szóval vagy a gyártók kamuznak, és nem is érkezik olyan ütemben ahogy mondják, vagy a userek csesznek telepíteni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) aprokaroka87 válasza Ricardo (#1) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem kb 7 hónappal a hivatalos megjelenési dátumtol számítva felesleges még ezen " aggódni "

(#9) APippo válasza joey04 (#7) üzenetére


APippo
tag

Simán benne van a pakliban, hogy az átlag user + középkategóriás telefon kombó már évek óta nem kap verzió upgradet (csak biztonságit jobb esetben) simán azért mert mondjuk 3 éves a készülék. De a napi feladatokat meg még mindig vígan elviszi...

(#10) rajd


rajd
tag

Mától kapható hivatalosan kis hazánkban a Honor 7X is, android 11-el(!). Akkor meg miről beszélünk? Nem akarom a kínaiakat köpködni, de gyanítom a "szórjuk tele a világot 100 féle modellel havonta aztán xarjuk le" hozzáállás sem javít a helyzeten. A viselhető eszközök, média lejátszók meg tabletek terén még siralmasabb a helyzet szerintem. Ez van.

(#11) weberzolee válasza joey04 (#7) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Hibás a számítás amennyiben a két ábra jó. Ha a készülékek 35% -a tudja a 30 -as API -t, akkor abban benne van az ami tudja a 31 -et (12) és a 32 -t (12L) is. A 28,3% az Android 11 (R) és a maradék 6,7% a 12 (S) ( 35 - 28,3 = 6,7). Szóval erősen mérhető, csak valahol elment a matek :)

(#12) joey04 válasza weberzolee (#11) üzenetére


joey04
titán

aha! :R

mondjuk az is kevés szvsz. és most kizárólag arra alapozva, hogy milyen hírek jöttek, hogy ez frissül, az frissül, stb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) forumpista


forumpista
aktív tag

Valami hibadzik itt, nekem van tobb appom is, most raneztem a statisztikakra es a telepitesek 20-25%a mar Android 12.

(#14) devast


devast
addikt

Na pont ezért elégeltem meg az egészet, és vettem egy pixelt. Az apple sem akkora katasztrófa ilyen téren, mint ez az ökoszisztéma.

(#15) janeszgol


janeszgol
félisten

Csicska Google? [link]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#16) kekedi válasza janeszgol (#15) üzenetére


kekedi
senior tag

Nem kicsit :K

(#17) devast válasza janeszgol (#15) üzenetére


devast
addikt

Keverik a szezont a fazonnal. A huawei open source fejlesztést csinált és bekerült a linux kernelbe. A google gms-t nem adhatja, aosp-ot használhatja most is a huawei.

(#18) Danipicur2


Danipicur2
tag

Jelenleg azért van ennyire kevés 12-s Androiddal szerelt mobil, miután sokan egy androidos mobilt is baromi sokáig megtartanak és 12-s Android updatet többnyire csak a 2020 és azutáni mobilok kapnak, jól mutatja, hogy ezek a statisztikák alapján az Androidos mobilok 13%-n a mai napig 7-s Android vagy régebbi fut, pedig az Android 7.0 is már 5 éves rendszer... :Y

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.